ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by Guest 25/12/2015, 13:03

bogomdani wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
bogomdani wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:ukrainci nacisti.. aha.. ukrainci i hrvati ustaše, srbi i rusi antifašisti, čao odoh sa teme
dobar dio.,..ne pratis vijesti..koskanje izmedju aktualne vlasti u Ukrajini i naci desnice...

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3213081/Ukrainian-girl-three-gives-Nazi-salute-vows-cut-Russians-brandishing-huge-knife-shocking-home-video.html

tko je vas spomenuo??..pa nebitni ste..Ukrajinci su bar velika nacija,a dobre i pićoke imaju.. :clown
ima u rusiji puno više nacista nego u ukraini, pa nitko to ne spominje. i da u rusiji je bilo puno više kvislinga kod švaba a nitko to ne spominje.  isto kao u srbiji je bilo više kvislinga, i manje partizana, ali standardna priča

hrvati i ukrainci ustaše, srbi i rusi antifašisti

i ovo .. "tko je vas spomenuo"? :D ali ti nisi jedan od nas? :D


naravno da nisam jedan od vas,niti od bilo kojih sa Balkana,pa vas mogu bockati i zezati...ali nemoj to za zlo uzeti.-... ;)
ma samo bockaj, samo nitko ti neviruje za ovo :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by Guest 25/12/2015, 13:07

Neoliberalni portugalac wrote:
bogomdani wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
bogomdani wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:ukrainci nacisti.. aha.. ukrainci i hrvati ustaše, srbi i rusi antifašisti, čao odoh sa teme
dobar dio.,..ne pratis vijesti..koskanje izmedju aktualne vlasti u Ukrajini i naci desnice...

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3213081/Ukrainian-girl-three-gives-Nazi-salute-vows-cut-Russians-brandishing-huge-knife-shocking-home-video.html

tko je vas spomenuo??..pa nebitni ste..Ukrajinci su bar velika nacija,a dobre i pićoke imaju.. :clown
ima u rusiji puno više nacista nego u ukraini, pa nitko to ne spominje. i da u rusiji je bilo puno više kvislinga kod švaba a nitko to ne spominje.  isto kao u srbiji je bilo više kvislinga, i manje partizana, ali standardna priča

hrvati i ukrainci ustaše, srbi i rusi antifašisti

i ovo .. "tko je vas spomenuo"? :D ali ti nisi jedan od nas? :D


naravno da nisam jedan od vas,niti od bilo kojih sa Balkana,pa vas mogu bockati i zezati...ali nemoj to za zlo uzeti.-... ;)
ma samo bockaj, samo nitko ti neviruje za ovo :D
to je irelevantno..ono,da smo si bar sto u reali,pa hajde,mozda bi mi i stalo..ovako,,druga prica u potpunosti... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by markabc 25/12/2015, 18:50

rusija je jedina europska država koja je zadržala kolonije budući su sasvim slučajno bile teritorijalno spojene. i zato ima priordne resurse koje druge države nemaju

http://larryferlazzo.edublogs.org/2014/05/10/great-gif-european-colonial-empires-from-1492-2008/
markabc
markabc

Posts : 149
2014-04-19


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by epikur37 25/12/2015, 18:51

markabc wrote:rusija je jedina europska država koja je zadržala kolonije budući su sasvim slučajno bile teritorijalno spojene. i zato ima priordne resurse koje druge države nemaju

http://larryferlazzo.edublogs.org/2014/05/10/great-gif-european-colonial-empires-from-1492-2008/


Ti kao Albrightova, nije fer da rusi sami koriste svoje resurse :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by markabc 25/12/2015, 18:53

epikur37 wrote:
markabc wrote:rusija je jedina europska država koja je zadržala kolonije budući su sasvim slučajno bile teritorijalno spojene. i zato ima priordne resurse koje druge države nemaju

http://larryferlazzo.edublogs.org/2014/05/10/great-gif-european-colonial-empires-from-1492-2008/


Ti kao Albrightova, nije fer da rusi sami koriste svoje resurse :D

njihovo yep..... inače isto vrijedi za sad
markabc
markabc

Posts : 149
2014-04-19


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by Kermit 25/12/2015, 18:56

Neoliberalni portugalac wrote:Azijat
otac tuvanac i mama ruskinja
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by Guest 25/12/2015, 19:14

markabc wrote:rusija je jedina europska država koja je zadržala kolonije budući su sasvim slučajno bile teritorijalno spojene. i zato ima priordne resurse koje druge države nemaju

http://larryferlazzo.edublogs.org/2014/05/10/great-gif-european-colonial-empires-from-1492-2008/

točno.
rusija ih je zadržala jer su bile teritorijalno spojeni, i najvažnije od svega, naseljeni ruskim stanovništvom(i drugima recimo germanima, ukraicima koje su lako asimilirale).

dakle dva preduvjeta trebaju biti, povezanost kopnom, i lojalno vlastito stanovništvo. 
Međutim sranje za Ruse je što Rusi nestaju iz Sibira a tamo se množe muslimani, kinezi , i ostali.. tako da bi Rusija mogla izgubiti te djelove Sibira kada Rusku populaciju zamjeni Kineska ili Muslimanska većina(ovisno u kojoj regiji)

Zašto imaju sranja sa Čečnijom?
Prije WW2, Rusi su činili preko 55% stanovnika čečenije, vjerojatno sa ukraincima(prije genocida) rusi+ukrainci preko 70%.. 

danas tamo čečenci čine 95% stanovništva...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by markabc 25/12/2015, 19:15

Neoliberalni portugalac wrote:
markabc wrote:rusija je jedina europska država koja je zadržala kolonije budući su sasvim slučajno bile teritorijalno spojene. i zato ima priordne resurse koje druge države nemaju

http://larryferlazzo.edublogs.org/2014/05/10/great-gif-european-colonial-empires-from-1492-2008/

točno.
rusija ih je zadržala jer su bile teritorijalno spojeni, i najvažnije od svega, naseljeni ruskim stanovništvom(i drugima recimo germanima, ukraicima koje su lako asimilirale).

dakle dva preduvjeta trebaju biti, povezanost kopnom, i lojalno vlastito stanovništvo. 
Međutim sranje za Ruse je što Rusi nestaju iz Sibira a tamo se množe muslimani, kinezi , i ostali.. tako da bi Rusija mogla izgubiti te djelove Sibira kada Rusku populaciju zamjeni Kineska ili Muslimanska većina(ovisno u kojoj regiji)

Zašto imaju sranja sa Čečnijom?
Prije WW2, Rusi su činili preko 55% stanovnika čečenije, vjerojatno sa ukraincima(prije genocida) rusi+ukrainci preko 70%.. 

danas tamo čečenci čine 95% stanovništva...

sve isto vrijedi i za SAD
markabc
markabc

Posts : 149
2014-04-19


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by Ringo10 25/12/2015, 19:17

Neoliberalni portugalac wrote:
bogomdani wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
bogomdani wrote:Ok,ima nes orijentalne krvi i sto sa tim??
pa  rasno može biti ministar Obrane Kine, a ne "kršćanske europske zemlje Rusije"
???

Rasno i nacionalno su kod vas na vlasti Hrvati,dakle vasa nacija,pa opet cine sranja i ne sluze narodu i drzavi...no bitno je zvati se Ernest,zar ne?? ;)
pa tko služi u interesu naroda?
Putin?
Jeli u interesu Rusije - trpanje rusije azijatima, muslimanima, i ratovanje sa kršćanskim ukraincima?
Bajka i mit koji nemaju veze sa realnostima.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by Guest 25/12/2015, 19:18

markabc wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
markabc wrote:rusija je jedina europska država koja je zadržala kolonije budući su sasvim slučajno bile teritorijalno spojene. i zato ima priordne resurse koje druge države nemaju

http://larryferlazzo.edublogs.org/2014/05/10/great-gif-european-colonial-empires-from-1492-2008/

točno.
rusija ih je zadržala jer su bile teritorijalno spojeni, i najvažnije od svega, naseljeni ruskim stanovništvom(i drugima recimo germanima, ukraicima koje su lako asimilirale).

dakle dva preduvjeta trebaju biti, povezanost kopnom, i lojalno vlastito stanovništvo. 
Međutim sranje za Ruse je što Rusi nestaju iz Sibira a tamo se množe muslimani, kinezi , i ostali.. tako da bi Rusija mogla izgubiti te djelove Sibira kada Rusku populaciju zamjeni Kineska ili Muslimanska većina(ovisno u kojoj regiji)

Zašto imaju sranja sa Čečnijom?
Prije WW2, Rusi su činili preko 55% stanovnika čečenije, vjerojatno sa ukraincima(prije genocida) rusi+ukrainci preko 70%.. 

danas tamo čečenci čine 95% stanovništva...

sve isto vrijedi i za SAD

eh istina, samo pitanje je za USA.. tamo crnci nemaju često drugi inditetitet nego američki.. talijani, hrvati, poljaci, postaju ameri u drugoj generaciji.. čak i latinosi, pa čak i azijati(kinezi, korejci, japanci).
to je olakšavajuća okolnost. Americi su najveći zajeb muslimani a njih jedva ima nešto.. i nesmiju mrdnuti u USA.

u rusiji neko budističko malo pleme u sibiru, odakle dolazi ovaj ministar azijat, oni su sigurno lojalniji rusiji nego Meki/Medini ili Pekingu.

Međutim Kinezi koji koloniziraju Sibir uz Rusku granicu će uvijek biti lojalni Pekingu a nikada Moksvi.

Muslimani, ipak povjest je dokazala na kraju uvijek su lojalni Islamu gdje se god nalaze. 

Tako da mi je žao što će arijska europska braća rusi izgubiti sibir, jer sibir je naš , ali nažalost neće biti još dugo.. još par desetljeća
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by Guest 25/12/2015, 19:20

Ringo10 wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
bogomdani wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
bogomdani wrote:Ok,ima nes orijentalne krvi i sto sa tim??
pa  rasno može biti ministar Obrane Kine, a ne "kršćanske europske zemlje Rusije"
???

Rasno i nacionalno su kod vas na vlasti Hrvati,dakle vasa nacija,pa opet cine sranja i ne sluze narodu i drzavi...no bitno je zvati se Ernest,zar ne?? ;)
pa tko služi u interesu naroda?
Putin?
Jeli u interesu Rusije - trpanje rusije azijatima, muslimanima, i ratovanje sa kršćanskim ukraincima?
Bajka i mit koji nemaju veze sa realnostima.

nažalost sve istina, ja sam i dalje rusofil, ali sam anti-putinovac. moram priznati da sam veliča putina do nazad par godina, ali pomalo sam uz pomoć ruskih frendova otvorio oči. 

ponovio sam vam priču koliko je putin štetan za rusiju, ali ok , vjerujte i dalje u vaše bajke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by epikur37 25/12/2015, 19:23

yoda wrote:ja sam i dalje rusofil



ja ću se ranit :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by jastreb 25/12/2015, 19:27

Joj,Epi ja sam se već teško ranio.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by epikur37 25/12/2015, 19:28

jastreb wrote:Joj,Epi ja sam se već teško ranio.

Ranjavam se cijeli dan, čekam da djeca zaspu pa ću iskrvariti :D

Uz http://www.filmovita.com/the-revenant-2015/
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by jastreb 25/12/2015, 19:31

epikur37 wrote:
jastreb wrote:Joj,Epi ja sam se već teško ranio.

Ranjavam se cijeli dan, čekam da djeca zaspu pa ću iskrvariti :D

Uz http://www.filmovita.com/the-revenant-2015/
Znači moram kao nekad: I tada su mene terali odavde....
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by dijagram 25/12/2015, 19:32

epikur37 wrote:
jastreb wrote:Joj,Epi ja sam se već teško ranio.

Ranjavam se cijeli dan, čekam da djeca zaspu pa ću iskrvariti :D

Uz http://www.filmovita.com/the-revenant-2015/
Otpjevaj im stogod, uz pjesmicu brze zaspu:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by epikur37 25/12/2015, 19:35

dijagram wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:Joj,Epi ja sam se već teško ranio.

Ranjavam se cijeli dan, čekam da djeca zaspu pa ću iskrvariti :D

Uz http://www.filmovita.com/the-revenant-2015/
Otpjevaj im stogod, uz pjesmicu brze zaspu:)

Imam neke slikovnice, zajeb je što mala tek oko 9:30 zaspe a nerijetko tad sam i ja slomljen. Dobro danas sam malo odspavao pa budem odgledaop film sam s mirom..
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by dijagram 25/12/2015, 19:37

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
jastreb wrote:Joj,Epi ja sam se već teško ranio.

Ranjavam se cijeli dan, čekam da djeca zaspu pa ću iskrvariti :D

Uz http://www.filmovita.com/the-revenant-2015/
Otpjevaj im stogod, uz pjesmicu brze zaspu:)

Imam neke slikovnice, zajeb je što mala tek oko 9:30 zaspe a nerijetko tad sam i ja slomljen. Dobro danas sam malo odspavao pa budem odgledaop film sam s mirom..
koji, ovog gospodara prstenova?  a ako u 9-30 vec sniva to je dobro,znaju djeca i do ponoci ostati budna,to je malo tezi slucaj:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by RayMabus 25/12/2015, 19:48

Sergej Šojgu pronašao je sebe u ulozi ruskog Pavla Kalinića, u Ministarstvu za hitne situacije. Ondje je proveo 22 godine profilirajući se kao prava osoba za, kako će se danas ispostaviti, težak posao zapravo ratnog ministra obrane možda i najjače svjetske vojne sile. Iskustva mu ne nedostaje, svjedoci smo i strašnih terorističkih napada u Rusiji, a onda i elementarnih nepogoda, da ne govorimo o potonućima podmornica. Sve se to ubraja u posao Šojguova ministarstva.


----


Najbitnija stvar u cijelom tekstu a nitko je nije ni prokomentirao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by RayMabus 25/12/2015, 19:53

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 1461496

http://tangosix.rs/2015/07/08/video-reportaza-cime-raspolaze-rusko-srpski-humanitarni-centar/

Ako netko provede 22 godine na celu ovakve agencije .......DAL VAM JE SAD MALO JASNIJE ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by RayMabus 25/12/2015, 20:00

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 170px-%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9_%D0%A8%D0%BE%D0%B9%D0%B3%D1%83._%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80_%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F_%D0%B2_%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%81%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D1%81%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%85_%D0%9C%D0%A7%D0%A1
Sergey Shoygu, was Minister from 1991 to 2012

https://en.wikipedia.org/wiki/Ministry_of_Emergency_Situations_%28Russia%29
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske! - Page 2 Empty Re: Sergej Šojgu, ministar moćne ruske vojske!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum