ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by Guest Sat 17 Jul - 19:21

Maggie19 wrote:Nacija nebitna, lik je bolestan.
Jadne zrtve.

Osim ak je Hrvat ... e onda je hrvatska primitivčina iliti tipičan Rvat.

Guest
Guest


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by jastreb Sat 17 Jul - 19:33

Sovak wrote:
debotoijusto wrote:
jastreb wrote:Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 12764684_1698173377130559_6867233375451677305_o.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=L61lZIWaVuUAX_lgAIl&_nc_ht=scontent-prg1-1
jel ono katolicki kalendar na zidu ?


Bil je kod frenda Cigića katolika kad se je slikal.

:rasta
Ima na fejsu videi gdje pise Aca Cigo kao Džej. I tu ovaj skace ko majmun uz neku Dzejevu pjesmu,a Brazilci plješću i cijuču. Lik je pod brazilskom kulturom,ili neki mjesanac sa Brazilom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by jastreb Sat 17 Jul - 19:33

Sad cu bas pitat jednog prijatelja Brazilca.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by Maggie19 Sat 17 Jul - 19:33

Sovak wrote:
Maggie19 wrote:Nacija nebitna, lik je bolestan.
Jadne zrtve.

Osim ak je Hrvat ... e onda je hrvatska primitivčina iliti tipičan Rvat.
To je onda opet problem onih koji to tako gledaju.
A, ima ih.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by Guest Sat 17 Jul - 19:35

Maggie19 wrote:
Sovak wrote:
Maggie19 wrote:Nacija nebitna, lik je bolestan.
Jadne zrtve.

Osim ak je Hrvat ... e onda je hrvatska primitivčina iliti tipičan Rvat.
To je onda opet problem onih koji to tako gledaju.
A, ima ih.


E da.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by Guest Sat 17 Jul - 19:36

jastreb wrote:Sad cu bas pitat jednog prijatelja Brazilca.

Jovu Brazilca iz dinarske divizije?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by abraham Sat 17 Jul - 20:04

To Aco Srbine sibaj stoku pozlatiula ti se ruka. Zasto??? Mali slovenac Pogacar je osvojio Tour po drugi put. Mediji u DNRH sute ili cute. Da je neka srbenda osvojio bilo bi na sva zvona. Te tko mu je mati te ovo te ono. O eksploiji slovenskog biciklizma nishta, Roglich, Pogachar,Mohorchich .... Jebo vas region da vas jebooooo. no bilo kako bilo, od srca sve najbolje momchino....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by Noor Sat 17 Jul - 21:48

Sovak wrote:
Maggie19 wrote:Nacija nebitna, lik je bolestan.
Jadne zrtve.

Osim ak je Hrvat ... e onda je hrvatska primitivčina iliti tipičan Rvat.
..i kockoglavi, niska čela..jel

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 451

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by immortal Sat 17 Jul - 21:54

BUJANEC-
 MONSTRUOZNI NAPAD NA DVIJE ŽENE U SPLITU: 
Iskreno se nadam da Aleksandar Nišević, zvani ‘Aca Srbin’, neće biti “aboliran” za ovaj strašan zločin!
Kukavički i odvratan napad na dvije nezaštićene žene u Splitu, izveo je monstruozni divljak iz Gline - Aleksandar Nišević, poznat po nadimku ‘Aca Srbin’… Iskreno, kada netko ovako jadno premlati ženu, a u ovom slučaju - dvije potpuno nezaštićene žrtve, posve mi je svejedno koje je nacionalnosti i smatram da zaslužuje najgoru moguću kaznu, sukladno zakonu.
No, ipak, moram izraziti oprez i nadam se - neopravdanu bojazan, kako se netko slučajno ne bi sjetio da je Aca možda “ugrožen” na Bilicama i da ga treba skloniti u bolnicu ili negdje drugdje… Također se nadam da jednoga dana neće krenuti priča kako su mu u pritvoru ili na izdržavanju kazne bila “narušena ljudska prava” pa da mu Hrvatska država na kraju mora isplatiti golemu odštetu?! Vjerujem da će oni, koji su toliko inzistirali na ratifikaciji Istanbulske konvencije, upravo na ovom slučaju istrenirati svu moguću strogoću, kako se nešto ovako užasno više nikada ne bi ponovilo



Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 218355189_2592894437523874_763431991407098509_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=IR6SarvAIzgAX8xqO5E&_nc_ht=scontent.fzag1-2

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by RayMabus Sat 17 Jul - 23:00

Maggie19 wrote:Nacija nebitna, lik je bolestan.
Jadne zrtve.
Ako je nebitna , zašto ona imamo pripadnike nacionalnih manjina u Saboru ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176308
2014-04-11


Noor likes this post

Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by RayMabus Sat 17 Jul - 23:17

Jel vam nebitno i šta vam je premijer države korupcija a najveća stranka u državi utemeljena na korupciji a vlast mu drži osam zastupnika manjina ?

To vam je isto nebitno.


https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/kanacki-hrvatska-ima-8-zastupnika-nacionalnih-manjina-koliko-sve-drzave-eu-a-zajedno-692430

Šta vam je još nebitno u ovoj državi ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176308
2014-04-11


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by RayMabus Sat 17 Jul - 23:31

Jel ti i ovo nebitno ?

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 9k=

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/pupovcev-kandidat-za-nacelnika-gracaca-vratit-cemo-orkan-za-oluju-hej-dusmani-prokleto-vam-bilo-1745635/

Jel misliš da je Plenkoviceva policija reagirala po zakonu ?

Kako da ne.

Nebitno e.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176308
2014-04-11


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by RayMabus Sat 17 Jul - 23:35

Mislim da ti ni jedan psihijatar na ovoj planeti ne bi potpisao taj papir di je u ovom slučaju njegova nacionalnost nebitna.

Ja ne bih a znam i zašto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176308
2014-04-11


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by RayMabus Sat 17 Jul - 23:39

Okidači kod ovakvih slučajeva obično nisu nacionalne prirode al mu može i vjerojatno jest kočnica manje šta tuče pripadnike naroda kojeg mrzi.

Malo je pretjerao. Izgleda da će mu se sudit za dva pokušaja ubojstva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176308
2014-04-11


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by michaellcmacha Sun 18 Jul - 1:28

RayMabus wrote:Okidači kod ovakvih slučajeva obično nisu nacionalne prirode al mu može i vjerojatno jest kočnica manje šta tuče pripadnike naroda kojeg mrzi.

Malo je pretjerao. Izgleda da će mu se sudit za dva pokušaja ubojstva.
Za sve manje od tog bi trebalo organizirati masovni prosvjed
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by Slovoslagar Sun 18 Jul - 1:50

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Okidači kod ovakvih slučajeva obično nisu nacionalne prirode al mu može i vjerojatno jest kočnica manje šta tuče pripadnike naroda kojeg mrzi.

Malo je pretjerao. Izgleda da će mu se sudit za dva pokušaja ubojstva.
Za sve manje od tog bi trebalo organizirati masovni prosvjed
Meni izgleda malo nategnuto optužba za pokušaj ubojstva.
Napad i nanošenje tjelesnih ozljeda, po meni.

Da je recimo onesvijestio žrtvu i onda nastavio mlatiti po glavi, neupitno bi pokazalo namjeru ubojstva.
Ali ovako, ne vidim kako je namjeru moguće dokazati osim ako ovaj sam nešto ne kaže na ispitivanju.

Ne znam koliko nijansirane klasifikacije ima kazneni zakon i kako sudovi tretiraju ovakve stvari, ja to samo onako zdravorazumski komentiram.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by Maggie19 Sun 18 Jul - 1:56

RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:Nacija nebitna, lik je bolestan.
Jadne zrtve.
Ako je nebitna , zašto ona imamo pripadnike nacionalnih manjina u Saboru ?
Zato sto bolest ne bira, a luđaka i nasilnika ima među svim nacijama.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by FRANK Sun 18 Jul - 2:11

Majku.mu.jebem.cetnicku Nevenka mi.je rodjena rodica moj pradid Ante i njezina prababa Ana brat i sestra.
Damir Margeta nema desne noge

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by FRANK Sun 18 Jul - 2:13

Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:mamicu mu hebem sadističku, eh da mi takav naleti na volej pišao bi krv tjedan dana
ne moze
ovaj ide rodijaku FRANKU ;)
onda će sigurno završiti u dobrim rukama :tu
Ja i Nevenka smo rodjeni rodjaci.
Da mi cetnik dodje u ruke oplakala bi mu.majka kurva koja ga ja rodila

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by FRANK Sun 18 Jul - 2:15

dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:mamicu mu hebem sadističku, eh da mi takav naleti na volej pišao bi krv tjedan dana
ne moze
ovaj ide rodijaku FRANKU ;)
onda će sigurno završiti u dobrim rukama :tu
Ekumena press
Epi i Hektor ce biti na strani Ace cetnika

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by Šandor Winnetou Sun 18 Jul - 4:12

FRANK wrote:
Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:mamicu mu hebem sadističku, eh da mi takav naleti na volej pišao bi krv tjedan dana
ne moze
ovaj ide rodijaku FRANKU ;)
onda će sigurno završiti u dobrim rukama :tu
Ja i Nevenka smo rodjeni rodjaci.
Da mi cetnik dodje u ruke oplakala bi mu.majka kurva koja ga ja rodila
:tu
Pa držim da bi nas dosta po tom pitanju odradila četnika bez truna grižnje savjesti.

_________________
Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu - Page 3 Empty Re: Aco Srbin iz Gline mlati žene po Splitu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum