ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘

Go down

Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘ Empty Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘

Post by Hektorović 5/7/2021, 00:44

hrvat-sina-2-palio-cikovima-pa-ga-ubio-kriv-je-hasis-plakao-je-i-mislio-sam-da-je-uklet-15085601


[size=87]Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘[/size]
Alija H. porijeklom iz sjeverozapadne Hrvatske u Milanu je osuđen na doživotni zatvor uz devet mjeseci samice
Piše: Hajdi Karakaš Jakubin
Objavljeno: 04. srpanj 2021. 22:25
 [url=https://twitter.com/intent/tweet?text=Hrvat sina %282%29 palio %C4%8Dikovima pa ga ubio%3A %E2%80%98Kriv je ha%C5%A1i%C5%A1%2C plakao je i mislio sam da je uklet%e2%80%98&url=https%3A%2F%2Fwww.jutarnji.hr%2Fvijesti%2Fcrna-kronika%2Fhrvat-sina-2-palio-cikovima-pa-ga-ubio-kriv-je-hasis-plakao-je-i-mislio-sam-da-je-uklet-15085601][/url] 
Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘ K_11664421_640


Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘ Empty Re: Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘

Post by Hektorović 5/7/2021, 00:45

Hektorović wrote:
[size=87]Hrvat[/size]
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘ Empty Re: Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘

Post by immortal 5/7/2021, 00:47

Da, vidiš Hrvat
To nam je Tuđman sredio
To je prva stvar koju bi mijenjala
Zabranila da svatko tko živi unutar Hrvatske može biti Hrvat
Mogu biti Hr državljani, nikako HRVATI

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘ Empty Re: Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘

Post by catabbath 5/7/2021, 01:51

Indijski Hrvat

_________________
Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘ Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘ Empty Re: Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘

Post by jastreb 5/7/2021, 07:17

mortal wrote: 
To je prva stvar koju bi mijenjala
Zabranila da svatko tko živi unutar Hrvatske može biti Hrvat
Mogu biti Hr državljani, nikako HRVATI
Da,a nedavno si pak tvrdila kako bi se Srbi i Bošnjaci u Hrvatskoj morali izjašnjavati kao pravoslavni i islamski Hrvati.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘ Empty Re: Hrvat sina (2) palio čikovima pa ga ubio: ‘Kriv je hašiš, plakao je i mislio sam da je uklet‘

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum