ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod - Page 2 Empty Re: Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod

Post by RayMabus Fri 2 Jul - 18:15

Ne bih vas nikad pustio u luku Kopar da se nisam prije toga osigura da vi vojno šurijute s Italijom protiv Dalmacije

Ukri , Slovaci , Rumunji i Srbi su mi vojna garancija

Samo pokušajte nešto

Pustit ću pse rata na vas

RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod - Page 2 Empty Re: Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod

Post by RayMabus Fri 2 Jul - 18:26

Sad kupite napadački helikopter Tiger kojeg proizvodi Marseile , Njemačka i Španjolska al ne i Italija

Nikad Italija

Jasno ?

RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod - Page 2 Empty Re: Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod

Post by RayMabus Fri 2 Jul - 18:34

Šurovanje s Italijom po tko zna koji put od kako ste prije 10 stoljeća upali ovamo

Skupo bi mi to platili

Doslovno bi vas prepolovio
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod - Page 2 Empty Re: Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod

Post by RayMabus Fri 2 Jul - 18:45

Pazi šta radiš

Nemoj mi se posli žalit da te geenral gf s pet zvjezdica totalno uništio jer si šurovao njemu iza leđa




To ono kao izvini nisam ja. Jok moja baba je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod - Page 2 Empty Re: Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod

Post by RayMabus Fri 2 Jul - 18:54

Očekujem talijanski napad na dalmatinske otoke

Posebno jedan istureni , Palagruža

Kad se to desi ako mi okreneš leđa ode i Kopar i dostava plina i nafte iz Rijeke i još te Ukri, Slovaci , Rumunij i Srbi prebiju ko vola i prepolove

Nacrtaj se kod Trsta

S Tiger helikopterima

Molim

Hvala

Nema na čemu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod - Page 2 Empty Re: Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod

Post by RayMabus Fri 2 Jul - 19:08

RayMabus wrote:Ukri su mi inače vojno osiguranje za svaki vojni pokušaj šurovanja Italije i Mađarske

Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod - Page 2 45262198_401
Horty i Mussolini

Ista geostrategija

Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod - Page 2 Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod - Page 2 Empty Re: Mađari izbačeni iz Ukrajine kao autohtoni narod

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum