ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 15:50

Vi ste svi blesavi. ..baš kako treba...:D 

Odo još jednu sobu počistiti i mirna sam....noemi počelo uho boliti tako da mislim da nije ipak zub nego je pobrkala malo od uha i grla....nadam se da će nureflex i kapi odraditi svoje i da ćemo ćemo proći bez upale...

Ne kužim ljude koji već danas čestitaju božić

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 15:50

dzepna_venera wrote:
Lady_D wrote:
veber wrote:
Lady_D wrote:Veberu dobio si dvije sise
Sta bis vise...
četiri.
I dzepna ti se nudi


Bože sačuvaj!

Vi ljudi ne čitate dobro...  :^0
Znamo mi dobro :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by jack_reacher 23/12/2015, 16:02

ko je ova drop dead,nije je dugo bilo(james dean?lol!),zagy jesam nesiguran ko i svi pomalo al to nema veze s onim što tu pričam,i ti i džepna ste izbjegle odg. na pitanje da li ste "raspravljale" o svecu i do kojeg zaključka ste došle,venero nisam ti ja weber da se moš sprdat s menom,poanta svega je da ko sveca ozbiljno doživljava taj ne može bit normalan,kaj ti to tak teško skužit,boli me kurac što ti nisam zabavan,nebum te ženil,volim ja seljančice al ne tak prkosne i komplicirane,jesmo si sad dobri ili opet brijemo,na tebi je.. :^0 x-|
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 16:10

S menom?  :D 

Rekoh ja ali ti ne čitaš. ....pjetliću jedan! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by jack_reacher 23/12/2015, 16:15

sa mnom?sori,imal sam 2 iz hr,nešto sam čito,postavila sise neutralno koka da ne povrijediš venus iako i vrapci na grani znaju tvoje mišljenje o bogiu,da cijeniš iskrenost rekla bi joj otvoreno neovisno o vašem druženju i ženskoj solidarnosti..:P
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 16:41

Kakve to veze ima?
Ja ga organski ne podnosim i ona to zna....Da ju oborim na pod i utuvim šakama u glavu moje mišljenje?  Jel bi te to zadovoljilo? Jel bi tebi lakše bilo kad mi se nas dvije stalno riječkale oko toga?

Ponavljam...ona u njemu vidi nešto što ja ne vidim....ona ima svoje mišljenje, ja svoje.. .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 16:43

I sorry al jedno je iskrenost a drugo napadanje nekoga jer se ne slaže s sa njim....iznad toga sam!  :cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 18:35

Ja ne kuzim ako nekome svetac nije dobar kako moze biti mici?

Ali dobro
Ne zelim pokrenuti ikakve svade.

Svetac se meni ispricao. I od tada smo si ok. Njegove sale shvacam s zajebancijom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 19:20

Napokon pauza!  :greenmed
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 23/12/2015, 19:21

Svetac je svetac, benigan u svemu. Trkeljaa bez veze, ljudi ga ne dzivljavaju. Mozda neki. Big Deal.
Ispuca se malo na forumu, baci svoje vizije, ceznje, zelje i kaj sad?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 23/12/2015, 19:23

Zagy wrote:Napokon pauza!  :greenmed
meno ili obicna.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 19:29

Opet on!

Obična. ....

Tvoja nešto dugo traje....:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 23/12/2015, 19:46

A, jebote kaj ste nadrkani.
Dogovorio brod za proljece. Vodim tim.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 19:47

kuda plovis?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 19:49

Pa kad si šarmantan :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 23/12/2015, 19:54

Lady_D wrote:kuda plovis?
zadarski arhipelag. epikur ima kaić pa načelno dogovorili. dao mi forumašku cijenu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 23/12/2015, 19:55

Zagy wrote:Pa kad si šarmantan :D
kao i porezna uprava.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 20:08

veber wrote:
dzepna_venera wrote:
Bože sačuvaj!

Vi ljudi ne čitate dobro...  :^0
reci im.

Trebam li im slovkati  :D
Vebers i ja smo se već upoznali, doduše ima sad tome 4-5 godina :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 20:11

bobster wrote:ko je ova drop dead,nije je dugo bilo(james dean?lol!),zagy jesam nesiguran ko i svi pomalo al to nema veze s onim što tu pričam,i ti i džepna ste izbjegle odg. na pitanje da li ste "raspravljale" o svecu i do kojeg zaključka ste došle,venero nisam ti ja weber da se moš sprdat s menom,poanta svega je da ko sveca ozbiljno doživljava taj ne može bit normalan,kaj ti to tak teško skužit,boli me kurac što ti nisam zabavan,nebum te ženil,volim ja seljančice al ne tak prkosne i komplicirane,jesmo si sad dobri ili opet brijemo,na tebi je.. :^0 x-|

Evo, doživljavam te, imaš moju punu pažnju  :) 
Zagy i ja prihvaćamo da smo različite i imamo različite stavove. Jednostavno je.

No mene ozbiljno zabrinjava tvoja opsjednutost Svecem.  :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 20:16

Zagy wrote:Kakve to veze ima?
Ja ga organski ne podnosim i ona to zna....Da ju oborim na pod i utuvim šakama u glavu moje mišljenje?  Jel bi te to zadovoljilo? Jel bi tebi lakše bilo kad mi se nas dvije stalno riječkale oko toga?

Ponavljam...ona u njemu vidi nešto što ja ne vidim....ona ima svoje mišljenje, ja svoje.. .


A mogle bi baš bacit ljetni fajt u blatu, u skromnim bikinićima   geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/12/2015, 20:18

Bez,prihvati izazov! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum