ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku

Post by Noor 16/6/2021, 21:45

niels wrote:
Noor wrote:
niels wrote:
vuksadinare wrote:..obljetnica osnivanja kad je hdz bio hdz...

Prošli su prirodnu evoluciju, i tada i danas rade isto.

Lažu i varaju do vlasti, a onda bezočno kradu i još to prodaju u šarenom papiru za međunarodne potrebe.

Putem gledaju kako da ubiju susjede u pojam…barem one koje mogu…i da se drže čvrsto SAD i još čvršće Vatikana.
a, to tebe boli ;)
smiri se, vidis da s njihovim predstavnicima nerazdvojno koaliraju, na obostranu korist, a na stetu naroda

Noor, to je kratkovidna trijumfalistička politika.

Slovenci sve znaju o tome, a mi nismo ništa naučili na njihovom primjeru.

I općenito, nemamo pojma što nam je kao državi dugoročni interes.
Eliti to nije prioritet, nego to sto kazes, da...ktatkovidna politika inspirirana osobnim interesima

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


niels likes this post

Back to top Go down

Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku

Post by niels 16/6/2021, 22:32

Noor wrote:
niels wrote:
Noor wrote:
niels wrote:
vuksadinare wrote:..obljetnica osnivanja kad je hdz bio hdz...

Prošli su prirodnu evoluciju, i tada i danas rade isto.

Lažu i varaju do vlasti, a onda bezočno kradu i još to prodaju u šarenom papiru za međunarodne potrebe.

Putem gledaju kako da ubiju susjede u pojam…barem one koje mogu…i da se drže čvrsto SAD i još čvršće Vatikana.
a, to tebe boli ;)
smiri se, vidis da s njihovim predstavnicima nerazdvojno koaliraju, na obostranu korist, a na stetu naroda

Noor, to je kratkovidna trijumfalistička politika.

Slovenci sve znaju o tome, a mi nismo ništa naučili na njihovom primjeru.

I općenito, nemamo pojma što nam je kao državi dugoročni interes.
Eliti to nije prioritet, nego to sto kazes, da...ktatkovidna politika inspirirana osobnim interesima

Da ne kažem da zahtijeva širinu koju dotična “elita” nema.

Imamo li mi nekakav svoj think-tank stručnjaka za geopolitiku, međunarodnu trgovinu i financije, medije, obavještajne službe, naravno i obrana, itd. itd. skupa s onima koji u tom trenutku u RH odlučuju?

Znamo li mi uopće koji je službeni srednjoročni/dugoročni vanjskopolitički interes Hrvatske?

Koliko je bilo sjednica Sabora zatvorenih za javnost po tom pitanju (evo ja se mogu sjetiti jedne tamo sredinom 1994, a ticala se naoružavanja Hrvatske? Nema ih, a neće ih tako brzo ni biti. Ima 20-ak saborskih zastupnika za koje SOA ne može izdati uvjerenje da mogu pristupati povjerljivim informacijama.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku

Post by niels 16/6/2021, 22:36

Dakle, 1994 su HSLS, HSS i HNS postavile pitanje zašto se Hrvatska tako sporo naoružava i tražili su izvješće po tom pitanju. HDZ se cijeli dan opirao, a onda je Šušak došao u Sabor i pristao dati opširno izvješće, pod uvjetom da bude zatvorena sjednica.

Oporba je pristala, Šušak je nakon referata od preko dva sata pobrao golem pljesak, nijedna informacija nije iscurila van.

Danas je to nezamislivo.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku

Post by Noor 16/6/2021, 23:12

niels wrote:Dakle, 1994 su HSLS, HSS i HNS postavile pitanje zašto se Hrvatska tako sporo naoružava i tražili su izvješće po tom pitanju. HDZ se cijeli dan opirao, a onda je Šušak došao u Sabor i pristao dati opširno izvješće, pod uvjetom da bude zatvorena sjednica.

Oporba je pristala, Šušak je nakon referata od preko dva sata pobrao golem pljesak, nijedna informacija nije iscurila van.

Danas je to nezamislivo.
bio si "in"? :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku

Post by niels 16/6/2021, 23:20

Noor wrote:
niels wrote:Dakle, 1994 su HSLS, HSS i HNS postavile pitanje zašto se Hrvatska tako sporo naoružava i tražili su izvješće po tom pitanju. HDZ se cijeli dan opirao, a onda je Šušak došao u Sabor i pristao dati opširno izvješće, pod uvjetom da bude zatvorena sjednica.

Oporba je pristala, Šušak je nakon referata od preko dva sata pobrao golem pljesak, nijedna informacija nije iscurila van.

Danas je to nezamislivo.
bio si "in"? :)

Ma kakvi, pa bilo je u Večernjaku tih dana.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Noor likes this post

Back to top Go down

Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku

Post by crvenkasti 17/6/2021, 15:27

T. wrote:Mahom od članova netom raspuštene zločinačke organizacije, skh-kpj...
Ne može se od govna napraviti pita...
Hdz je posužio svrsi, stjecanju neovisnosti te protjerivanju remetilačkog faktora...
Trebalo ga je raspustit 1996. ...

Mislili smo da su Srbi remetilački faktor i da će Hrvatska procvjetati kad se njih riješimo.

Kurac, ispostavilo se da su i Hrvati remetilački faktor, i to još gori od Srba.

I što sad?
Počeli smo se rješavati i Hrvata. Logično.

Ali to mi je malo nejasno.
Ako Hrvati protjeraju Hrvate jer remete stanje u Hrvatskoj, kako mislimo da će Hrvatima u Hrvatskoj poslije toga biti dobro?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku

Post by immortal 17/6/2021, 23:15

crvenkasti wrote:Nismo mi njih izabrali zato da budu pošteni, nego da otjeraju Srbe i da dobijemo nezavisnu državu.

Znali smo mi kakvi su oni.
jel i tebe

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku

Post by crvenkasti 18/6/2021, 10:14

mortal wrote:
crvenkasti wrote:Nismo mi njih izabrali zato da budu pošteni, nego da otjeraju Srbe i da dobijemo nezavisnu državu.

Znali smo mi kakvi su oni.
jel i tebe

Ja sam još gore prošao.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku

Post by Šandor Winnetou 18/6/2021, 11:03

crvenkasti wrote:
T. wrote:Mahom od članova netom raspuštene zločinačke organizacije, skh-kpj...
Ne može se od govna napraviti pita...
Hdz je posužio svrsi, stjecanju neovisnosti te protjerivanju remetilačkog faktora...
Trebalo ga je raspustit 1996. ...

Mislili smo da su Srbi remetilački faktor i da će Hrvatska procvjetati kad se njih riješimo.

Kurac, ispostavilo se da su i Hrvati remetilački faktor, i to još gori od Srba.

I što sad?
Počeli smo se rješavati i Hrvata. Logično.

Ali to mi je malo nejasno.
Ako Hrvati protjeraju Hrvate jer remete stanje u Hrvatskoj, kako mislimo da će Hrvatima u Hrvatskoj poslije toga biti dobro?
Pa mi jesmo procvjetali kad smo se vas rješili, vi ste bili uteg oko nogu i sad je jasno zašto ste 30 godina ostali iza nas čim smo vas skinuli sa grbače.

_________________
Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Prije 32 godine osnovana je zločinačka organizacija koja ubija Hrvatsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum