ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nastavlja se serija herojskih djela platforme Možemo

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Nastavlja se serija herojskih djela platforme Možemo - Page 5 Empty Re: Nastavlja se serija herojskih djela platforme Možemo

Post by Guest 9/6/2021, 14:23

sitting_bull wrote:jebe vas rada bez kurca, ne?

lijepe vam je komplekse nabila...

Je.

Malo plaćam porez i prirez, ali mi je i tih par stotki žal dati takvim kreaturama.



Ali ipak niti približno ne takve komplekse kakve je tebi nabil "gojenac".

:rasta

Guest
Guest


Back to top Go down

Nastavlja se serija herojskih djela platforme Možemo - Page 5 Empty Re: Nastavlja se serija herojskih djela platforme Možemo

Post by sitting_bull 9/6/2021, 18:54

Sovak wrote:
sitting_bull wrote:jebe vas rada bez kurca, ne?

lijepe vam je komplekse nabila...

Je.

Malo plaćam porez i prirez, ali mi je i tih par stotki žal dati takvim kreaturama.



Ali ipak niti približno ne takve komplekse kakve je tebi nabil "gojenac".

:rasta:
kaj god.

gojenac ide svom sanaderovskom kraju i otići će ponižen, možda i osuđen ak bude pravice.

anemično je đubre kao govno na cesti: vidiš ga, smeta ti, sam ga ne možeš ukloniti pa ga onda obiđeš i nastojiš ga ne taknuti jer smrdi kao svako govno i jedino što mi smeta je što ga već nisu isprali šmrkom.
druga je stvar što mnogi misle kako su takva anemična govna neki cvijet hrvatske demokracije, a riječ je o bahatom šalabajzeru umotanom u celofan europske birokracije koji je davno prešao granice svoje nesposobnosti, ali ga sustav u kojem i takvi mogu držati poluge vlasti drži na površini.

pitanje je koliko će to govno još izdržati da ne pukne, a onda će smrditi do brisela...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Nastavlja se serija herojskih djela platforme Možemo - Page 5 Empty Re: Nastavlja se serija herojskih djela platforme Možemo

Post by Eroo 9/6/2021, 19:44

sitting_bull wrote:
Sovak wrote:
sitting_bull wrote:jebe vas rada bez kurca, ne?

lijepe vam je komplekse nabila...

Je.

Malo plaćam porez i prirez, ali mi je i tih par stotki žal dati takvim kreaturama.



Ali ipak niti približno ne takve komplekse kakve je tebi nabil "gojenac".

:rasta
kaj god.

gojenac ide svom sanaderovskom kraju i otići će ponižen, možda i osuđen ak bude pravice.

anemično je đubre kao govno na cesti: vidiš ga, smeta ti, sam ga ne možeš ukloniti pa ga onda obiđeš i nastojiš ga ne taknuti jer smrdi kao svako govno i jedino što mi smeta je što ga već nisu isprali šmrkom.
druga je stvar što mnogi misle kako su takva anemična govna neki cvijet hrvatske demokracije, a riječ je o bahatom šalabajzeru umotanom u celofan europske birokracije koji je davno prešao granice svoje nesposobnosti, ali ga sustav u kojem i takvi mogu držati poluge vlasti drži na površini.

pitanje je koliko će to govno još izdržati da ne pukne, a onda će smrditi do brisela...

Kako vam ide raspuštanje stranke? :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Nastavlja se serija herojskih djela platforme Možemo - Page 5 Empty Re: Nastavlja se serija herojskih djela platforme Možemo

Post by veber 9/6/2021, 20:14

Sovak wrote:
sitting_bull wrote:jebe vas rada bez kurca, ne?

lijepe vam je komplekse nabila...

Je.

Malo plaćam porez i prirez, ali mi je i tih par stotki žal dati takvim kreaturama.



Ali ipak niti približno ne takve komplekse kakve je tebi nabil "gojenac".

:rasta
teško da ti kao umirovljenik plaćaš prirez.
znam da je meni bio na brutto od 18 000 bio ispod 400 kn
u biti relativno malo ljudi plaća prirez.
sve je to kozmetika

mene više smeta porezna davanja na nivou države.
ovdje sam prešao cenzus i dosegnuo max 33 iz bruta, ali smo to riješili prijavom u drugoj saveznoj državi pa mi isplaćuju dnevnicu od 60€ dok sam van mjesta prebivališta-samo u njemačkoj, pa mi je opterećenje 20% i još dobijem 28€ za topli obrok po radnom danu. i firma mi je dala stan.

tek toliko kako se u njemačkoj ne mulja.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nastavlja se serija herojskih djela platforme Možemo - Page 5 Empty Re: Nastavlja se serija herojskih djela platforme Možemo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum