ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Go down

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja Empty Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Post by RayMabus 18/5/2021, 06:15

Ovaj je opasan

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/obala/pada-li-nakon-brkica-i-skorica-i-mocni-ante-sanader-celnik-zupanijskog-hdz-a-o-potencijalnoj-smjeni-ne-ovisim-o-predsjedniku-stranke-mnogi-su-otisli-a-ja-sam-jos-tu-1099499
RayMabus
RayMabus

Posts : 176890
2014-04-11


Back to top Go down

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja Empty Re: Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Post by RayMabus 18/5/2021, 06:22

Moga bi Plenkovic noga u guzicu i gotovo i aj ti u Brisel pajdo pa tamo njima soli pamet.

Ovi će ga potirat iz Hrvatske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176890
2014-04-11


Back to top Go down

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja Empty Re: Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Post by vuksadinare 18/5/2021, 06:26

Nece plenkiju biti lako stvara se jaka antiplenki osovina...djakic je prekjucer isto nesto mrmljao...osjetili su krv i slabost i nacetost plenkija ohrabreni istupima anusica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99385
2015-09-08


Back to top Go down

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja Empty Re: Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Post by RayMabus 18/5/2021, 06:28

vuksadinare wrote:Nece plenkiju biti lako stvara se jaka antiplenki osovina...djakic je prekjucer isto nesto mrmljao...osjetili su krv i slabost i nacetost plenkija ohrabreni istupima anusica
Ma potirat će ga oni ća i gotovo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176890
2014-04-11


Back to top Go down

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja Empty Re: Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Post by RayMabus 18/5/2021, 07:07

Čin je on je on njemu reka ovako javno da će prije on otić nego ja to znači da je gotovo.

Skupit će se oni u Saboru i izglasat nepovjerenje premijeru i izvoli kupit prnje.

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja 1271013
RayMabus
RayMabus

Posts : 176890
2014-04-11


Back to top Go down

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja Empty Re: Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Post by RayMabus 18/5/2021, 07:33

Plenkovic neće Vanđelica nego stavi onog fikusa da Bandić pobjedi. Dakle Plenkovic je glava korupcije. Sad kad su izgubili Zagreb i nisu ni u drugi krug ušli sad je ovaj doša tražit krivca po Slavoniji i Dalmaciji.

A ovi ga odma posla u tri pizde materine i vozi.

Nego kako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176890
2014-04-11


Back to top Go down

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja Empty Re: Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Post by vuksadinare 18/5/2021, 07:49

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:Nece plenkiju biti lako stvara se jaka antiplenki osovina ... djakic je prekjucer isto nesto mrmljao ... osjetili su krv i slabost i nacetost plenkija ohrabreni istupima anusica
Ma potirat će ga oni ća i gotovo.
Nedugo sam pricao o katranu i perju i bjezanju preko plota..pa su neki opet segu pokusali tjerati...plenki je umoran vodja copora a uvijek dolaze izazivaci pogotovo kad kod vodje osjete da je umoran da ga snaga izdaje..mislim da ce u hdzu uskoro proci vrijeme briselskih djaka....nesto su kemijali ali slaba prodja...na koncu hdz je uvijek hdz vracaju se izvorisn8m postavkama makar ponekad kemijali
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99385
2015-09-08


Back to top Go down

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja Empty Re: Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Post by RayMabus 30/5/2021, 23:59

Plenky je gotov

https://slobodnadalmacija.hr/izbori-2021/blazenko-boban-ostao-je-na-poziciji-zupana-ali-ne-zahvaljujuci-splicanima-koji-su-vise-povjerenja-imali-u-njegovog-protukandidata-1102483

Ja san glasa za Bobana danas jer san reka da ako bude Rafale da ću glasat za HDZ a ako bude F 16 da ću glasat za SDP


Boban dobija 30 tisuća glasova više od Ranka ( SDP ) i sad Plenkovic ne može skinit Sanadera zbog loših rezultata a ovi mu je jeba mater otvoreno.

Boban je stari kandidatat a ovi novi je Plenkovicev panj kojeg je potopilo danas u Splitu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176890
2014-04-11


Back to top Go down

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja Empty Re: Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Post by RayMabus 31/5/2021, 00:28

Blaženko Boban :

Sve vas srdaćno pozdravljam. Ovo je daleko najbolji rezultat i ovo je povijesni rezultat u SD županiji. U broju glasova imamo gotovo 30 tisuća glasova više. Ponosan sam.


....


Ajde Plenky aj sad skini Sanadera s mjesta predsjednika HDZ SD županije.

Gotov je Plenky. Njegov panj u Splitu popušio a na županijskoj razini Sanader razvalilo.


Evo javio se odma Anušić koji isto ne podnosi Plenkya , iz Slavonije :


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/potpredsjednik-hdz-a-ivan-anusic-izgubili-smo-split-i-sibensko-kninsku-zupaniju-ono-sto-se-prije-desetak-godina-dogodilo-u-slavoniji-sada-imamo-u-dalmaciji-stvari-se-moraju-mijenjati-1102488



Al Sanader je pajdo nedodirljiv , pogledaj kolko je dobija župan koji nije Plenkyeva marioneta nego od prije u SD županiji.

Razvalili. Sad ga ( Sanadera ) ne može raspustit a ovi mu jeba mater nikidan otvoreno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176890
2014-04-11


Back to top Go down

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja Empty Re: Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Post by RayMabus 31/5/2021, 01:44

SD županija

Blaženko Boban - 88,569 glasova 

Ranko Ostojić -  57,682 glasa


30.887 glasova razlike
RayMabus
RayMabus

Posts : 176890
2014-04-11


Back to top Go down

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja Empty Re: Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Post by RayMabus 31/5/2021, 01:53

RayMabus wrote:Blaženko Boban :

Sve vas srdaćno pozdravljam. Ovo je daleko najbolji rezultat i ovo je povijesni rezultat u SD županiji. U broju glasova imamo gotovo 30 tisuća glasova više. Ponosan sam.
 Imaš 30,887 glasova više, među kojima i moj i to su ti koji su dali ovo još malo da bude i priko trideset tisuća.

:tu 

Ante Sanader šef HDZ-a SD županije Plenkovicu : Prije ćeš ti otići nego ja.

:tu :tu :tu

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja PXL_111119_26750691-455x250
RayMabus
RayMabus

Posts : 176890
2014-04-11


Back to top Go down

Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja Empty Re: Sanader obrusio Plenkovicu : Prije ćeš otići ti nego ja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum