ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća - Page 2 Empty Re: Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća

Post by omni 19/12/2015, 18:43

Nazalost nije to samo vezano za amere, nek naprave anketu po gradovima bivse yu pa ces vidjet odgovora. Nismo mi nesto pametniji od amera, cak stovise gluplji smo u mnogim stvarima i to zabrinjavajuce.

omni

Posts : 7009
2014-04-12


Back to top Go down

Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća - Page 2 Empty Re: Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća

Post by omni 19/12/2015, 18:49



Ameri su svuda :D
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća - Page 2 Empty Re: Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća

Post by marcellus 19/12/2015, 18:59

crvenkasti wrote:Svijetom ne vladaju pametniji, nego jači.

ne, svijetom biraju bolje prilagođeni danim uvjetima.
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća - Page 2 Empty Re: Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća

Post by Leviathan2 19/12/2015, 19:04


_________________
Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća - Page 2 Empty Re: Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća

Post by epikur37 19/12/2015, 19:05

Um caruje dok snaga ne popizdi.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća - Page 2 Empty Re: Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća

Post by Sora 19/12/2015, 19:08

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:makar ja jednu stvar ne kužim. Ako su ti ameri tako jebeno glupi a mi tako jebeno pametni, kako to da su dolar, atomska bomba i hollywood kod njih, a ne kod nas

Možda zato što državi koja ima dolar, atomsku bombu i hollywood ne treba pametan narod.

Indija ima Rupiju, atomsku bombu i bolywood .
Sta to znaci? Isto glup narod jel :D
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća - Page 2 Empty Re: Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća

Post by omni 19/12/2015, 19:13

Sora wrote:
crvenkasti wrote:
marcellus wrote:makar ja jednu stvar ne kužim. Ako su ti ameri tako jebeno glupi a mi tako jebeno pametni, kako to da su dolar, atomska bomba i hollywood kod njih, a ne kod nas

Možda zato što državi koja ima dolar, atomsku bombu i hollywood ne treba pametan narod.

Indija ima Rupiju, atomsku bombu i bolywood .
Sta to znaci? Isto glup narod jel :D
Naravno da je glup narod, samo mi koji imamo kurac od ofce smo pametni, svi ostali koji nemaju kurac od ofce su glupi.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća - Page 2 Empty Re: Amerikanci bi bombardovali kraljevstvo iz Diznijevog crtaća

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum