ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Englezi: Hrvatski Rasisti

Go down

Englezi: Hrvatski Rasisti Empty Englezi: Hrvatski Rasisti

Post by Serbinho-3 1/4/2021, 17:46

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3657489/hrvatska-engleska-mladi-skandal-rasizam-provokacije
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Englezi: Hrvatski Rasisti Empty Re: Englezi: Hrvatski Rasisti

Post by RayMabus 1/4/2021, 17:51

Ne znam jel to istina al taj Jones je sam reka da mu je teško pala utakmica protiv Hrvatske a on je navalija na ove šta su slavili. Lik nikakvi rasizam nije spomenuo bar ne u tom njegovom intervjuu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Englezi: Hrvatski Rasisti Empty Re: Englezi: Hrvatski Rasisti

Post by Ringo10 1/4/2021, 17:53

Englezi nekome seru...
O jebem to sve ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Englezi: Hrvatski Rasisti Empty Re: Englezi: Hrvatski Rasisti

Post by RayMabus 1/4/2021, 17:57

Ringo10 wrote:Englezi nekome seru...
O jebem to sve ...
Njihovi mediji. Ovi slave u krug i ovi upada a on sam kaže da mu je teško pao poraz. Nikakvi rasizam on sam u tom intervjuu nije spomenija. A i da budem iskren ja ga isto ne vidim. Oni slave u krug , leđima okrenutim prema njima a on se diže i upada unutra i psuje im majku. Oni su okrenuti leđima i u krugu su i slave. Uopće nisu okrenuti prema njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Englezi: Hrvatski Rasisti Empty Re: Englezi: Hrvatski Rasisti

Post by RayMabus 1/4/2021, 18:07

Malo objašnjenje o čemu je tu riječ. Riječ je o mladoj reprezentaciji od do 21 godinu i euro i sad se igra grupna faza za četvrtfinale u kojem reprezentacija Hrvatske 21 godinu nikad u povijesti nije bila.

Portugalci dobivaju Švicarsku 3:0 i oni su prvi a samo dvije momčadi idu u četvrtfinale.

Mi imamo 3 boda , Švicarci tri i nas Englezi koji su kiksali s Portigalom i Švicarskom moraju dobiti da sve tri reprezentacije imaju tri boda al gleda se gol razlika i njima triba pobjeda od više od jednog gola razlike.

Englezi vode 2:0 , sudačka nadokanada , sudac samo šta ne odsvira kraj i Engleska ide dalje i onda odjednom ovo : gol s 25 metara u rašlje. Neobranjivo.

U sudačkoj nadoknadi Engleska ispala a mlada reprezentacija Hrvatske se prvi put plasirala u povijesti na četvrtfinale eura od do 21 godinu reprezentacija.






Logično , ovi pukli ko kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Englezi: Hrvatski Rasisti Empty Re: Englezi: Hrvatski Rasisti

Post by RayMabus 1/4/2021, 18:11

Englezi: Hrvatski Rasisti 7333bf2a-8f50-47ba-a24a-f4776634520d


Ubilo ih u pojam.

Sudačka nadokada , vode 2:0 i rašlje s 25 metara. Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Englezi: Hrvatski Rasisti Empty Re: Englezi: Hrvatski Rasisti

Post by RayMabus 1/4/2021, 18:18

Izjava Jonesa o svemu : Teško mi je pao poraz.

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/napao-hrvatske-igrace-dok-su-slavili-povijesni-uspjeh-pa-se-oglasio-evo-kako-je-doslo-do-nemilih-scena-15062482

Dakle taj šta je upa dok su ovi slavili nikakvi rasisam ne spominje nego da mu je teško pao poraz.

Ma pukli ko kokice. Popadali po podu ko kruške kad su primili taj gol. Popadali po podu svi ko da ih je netko isključija iz struje. Samo se ugasili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Englezi: Hrvatski Rasisti Empty Re: Englezi: Hrvatski Rasisti

Post by omni 1/4/2021, 18:28

Englezi hehe, Poljaci nisu htjeli da kleknu prije utakmice, imaju i pravo sto bi njih a i nas bolila ona stvar za rasizam i sve sto su Englezi radili kroz povijest crncima, zaboli 'Poljake, nek kraljica majka kleci dok ne podere sise. Sto bi nas bolila za BLM, eno im tamo u USA nek se kolju do mile volje i klece.


Last edited by omni on 1/4/2021, 18:30; edited 1 time in total
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

epikur37 and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Englezi: Hrvatski Rasisti Empty Re: Englezi: Hrvatski Rasisti

Post by Šandor Winnetou 1/4/2021, 18:30

RayMabus wrote:Izjava Jonesa o svemu : Teško mi je pao poraz.

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/napao-hrvatske-igrace-dok-su-slavili-povijesni-uspjeh-pa-se-oglasio-evo-kako-je-doslo-do-nemilih-scena-15062482

Dakle taj šta je upa dok su ovi slavili nikakvi rasisam ne spominje nego da mu je teško pao poraz.

Ma pukli ko kokice. Popadali po podu ko kruške kad su primili taj gol. Popadali po podu svi ko da ih je netko isključija iz struje. Samo se ugasili.
srpska posla, moraju nas ocrniti pa taman izmislili milijun razloga

_________________
Englezi: Hrvatski Rasisti Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Englezi: Hrvatski Rasisti Empty Re: Englezi: Hrvatski Rasisti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum