ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Hektorović 19/3/2021, 12:50

Ringo10 wrote:Za dovrsetak  izgradnje preostalog dijela NS2, Rusima vise ne treba niko.
Sami to mogu dovrsiti.
Taj projekat sad mogu samo Nijemci zaustaviti ...ako odustanu ...ali onda ih ceka masna odsteta i kompenzacija

Pa zato prijete sekundarnim sankcijama upravo švabskim firmama koje će poslovati sa Gazpromom.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by epikur37 19/3/2021, 13:14

Nijemcima je ovo test...

Ako žele početi biti i kakav faktor i izvući se ispod angloameričke čizme.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by crvenkasti 19/3/2021, 14:01

Hektorović wrote:Amerikanci odlučni: Odmah zaustavite izgradnju "Sjevernog toka 2"
Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 B_210319013
Američko ministarstvo vanjskih poslova pozvalo je kompanije da prekinu aktivnosti na izgradnji naftovoda "Sjeverni tok 2" ili se suoče sa sankcijama. Amerikanci su projekt nazvali ruskim planom za podjelu i slabljenje evropske energetske sigurnosti.
Američki zvaničnici su kazali da prate i procjenjuju informacije o kompanijama koje rade na projektu. "Bilo koji entitet koji je uključen u izgradnju riskira američke sankcije i trebao bi odmah napustiti rad na plinovodu", navodi se u izjavi.
Državni sekretar Antony Blinken je upozorio kompanije da "odmah zaustave izgradnju" te dodao da administracija Joe Bidena namjerava zadržati sankcije koje je donio kongres 2019. godine, a koje su dodatno proširene 2020. godine.
U izjavi se naglašava da su i prethodne američke vlasti jasno stavile do znanja da je plinovod ruski geopolitički projekt namijenjen podjeli Europe i slabljenju evropske energetske sigurnosti.
Blinken je plan izgradnje plinovoda, kojim će se ruski prirodni gas isporučivati direktno u Njemačku podmorskim cjevovodima u koritu Baltičkog mora, nazvao "lošim poslom za Njemačku, za Ukrajinu i za naše saveznike i partnere iz srednje i istočne Evrope".

Ovako flagrantno prijetiti sankcijama nekome zbog svojih ekonmskih interesa je totalno neetično i u kranju ruku kriminalno.

Zašto ne izmisle neki normalan razlog za sankcije: manjak demokracije, nepoštivanje tržišta i konkrencije, nesloboda štampe?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by omni 19/3/2021, 14:11

crvenkasti wrote:
Hektorović wrote:Amerikanci odlučni: Odmah zaustavite izgradnju "Sjevernog toka 2"
Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 B_210319013
Američko ministarstvo vanjskih poslova pozvalo je kompanije da prekinu aktivnosti na izgradnji naftovoda "Sjeverni tok 2" ili se suoče sa sankcijama. Amerikanci su projekt nazvali ruskim planom za podjelu i slabljenje evropske energetske sigurnosti.
Američki zvaničnici su kazali da prate i procjenjuju informacije o kompanijama koje rade na projektu. "Bilo koji entitet koji je uključen u izgradnju riskira američke sankcije i trebao bi odmah napustiti rad na plinovodu", navodi se u izjavi.
Državni sekretar Antony Blinken je upozorio kompanije da "odmah zaustave izgradnju" te dodao da administracija Joe Bidena namjerava zadržati sankcije koje je donio kongres 2019. godine, a koje su dodatno proširene 2020. godine.
U izjavi se naglašava da su i prethodne američke vlasti jasno stavile do znanja da je plinovod ruski geopolitički projekt namijenjen podjeli Europe i slabljenju evropske energetske sigurnosti.
Blinken je plan izgradnje plinovoda, kojim će se ruski prirodni gas isporučivati direktno u Njemačku podmorskim cjevovodima u koritu Baltičkog mora, nazvao "lošim poslom za Njemačku, za Ukrajinu i za naše saveznike i partnere iz srednje i istočne Evrope".

Ovako flagrantno prijetiti sankcijama nekome zbog svojih ekonmskih interesa je totalno neetično i u kranju ruku kriminalno.

Zašto ne izmisle neki normalan razlog za sankcije: manjak demokracije, nepoštivanje tržišta i konkrencije, nesloboda štampe?
Zuri im se da naprave guzvu, doci ce jos citav niz nesmotrenih poteza nadam se.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by crvenkasti 19/3/2021, 14:12

marcellus wrote:uglavnom, amerika gura komunizam, hollywood je čisti agitprop, a rusi guraju demokraciju ako ne već liberalizam. Jebiga, još dok sam bio klinac mi je bilo suludo da židovi ratuju a nijemci trguju i bogate se. Ovo danas je još luđe.

Tko su i što su Ameri, Zapad i liberalizam je već odavno jasno i tebi i svim ostalima.

Samo što su se seronje puput tebe nadali da ćete se i vi okoristiti od laži, pljački, prijevara i ucjena kojima su oni zgrtali lovu.
Stoga ste ih idiotski podržavali i pomagali im.

E, sad, kad im je sve propalo, sad se najedamput zgražate nad njihovim lopovlukom.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Hartmann 19/3/2021, 14:14

Putin sofisticirano provocira Bidena,po zasluzi.Prosle godine je Merkelica jasno rekla da Njemacka im svoj pravac i cilj,i da ju amerikanci ne zanimaju(smisao je otprilike taj).Dakle,Njemacka se jasno odredila,osim ako u medjuvremenu Ameri nisu naesto nasli Merkelici,pa ju time mogu ucjenjivati

_________________
Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by epikur37 19/3/2021, 14:21

Hegemon tetura... vazno da Rusija i Kina sinkro župe dva pod rebra i gotov je.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Hektorović 19/3/2021, 14:30

ISTANBUL - Turski predsjednik Tajip Erdoan izjavio je danas da su neprihvatljivi komentari američkog predsjednika Džozefa Bajdena o ruskom lideru Vladimiru Putinu.

Bjaden je u nedavnom intervjuu potvrdno odgovorio na pitanje da li smatra da je ruski predsjednik "ubica". Putin je kasnije odgovorio da je "onaj ko to kaže, takav".
Erdogan je rekao da takvi Bajdenovi komentari "ne priliče jednom predsjedniku".
Ankara i Vašington su saveznici iz NATO-a, ali Erdogan i Bajden još nisu razgovarali od kada je novi šef Bijele kuće stupio na dužnost.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Hektorović 19/3/2021, 14:34

[size=44]Odbijen Putinov poziv za virtuelni sastanak, Bajden "veoma zauzet"[/size]
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Hektorović 19/3/2021, 14:35

Samo čita sa telepromptera

On Thursday, the president delivered remarks on the state of vaccination in the US, which was livestreamed on the White House’s website. After ending his speech, Biden ignored questions from journalists. The first was whether he would accept an extended invitation to a live conversation. The president did not answer any of the questions and exited the hall.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by epikur37 19/3/2021, 14:36

Hektorović wrote:[size=49]Odbijen Putinov poziv za virtuelni sastanak, Bajden "veoma zauzet"[/size]

Laži propalog režima i trule ideologije.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Guest 19/3/2021, 14:42

Krvtiisusovu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Guest 19/3/2021, 14:43

Ovaj moj slikovni potpis sve govori kaj mislim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by epikur37 19/3/2021, 14:51

Sovak wrote:Ovaj moj slikovni potpis sve govori kaj mislim.

Ako ti se ne svidja naša Amerika i zapad... Onda idi u Rusiju..

Jel tako ono ide
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by crvenkasti 19/3/2021, 15:00

epikur37 wrote:
Sovak wrote:Ovaj moj slikovni potpis sve govori kaj mislim.

Ako ti se ne svidja naša Amerika i zapad... Onda idi u Rusiju..

Jel tako ono ide

U Srbiju. Srbija je bliže.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Guest 19/3/2021, 15:14

epikur37 wrote:
Sovak wrote:Ovaj moj slikovni potpis sve govori kaj mislim.

Ako ti se ne svidja naša Amerika i zapad... Onda idi u Rusiju..

Jel tako ono ide

Ja sam prestar da bih sam tak svoje korenje popukal i prešel bilo kamo. To bi trebal biti neki veliki krešendo.

Ali da sam mlajši i da se nakanim seliti, ovakva Amerika mi sigurno ne bi bila odredište.

Nije niti Rusija raj, ali "zapad" je u prošlih dvadesetak godina sa svojom politikom postal nakaradan do bola. Nije to moj svijet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by epikur37 19/3/2021, 15:20

crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:
Sovak wrote:Ovaj moj slikovni potpis sve govori kaj mislim.

Ako ti se ne svidja naša Amerika i zapad... Onda idi u Rusiju..

Jel tako ono ide

U Srbiju. Srbija je bliže.
 
Vi ste tek sramota.. nama se može i oprostiti povodljivost zapadnoj dekadenciji... jer smo najmanji od kužine...

Ali vi, kao pravoslavni zemlja koju je zapad karao kako mu se diglo... vodite iste vrijednosti i jednako mašete repom.

Da mi smo mizernu... Ali vi ste degutantni.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by FRANK 19/3/2021, 15:39

epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:
Sovak wrote:Ovaj moj slikovni potpis sve govori kaj mislim.

Ako ti se ne svidja naša Amerika i zapad... Onda idi u Rusiju..

Jel tako ono ide

U Srbiju. Srbija je bliže.
 
Vi ste tek sramota.. nama se može i oprostiti povodljivost zapadnoj dekadenciji... jer smo najmanji od kužine...

Ali vi, kao pravoslavni zemlja koju je zapad karao kako mu se diglo... vodite iste vrijednosti i jednako mašete repom.

Da mi smo mizernu... Ali vi ste degutantni.
To si u pravu epi. Mi smo nista ali srbija je teski kupleraj kic zadnje vrste.
Teski uthecaj amerike na srpsku mladost. Uzas.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by crvenkasti 19/3/2021, 15:52

epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:
Sovak wrote:Ovaj moj slikovni potpis sve govori kaj mislim.

Ako ti se ne svidja naša Amerika i zapad... Onda idi u Rusiju..

Jel tako ono ide

U Srbiju. Srbija je bliže.
 
Vi ste tek sramota.. nama se može i oprostiti povodljivost zapadnoj dekadenciji... jer smo najmanji od kužine...

Ali vi, kao pravoslavni zemlja koju je zapad karao kako mu se diglo... vodite iste vrijednosti i jednako mašete repom.

Da mi smo mizernu... Ali vi ste degutantni.

Po čemu to zaključuješ?
Koliko vidim, Srbija nije u EU niti će ikada biti, Rusi i Kinezi ju smatraju prijeteljem, a Amerikanci neprijateljem jer ne žele priznati Kosovo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by AlfaOmega 19/3/2021, 16:23

crvenkasti wrote:
Ovako flagrantno prijetiti sankcijama nekome zbog svojih ekonmskih interesa je totalno neetično i u kranju ruku kriminalno.

Zašto ne izmisle neki normalan razlog za sankcije: manjak demokracije, nepoštivanje tržišta i konkrencije, nesloboda štampe?
Lakše im je ovak. Kad bu razmišljali šta je normalno i nenormalno, izgubili bu puno vrimena, a njima se žuri. Plus, zakaj razmišljat ak ne moraš?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10282
2015-09-11


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by marcellus 19/3/2021, 16:31

Sovak wrote:
Ali da sam mlajši i da se nakanim seliti, ovakva Amerika mi sigurno ne bi bila odredište.

kad sam ja bil dete kalifornija je bila san snova... sloboda, kapitalizam, auti, komadi... danas ne bi išal tam ni da mi daju na raspolaganje scarlett johansson.

_________________
Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 3 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum