ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/6/2021, 17:20

nije se ništa posebno dogodilo, kapitalizam, čovjek je morao na posao, posao je najvažniji, stigao je na posao i sačuvao je posao. čovjek živi da bi radio, najbolje je kad počne radit u najranijoj dobi, onda se navikne i onda je najodgovorniji i sretan. posao je ono što te čini sretnim. i korisno je na kraju mjeseca.

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 9/6/2021, 19:24


:facepalm
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/6/2021, 19:48

ogledalo stvarnosti je odvratno kaj ne? ogledalce, ogledalce moje, najljepši na svijetu tko je?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 9/6/2021, 20:14


de šuti bolje
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/6/2021, 20:31

zašto? zašto si ti uopće spomenuo taj slučaj? da bi se vidjelo kako si senzibilan? ok, jadan osjetljivi kic.
ali taj isti kic će za tjedan ili dva bacati članke kako su djeca sretna u tvornicama i kako škole treba ukinuti, govorit će o djeci kao krumpirima, pejstat članke neke lujke od prije 100 godina, neka nonšalantno popričamo o tome, uz konjačić i cigare i jadan kic, osjetljivi se neće sjetit npr. da su tvornice tog doba bile opasna mjesta za djecu i gdje je smrtnost dječjih radnika bila normalna pojava, gdje je i danas u svijetu smrtnost dječjih radnika ozbiljan problem, ali treba zabranit škole jer bi kic želio provesti dan u polemikama o tome uz konjačić. neka nam živi kapital a i djeca imaju neku korist od toga na kraju mjeseca.
zato si ti meni frende odvratan jer si jebeno licemjeran, odvratan si u svojoj srži kao i stavove koje zastupaš iz dana u dan skupa s onim otočkim imbecilom od abena. stvarnost je uvijek odvratna, razumiješ kretenu? ne samo kad se ti nad njome zgražaš i "pokazuješ" svoju senzibilnu stranu.
eto ti jedan mali razgovorčić uz konjačić.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/6/2021, 20:39

nema odvratnije pjave nego kad netko online koristi neku tragediju da se pogleda njega, pogledajte me kako sam suosjećajan i osjetljiv!
ali sutra ću pisati kako bi djeca trebala raditi, nonšalantno iz dokolice. argumentiranja radi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 9/6/2021, 21:45


čovječe jesi klipan, ali izgleda sam opet veći klipan ja, jer me navučeš odgovoriti..

- nisam spomenuo taj slučaj radi privlačenja pažnje na sebe, čuj to na forumu gdje dolaze 3-ipo čovjeka - ne znam kako ti je to palo na pamet? mislim da nam je svima taj tragični događaj kao nevjerojatno teški uteg pritisnuo srce-dušu i um, i meni se otisnuo jutros nakon neprospavane noći - uzdah: bože, ali se ni to sad ne smije? iako vidim da je očito bolje da sam šutio, jer mislim da nitko nema volje polemizirati o tome što se dogodilo, zaista ne vidim gdje ja postavljam neke argumente o ovome - o čemu ti? jedino si ti ovdje išao tražiti neke uzroke, kapitalizam itd

- prošlu raspravu o djeci prije 100god, koja su 4 od 5 - dobrovoljno se izjasnila da bi radije radila u tim teškim tvornicama, nego išla u školu, ti naravno nisi razumio uopće, ja uopće nisam tražio taj argument već sam čitao knjigu od Gatta, naletio na taj citat koji me iznenadio, potražio izvor i novinski članak jer me šokirala ta anketa, kao što je iznenadilo i tu feministkinju koja je djecu onda i intervjuirala, i išao sam na to da produženo školovanje odlaže odrastanje zapravo, što se sve lijepo vidi ako se vratimo malo unatrag, ti se izgleda nisi zapitao zašto 4 od 5 djece svojevoljno radije biraju teko teški rad u tvornicama naspram školstva? gdje je tu moje zagovaranje ičega bilo?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/6/2021, 22:19

kic wrote:
i meni se otisnuo jutros nakon neprospavane noći - uzdah: bože
nije ti se otisnulo ništa, otisnuti je nekontrolirana reakcija u kojoj nisi svjestan svojih postupaka, jedna kratkoročna nekontrolirana reakcija što ulogiranej na forum i tipkanje nije nego je jedna svjesna radnja.
to što se tebi "otisnulo" kod tebe izostaje 364 dana u godini pa se vidi i u ovom dolje citiranom dijelu:


kic wrote:- prošlu raspravu o djeci prije 100god, koja su 4 od 5 - dobrovoljno se izjasnila da bi radije radila u tim teškim tvornicama, nego išla u školu, ti naravno nisi razumio uopće, ja uopće nisam tražio taj argument već sam čitao knjigu od Gatta, naletio na taj citat koji me iznenadio, potražio izvor i novinski članak jer me šokirala ta anketa, kao što je iznenadilo i tu feministkinju koja je djecu onda i intervjuirala, i išao sam na to da produženo školovanje odlaže odrastanje zapravo, što se sve lijepo vidi ako se vratimo malo unatrag, ti se izgleda nisi zapitao zašto 4 od 5 djece svojevoljno radije biraju teko teški rad u tvornicama naspram školstva? gdje je tu moje zagovaranje ičega bilo?
ne nisam se to zapitao jer sam odrasla osoba samim time se ne pitam zašto djeca stoje pred jurećim vlakom i pobjeđuje onaj koji najduže ostane stajati i u tome su sretna. kao odrasla i racionalna osoba ja si ne postavljam ta denkverbotska pitanja niti mi takve stvari postaju predmeti nonšalantnog preispitivanja dječje psihe uz smješak i zauzimanje stava da vidim koliko me rasprava može daleko odvesti, kao robot.
nego kao odrasla racionalna osoba čak i mrtav pijan i u mraku mogu prepoznati zašto su škole za djecu a tvornice nisu i zašto smo kao odrasle osobe donijele odluku do koje godine djeca ne mogu odlučivati o sebi samima. ako te već toliko fasciniraju podaci i nekontrolirani uzdasi što kažeš na ovu dobrovoljnost:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1381923/
možda ti se otisne koji uzdah, ali gledaj pozitivno, barem su sretna i dobrovoljna a što to nije najvažnije, denkverbotski:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 9/6/2021, 22:31


sjajno! osim što znaš u kojem stanju svijesti pišem, isto redovito čitaš redovito znanstvene članke i postignuća, koja govore kako u sinopsisu vidim, o stvarima o kojima ja uopće nisam govorio..

oprosti, nemam više ni trunka volje za tebe, i ovako sam.. zbogom stari!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 10/6/2021, 08:25

Prekinu si  s dečkom :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2021, 08:35

kic wrote:
  zbogom stari!
a mogao si prije odlaska barem ispustiti jedan uzdah: o, bože. moglo ti se barem oteti za svu ovu djecu stradalu na radnim mjestima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2021, 08:47


ma samo ban treatment od sad, i ja dopuštam nasilje na sebi previše.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2021, 09:10


u Hrvatskoj ministar, mediji i policija ludi zbog navijača na tribinama u Zadru

meanwhile in US:

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2021, 09:36

kic wrote:
u Hrvatskoj ministar, mediji i policija ludi zbog navijača na tribinama u Zadru

meanwhile in US:

U Arizoni potpuno cijepljeno 37,2% stanovništva.
I oni nemaju skoro nadolazeću turističku sezonu poput Zadra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2021, 10:11


Florida i Texas su ukinuli mjere jos prije 3 mjeseca npr, ne znam kakva je tad bila procijepljenost ali sigurno manja..

mi živimo samo za izbore i turiste izgleda.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2021, 11:03

kic wrote:
Florida i Texas su ukinuli mjere jos prije 3 mjeseca npr, ne znam kakva je tad bila procijepljenost ali sigurno manja..

mi živimo samo za izbore i turiste izgleda.

U Texasu je prije neka 2 mjeseca bila oko 30%, čini mi se. Za Floridu ne znam i na da mi se tražiti.
Da. Mi, odnosno barem praktički cijeli južni dio zemlje, živimo od turizma i za turizam.
To je zapravo žalosno, ali to je također i naš strateški izbor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 10/6/2021, 13:07

kic wrote:
ma samo ban treatment od sad, i ja dopuštam nasilje na sebi previše.

Isto bi bilo bolje da je prošlo bez bana; lolek je zero value forumaš, ali ni izvrši nasilje nad tobon, sun si odluči pokušati call him to his senses

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2021, 14:53


whatever, ic my house, tolerancija je bila i prevelika s obzirom koliko nepotrebnog pljuvanja primih.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 10/6/2021, 15:51

kic wrote:
whatever, ic my house, tolerancija je bila i prevelika s obzirom koliko nepotrebnog pljuvanja primih.

Aj, sa barinku na miru moremo uživati u razgovorima o dici koja rodu u tvornicami

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2021, 15:54

aben wrote:
kic wrote:
whatever, ic my house, tolerancija je bila i prevelika s obzirom koliko nepotrebnog pljuvanja primih.

Aj, sa barinku na miru moremo uživati u razgovorima o dici koja rodu u tvornicami

Uz konjačić i prvoklasne kubanke. Cigare, naravno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2021, 15:54


Denkverbot - Page 48 1f60f
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 48 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum