ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!?

Go down

Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!? Empty Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!?

Post by Eroo Sun 7 Mar - 15:21

Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!?

https://slobodnadalmacija.hr/split/splitska-medicinska-sestra-s-prve-crte-obrane-od-covid-a-znam-da-ce-antivakseri-dici-hajku-ali-kad-vidis-smrt-oko-sebe-kako-cjepivu-reci-ne-1082214
Eroo
Eroo

Posts : 74668
2016-07-22


Back to top Go down

Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!? Empty Re: Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!?

Post by AssadNaPodmornici Sun 7 Mar - 15:56

nitko (barem velika većina) ljudi ne osporavaju cijepiva. samo želimo slobodu i ništa više. tko hoće neka se zaključa u podrum, mi ostali želimo živjeti i svijesni smo rizika. meni je rizik tipa 0.0000 i nešto %, veća mi je opasnost na autocesti ili kada sam na moru nego od virusa.

sreća naša da naša država je ipak jedna od najslobodnijih država u svijetu.. i da tko hoće neka se cijepi, iako bi ja ljude +60godina cijepio obavezno pa umrli od cijepiva ili corone ,samo da završimo ovo, statistički oni jedini umiru(kažem statistički). ostali i ne moraju se cijepiti, a ako se cijepiš , gledam zemlje gdje su se ljudi cijepili, tipa izrael, i dalje cijepljeni ljudi nose brnjice i i dalje imaju 3000 zaraženih 5-10puta više od nas

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20918
2018-06-14


Back to top Go down

Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!? Empty Re: Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!?

Post by Eroo Sun 7 Mar - 16:20

AssadNaPodmornici wrote:nitko (barem velika većina) ljudi ne osporavaju cijepiva. samo želimo slobodu i ništa više. tko hoće neka se zaključa u podrum, mi ostali želimo živjeti i svijesni smo rizika. meni je rizik tipa 0.0000 i nešto %, veća mi je opasnost na autocesti ili kada sam na moru nego od virusa.

sreća naša da naša država je ipak jedna od najslobodnijih država u svijetu.. i da tko hoće neka se cijepi, iako bi ja ljude +60godina cijepio obavezno pa umrli od cijepiva ili corone ,samo da završimo ovo, statistički oni jedini umiru(kažem statistički). ostali i ne moraju se cijepiti, a ako se cijepiš , gledam zemlje gdje su se ljudi cijepili, tipa izrael, i dalje cijepljeni ljudi nose brnjice i i dalje imaju 3000 zaraženih 5-10puta više od nas
To ti objasni Njemcima i  inim, koji imaju sve dalmatinske županije na crvenom spisku, osim Istre.
Oni vjeruju svojim očima i brojkama, a ne Bakiću i tvojem laprdanju. ROFL... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74668
2016-07-22


Back to top Go down

Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!? Empty Re: Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!?

Post by AssadNaPodmornici Sun 7 Mar - 16:26

za razliku od tebe ja sam bio u njemačkoj prije mjesec dana, nitko me ništa nije pitao na granici

a što se tiče njemaca, oni su u lockdownu od 1.11, helikopterima hvataju svoje građane po prakovima, a i dalje im ljudi umiru ko miševi , a ovdje u RH se slobodno živi.. ljudi se druže, kafići su puni, evo pogreb bandića ljudi natiskani ko srdele, nerade noćni klubovi, ali mladi po parkovima, javnim površinama se druže, firme rade, život je 90% normalan

i opet nam je epidemiološka situacija među najboljom u europi.
a vas u sloveniji zaključalo u podrum

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20918
2018-06-14


Back to top Go down

Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!? Empty Re: Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!?

Post by mutava baštarda Sun 7 Mar - 17:55

Eroo wrote:Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!?

https://slobodnadalmacija.hr/split/splitska-medicinska-sestra-s-prve-crte-obrane-od-covid-a-znam-da-ce-antivakseri-dici-hajku-ali-kad-vidis-smrt-oko-sebe-kako-cjepivu-reci-ne-1082214
pa ja bi je za godinu dana odmotao i prebacio na onkologiju da zbraja mrtve pa da se sama uvjeri u policijsko epidemiološke manevre zbog jedne malo jače gripe koliko će imati koleteralnih žrtava.
mogli bi je i umjesto medicinska sestra zvati časna sestra s obzirom na svoju posvećenost u borbi s nečastivim virusima i vjeri u korporacije i političare, da je onima s zadnjih katova nebodera stalo do stoke sitnog zuba do te mjere da su zbog 0.0 i nešto mrtvih spremi žrtvovati svijetsku ekonomiju.
a sada se pomolimo
awumen

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!? Empty Re: Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!?

Post by Hartmann Mon 8 Mar - 8:55

Pa smrti je oko nas oduvijek i bilo.Tuka jedna

_________________
Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!? 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!? Empty Re: Splitska medicinska sestra s prve crte obrane od COVID-a: Znam da će antivakseri dići hajku, ali kad vidiš smrt oko sebe, kako cjepivu reći ne!?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum