ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by mutava baštarda 25/2/2021, 21:19

Kao prvo, umjesto „zabranjuje“ trebao bi napisati na vrata „nije dobrodošao“. Kao drugo, obzirom da je uz poruku i amblem SDP-a nije jasno brani li ulaz samo Staziću i meni ili svim SDP-ovcima. To mora precizirati. Kao treće, Nenada Stazića bi trebao poštedjeti ovoga svega jer on više nije državni dužnosnik. Kao četvrto, mora navesti i razloge zbog kojih nam brani ulazak u svoj objekt kako bi javnost mogla ocijeniti koliko je to sve skupa legitimno - kazao je Bauk. Na kraju je u svom stilu poručio i kako sada ide kupiti kokice i gledati kako ga premijer brani i kako će u tome neizmjerno uživati.

Pročitajte više na: https://m.vecernji.hr/vijesti/bauk-o-zabrani-u-imotskom-za-vlasnika-imam-cetiri-savjeta-da-ne-dobije-kaznu-1471959 - m.vecernji.hr

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by immortal 25/2/2021, 21:53

vili40 wrote:čekaj malo,ovaj je zabranio a u rijeci su samo nepoželjni? :roll
mislim da je ovaj iz Rijeke mudrije postupio navodeći nepoželjnost jer je upitno pravo ugostitelja da nekome zabrani ulaz
zabrana se može smatrati diskriminacijom
ali je s pozicije ugostitelja isto tako neprihavtljivo da ti svi moraju imati pravo dolaska
klub ima pravo na odabir gostiju, ali za ostale ne znam kako ide
kao što negdje ne primaju bez kravate, negdje bez milijuna u džepu
očito je diskriminacija ono što zakon kaže.. kad im paše je, kad ne, nije

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23196
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by immortal 25/2/2021, 22:11

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Počelo je,novi trendovi uzet će maha. :rasta
Ma neće. To je samo do lokalnih izbora.
Uvesti diktaturu, ali ne komunističku.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23196
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by darth_vader 26/2/2021, 00:11

FRANK wrote:
melkior wrote:Nikad nisam glasao za SDP, ali realno, Imotski i nije grad u pravom smislu riječi već lokalna kasaba. Sve vukojebine su za HDZ. Šti si veća vukojebina, to ti je HDZ više pri srcu. Normalno, kad je više od pola grada zaposleno u gradskoj administraciji.
Kao imocanin se moram slozot samnom

Puši kurac. Imotski je veći grad od Zadra. I lipši. Imacki kradeze je autentičan, ovo što sad vlada u toj selendri od nekadašnjeg grada Zadra, ima zahvalit što im je šupak na mistu za guženje spreman Plenkiju, upravo imoćanima...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19697
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by FRANK 26/2/2021, 00:27

jasambrend wrote:
FRANK wrote:
melkior wrote:Nikad nisam glasao za SDP, ali realno, Imotski i nije grad u pravom smislu riječi već lokalna kasaba. Sve vukojebine su za HDZ. Šti si veća vukojebina, to ti je HDZ više pri srcu. Normalno, kad je više od pola grada zaposleno u gradskoj administraciji.
Kao imocanin se moram slozot samnom

Puši kurac. Imotski je veći grad od Zadra.  I lipši. Imacki kradeze je autentičan, ovo što sad vlada u toj selendri od nekadašnjeg grada Zadra, ima zahvalit što im je šupak na mistu za guženje spreman Plenkiju, upravo imoćanima...
Iskreno koliko si ih danas zamota

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by darth_vader 26/2/2021, 01:46

Ja samo ločem... ne projicirajte mi, hašomani... :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19697
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by Ringo10 26/2/2021, 02:59

Ali istina je da su ruralne sredine listom za HDZ

Ali nije to samo hrvatski sindrom ...svuda je tako
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by Ringo10 26/2/2021, 03:00

Ali istina je da su ruralne sredine listom za HDZ

Ali nije to samo hrvatski sindrom ...svuda je tako
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by Ringo10 26/2/2021, 03:01

Ma jel nam to FRANK vec izasao is zatvora
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by Ringo10 26/2/2021, 03:02

Eh pa lako je u Imotskom zabranit nepostojecu klijentelu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by vuksadinare 26/2/2021, 05:06

Jedmostavnije i razumljivije je napisati-agenturo niste dobro dosli..mnogi bi se prepoznali
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by Ringo10 26/2/2021, 08:08

vuksadinare wrote:Jedmostavnije i razumljivije je napisati-agenturo niste dobro dosli..mnogi bi se prepoznali
PA to je 80% HDZa
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima - Page 2 Empty Re: Restoran iz Imotskoga zabranio ulaz SDP-ovcima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum