ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku"

Go down

Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku" Empty Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku"

Post by Hektorović Wed 20 Jan - 14:57

https://www.wsj.com/livecoverage/trump-impeachment-biden-inauguration/card/90pPMzFPqr5fMzg1Bkbs
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku" Empty Re: Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku"

Post by AssadNaPodmornici Wed 20 Jan - 15:11

nagađanja mislim da neće a usput zašto da to i radi?.
95%+ članova stranke čak i 95% leadera je na njegovoj strani .. vidi se kada se glasovalo za opoziv trumpa.. u kongresu ima mislim 211 republikanaca,  a "čak"(rekao bi index) 10 njih je glasovalo za impeachment, dakle manje od 5%
u senatu isto tako od 50 republikanskih senatora, 3-4 (manje od 10%) je sklono da glasuju za impeachment.. to sve govori

Lik je dobio 10milijuna više glasova nego Barrack Obama, 10milijuna više registriranih glasova, jer treba imati na umu da su stotine tisuća a možda i milijuni Trumpovih glasova poništeni i uništeni
..dakle osvojio rekrodan broj glasova, a svega par stotina tisuća glasova raspoređenih na par država je dijelilo Trumpa od bijele kuće, od prevlasti u senatu i prevlasti u kongresu, doslovno.. s obzirom da su izbori bili po standardu na razini niti trećeg svijeta nego najgorih rupa gdje se tek uvodi demokracija, neće njega nitko rušiti.. jednostavno maznuli su i njemu i drugim republikancima izbore..
par onih "neokonzzervartivaca" iz deep statea, koji su manjina u toj stranci , će letiti vanka brzo.. kako je jedan republikanac rekao , da zahvaljuje svim republikancima koji su glasovali kontra trumpa(kako rekoh vrlo ih je malo, a mediji poput indexa i cnna napuhuju da je pola stranke protiv njega pa average iq likovi tipa debo i red wolf puše priče)  - ugl taj republikanac im je "zahvalio" što su sami se izdali, tako da zna koga će od njih izbaciti iz stranke.. izbacivanje će biti na regularnim stranačkim izborima, nije to HDZ/SDP šema, nego Liz Cheny će dobiti prije idućih izbora za kongres, republikanskog izazivača , koji će je srušiti, a onda ona može u mirovinu sa ocem koji je razvalio pola bliskog istoka i uništio živote desecima milijuna ljudi.. ali eto Trump im je zao koji nije pokrenuo niti jedan novi rat i smirio hrpu sukoba i povukao vojsku i da.. zaboravljamo skršio ISiS
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


Back to top Go down

Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku" Empty Re: Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku"

Post by mentalitet Wed 20 Jan - 16:55

Moje procjene su da ce takozvani demokrati pokrenuti neki rat da bi se USA ujedinila zbog vanjske opasnosti.To je uvijek bio glavni recept za spashavanje moci koju su na prevaru osvojili.No ,kako se u zivotu nishta ne deshava preko noci tako ni pozitivnije promjene u ovoj zemlji ne treba ochekivati uskoro.Ali stvorila se jedna kriticna masa mladih ljudi koji svojim ochima i ushima dozivljavaju svoju zemlju sasvim drugachije nego kada su bili tinejdzeri.
Po meni Trampova najveca greshka je bila shto je uvukao obitelj u politiku i shto je odstranio Benona iz svoga tima..To je vaaljda sada i sam shvatio pa ga je pomilovao ..Evo koga je josh pomilovao u zadnjim satima svoje vladavine.Ali zanm da se nece predati nego ce jache i nemilosrdnije lupati tomahavkom tamo gdje misli da je neshto trulo u drzavi USA.

https://www.youtube.com/watch?v=PlWkNXEvXpU

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku" Empty Re: Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku"

Post by AssadNaPodmornici Wed 20 Jan - 17:12

mentalitet wrote:Moje procjene su da ce takozvani demokrati pokrenuti neki rat da bi se USA ujedinila zbog vanjske opasnosti.To je uvijek bio glavni recept za spashavanje moci koju su na prevaru osvojili.No ,kako se u zivotu nishta ne deshava preko noci tako ni pozitivnije promjene u ovoj zemlji ne treba ochekivati uskoro.Ali stvorila se jedna kriticna masa mladih ljudi koji svojim ochima i ushima dozivljavaju svoju zemlju sasvim drugachije nego kada su bili tinejdzeri.
Po meni Trampova najveca greshka je bila shto je uvukao obitelj u politiku i shto je odstranio Benona iz svoga tima..To je vaaljda sada i sam shvatio pa ga je pomilovao ..Evo koga je josh pomilovao u zadnjim satima svoje vladavine.Ali zanm da se nece predati nego ce jache i nemilosrdnije lupati tomahavkom tamo gdje misli da je neshto trulo u drzavi USA.

https://www.youtube.com/watch?v=PlWkNXEvXpU

Bannon nije odstranjen, lik je iz pozadine djelovao u korist Trumpa.  Ponavljam Trump nije izgubio izbore jer je napravio neke greške, liku su maznuli izbore u ključnim državama - gdje je vodio sa ogromnim prednostima - i onda je u ključnim državama zaustavljeno brojanje glasova, i u 3-4 ujutro su šleperi iskrcavali glasove za Bidena, i nastavljeno je brojanje gdje je onda ovaj "prestigao" trumpa svugdje za 0.2%-1-2%..

ja kada sam ovdje na forumu pratio izbore i kada sam vidio da je Trump odnio Ohio sa preko 8% razlike, a Floridu sa čak 3.4% , mislio sam da su izbori gotovi -tko zna Američke izbore, nema šanse da sa tolikom razlikom pobjediš u Ohiu i još je Trump došao na 44% glasova u New Yorku(rekrod među republikancima) a onda izgubiš susjednu Pensilvaniju koja se nalazi između te dvije države -n.e.m.a j.e.b.e.n.e š.a.n.s.e


da su ti šleperi nosili lažirane glasove je dokazano, preko hrpe statističkih i matematičkih analiza  i provjere glasova, imate njegov profil na twitteru još nije baniran gdje je stavljao sve detalje i dokaze
https://twitter.com/mattbraynard
osim toga vidi se kroz Benfordow Zakon iz matematike pomoću kojeg - pazi Amerikanci osporavaju regularnost izbora u Rusiji, Iranu, Venezueli, Turkmenistanu itd.. isti Benfordov zakon kada se primjeni u USA - dokazuje ili ukazuje na nepravilnosti.. zatim stotine svjedoka(čak i dva svjedoka vozači šlepera su govorili kako su u sitnim jutarnjim satima prevozili glasove iz drugih država(gdje su ih očito tiskali) na izborne lokacije itd.. dali ime i prezime, firmu, rutu, sve - i sudovi odbili pokrenuti istrage-, čak i video zapisi gdje su demokrati uhvaćeni u krađi(georgija, pošalju promatrače doma, i onda se vrate - dokazano članovi demokratske stranke, vade kufere sa glasovima ispod stola i broje neke glasove po 3-4 puta.. -dok Biden nije ušao u "prednost") itd.. ima i video zapisa gdje u sri izborne noći ekipa dolazi do dominion glasačkih strojeva, ubacuje USB stik, pa stavlja na laptop, pa nazad u strojeve i izlazi vanka.. nitko ne zna zašto šta rade itd.. mislim stavio sam hrpu linkova, tako da jednostavno maznuli mu izbore, valjda predsjednik koji nije bio sklon korupciji i ratovanju im nije odgovarao..

Što se tiče ovoga boldanog, Amerika ne mora napasti nikoga vanka, "objavit će rat" sami sebi, evo pogledajte današnju epizodu Tucker Carlsona gdje je sve objašnjeno..
službeni kanal od Fox newsa, 15ak minuta Tucker Carlsona, svaka njegova minuta vrijedi zlata, više vrijedi nego 90% dezinformacija što čujete po medijima
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


Back to top Go down

Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku" Empty Re: Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku"

Post by debotoijusto Wed 20 Jan - 18:45

Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku" Bed21f16-a456-4cb4-a8ef-9baaca20728e
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku" Empty Re: Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku"

Post by AlfaOmega Wed 20 Jan - 19:47

Ak će to dopriniti dodatnom razjedinjenju onih koji bi mogli nekaj dobro učiniti za SAD, onda odlično. 
Jak SAD znači sranja u svitu. Slab SAD znači jak i pravedan svit.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10293
2015-09-11


Back to top Go down

Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku" Empty Re: Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku"

Post by vili40 Wed 20 Jan - 19:52

ajd gotovo je,još 4 godine bilo bi ipak previše
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku" Empty Re: Trump razmišlja da osnuje novu "domoljubsku stranku"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum