ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola silovanja

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by veber 19/1/2021, 23:38

melkior wrote:
mortal wrote:
melkior wrote:
mortal wrote:jedno je kad žena prevari supruga, muškarca u vezi .. jer su se možda oboje umorili jedno od drugog, ili on više nije mario do nje, ili ju on ne čini više sretnom ili je dopustio da mu izvuče lovu pa ona više nema interesa zadržati se s njim... 
razloge raskida neka svatko sam rješava ali bez spomena na dozvoljeno seksualno nasilje
drugo je dopustiti opće silovanje žena
toga ima i ovako,  kako bi tek bilo da se to dozvoli
apsurdno je i pomišljati na to
postali bi zemlja s naviše ubojstava i samoubojstava 
tada bi morali uz LGBT izmisliti i treću najveću grupaciju- muškaraca bez organa
Iskreno, ja bih najradije ženama dao oružje u ruke pa da se međusobno pobijemo kao ljudi, umjesto da mi stalno netko glumi ugroženu žrtvu.
očito još nisi naišao na onu pokraj koje bi se ti osjećao kao žrtva  No
Ae, bičuj me po guzi  :please :aw   Veber bi nadodao - rosnoj  cheers lol!

Zapravo, još nisam naletio na onu pored koje bih se osjećao manjim od makova zrna, koja bi mi istodobno ulijevala respekt, autoritet i bila izazov. Nešto ovakvog tipa

Škola silovanja - Page 3 223128

Škola silovanja - Page 3 Daenerys-targaryen-goes-to-westeros-in-game-of-thrones-season-7

Škola silovanja - Page 3 Real_history_game_of_thrones_daenerys_targaryen

Respektabilna Amazonka i kraljica zmajeva. Mnoge ih glume da su takve, a raspadnu se ko kula od karata čim malo dirneš u njih.
Tipkam s moba, nocna sam, altruisticka.
Nemrem bilivit da netko nemre ckapi nakon dvije godine zaboravit.
Lik sanja o silovanju i patuljcicama.


Tebe ckapi odjebala, onako fajn.
Nije ni cudno kada ti se ne dize.
Mozes s ovom kravetinom koju muz mlati razmjeniti njeznost.

Kaj sve ne hoda po kugli zemaljskoj.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by melkior 19/1/2021, 23:43

veber wrote:
melkior wrote:
mortal wrote:
melkior wrote:
Iskreno, ja bih najradije ženama dao oružje u ruke pa da se međusobno pobijemo kao ljudi, umjesto da mi stalno netko glumi ugroženu žrtvu.
očito još nisi naišao na onu pokraj koje bi se ti osjećao kao žrtva  No
Ae, bičuj me po guzi  :please :aw   Veber bi nadodao - rosnoj  cheers lol!

Zapravo, još nisam naletio na onu pored koje bih se osjećao manjim od makova zrna, koja bi mi istodobno ulijevala respekt, autoritet i bila izazov. Nešto ovakvog tipa

Škola silovanja - Page 3 223128

Škola silovanja - Page 3 Daenerys-targaryen-goes-to-westeros-in-game-of-thrones-season-7

Škola silovanja - Page 3 Real_history_game_of_thrones_daenerys_targaryen

Respektabilna Amazonka i kraljica zmajeva. Mnoge ih glume da su takve, a raspadnu se ko kula od karata čim malo dirneš u njih.
Tipkam s moba, nocna sam, altruisticka.
Nemrem bilivit da netko nemre ckapi nakon dvije godine zaboravit.
Lik sanja o silovanju i patuljcicama.


Tebe ckapi odjebala, onako fajn.
Nije ni cudno kada ti se ne dize.
Mozes s ovom kravetinom koju muz mlati razmjeniti njeznost.

Kaj sve ne hoda po kugli zemaljskoj.
Ako mi ga popušiš, siguran sam da će mi se dignut... B-)
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by melkior 19/1/2021, 23:49

Žena bi muškarcu trebala biti izazov

Škola silovanja - Page 3 Editable-vector-silhouette-liontaming-man-260nw-190379096
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by darth_vader 19/1/2021, 23:54

veber wrote:
melkior wrote:
mortal wrote:
melkior wrote:
Iskreno, ja bih najradije ženama dao oružje u ruke pa da se međusobno pobijemo kao ljudi, umjesto da mi stalno netko glumi ugroženu žrtvu.
očito još nisi naišao na onu pokraj koje bi se ti osjećao kao žrtva  No
Ae, bičuj me po guzi  :please :aw   Veber bi nadodao - rosnoj  cheers lol!

Zapravo, još nisam naletio na onu pored koje bih se osjećao manjim od makova zrna, koja bi mi istodobno ulijevala respekt, autoritet i bila izazov. Nešto ovakvog tipa

Škola silovanja - Page 3 223128

Škola silovanja - Page 3 Daenerys-targaryen-goes-to-westeros-in-game-of-thrones-season-7

Škola silovanja - Page 3 Real_history_game_of_thrones_daenerys_targaryen

Respektabilna Amazonka i kraljica zmajeva. Mnoge ih glume da su takve, a raspadnu se ko kula od karata čim malo dirneš u njih.
Tipkam s moba, nocna sam, altruisticka.
Nemrem bilivit da netko nemre ckapi nakon dvije godine zaboravit.
Lik sanja o silovanju i patuljcicama.


Tebe ckapi odjebala, onako fajn.
Nije ni cudno kada ti se ne dize.
Mozes s ovom kravetinom koju muz mlati razmjeniti njeznost.

Kaj sve ne hoda po kugli zemaljskoj.

Daj ne jebi, ja sam bio dvi godine zaluđen za jednom, mladost-ludost znam, a bija sam tad klinac doslovno... nikad si više nakon toga nisam dozvolija neko romantično plačipičkaranje...poštovanje da, ali idealiziranje žene je teška vrsta mazohizma, doduše ipak donekle shvatljiva...međutim, stoput gori su oni koji idealiziraju muškarce. Na položaju.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by darth_vader 19/1/2021, 23:56

melkior wrote:Žena bi muškarcu trebala biti izazov

Škola silovanja - Page 3 Editable-vector-silhouette-liontaming-man-260nw-190379096

Znaš što. Dođeš u godine kad postaneš sretan samo da ti zvonca stalno...ili povremeno. A opet ne valja ni kad postanete brat i sestra. Nema provjereno dobitne formule.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by melkior 20/1/2021, 00:05

jasambrend wrote:
melkior wrote:Žena bi muškarcu trebala biti izazov

Škola silovanja - Page 3 Editable-vector-silhouette-liontaming-man-260nw-190379096

Znaš što. Dođeš u godine kad postaneš sretan samo da ti zvonca stalno...ili povremeno. A opet ne valja ni kad postanete brat i sestra. Nema provjereno dobitne formule.
Pa onda je Nietzsche bio u pravu. 

"Lakše se neke strasti sasvim odreći, nego u njoj biti umjeren."

"Ne nedostatak ljubavi, nego nedostatak prijateljstva stvara nesretne brakove."

"Pravi muškarac želi dvije stvari: opasnost i igru. Zato želi ženu kao najopasniju igračku."

"Predugo je u ženi bio skriven rob i tiranin. Zato žena jos nije sposobna za prijateljstvo; ona poznaje samo ljubav."

"Muškarca treba odgajati za rat, a ženu za odmor ratniku: sve je drugo ludost. Preslatke plodove - njih ratnik ne mari. Zato mari za ženu; gorka je još i najslađa žena."
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by veber 20/1/2021, 00:27

jasambrend wrote:
melkior wrote:Žena bi muškarcu trebala biti izazov

Škola silovanja - Page 3 Editable-vector-silhouette-liontaming-man-260nw-190379096

Znaš što. Dođeš u godine kad postaneš sretan samo da ti zvonca stalno...ili povremeno. A opet ne valja ni kad postanete brat i sestra. Nema provjereno dobitne formule.
Budem tipkaovan dezurstva.
Znas li pleat?
Tvoj desni, njen lijevi?

Bemti mob

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by darth_vader 20/1/2021, 00:40

Ima nešto i u tome, ali opet ne na dugi rok jer intezitet strasti neminovno izblijedi i ako nema nekog drugo ljepila, slijedi rastava, a ako su tu djeca, radite im nepopravljivo sranje pa taman sve proteklo u "idiličnom" tonu... a glede ratnika... ne farbajmo se, odavno smo svi generacija eunuha, jednostavno civilizacija ide u tom smjeru... tako da, ona izabere koje papuče nosim, a ja biram boju...i win-win... doduše, boja mora biti usklađena za zavjesama... i pusti te na pecanje. Ponekad. S uključenim GPS-lokatorom. To za tvoju sigurnost. Nije da te nešto odgovaram, ali sve ljubavi započnu idilično, a završe tako da zajednički birate boju stolnjaka i pločica i zajebi tad ratnika... A kad mi je onomad za rođendan kupila cili box set Radioheda, mislija sam da je to, to...naša sam onu pravu. Ludu. I onda ta ista postane mater, a ti kurca ne kužiš di je zapelo, tko je sad ta pa nismo se tako dogovorili. Putem jebi ga shvatiš (na teži način) da ti zapravo nisi njen centar svijeta, odnosno konačno sazriješ i skužiš da si zapravo otac. A to nije nigdje pisalo u uputama za život, a nema niti svrsishodnog tutoriala. I to ti je to. S vremenom shvatiš i dopre ti do mozga. Oni filmovi koje si si brijao u glavi su samo filmovi, a ovo je život i događa se upravo sad. Tvoje je samo ne zajebat previše. Bude sve u redu na kraju. Jebeš romantiku. I ratnike.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by marcellus 20/1/2021, 04:01

a jebote i hrvatske glumice počele srat o silovanju... ono, kao prvo, u hrvatskoj postoje dva ili tri producenta kojima se opće može dignut kurac i koji bi mogli nekog silovat. I otprilike isto toliko glumica koje bi netko uopće htio silovat.

_________________
Škola silovanja - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by mentalitet 20/1/2021, 06:50

Mogu jedino suditi po sebi.Nikada ne bi mogao silovati zensku iz jednostavnog razloga shto mi se ne bi digao.Medjutim ,ima zena koje uzivaju u grubostima a to sam osjetio kod jedne koja me hrabrila da budem grub .U takvim sluchajevima sam oduvijek znao spustiti rampu i nestati.
Imao sam kao mlad jednu veliku ljubav...pisao joj pjesme ..dopisivali se i nakon dvije godine predigre nadjemo se kod mene u stanu ..Sve je bilo nekako spontano i puno emocija ..nisam nikuda zurio...skidao joj krpicu po krpicu i kada sam doshao da gacica pochela se braniti ali onako nesigurno i njezno..Orao je sletio vecom brzinom nego shto se dignuo do neslucenih visina..Sve sam to jako pazljivo izveo da je na bilo koji nachin povrijedim pa sam je pocheo oblachiti krpicu po krpicu dok je nisam obukao...Nishta joj nije bilo jasno..Obukao sam se i ja i poslije toga smo postali dobri poznanici .Stjecajem okolnosti postala mi je dio obitelji ali nikada o tome nismo prichali .Poslije sam shvatio da to zene rade iz razloga da mushkarci ne bi o njoj mislili da je darodajka pa kao fol govore ...nemoj neeemoooojj..molim te ...a u sebi misle daj jebo te kad cesh ga vec jedno zabit.Jebaji ga stara zenska shkola.Mislim da je najljepshe kada je privlachnost i zelja obostrana onda nema da fali ni dobrog sexa..Silovanje je najveci vid agresije ...ja to smatrak chak vecim zlochinom od ubojstva jer zrtvu ostavish na zivotu i jadna mora da zivi sa time cijeli zivot..
Mada ima jedna kineska..koja glasi...Ako ne mozesh izbjeci silovanje probaj uzivati u njemu..Zvuchi fakat odvratno ali vjerojatno ima i takvih zena..pa pojedini glupi mushkarci misle da to vole sve zene..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by Serbinho-3 20/1/2021, 08:23

https://www.kurir.rs/crna-hronika/3607675/aleksica-prijavilo-jos-20-ucenica-pljuste-nove-optuzbe-zlostavljanih-protiv-poznatog-ucitrlja-glume
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by Serbinho-3 20/1/2021, 08:25

Zena je bila drustveni simbol, ozenjen a on dripcina :dzoja
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by immortal 20/1/2021, 12:16

veber wrote:
melkior wrote:
mortal wrote:
melkior wrote:
Iskreno, ja bih najradije ženama dao oružje u ruke pa da se međusobno pobijemo kao ljudi, umjesto da mi stalno netko glumi ugroženu žrtvu.
očito još nisi naišao na onu pokraj koje bi se ti osjećao kao žrtva  No
Ae, bičuj me po guzi  :please :aw   Veber bi nadodao - rosnoj  cheers lol!

Zapravo, još nisam naletio na onu pored koje bih se osjećao manjim od makova zrna, koja bi mi istodobno ulijevala respekt, autoritet i bila izazov. Nešto ovakvog tipa

Škola silovanja - Page 3 223128

Škola silovanja - Page 3 Daenerys-targaryen-goes-to-westeros-in-game-of-thrones-season-7

Škola silovanja - Page 3 Real_history_game_of_thrones_daenerys_targaryen

Respektabilna Amazonka i kraljica zmajeva. Mnoge ih glume da su takve, a raspadnu se ko kula od karata čim malo dirneš u njih.
Tipkam s moba, nocna sam, altruisticka.
Nemrem bilivit da netko nemre ckapi nakon dvije godine zaboravit.
Lik sanja o silovanju i patuljcicama.


Tebe ckapi odjebala, onako fajn.
Nije ni cudno kada ti se ne dize.
Mozes s ovom kravetinom koju muz mlati razmjeniti njeznost.

Kaj sve ne hoda po kugli zemaljskoj.

ovdje gore pričaš sam o sebi i inače svako malo rigaš gnjev jer sam prepoznala u tebi istrošenog raspalog smrada punog gadosti
za razliku od drugih muškaraca nemaš m... očitati bukvicu onima koje su te do takvog dna i dubioze dovele ali se obrušavaš na mene svako malo
pichka si na kubik a tu se postavljaš kao neki muški autoritet melkioru
ljigavče

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Škola silovanja - Page 3 Empty Re: Škola silovanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum