ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by marcellus 11/12/2015, 10:48

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/presudom-u-korist-mamica-protiv-eduarda-je-legalizirano-robovlasnistvo-868520
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by Guest 11/12/2015, 11:01

Tko mu je to omogućil? Sudac Turudić i prijateljica Kolinda kojoj je bil uzvanik na inauguraciji. A uz sve to, Mamić financira i HDZ, donira im za svaku kampanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by v_vlado 11/12/2015, 11:04

Svi smo robovi dok plačamo 25%,sve iznad 18%je robovlasništvo...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by mrincredible 11/12/2015, 11:25

Pravosuđe je u kurcu ali barem isto toliko zabrinjava mentalitet svih onih ljudi kojima je ta lihvarska seljačina Mamić simpatična i koji ga podržavaju. Dok ima takvih sranja kakva on radi će uvijek prolaziti.
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by marcellus 11/12/2015, 11:28

mrincredible wrote:Pravosuđe je u kurcu ali barem isto toliko zabrinjava mentalitet svih onih ljudi kojima je ta lihvarska seljačina Mamić simpatična i koji ga podržavaju. Dok ima takvih sranja kakva on radi će uvijek prolaziti.

nacrtanom želim bogat spolni život u zatvoru
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by mrincredible 11/12/2015, 11:29

marcellus wrote:
mrincredible wrote:Pravosuđe je u kurcu ali barem isto toliko zabrinjava mentalitet svih onih ljudi kojima je ta lihvarska seljačina Mamić simpatična i koji ga podržavaju. Dok ima takvih sranja kakva on radi će uvijek prolaziti.

nacrtanom želim bogat spolni život u zatvoru

Najbolje doživotnu obvezu davanja dupeta nekom dvjestokilašu koji ga je "spasio" od nekakve zatvorske bande.
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by Kermit 11/12/2015, 14:12

mrincredible wrote:Pravosuđe je u kurcu ali barem isto toliko zabrinjava mentalitet svih onih ljudi kojima je ta lihvarska seljačina Mamić simpatična i koji ga podržavaju. Dok ima takvih sranja kakva on radi će uvijek prolaziti.
"“Mamić mu je sredio stan, hranu, ubacio ga u momčad, a jedini uvjet je bio, kada ovaj postane bogataš, da mu daje 1/4 pa onda 1/5 love. Ako ne postane – nikome ništa. Gdje mogu potpisati takav ugovor”" Đoda Đodić pripadnik elitnih jedinica nevidljive ruke slobodnog tržišta
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by marcellus 11/12/2015, 14:17

v_vlado wrote:Svi smo robovi dok plačamo 25%,sve iznad 18%je robovlasništvo...

u biti je sve iznad 0% robovlasništvo, porez treba plaćati na dohodak a ne na potrošnju jer se oporezivanjem potrošnje zapravo u većem postotku oporezuje sirotinja nego bogati koji ne potroše sve što zarade, najviše se oporezuju oni koji se moraju i zadužiti da bi preživjeli

marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by marcellus 11/12/2015, 14:17

dakle ono američki sistem uzmi mi porez od plaće, prihoda, čega već, i sjaši mi s kurca javi mi se nagodinu

_________________
legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by Guest 11/12/2015, 14:42

Nije bezveze sav taj rat oko moralnih vrijednosti zadnjih 50 godina. Ovo isto spada u to, a znamo kako danas mila nam i draga 'tolerancija' ne poznaje granice niti bilo kakav pedigre.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by aben 11/12/2015, 15:07

robovlasništvo i triba legalizirati.
zapravo, sve se svodi na poštivanje ugovora.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by provocator 11/12/2015, 21:23

Eva wrote:Tko mu je to omogućil? Sudac Turudić i prijateljica Kolinda kojoj je bil uzvanik na inauguraciji. A uz sve to, Mamić financira i HDZ, donira im za svaku kampanju.
Prema povjesničaru Paolu Pezzinu, "mafija je vrsta organiziranog kriminala koji je aktivan na nekoliko ilegalnih područja, ali i koji pripada državnim vlastima na nekom području i ima tendenciju prakticirati državne funkcije".

_________________
legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by AlfaOmega 11/12/2015, 21:26

Jesu li provokatore u Americi mafijaši na vlasti?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10277
2015-09-11


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by crvenkasti 11/12/2015, 21:30

AlfaOmega wrote:Jesu li provokatore u Americi mafijaši na vlasti?

U Americi su zatvori u privatnom vlasništvu. Robijaši u njima moraju raditi gotovo besplatno.

Zato treba uhititi što vise ljudi. To je čisti profit za investitore.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by AlfaOmega 11/12/2015, 21:33

Sad kužim zakaj su protiv Trumpa. Jerbo ako ukine trpanje Muslimana u Ameriku, smanjit će i nasilje, samim tim i zatvore. Koji sam ja genije, hvala crveni kaj si me podsjetio

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10277
2015-09-11


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by crvenkasti 11/12/2015, 21:35

AlfaOmega wrote:Sad kužim zakaj su protiv Trumpa. Jerbo ako ukine trpanje Muslimana u Ameriku, smanjit će i nasilje, samim tim i zatvore. Koji sam ja genije, hvala crveni kaj si me podsjetio


Kitiš se tuđim perjem. Ja sam genije.
I marcecelus.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by darth_vader 12/12/2015, 06:20

asilovski wrote:
mrincredible wrote:Pravosuđe je u kurcu ali barem isto toliko zabrinjava mentalitet svih onih ljudi kojima je ta lihvarska seljačina Mamić simpatična i koji ga podržavaju. Dok ima takvih sranja kakva on radi će uvijek prolaziti.
"“Mamić mu je sredio stan, hranu, ubacio ga u momčad, a jedini uvjet je bio, kada ovaj postane bogataš, da mu daje 1/4 pa onda 1/5 love. Ako ne postane – nikome ništa. Gdje mogu potpisati takav ugovor”" Đoda Đodić pripadnik elitnih jedinica nevidljive ruke slobodnog tržišta


Izjava godine...bliži se kraj pa bi mogla pasti i nagradica kakva...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by Regoč 12/12/2015, 11:04

Meni je, u ovom slučaju, hajka na Mamića posve neopravdana. Izvukao je Dudua iz brazilske favele (da je tamo ostao, narkić bi postao), dao mu stan, hranu i plaću te omogućio europsku karijeru. A ovaj mu sad tako vraća! Pa nek se odrekne svega što je preko Mamića ostvario, uključujući i nogometnu vještinu, onda bi imao obraza nešto tražiti.

_________________
legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj Empty Re: legalizacija robovlasništva u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum