ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Go down

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno" Empty Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Post by Serbinho-3 3/1/2021, 02:53

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3284232-godinu-dana-agonije-salkea-30-utakmica-bez-pobede-salke-je-probio-dno?ref=aklamator&utm_source=aklamator_com&utm_medium=telegraf_rs_sport_feed&utm_campaign=Godinu_dana_agonije__30_utakmica_be
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno" Empty Re: Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Post by Serbinho-3 3/1/2021, 02:56

Nije problem pobeda, vec nereseno.

Ako ne mozes pobediti, mozes igrati nereseno.

Dali 8 golova, primili 39.

Da su odigrali vise neresenih, ne bi bili zadnji.

Izgubis od Bajerna, ostalo sa donje tabele mozes nereseno.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno" Empty Re: Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Post by Serbinho-3 3/1/2021, 02:57

https://www.oddsportal.com/soccer/germany/bundesliga/standings/
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno" Empty Re: Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Post by Serbinho-3 3/1/2021, 03:35

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno" Empty Re: Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Post by darth_vader 3/1/2021, 07:12

Stisa sam link samo da pročitam Gelzekirhen...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno" Empty Re: Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Post by Serbinho-3 3/1/2021, 15:17

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno" Empty Re: Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Post by Guest 3/1/2021, 15:21

Šta od onakvog kluba postade. Mada...još se to može okrenuti bodovno gledajući. Samo trebaju probiti led i pobijediti nekoga. Sad su popušili od direktnog konkurenta...a sve imaju...infrastruktura,trening kampovi sve...i jebiga neće pa neće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno" Empty Re: Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Post by darth_vader 3/1/2021, 15:48

Hajduk od infrastrukture ima samo navijače pa isto neće. Nema tu pravila... :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno" Empty Re: Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Post by Serbinho-3 3/1/2021, 16:13

MaximusDecimusMiridije wrote:Šta od onakvog kluba postade. Mada...još se to može okrenuti bodovno gledajući. Samo trebaju probiti led i pobijediti nekoga. Sad su popušili od direktnog konkurenta...a sve imaju...infrastruktura,trening kampovi sve...i jebiga neće pa neće.


Ne kapiram ni ja, pa sam trazio neku utakmicu, gde su izgubili

a igrali sa slabijim protivnikom.

Sada, necu da pametujem, svako ima pravo na svoje, ali da

sam trener, prvo sto sam snimio da su se previse otvorili.

Ako se vec nalazis u situaciji da ppisu po celoj Evropi da

godinu dana nemas pobedu, kreni od nule.

Ja bih povukao igrace negde ka sesnaestercu i nesto ispred

, trazio sansu iz kontre.

Kako ti rece, izgubise 3 boda od direktnog konkurenta.

Da su odigrali X, ne bi im bezali ni jedan bod, jer bi svako

dobio po 1, ovako im 3 dobili zalet.

Svako ima svoje, samo dajem svoje misljenje.

Steta da zavrse u 2 ligi, mada ima jos da se igra.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno" Empty Re: Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Post by Guest 3/1/2021, 23:13

jasambrend wrote:Hajduk od infrastrukture ima samo navijače pa isto neće. Nema tu pravila... :)

Mi smo za njih qrac. Cak i za hr prilike cak i takav rusvaj od kluba moze izbaciti par izgraca da opstane i zivotari u sredini. Ali ovo je klub poslozen bio i financijski i strukovno...cak ekipa solidna skroz bila i ovakvo nesto da im se dogodi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno" Empty Re: Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Post by Guest 3/1/2021, 23:16

Serbinho-3 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Šta od onakvog kluba postade. Mada...još se to može okrenuti bodovno gledajući. Samo trebaju probiti led i pobijediti nekoga. Sad su popušili od direktnog konkurenta...a sve imaju...infrastruktura,trening kampovi sve...i jebiga neće pa neće.


Ne kapiram ni ja, pa sam trazio neku utakmicu, gde su izgubili

a igrali sa slabijim protivnikom.

Sada, necu da pametujem, svako ima pravo na svoje, ali da

sam trener, prvo sto sam snimio da su se previse otvorili.

Ako se vec nalazis u situaciji da ppisu po celoj Evropi da

godinu dana nemas pobedu, kreni od nule.

Ja bih povukao igrace negde ka sesnaestercu i nesto ispred

, trazio sansu iz kontre.

Kako ti rece, izgubise 3 boda od direktnog konkurenta.

Da su odigrali X, ne bi im bezali ni jedan bod, jer bi svako

dobio po 1, ovako im 3 dobili zalet.

Svako ima svoje, samo dajem svoje misljenje.

Steta da zavrse u 2 ligi, mada ima jos da se igra.


Obrana obrana. Uvukao se strah u njih i boje se svega...ne ulaze u startove malo jace, gledaju jedni druge kad ce koji zajebati...kad popiju gol najbitnije je onima koji nisu zasrali da nisu oni zasrali. I nikako da probiju taj krug i to je to. Naprije nakon svih igracina koje su imali unatrag 5-6 godina sada je pustoš prava. Fulali su citavu generaciju u koju su se ufali. Po bokovima su kriminalno losi, napad sterilan. Tesko ce se iz ovih govana izvuci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno" Empty Re: Godinu dana agonije, 30 utakmica bez pobede: Šalke je "probio dno"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum