ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

"Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde" - Page 2 Empty Re: "Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde"

Post by Šandor Winnetou 3/1/2021, 10:14

jasambrend wrote: Nije istina. Djelila se beha... salveta je dokaz. Jebo CSI uz tadašnju forenziku.
bitno je upamtiti što nezahvalna gamad zbori nakon što smo im guzice spasili, siguran sam da nećemo opet stati na te grablje.

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

"Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde" - Page 2 Empty Re: "Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde"

Post by RayMabus 3/1/2021, 10:15

tre wrote:
jasambrend wrote: Nije istina. Djelila se beha... salveta je dokaz. Jebo CSI uz tadašnju forenziku.
bitno je upamtiti što nezahvalna gamad zbori nakon što smo im guzice spasili, siguran sam da nećemo opet stati na te grablje.
Hoćete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

"Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde" - Page 2 Empty Re: "Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde"

Post by darth_vader 3/1/2021, 10:18

Mesić je rekao da ćemo u juriš na koridor kad zatreba treba. Ne znam što Nostradamus veli na to. Tko će nam tenkove posuditi na leasing?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

"Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde" - Page 2 Empty Re: "Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde"

Post by RayMabus 3/1/2021, 10:26

jasambrend wrote:Mesić je rekao da ćemo u juriš na koridor kad zatreba treba. Ne znam što Nostradamus veli na to. Tko će nam tenkove posuditi na leasing?
Ja znam šta Nostradamus kaže i zato me ovo lažlljivo pseto i njegove izjave ne zanimaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

"Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde" - Page 2 Empty Re: "Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde"

Post by dijagram 3/1/2021, 10:29

Nek Bakir napise broj racuna, pa da krenemo s uplatama:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

"Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde" - Page 2 Empty Re: "Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde"

Post by RayMabus 3/1/2021, 10:34

On može zaboraviti priču da će i Srbija i Hrvatska njemu prepustit BiH. Neka nastavi sanjat o turskoj Bosni i dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

"Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde" - Page 2 Empty Re: "Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde"

Post by RayMabus 3/1/2021, 11:17

Ušli smo u novo desetljeće i Hrvatska ima svoj stav u vezi BiH i jednostavno ne može okrenit glavu ni da oće jer je vojno gledano to meki trbuh Hrvatske i šta neki to prije u Sarajevu svate i počmu surađivat to bolje za sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

"Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde" - Page 2 Empty Re: "Hrvatska i Srbija dužne su nam milijarde"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum