ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by v_vlado Thu 10 Dec - 12:33

www.index.hr
Evo gdje će skupit jamčevinu,uskaće kum sa županijskog suda......imaju svoju državu,bosanskohercegovačka linija ...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Guest Thu 10 Dec - 12:39

http://www.index.hr/sport/clanak/eduardo-ostro-udario-po-sudu-pogoduju-mamicu-nisu-me-zastitili-od-ropstva/861492.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by v_vlado Thu 10 Dec - 12:41

Ero pravosuđe opet pobjeđuje.....mamić je eduarda naučio igrat nogač i ima da mu plača  cijeli život a snajka nanaša stotisuća eura za plac.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by marcellus Thu 10 Dec - 12:55

dobro to je ono prst u šupak je rukovanje pravosuđe

_________________
Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Kermit Thu 10 Dec - 16:03

Sudovi su ovdje ko Honduras čisti užas bolje da bacaju crni i bijeli grah imalo bi više veze sa pravnom državom od ove septičke jame...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Guest Thu 10 Dec - 17:13

SKANDAL DOSAD NEZABILJEŽEN U HRVATSKOM PRAVOSUĐU Sutkinju suspendirali jer joj je presudu napisala odvjetnica tužitelja?!

Što tek reći na ovo... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Yehudi Thu 10 Dec - 17:28

Pa kad Horvatinčić može dobiti uvjet za dvoje mrtvih

 ( prije toga je već ubio) onda me ovo ne čudi.

 Eduardo je bio punoljetan i znao je šta potpisuje.

Ne možeš takva sranja valjati kao da Silva.

 Prije Mamića je on proveo istu podvalu sa likom

koji ga je financirao par godina ( stan, hrana, kopačke,

auto.......ma sve) 

   Dripac jemogao slomiti nogu i taj bi lik sve izgubio.

 Medjutim ovaj ga tužio pa je  lik sve novce izgubio koje je godinama

 ulagao u pohlepnog dripca. 

  I ne čudite se ništa.....pa kapitalizam je. Čovjek je investirao u 

njega i pošteno sastavili ugovor koji je ovaj pobio kad mu više nije

 pasalo. Ma pazi ti njega, znači potpišeš ugovor, netko te hrani,

 oblači, doji, poji, da ti auto, stan itd ..............a kad

 tribaš to platiti, onda ti ne paše, kao ne želiš platiti..........

 ma platit ćeš bebo sve............i to sa kamatama. :starac
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Guest Thu 10 Dec - 17:46

Nije mi jasno, Eduardo je potpisa ugovor, prije nego je potpisa ugovor bio je doslovno prosijak na cesti. Baš doslovno.

A ovaj mu sredio stan, hranu, ubacio ga u momčad, a jedini uvjet je kada ovaj postane bogataš da mu daje 1/4 pa onda 1/5 love. Ako ne postane - nikome ništa.

ima li gdje takav ugovor da ga i ja potpišem?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by marcellus Thu 10 Dec - 17:48

pa to što mu je sredio stan i hranu mu ne daje pravo da mu ovaj doživotno bude rob

_________________
Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Guest Thu 10 Dec - 17:49

pa nije rob, 20% dohotka mu uzima, a eduardu ostaje 80%. I to neznam treba li mu Eduardo išta plaćati kada ovaj napusti Hrvatsku, ode vanka i adios.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Guest Thu 10 Dec - 18:01

EmberSpirit wrote:pa nije rob, 20% dohotka mu uzima, a eduardu ostaje 80%.
Doživotno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Guest Thu 10 Dec - 18:24

pa očito da je eudardo i potpisao to sa figom u džepu.. potpiše i onda se mlati po sudu.. možda izgubi imovinu u RH, ali se nakesa para zahvaljujuci mamiću.. da nije mamića vjerojatno bi do sada pokupio metak u nekom kvartu u Rio dejaneru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Yehudi Thu 10 Dec - 18:35

Ima stotine takvih kao Eduardo samo nema ih tko pogurati, financirati.

Nije to samo stan i sendvič već  dobra hrana, zdravstveno, trenirke,

kopačke, auto i djeparac.  To je investicija. 

Moga je on slomiti nogu pa bi ovome propala investicija.

 U kapitalizmu smo, samo da vas sitim.

 A punoljetnik odgovara za svoj potpis. 

Aj digni kredit pa ga potroši a onda reci da te banka reketari???? 

 A ?
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Guest Thu 10 Dec - 18:37

Yehudi wrote:Ima stotine takvih kao Eduardo samo nema ih tko pogurati, financirati.

Nije to samo stan i sendvič već  dobra hrana, zdravstveno, trenirke,

kopačke, auto i djeparac.  To je investicija. 

Moga je on slomiti nogu pa bi ovome propala investicija.

 U kapitalizmu smo, samo da vas sitim.

 A punoljetnik odgovara za svoj potpis. 

Aj digni kredit pa ga potroši a onda reci da te banka reketari???? 

 A ?
slažem se,  eduardo je doslovno došao u ZG gladan i žedan

 .jebiga došao gladan i žedan , onako mali, crn, sitan-nikakav, a onda nakon godinu-dvije guranja od mamića, ultra bogat i jebava vrhunske pičke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Guest Thu 10 Dec - 18:41

Koliko ja znam, u Dinamo je došao s 15 godina, maloljetan. Sad više ne znam je li onda potpisao ili od 18. godine.

Marcel je htio reći kako možeš robovati kao Eduardo, ali i taj rob može postati slobodan kao što su robovi u povijesti dobivali ili plaćali slobodu. Tek toliko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Sora Thu 10 Dec - 18:43

marcellus wrote:pa to što mu je sredio stan i hranu mu ne daje pravo da mu ovaj doživotno bude rob
Ajde ? Kaj su ti bbb iza leđa ?  lol!
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Yehudi Thu 10 Dec - 18:46

Ma tičijeg mlika mu falilo nije.

Od kave ujutro do pranja robe, čarape i mudante,  jakete 

i mobitele, sve šta mu je tribalo i šta je zatražio, to je i

 dobio. Lječničke preglede, gostovanja, putovanja, treninge

ljetne i zimske kampove, toplice masaže.....ma sve šta 

 spada pod to.

 E kad je počeo zaradjivati, onda mu teško palo ispuniti svoj dio

 nagodbe. Lako tako maco.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by udba Thu 10 Dec - 19:22

Sviđa mi se taj sistem, možeš biti talent kakav oćeš, Maradona, Pele, Messi, Beckenbauer, sve u jednom, al ako ne daš pola gazdi nikad nećeš igrat, ostani u svojoj đungli.

_________________
Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by marcellus Thu 10 Dec - 20:01

udba wrote:Sviđa mi se taj sistem, možeš biti talent kakav oćeš, Maradona, Pele, Messi, Beckenbauer, sve u jednom, al ako ne daš pola gazdi nikad nećeš igrat, ostani u svojoj đungli.

sramite se, služba umjesto da zaštiti svog vjernog suradnika dozvoljava da ga povlače po zatvorima ko nekog primitivca, krimosa, narkomana...
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by udba Thu 10 Dec - 20:03

marcellus wrote:
udba wrote:Sviđa mi se taj sistem, možeš biti talent kakav oćeš, Maradona, Pele, Messi, Beckenbauer, sve u jednom, al ako ne daš pola gazdi nikad nećeš igrat, ostani u svojoj đungli.

sramite se, služba umjesto da zaštiti svog vjernog suradnika dozvoljava da ga povlače po zatvorima ko nekog primitivca, krimosa, narkomana...
umešali su se ovi izvana pa je malo teže ko i s Perkovićem, što se tiče ovog unutrašnjeg jada to se rešava za 48 sati, evo Županijski sud osudio Edvarda za drugi stepen kontrarevolucije.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum