ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by provocator 10/12/2015, 09:13

Meni je zanimljiv naslov teme... MMF oprostio Ukrajini dug spram Rusije? Ne kontam... Ukrajinci dužni lovu Rusima a MMF oprašta Ukrajini dugove?! Koliko ja pratim stanje stvari znam da je Rusija pred kojih mjesec dana pokazala dobru volju glede restrukutuiranja dugova Ukrajine spram njih ukoliko  MMF u tome posreduje i to podrži. Dakle Putin i Moskva u suradnji s MMF-om spasili su Ukrajinu od bankrota. Putin je čak predložio bolje uvjete nego je to predlagao MMF.

provocator

Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by gargamel0101 10/12/2015, 09:18

Vidi se da smo mi liberali i neoliberali humanisti.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by crvenkasti 10/12/2015, 09:34

Jebeš to.

Imam ideju!
Ajmo se napit ko svinje!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 10/12/2015, 09:42

I ja Grčkoj opraštam dugove. Ciprase, nitko nikome, kvit smo.  Hehehe, lako je opraštat tuđu lovu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by mutava baštarda 10/12/2015, 09:44

Nisam ekonomist, ali ako sam dobro razumio iz velikih slova MMF je napravio ustupke Ukrajini koje inače ne radi da bi prcao Rusiju. To što nedavanjem ustupaka zaduženim grcima prca EU manje je bitno. Bitno da se anglofili vesele...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 10/12/2015, 09:46

gargamel0101 wrote:
deda wrote:Kako ovo pišemo, još jedna Ruska pobjeda?
Rusi će iz protesta staviti nuklearne glave na one rakete koje ispaljuju iz podmornice. :clown
Ne, pustit će ih da smrznu kao pičke, kaj i jesu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by crvenkasti 10/12/2015, 09:50

EmberSpirit wrote:
deda wrote:
Tjedan dana prije toga Kina se pridružila MMFu i dolarskoj hegemoniji SADa te napustila BRICse
http://ex-iskon.forumcroatian.com/t4106-i-kina-zabila-noz-u-lea-rusiji
hahaha

Jeste li uopće pročitali što piše na kraju:

For that matter, what should China and other BRICS countries do? The IMF and U.S. neocons have sent the world a message: you don’t have to honor debts to countries outside of the dollar area and its satellites.

Why then should these non-dollarized countries remain in the IMF – or the World Bank, for that matter. The IMF move effectively splits the global system in half,between the BRICS and the US-European neoliberalized financial system.

Should Russia withdraw from the IMF? Should other countries?

The mirror-image response would be for the new Asian Development Bank to announce that countries that joined the ruble-yuan area did not have to pay US dollar or euro-denominated debts. That is implicitly where the IMF’s break is leading.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Stanojko 10/12/2015, 09:59

Ja svim gradjanima rvacke koji po bankama imaju dug u svajcarcima oprastam isti! Siroko bre! :)

_________________
MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 10/12/2015, 10:02

Stanojko wrote:Ja svim gradjanima rvacke koji po bankama imaju dug u svajcarcima oprastam isti! Siroko bre! :)
A jesi drug i komunist, svaka čast!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by provocator 10/12/2015, 10:41

Eva wrote:I ja Grčkoj opraštam dugove. Ciprase, nitko nikome, kvit smo.  Hehehe, lako je opraštat tuđu lovu.
Nije Ukrajincima ništa oprošteno. Radi se, kako rekoh, o restruktuiranju postojećeg duga kako bi se Ukrajina spasila bankrota. Pa nije Rusija nekakva balkanska prćjia kojoj MMF može diktirati uvjete i opraštati nekome dugove spram njih.

_________________
MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 10/12/2015, 10:43

Ma znam da nije. Pa Rusija sam pomakne meju do Mađarske, a Porošenka i čokoladne isporuči Mutti na skrb.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by crvenkasti 10/12/2015, 10:44

provocator wrote:
Eva wrote:I ja Grčkoj opraštam dugove. Ciprase, nitko nikome, kvit smo.  Hehehe, lako je opraštat tuđu lovu.
Nije Ukrajincima ništa oprošteno. Radi se, kako rekoh, o restruktuiranju postojećeg duga kako bi se Ukrajina spasila bankrota. Pa nije Rusija nekakva balkanska prćjia kojoj MMF može diktirati uvjete i opraštati nekome dugove spram njih.

pa piše ti
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 10/12/2015, 10:47

dakle,Ukrajina mora vratiti dug samo onima kojima duguje u Dolarima...nece Ukrajina ostati postedjena...ceka me jeftino i žetveno ljeto u Ukrajini.... :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Riplex 10/12/2015, 13:32

asilovski wrote:
Riplex wrote:
asilovski wrote:
Riplex wrote:Biti će Livno Hrvatska, ali od teba nikad čovika
Pusti zeca ubi Vlaja
Sad sam se sitio, ti se se puvo za jedan na jedan u 4 oka, pa kad sam ti reko da dođeš na Kvatrić sitio si se da imaš pametnijeg posća. Još jedan s diagnozom 'pička'
Seljo kad nekom prijetiš onda ga ne zoveš u svoju vukojebinu nego dođeš na megdan, a sad fino kod komšije vehabije na sunećenje
Kretenčino pjana ti di zvao 1vs1. Pojede te alkohol, a stres od USA će te u grob otirat. U tom tonu go USA

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by epikur37 10/12/2015, 13:38


riplex wrote: U tom tonu go USA




nek odjebu iz Europe dovoljno su zla napravili :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Riplex 10/12/2015, 13:39

epikur37 wrote:

riplex wrote: U tom tonu go USA




nek odjebu iz Europe dovoljno su zla napravili :)
Vidim tamo ti deda pokaza kako si liberal kad triba, e moj epi...

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by epikur37 10/12/2015, 13:42

Riplex wrote:
epikur37 wrote:

riplex wrote: U tom tonu go USA




nek odjebu iz Europe dovoljno su zla napravili :)
Vidim tamo ti deda pokaza kako si liberal kad triba, e moj epi...



njih dvojica su smiješni....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Riplex 10/12/2015, 13:43

Džaba ti, već si izgubio, to su mlade snage

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 10/12/2015, 14:00

hahhaa, a oni mogu da otpisuju tudje dugove? hahaah, simpaticni momcici...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 10/12/2015, 16:02

deda wrote:Međunarodni monetarni fond oprostio je Ukrajini dugove prema Rusiji izražene u Rubljima.
Od jučer je Ukrajina obvezna plaćati samo dugove u dolarima, na ostale može zaboraviti ako ih ne želi plaćati.

http://www.zerohedge.com/news/2015-12-09/imf-just-entered-cold-war-forgives-ukraines-debt-russia

:D

deda wrote:mali podsjetnik
Tjedan dana prije toga Kina se pridružila MMFu i dolarskoj hegemoniji SADa te napustila BRICse
http://ex-iskon.forumcroatian.com/t4106-i-kina-zabila-noz-u-lea-rusiji

hehehehehehehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 5 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum