ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anatomija slučaja Đikić

Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Anatomija slučaja Đikić

Post by vuksadinare 9/12/2020, 09:03

http://www.maxportal.hr/vijesti/anatomija-slucaja-dikic-medijski-juris-znanstvenog-krizara/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by vuksadinare 9/12/2020, 09:06

napad najbolja obrana...e moj đikicu narcisoidnost ti nema granica..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by vuksadinare 9/12/2020, 09:07

lik je zaboravio da se mogu izvuci sve njegove izjave i svađe...a vidljivo je koliko je tek on kontradiktoran za sto druge optuzuje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by vuksadinare 9/12/2020, 09:08

...a i voli se dobro ogrebat za perje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by sitting_bull 9/12/2020, 12:42

kako armija anemičarevih plaćenika konstruira priču kojom nastoji diskvalificirati đikića pa onda te diskvalifikacije koristiti u obrani lika i dela anemičnog niškoristi šalabajzera, jer anemičnog šalabajzera proziva tamo neki diskvalificirani lik.

tzv. "istraživački tim Max-portala" zapravo diletantski optužuje đikića koristeći pojedine đikićeve izjave, a "istraživanje" i završava na tim citatima.
tako samo citiraju đikićevu izjavu od 28.svibnja  „Šansa pojave drugog vala je realna, ali i ne toliko opasna kao na početku pandemije, jer smo danas bolje pripremljeni.“  i tu završavaju s "istraživanjem", jer ne kažu kako je točno da je do drugog vala došlo i kako između datuma izjave i pojave drugog vala anemičareva vlada i tzv. stožer nisu poduzeli gotovo ništa, ili uglavnom ništa da se pripreme za drugi val pandemije.
dakle, đikić je kriv jer vlada nije ništa poduzela da se pripremimo za drugi val, a on je rekao kako smo bolje pripremljeni.


ili ovaj pasus iz "analize Max-portalova istraživačkog tima":
Zanimljivo je da iako Ivan Đikić ističe da je „apolitičan“, ali u cijelosti ga je razotkrio tadašnji ministar Željko Jovanović koji 21.4.2012. godine u Slobodnoj Dalmaciji za Đikića kaže “On je naš neformalni savjetnik. Uz nas je i pruža nam podršku, ali i savjetuje koje promjene su nužne”, kaže ministar navodeći da Đikić neće imati nikakvu funkciju u ministarstvu, ali će, napominje, biti konzultiran oko važnijih poteza.

dakle, đikić je kriv jer je ministar zdravstva bio voljan saslušati savjete znanstvenika đikića, ili konzultirati đikića oko važnih poteza.
sve ono što današnji ministar zdravstva i anemični predsjednik vlade danas ignoriraju i ne žele je krimen znanstvenika đikića, jer današnjem predsjedniku vlade anemičnom šalabajzeru i današnjem ministru zdravstva manekenu i puzavcu berošu ne trebaju savjetnici zbog savjeta, nego zbog alibija za njihove političke odluke .


očigledno je anemija shvatio kako snosi krivnju za ogroman broj smrti nastao zbog njegova nečinjenja pa medijskom hajkom na đikića pokušava oprati krivnju.


smiješno je kako se koriste citati "ekonomiste bulata" iz 2006. kojom se pokušava oblatiti đikića, a baš te 2006. godine đikiće je ecar ( europsko udruženje za istraživanje tumora) proglasio za istraživača godine i na kongresu ecar-a mu dodijelio to priznanje.
činjenica kako je đikić 2010. godine promoviran u redovnog člana Deutsche Akademie der Naturforscher Leopoldina akademije znanosti, također je Njemačka istraživačka zaklada dodijelila  Ivanu Đikiću najprestižniju njemačku znanstvenu nagradu "Gottfried Wilhelm Leibniz" za 2013. godinu, sve to u razdoblju za koje "istraživački tim max-portala" pronalazi napise kontra ivana đikića.


mislim, kad već pokušavaš podmetati bar nađi nekoga dovoljno pametnoga da ga se sa par klikova na googlu ne može raskrinkati.


zaključno: nisam iznenađen, jer anemija je i do sada preko političkih leševa (stier, kovač, petrov i ostali iz mosta) i ucijenjenih, ili kupljenih ručica (saucha, vrdoljak, bandić) gradio svoj politički položaj i status.
hijena dlaku mijenja, ali ćud ne. 
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by vuksadinare 9/12/2020, 13:03

šiting ne kaki kao i đikic...đikic bi tu primjenjivao ne znam njemacki,austrijski koji vec model a mi ne ispunjavamo kriterije za ono sto on trazi a reci cu tri najvaznija da bi uspjele one mjere koje on zaziva na principu njemackog ili austrijskog modela

1.ekonomija - da uvedemo tri mjeseca lockdowna pokrepali bi..pabi zbrajao mrtve od gladi ili samoubojstva,ubojstva

2.discipliniranost - kronicni problem kao od triglava do vardara

3.solidarnost - sistem 'ja sam za mjere ali ne da se odnose na mene'

...aj bok pozdravi đikica i reci mu da ne gleda na stvari sa pozicije njemacke,austrije ili ne znam norveske..nek sa hrvatske pozicije i stvarnog stanja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by vuksadinare 9/12/2020, 13:05

...drugo..đikiceve mjere u skoro 90% primjenili su janezi ima vec mjesec i pol dana pa im je kurac pomoglo...zasto?..pogledaj pod broj 2 i 3 u prethodnom postu..pa sam slovenski znanstvenik je priznao da mjere nisu uspjele na ocekivani nacin upravo zbog stavki pod brojem 2 i 3
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by vuksadinare 9/12/2020, 13:12

gldam mjere ili polumjere koje su poduzete u tzv.'zapadnom balkanu'..nitko nema ostrije mjere tipa lockdown i svi navode kao glavni razlog ili problem-ekonomiju...od đikica su cak realniji i srpski znanstvenici koji sami kazu ne mozemo zagovarati lockdown zbog ekonomije moramo misliti da ljudi moraju zaraditi i hleb...te srbija nije u ekonomskoj poziciji kao njemacka,austrija,svicarska...svi znastvenici su na ovom podrucju realniji od ovih nasih koji ne znam sto zele i zasto jednostavno talambasaju samo u jednom smjeru..interesi ili kapric sto li vec
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by vuksadinare 9/12/2020, 13:14

uglavnom đikic i ovi koji ga podrzavaju iz te znastvene skupine vecina njih zivi vani imaju pun đep i gledaju iz te perspektive nesvjesni ekonomske i svake druge situacije u hrvatskoj..jedino im se mota jebena korona po glavi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by vuksadinare 9/12/2020, 13:18

evo sad kaze đikic..molim ali stvarno građane da se pridrzavaju mjera...mos ti molit koliko hoces..vrijeme je kolinja,dolazi i bozic,nova godina,treba na skjanje se ici... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by veber 9/12/2020, 15:13

vuksadinare wrote:šiting ne kaki kao i đikic...đikic bi tu primjenjivao ne znam njemacki,austrijski koji vec model a mi ne ispunjavamo kriterije za ono sto on trazi a reci cu tri najvaznija da bi uspjele one mjere koje on zaziva na principu njemackog ili austrijskog modela

1.ekonomija - da uvedemo tri mjeseca lockdowna pokrepali bi..pabi zbrajao mrtve od gladi ili samoubojstva,ubojstva

2.discipliniranost - kronicni problem kao od triglava do vardara

3.solidarnost - sistem 'ja sam za mjere ali ne da se odnose na mene'

...aj bok pozdravi đikica i reci mu da ne gleda na stvari sa pozicije njemacke,austrije ili ne znam norveske..nek sa hrvatske pozicije i stvarnog stanja
i ti ga sereš po potrebi.
1-hrvatska nema ekonomiju
2-ti si se isto zarazio
3-isto se ne pridržavaš

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by vuksadinare 9/12/2020, 15:34

veber wrote:
vuksadinare wrote:šiting ne kaki kao i đikic...đikic bi tu primjenjivao ne znam njemacki,austrijski koji vec model a mi ne ispunjavamo kriterije za ono sto on trazi a reci cu tri najvaznija da bi uspjele one mjere koje on zaziva na principu njemackog ili austrijskog modela

1.ekonomija - da uvedemo tri mjeseca lockdowna pokrepali bi..pabi zbrajao mrtve od gladi ili samoubojstva,ubojstva

2.discipliniranost - kronicni problem kao od triglava do vardara

3.solidarnost - sistem 'ja sam za mjere ali ne da se odnose na mene'

...aj bok pozdravi đikica i reci mu da ne gleda na stvari sa pozicije njemacke,austrije ili ne znam norveske..nek sa hrvatske pozicije i stvarnog stanja
i ti ga sereš po potrebi.
1-hrvatska nema ekonomiju
2-ti si se isto zarazio
3-isto se ne pridržavaš
tocno...samo ja sam se zarazio jer sam morao obavljati pripreme za sprovod pok.stricu pa sam morao kontaktirati sa sluzbenim osobama,pohoditi bolnicu,zavod za patologiju,pogrebno poduzece..i tu samsevjerojatno zarazio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by veber 9/12/2020, 15:40

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:šiting ne kaki kao i đikic...đikic bi tu primjenjivao ne znam njemacki,austrijski koji vec model a mi ne ispunjavamo kriterije za ono sto on trazi a reci cu tri najvaznija da bi uspjele one mjere koje on zaziva na principu njemackog ili austrijskog modela

1.ekonomija - da uvedemo tri mjeseca lockdowna pokrepali bi..pabi zbrajao mrtve od gladi ili samoubojstva,ubojstva

2.discipliniranost - kronicni problem kao od triglava do vardara

3.solidarnost - sistem 'ja sam za mjere ali ne da se odnose na mene'

...aj bok pozdravi đikica i reci mu da ne gleda na stvari sa pozicije njemacke,austrije ili ne znam norveske..nek sa hrvatske pozicije i stvarnog stanja
i ti ga sereš po potrebi.
1-hrvatska nema ekonomiju
2-ti si se isto zarazio
3-isto se ne pridržavaš
tocno...samo ja sam se zarazio jer sam morao obavljati pripreme za sprovod pok.stricu pa sam morao kontaktirati sa sluzbenim osobama,pohoditi bolnicu,zavod za patologiju,pogrebno poduzece..i tu samsevjerojatno zarazio
recimo, da imaš opravdanje.

ja sam jučer išao u mjesečnu nabavu i penzići plaze po konzumu ko puževi u proljeće.
a, u košaricama tri artikla.

pitam babu ispod mene jel joj nekaj treba?
ma ne, sinek, nikaj.
onda ju vidim kako plazi po ulici sa štakama.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by sitting_bull 9/12/2020, 19:04

glavni i odgovorni i najveći krivac za stanje u hrvatskoj je andrej anemija.

to političko govno i kukavica ne radi posao za koji su ga građani (makar i 17,6%) birali, nego provodi svoju volju kako bi sebi osigurao budućnost u europskoj birokraciji.

ako si je pripisao sve zasluge za rezultate u prvom valu pandemije ("ova vlada je pobijedila covid-19), onda je isto tako odgovoran i za sadašnji kaos i neorganiziranost kao i za tisuće mrtvih koje zboh njegovog nerada odnosi korona.
licemjer pri tome mrtav-hladan izjavljuje kako je za smrt građana isključivi krivac covid-19 i građani.

pizdun sad ne vidi svoju ulogu u sveopćem raspadu zdravstvenog sustava kojeg preostali liječnici nadljudskim naporima još održavaju u funkciji, bahato odbija čuti i primijeniti savjete stručnjaka i još se obračunava s onima koji ga upozoravaju da treba nešto poduzeti.

politički ljigavac je pri tome svoju guzicu smjestio u samoizolaciju (nakon uslikavanja sa đokovićem mu to nije padalo na pamet) kako bi se odmaknuo od opravdanog gnjeva građana i iz medijskog žarišta u kojem se traži njegova odgovornost za nerad i rastući broj umirlih i oboljelih.

politikantskim taktiziranjem propustio je pravovremeno poduzeti potrebne mjere, a jedino što je od mjera vidljivo je financijska represija (kazne) i medijski linč onih koji prozivaju anemičnog šalabajzera zbog posljedica njegovog nečinjenja, anemičarevih propusta i bešćutne indolencije na smrtonosne posljedice takvog njegovog ponašanja.

da ne spominjem kako osam mjeseci nakon potresa u zagrebu nema suvisle akcije kako bi se pomoglo ljudima kojima je potres oduzeo dom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

darth_vader likes this post

Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by veber 9/12/2020, 20:27

lik ima opravdanje.
obuzela ga korona i mora do daljnjeg ostati doma.

rezultat može biti samo 1 ili 0.

ovisno o rezultatu anemio će se ili neće pojaviti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by dijagram 9/12/2020, 20:49

Djikic ima lijek za rak.
Godinama vec najavljuje takvu senzaciju.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by vuksadinare 10/12/2020, 04:02

dijagram wrote:Djikic ima lijek za rak.
Godinama vec najavljuje takvu senzaciju.
pa znas kak se to radi...evo blizu sam evo sa cu samo sto nisam ali fali mi jos tri mikroskopa tisucu epruveta jos dva asisenta..je'l moze jos koja malkice donacija jedno milionce...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by darth_vader 10/12/2020, 04:25

vuksadinare wrote:šiting ne kaki kao i đikic...đikic bi tu primjenjivao ne znam njemacki,austrijski koji vec model a mi ne ispunjavamo kriterije za ono sto on trazi a reci cu tri najvaznija da bi uspjele one mjere koje on zaziva na principu njemackog ili austrijskog modela

1.ekonomija - da uvedemo tri mjeseca lockdowna pokrepali bi..pabi zbrajao mrtve od gladi ili samoubojstva,ubojstva

2.discipliniranost - kronicni problem kao od triglava do vardara

3.solidarnost - sistem 'ja sam za mjere ali ne da se odnose na mene'

...aj bok pozdravi đikica i reci mu da ne gleda na stvari sa pozicije njemacke,austrije ili ne znam norveske..nek sa hrvatske pozicije i stvarnog stanja

Đizs Krajst...  :facepalm
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Anatomija slučaja Đikić Empty Re: Anatomija slučaja Đikić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum