ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by sitting_bull 8/12/2020, 10:33

https://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-je-iz-znanstvenog-savjeta-izbacio-sve-epidemiologe-osim-capaka/2236981.aspx

i onda se pitamo zašto smo najgori u eu?

sada je valjda jasno.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by Guest 8/12/2020, 10:37

socijalizam je veoma selektivna ideologija 
samo se sjeti koliko je broz imao posla od kraja ww2 

ista je to koljačka gamad na vlasti 

SOCIJALISTIČKI RASISTI
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by vuksadinare 8/12/2020, 10:41

pa koje ovi savjete daju..lockdown...to mogu i ja dati...testiranje..to mi mozemo svi reci...pazite se..to i djeca mogu savjetovati...po meni uoce nije trebalo osnivati savjete,stozere..puno kokosiju kilavo jaje..nek plenki i vlada odlucuju i snose odgovornost za ucinjeno i neucinjeno...jedno traze znanstvenici drugo plenki trece gospodarstvenici cetvrto lijecnici...napravili ste totalnu zbrku...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by vuksadinare 8/12/2020, 10:43

eto gospodarstvenicima se bas ne sviđaju savjeti znanstvenika jer im se njihovim savjetima ugrozava egzistencija..znanstvenici tvrde da su politicari i gospodarstvenici sebicni i misle samo na sebe...plenki jebe jedne i druge...lijecnici vele pustite nas na miru svi...a iza svega toga stoje samo sitni interesi svih njih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by kic 8/12/2020, 10:44


mali tito
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by Guest 8/12/2020, 10:48

Gospodarstvo se ne smije lockati..svabi ga ne lockaju...birokracija je iza ziherhajt sluzbi u svojim dvorima,gastronomija je jedino nahebala od privrede,policijski je sat od 21-05h,svi ostali rade od doma..i nadalje je koliko znam po firmijama,uglavnom kurcarbajtđob..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by vuksadinare 8/12/2020, 10:49

..da sam na mjestu znastvenika...prvo bi pitao premijera...dat cu vam savjete ali imate li vi temelje da ih realizirate...ako nemate moji savjeti nece imati ucinke....znanstvenici traze stroge visemjesecne mjere...ali su zaboravili jedan vazan detalj...perje...da li imamo perja za taakve mjere...realno i nemamo bas..gospodarstvenicima je i jedan mjesec strogih mjera pretezak...lijecnici su u najgoroj situaciji..nemaju pricuvu nema puno onih koji ih mogu zamjeniti...a nitko ne nudi kompromis...da se nađe kvalitetno srednjorocno rjesenje koje bi zadovoljilo sve u jednoj mjeri...svi guraju samo na svoju stranu..ne ide to tako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by T. 8/12/2020, 10:51

sitting_bull wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-je-iz-znanstvenog-savjeta-izbacio-sve-epidemiologe-osim-capaka/2236981.aspx

i onda se pitamo zašto smo najgori u eu?

sada je valjda jasno.
glavno da trut određuje što se smije a što ne...
a epidemiologe tko šiša...
dovoljno ga je ukucati u pretraživač da ti sve bude jasno...
megauhljeb i hohštapler s lažnom diplomom...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by sitting_bull 8/12/2020, 10:52

kic wrote:
mali tito
mali, dva pedlja veliki tuđman.

tito nije bio ničiji sluga.

i rusi i ameri su se šmajhlali oko tita, posebice kad je pokrenuo nesvrstane.

niškoristi narcis je u briselu puzavac, a u hrvatskoj se kurči "jer on može što hoće". još malo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by sitting_bull 8/12/2020, 10:54

Legendovich wrote:Gospodarstvo se ne smije lockati..svabi ga ne lockaju...birokracija je iza ziherhajt sluzbi u svojim dvorima,gastronomija je jedino nahebala od privrede,policijski je sat od 21-05h,svi ostali rade od doma..i nadalje je koliko znam po firmijama,uglavnom kurcarbajtđob..
naravno.

međutim, anemični zgubidan ne zna bi li piškio, bi li kakio, a one koji u ovoj situaciji znaju tjera od sebe jer su pametniji od njega.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by Guest 8/12/2020, 10:55

Kakogod ostadoste pri dnu..vladar i velmoža su samo preslik profila nacije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by Guest 8/12/2020, 10:59

sitting_bull wrote:
Legendovich wrote:Gospodarstvo se ne smije lockati..svabi ga ne lockaju...birokracija je iza ziherhajt sluzbi u svojim dvorima,gastronomija je jedino nahebala od privrede,policijski je sat od 21-05h,svi ostali rade od doma..i nadalje je koliko znam po firmijama,uglavnom kurcarbajtđob..
naravno.

međutim, anemični zgubidan ne zna bi li piškio, bi li kakio, a one koji u ovoj situaciji znaju tjera od sebe jer su pametniji od njega.

T oje zato jer doli kod vas,se gledaju parcijalni i osobni interesi..docim u svabiji su u igri megainvesticije u obliku firmija koje posluju i po 150 godina,a ogromnim brojem zaposljenih..tu treba pazljivo,jer mosh privredu izmasakrirati,ako radis nemudro..

Svabija je bogata drzava,i moze si priustiti lockdown,ali to ne radi,samo pazljivo cuva ljudski potencijal(eksperti,oni koji su kljucni u funkciioniranju biznisa firmi..)..donji segment produkcije,koliko znam radi punom parom,jerbo tamo trpaju Čamuge,Kozojebe i europske auslendere...svabi se cuvaju..

prilicno je zajebana ta tematika..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by vuksadinare 8/12/2020, 11:00

sitting_bull wrote:
Legendovich wrote:Gospodarstvo se ne smije lockati..svabi ga ne lockaju...birokracija je iza ziherhajt sluzbi u svojim dvorima,gastronomija je jedino nahebala od privrede,policijski je sat od 21-05h,svi ostali rade od doma..i nadalje je koliko znam po firmijama,uglavnom kurcarbajtđob..
naravno.

međutim, anemični zgubidan ne zna bi li piškio, bi li kakio, a one koji u ovoj situaciji znaju tjera od sebe jer su pametniji od njega.
ne volim plenkija..ali realno sto su ovi savjetovali,predlagali?..lockdown,vise testiranja,online,pazite se..pa to zna svatko i svatko savjetovati...ali nitko se nije zapitao imali se temelja za te sve mjere provesti...maric je jasno rekao nekoliko puta a malo tko ga je ocito slusao...nego tetoši svoje..potpuni lockdown ne moze..razlog?..vrlo jednostavan..ode gospodarstvo do kraja u kurac...perja se nece imati...a onda moras na oci umirovljenicima,uhljebima pogotovo,bankama i svim drugima..lako je ovim pricati i traziti iz parisa,frankfurta,londona...njega s enece dotaci paucina u novcaniku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by sitting_bull 8/12/2020, 11:01

vuksadinare wrote:..da sam na mjestu znastvenika...prvo bi pitao premijera...dat cu vam savjete ali imate li vi temelje da ih realizirate...ako nemate moji savjeti nece imati ucinke....znanstvenici traze stroge visemjesecne mjere...ali su zaboravili jedan vazan detalj...perje...da li imamo perja za taakve mjere...realno i nemamo bas..gospodarstvenicima je i jedan mjesec strogih mjera pretezak...lijecnici su u najgoroj situaciji..nemaju pricuvu nema puno onih koji ih mogu zamjeniti...a nitko ne nudi kompromis...da se nađe kvalitetno srednjorocno rjesenje koje bi zadovoljilo sve u jednoj mjeri...svi guraju samo na svoju stranu..ne ide to tako
zato što je anemični šalabajzer nesposoban  upravljati krizom, savjete ne želi ni čuti, a kamoli  prihvatiti čime je doveo do totalne anarhije u kojoj anemičar represijom pokušava provesti svoju volju.

razvidno je kako se cijeli sustav raspada, a simulant je pobjegao u "samoizolaciju". slika i prilika kukavice nesposobne da se suoči s poslom koji treba i mora odraditi.

kad izjaše iz samoizolacije sumanuto će mahati mačem i sječi sve čvorove zamršenih problema misleći kako ih rješava. jednostavno, anemija je debelo potkapacitiran šalabajzer.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by vuksadinare 8/12/2020, 11:04

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:..da sam na mjestu znastvenika...prvo bi pitao premijera...dat cu vam savjete ali imate li vi temelje da ih realizirate...ako nemate moji savjeti nece imati ucinke....znanstvenici traze stroge visemjesecne mjere...ali su zaboravili jedan vazan detalj...perje...da li imamo perja za taakve mjere...realno i nemamo bas..gospodarstvenicima je i jedan mjesec strogih mjera pretezak...lijecnici su u najgoroj situaciji..nemaju pricuvu nema puno onih koji ih mogu zamjeniti...a nitko ne nudi kompromis...da se nađe kvalitetno srednjorocno rjesenje koje bi zadovoljilo sve u jednoj mjeri...svi guraju samo na svoju stranu..ne ide to tako
zato što je anemični šalabajzer nesposoban  upravljati krizom, savjete ne želi ni čuti, a kamoli  prihvatiti čime je doveo do totalne anarhije u kojoj anemičar represijom pokušava provesti svoju volju.

razvidno je kako se cijeli sustav raspada, a simulant je pobjegao u "samoizolaciju". slika i prilika kukavice nesposobne da se suoči s poslom koji treba i mora odraditi.

kad izjaše iz samoizolacije sumanuto će mahati mačem i sječi sve čvorove zamršenih problema misleći kako ih rješava. jednostavno, anemija je debelo potkapacitiran šalabajzer.
...anemicni kakav god da je..on nije premijer samo za koronu..on mora razmisljati i odlucivati o hrpu drugih stvari...bilo ko da je premijer..ovi znanstvenici imaju jedan smjer i to je sve sto ih zanima...kao da osim korone ni'š drugo ne postoji...eto gospodarstvenici se uopce ne slazu sa znanstvenicima..a i oni su ona druga,treca strana kojima moras udovoljiti...e pa jebiga da je netko drugi umjesto anemicnog ne bi puno toga napravo u ovom trenutku..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by darth_vader 8/12/2020, 11:04

vuksadinare wrote:pa koje ovi savjete daju..lockdown...to mogu i ja dati...testiranje..to mi mozemo svi reci...pazite se..to i djeca mogu savjetovati...po meni uoce nije trebalo osnivati savjete,stozere..puno kokosiju kilavo jaje..nek plenki i vlada odlucuju i snose odgovornost za ucinjeno i neucinjeno...jedno traze znanstvenici drugo plenki trece gospodarstvenici cetvrto lijecnici...napravili ste totalnu zbrku...

:facepalm
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by vuksadinare 8/12/2020, 11:05

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:pa koje ovi savjete daju..lockdown...to mogu i ja dati...testiranje..to mi mozemo svi reci...pazite se..to i djeca mogu savjetovati...po meni uoce nije trebalo osnivati savjete,stozere..puno kokosiju kilavo jaje..nek plenki i vlada odlucuju i snose odgovornost za ucinjeno i neucinjeno...jedno traze znanstvenici drugo plenki trece gospodarstvenici cetvrto lijecnici...napravili ste totalnu zbrku...

:facepalm
u cemu je problem?...svi su za mjere ali nitko ne bi da ih te mjere dotaknu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by Guest 8/12/2020, 11:07

sitting_bull wrote:
kic wrote:
mali tito


tito nije bio ničiji sluga.

isukrstati štaje ovo 

tito nije bio sluga ,,,,,,,,aupičkumaterinu 

a imo je klan nacista nesvrstani za koje je pravio najveće planetarne zločine , kriminal , rasizam 

tito je zarobljenik ideološke manije koje se nikda nije mogo osloboditi 
to je gore nego da je bio staljinov sluga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by darth_vader 8/12/2020, 11:07

Dobro je Vučina... jebeni gostioničari i polupismeni influenceri nam vode državu...nema nikih problema.


Last edited by jasambrend on 8/12/2020, 11:08; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by vuksadinare 8/12/2020, 11:08

na zalost cinjenica je takva...pokrivas se onoliko koliko si dug...u tom trenutku...ako bi ja prozvao plenkija zbog neceg..prozvao bi ga zasto nemas dovoljno kapitala za vrijeme neke teske krize...da mozes sprovesti odgovarajuce mjere...evo cacic je na streljani kako citam varazdisnkih gospodarstvenika da im je sjebo poslove i tko ce to nadoknaditi...jedno pitanje sustize drugo,trece
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis? Empty Re: hrvatski vožd, šalabajzer, ili niškoristi narcis?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum