ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Empty Re: 50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu

Post by Guest Sun 6 Dec - 12:14

Prezivjeti na zapadu,pogotovo u danasnjim uvjetima nije jednostavno,a ako je covjek sklon ucenju i svestranosti(to cak i svapska vlada potice),itekako mu moze biti dobro..ti ako si umno ogranicen,i nesklon ucenju i usvajanju novih znanja,poticanju starih interesnih sfera i ostalih znanja,naravno da ti sve izgleda nemoguce..ti sve pokusavas ukalupiti u svoj skuceni svijet ogranicenih granica znanja i ogranicenog razvoja u sferama raznih vjestina i znanja..
nema tu vrijedjanja,to je jednostavno fakat,a kad se vidi tko najvise laje,laje upravo onaj sa socijalistickim manirima i navikama,da se bude na drzavnoj sisi,i da se drzava pobrine za prezivljavanje...TO ti nikad naravn neces priznati,ali taj fakat stoji.. :starac

Guest
Guest


Back to top Go down

50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Empty Re: 50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu

Post by Guest Sun 6 Dec - 12:17

tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:
Ringo10 wrote:Me moze ni tema o slijetanju na Mjesec a da se blesavi TRE ne uhvati Srba
Meni je najzanimljivije kad sam pohvalio srpsku kuhinju i PRIPREMU HRANE,a Tre,odjedared kao iz paštete iskoci i pljuc pljuc po srbima... lol! lol! lol!
ma ne po srbima nego po tebi menageru, burzovni mešetaru, specijalče snajperisto bez ispaljenog metka, glokisto, kemičaru, jebaču na baterije...
ma daj...evo dosad me nije bilo na temi,a opet si se upljuvao do brade,srbi,srbi,posvuda...

ovo ostalo,samo jal i ljubomora impotentnog zavidnika...vani opstaju sposobni,tamo doli,samo takvi kao ti.. :rasta :rasta :rasta
ma ti ne da si se sam popljuvao nego si sam sebi prosuo kantu govana po glavi, ja sam tu samo da te podsjetim na to :mazo
a dobro..moras samog sebe necim utjesitii,kao i svoje promasaje u zivotu..tjesi se.. :rasta :rasta :rasta
pa promašaja ima, ne mogu biti  svi savršeni poput tebe i tako uspješni u svakom pogledu, od financija ( živiš na grbači sestri i na njemačkoj socijali ) pa sve do savršene obiteljii u kojoj živiš sa ženom i djecom ( nemaš ni kučeta ni mačeta ).
mislim da ti svi ovdje zavide na takvom životu a ne samo ja :)
Pa istina jest,da meni nish lako nije palo sa nebesa..namucio sam se ja itekako ali i zborio za svoje mjesto pod suncem u nesh ne previse godina..dovoljno je sto sam se maknuo iz balkanske fukojebine,a znaje i trud i kvalifikacije su svoje odradili..sto ja imam??..pa to je privatna stvar,kao i sto ti imas..naravno,nema logike zdrave po kojoj ti mozes znati sto ja imam,ili sto ti imas,da ja znam..napose,to me interesira kao snijeg tamo 80tih godina..serem..snjeg me interesira.,.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Empty Re: 50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu

Post by Šandor Winnetou Sun 6 Dec - 12:28

tebi nije ništa ni na pamet palo osim beskrajnog laganja što je izvor svih tvojih problema.
Reci iskreno koji kurac i zašto toliko lažeš? što si dobio s tim osim jada i bijede u životu?

_________________
50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Empty Re: 50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu

Post by Guest Sun 6 Dec - 14:06

tre wrote:tebi nije ništa ni na pamet palo osim beskrajnog laganja što je izvor svih tvojih problema.
Reci iskreno koji kurac i zašto toliko lažeš? što si dobio s tim osim jada i bijede u životu?
na osnovu cega zasnivas svoj stav..?..vidim,DOISTA NEMAS niti jedan racionalni i objektivni argument,nego samo mantras ono svoje..doduse ne tvoje,nego je mantra par likova na forumu,koji prije svega su na drzavnoj sisi,ili uhljebljeni u neku drzavnu sluzbu..dakle,likovi,koji po zdravorazumskom kapitalizmu,ne bi imali sto niti jesti jer nisu konkurentni u nekom svom znanju..
beskrajno laganje..ma lik ti si bash fakat smijesan..jednostavno ne mozete podnijeti da je netko sposobniji,snalazljiviji,bolji od vas koji ste dosegli neki svoj limit...vama su svi glupi,svi lazu,svi su vaki-naki,a vi ste vrh vrhova u svemu,"cestitosti" na kraju..
Pa dobro,ako je tome tako,zato ste sve nize na financijskim,ekonomskim,tehnoloskim ljestvicama,koje se provode na nivou Europe i Svijeta..Ja sam u komadu vec 7 godina u svabiji..TO pametnim dovoljno govori..dovoljno sam sposoban da uspijem u zivotu,u surovom kapitalizmu.GDJE SE ITEKAKO KLASIFICIRAJU ljudi prema sposobnostima..No ti i taj nivo likova,koji mudruju i prodaju ..nesto..??sjedite na lovorikama socijalizma i drzavne brige,a palamudanite O NECIJIM SPOSOBNOSTIMA..daj molim te tre,nemoj vise..jednostavno ste u okvirima,koji su uski i skuceni..tu se mozda vi uklapate,ali ostavite se mantranja,optuzivanja,sudjenja i osidjivanja nekih,koje jednostavno niste sposbni sustici u nicemu..TAKVI zive u realnom i brutalnom kapitalizmu..ili,mantrajte i nadalje,no jedino sto iz toga isijava je ljubomora,zavist,jalnusnost...pa eto.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Empty Re: 50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu

Post by Šandor Winnetou Sun 6 Dec - 14:28

de prestani se još dublje ukopavati majke ti mile, ovo više nije ni za zajebanciju koliki si propalitet No

_________________
50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Empty Re: 50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu

Post by Guest Sun 6 Dec - 14:29

ova kineska zastava mi nešta ka kokarda na kosovu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Empty Re: 50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu

Post by Guest Sun 6 Dec - 14:31

Legendovich wrote:
tre wrote:tebi nije ništa ni na pamet palo osim beskrajnog laganja što je izvor svih tvojih problema.
Reci iskreno koji kurac i zašto toliko lažeš? što si dobio s tim osim jada i bijede u životu?
na osnovu cega zasnivas svoj stav..?..vidim,DOISTA NEMAS niti jedan racionalni i objektivni argument,nego samo mantras ono svoje..doduse ne tvoje,nego je mantra par likova na forumu,koji prije svega su na drzavnoj sisi,ili uhljebljeni u neku drzavnu sluzbu..dakle,likovi,koji po zdravorazumskom kapitalizmu,ne bi imali sto niti jesti jer nisu konkurentni u nekom svom znanju..
beskrajno laganje..ma lik ti si bash fakat smijesan..jednostavno ne mozete podnijeti da je netko sposobniji,snalazljiviji,bolji od vas koji ste dosegli neki svoj limit...vama su svi glupi,svi lazu,svi su vaki-naki,a vi ste vrh vrhova u svemu,"cestitosti" na kraju..
Pa dobro,ako je tome tako,zato ste sve nize na financijskim,ekonomskim,tehnoloskim ljestvicama,koje se provode na nivou Europe i Svijeta..Ja sam u komadu vec 7 godina u svabiji..TO pametnim dovoljno govori..dovoljno sam sposoban da uspijem u zivotu,u surovom kapitalizmu.GDJE SE ITEKAKO KLASIFICIRAJU ljudi prema sposobnostima..No ti i taj nivo likova,koji mudruju i prodaju ..nesto..??sjedite na lovorikama socijalizma i drzavne brige,a palamudanite O NECIJIM SPOSOBNOSTIMA..daj molim te tre,nemoj vise..jednostavno ste u okvirima,koji su uski i skuceni..tu se mozda vi uklapate,ali ostavite se mantranja,optuzivanja,sudjenja i osidjivanja nekih,koje jednostavno niste sposbni sustici u nicemu..TAKVI zive u realnom i brutalnom kapitalizmu..ili,mantrajte i nadalje,no jedino sto iz toga isijava je ljubomora,zavist,jalnusnost...pa eto.. :cleanteeth
ovo su zdravi neutralni logicki argumenti..sorry ako te to vrijedja..doista nemam ne protiv tebe ista,nego protiv ikoga na forumu...ali onaj koji je realista,ovo nece ignorirati,jer je ziva neutrala sto napisah..ajd Bog s tobom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Empty Re: 50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu

Post by Šandor Winnetou Sun 6 Dec - 14:31

No

_________________
50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Empty Re: 50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu

Post by crvenkasti Sun 6 Dec - 14:41

obala razuma wrote:ova kineska zastava mi nešta ka kokarda na kosovu

I meni.
Jučer sam na nebu vidio oblak, isti kokarda.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu - Page 3 Empty Re: 50 godina posle SAD, stigla i Kina: Druga istakla zastavu na Mesecu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum