ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za Karlitov Nacin

Go down

Pitanje za Karlitov Nacin Empty Pitanje za Karlitov Nacin

Post by FRANK 4/12/2020, 15:02

1. Sta je Moggi rekao kad su izjednacili na 1:1?
2. Sta je rekao Roy Keane ??
3. Sts je rekao pijani skot za Lippijev Juventus?
4. Koje je najvece svjetsko sportsko natjecanje u povijesti?
5. Kad ce milanski klubovi imati 38 naslova?
6. Sta mislis o Nicheu?
7. Tko je najveci nakon Isusa koji je hodao zemljom?
8. Sta mislis o Agnellijevima i o Kinezima koji drmaju gradom pedera i mode?
9. Bili tebe bila sramota da ti se predsjednik kluba zove CHIN CHOW YENG i da jede parboiled rizu?
10. Sta je slavni njemacki igrac i trener rekao za casopis ALO ??

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za Karlitov Nacin Empty Re: Pitanje za Karlitov Nacin

Post by Guest 4/12/2020, 15:28

1. inter Juventus. kad sam vidio koliko se vesele bodu protiv nas, znao sam koliko smo veliki

2. ne idem u italiju obilazit šoping centre, mogu samo u Juventus osvajat trofeje

3. Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete


4. najveće natjecanje koje ni danas nije nadmašeno niti će biti jer ne može se nadmašiti. kad dodeš na vrh, možeš samo prema dolje. olimpijske igre 1936


 



5. neće nikad. nisu sposobni ni do 19 da dodu


6. jednom je pronašao 100kn na ulici, podigao i rekao neću ja to uzet nekom je potrebnije i ostavio novčanicu. takav čovjek dobar i pošten


7. isus krist i fuhrer su najveći. oni sebe samima ne vide takvima, zato i jesu najveći, jer su radili za dobrobit ostatka i njihov rad nema vrijednost. 


8. nemogu u istu rečenicu, kad su kinezi znali igrat nogomet? znali vozit dobre automobile, imati lijepe žene, imati ukusa za dobru hranu. kinezi su stoka ljudski šljam, inter i milan su se prodali za šaku riže to im je pokora za sve godine krađe talijanske lige


9. mene bi bilo sramota doći pred roditelje na nedjeljni ručak da je vlasnik Juventusa chin chow ili kako se zovu. kosooki


10. da je Juventus najbolji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Karlitov Nacin Empty Re: Pitanje za Karlitov Nacin

Post by FRANK 4/12/2020, 15:49

karlitovnačin wrote:1. inter Juventus. kad sam vidio koliko se vesele bodu protiv nas, znao sam koliko smo veliki

2. ne idem u italiju obilazit šoping centre, mogu samo u Juventus osvajat trofeje

3. [size=31]Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete[/size]


4. najveće natjecanje koje ni danas nije nadmašeno niti će biti jer ne može se nadmašiti. kad dodeš na vrh, možeš samo prema dolje. olimpijske igre 1936


 



5. neće nikad. nisu sposobni ni do 19 da dodu


6. jednom je pronašao 100kn na ulici, podigao i rekao neću ja to uzet nekom je potrebnije i ostavio novčanicu. takav čovjek dobar i pošten


7. isus krist i fuhrer su najveći. oni sebe samima ne vide takvima, zato i jesu najveći, jer su radili za dobrobit ostatka i njihov rad nema vrijednost. 


8. nemogu u istu rečenicu, kad su kinezi znali igrat nogomet? znali vozit dobre automobile, imati lijepe žene, imati ukusa za dobru hranu. kinezi su stoka ljudski šljam, inter i milan su se prodali za šaku riže to im je pokora za sve godine krađe talijanske lige


9. mene bi bilo sramota doći pred roditelje na nedjeljni ručak da je vlasnik Juventusa chin chow ili kako se zovu. kosooki


10. da je Juventus najbolji
HVALJEN ISUS I MARIJA.
OVO CU ISPRINTAT I UOKVIRITI

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za Karlitov Nacin Empty Re: Pitanje za Karlitov Nacin

Post by Guest 4/12/2020, 15:54

:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Karlitov Nacin Empty Re: Pitanje za Karlitov Nacin

Post by FRANK 4/12/2020, 16:42

Ovo je evandjelje

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za Karlitov Nacin Empty Re: Pitanje za Karlitov Nacin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum