ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by abraham 28/11/2020, 12:09

Bilo kako bilo ali , sve i da dodju, novci iz EU ce biti samo za krpanje. Nista razvojno, nista od reformi. Meni onako sa strane gledajuci samo Titova slika nedostaje. Sve reforme u zadnjih 30 godina su bile neke iznudjene kozmeticke pizdarije. Ok, popravio se status invalida npr, sta je za pohvaliti. Popravio se i ucenicki standard, plus takodjer. Ostalo promucaj pa prospi. Sve je svedno na golu borbu za fotelju i privilegije. Ne razumijem glasache. Naime ako ti tri puta nije bilo bolje zasto glasas za iste i cetvrti put. Naime odes li u neki hotel,  budes lose posluzen, dobijes usi, i jos batina pride, tamo vise ne ides ili ides sa utokom. Neces pljeskati rukama i vikati huuurraaaa.... Kila mozga....

Osim toga , ovdje se napokon i u parlamentu pocelo raspravljati da se ne daje lova u strane zemlje dok ti vlastita propada... Stidljivo ali ide to....

abraham

Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by michaellcmacha 28/11/2020, 13:12

kakve reforme, pa nije sad vrijeme za reforme....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by debotoijusto 28/11/2020, 13:33

michaellcmacha wrote:kakve reforme, pa nije sad vrijeme za reforme....

ae
sad je vrijeme za zaduzit unucad i HDZ preko 40%
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by michaellcmacha 28/11/2020, 14:04

debotoijusto wrote:
michaellcmacha wrote:kakve reforme, pa nije sad vrijeme za reforme....

ae
sad je vrijeme za zaduzit unucad i HDZ preko 40%
sad je vrijeme za revoluciju....  ;), sad vam treba mast čupat
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


kic likes this post

Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by michaellcmacha 28/11/2020, 14:05

šta se ti bojiš za unučad a ni djece nemaš...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by kic 28/11/2020, 18:32


evo Filipini su iza nas, dobro je

kek
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by crvenkasti 28/11/2020, 19:01

marcellus wrote:

čekaj šta nisu novine pisali da je u Americi BDP pao za 35 posto?

A da, to je bilo "bash trump", sad je 2,5 posto...

https://www.24sata.hr/news/amerika-je-upala-u-recesiju-bdp-pao-za-rekordnih-33-posto-708675

Pa ti bar znaš kakve su novinari budaletine i da im ništa ne treba vjerovati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by Guest 28/11/2020, 19:11

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:

čekaj šta nisu novine pisali da je u Americi BDP pao za 35 posto?

A da, to je bilo "bash trump", sad je 2,5 posto...

https://www.24sata.hr/news/amerika-je-upala-u-recesiju-bdp-pao-za-rekordnih-33-posto-708675

Pa ti bar znaš kakve su novinari budaletine i da im ništa ne treba vjerovati.
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by debotoijusto 28/11/2020, 19:14

Igor Poljak, vlasnik tvrtke koja drži malu trgovinu sa zdravom hranom u Rijeci, u četvrtak je dobio prekršajni nalog po kojem ukupno mora platiti 30.500 kuna jer nije imao masku u trgovini kada je došao inspektor civilne zašite.

Poljak je fotografiju prekršajnog naloga objavio na Facebooku uz komentar, između ostaloga, “ovo je rezultat kad civilnoj zaštiti dopustiš vlast”.

Vlasnik malog dućana “Zdrava košarica” ispričao je svoju verziju priče za 24sata. Tvrdi da mu je inspektor došao pred kraj radnog vremena, i to kada u dućanu nije bilo nikoga.

“Kažnjen sam kao da sam veliki trgovački lanac, to jednostavno ne mogu izdržat. Žalit ću se i idem na sud. Ovo je bilo prije više od mjesec dana, kada nisu još bile rigorozne mjere kao danas. Već sam išao zatvarati dućan, unutra nije bilo baš nikoga. Između mene i inspektora je bio i pleksiglas”, kaže.

a sto reci , zatvori i posalji djelatnike na skrb drzave
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by sitting_bull 28/11/2020, 21:27

debotoijusto wrote:
Igor Poljak, vlasnik tvrtke koja drži malu trgovinu sa zdravom hranom u Rijeci, u četvrtak je dobio prekršajni nalog po kojem ukupno mora platiti 30.500 kuna jer nije imao masku u trgovini kada je došao inspektor civilne zašite.

Poljak je fotografiju prekršajnog naloga objavio na Facebooku uz komentar, između ostaloga, “ovo je rezultat kad civilnoj zaštiti dopustiš vlast”.

Vlasnik malog dućana “Zdrava košarica” ispričao je svoju verziju priče za 24sata. Tvrdi da mu je inspektor došao pred kraj radnog vremena, i to kada u dućanu nije bilo nikoga.

“Kažnjen sam kao da sam veliki trgovački lanac, to jednostavno ne mogu izdržat. Žalit ću se i idem na sud. Ovo je bilo prije više od mjesec dana, kada nisu još bile rigorozne mjere kao danas. Već sam išao zatvarati dućan, unutra nije bilo baš nikoga. Između mene i inspektora je bio i pleksiglas”, kaže.

a sto reci , zatvori i posalji djelatnike na skrb drzave
tako je to kad dekretom stvoriš privid kako svaki stožeraš i svaki civilno zaštitni inspektor se svojevoljno može pretvoriti u hitlera iz našeg sokaka.

anemičar rules.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by michaellcmacha 28/11/2020, 21:32

pa što bi tek ti i tvoji radili svjksko

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by Ra 28/11/2020, 21:40

jasambrend wrote:Meni ste svi na neki način dragi, jedino što sam pijan, pizda li  vam materina svima...
Što si to cugnuo da tako dobro udara? 

Daj preporuku, pliiiizzz.  bounce
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by sitting_bull 28/11/2020, 21:41

michaellcmacha wrote:pa što bi tek ti i tvoji radili svjksko
ne izmišljaj opravdanja kako  bi opravdao svoje hitler jugendovske sklonosti.

kaj si ti?
nož, žica, anemična puzavica?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by Ra 28/11/2020, 21:44

kic wrote:
evo Filipini su iza nas, dobro je

kek

Ih kako ste negativni.
Nismo mi ni bili zadnji, nego su svi bili ispred nas.  :rasta
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


kic likes this post

Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by veber 28/11/2020, 22:25

bolje biti pasulj nego grah

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by crvenkasti 28/11/2020, 22:27

veber wrote:bolje biti pasulj nego grah

bažul nego pasulj
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by veber 28/11/2020, 22:42

prdno si ti odavno u čabar.
ali kao svaki pravi četnik nisi čuo za parg, kao što tvoj kolega nije čuo za bot.
neki pišu za novac, neki da bi pisali, neki iz zajebancije, ti pišeš  iz čiste zlobe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by marcellus 28/11/2020, 23:27

abraham wrote:
Nista razvojno, nista od reformi. Meni onako sa strane gledajuci samo Titova slika nedostaje.

"Sve je isto samo njega nema". Hrvatska desnica bi Socijalističku samoupravnu Hrvatsku ali bez Tita. Hrvatska ljevica bi socijalističku samoupravnu Jugoslovakiju i da ako je moguće Tito ustane iz groba. Sve skupa je gola kurčina.

Pas mater da ja pod kraj života moram razmišljat gdje ću odselit s djecom, a prošo sam i komunizam i bankrot države i rat i svaku pičku milu materinu u životu. Ali moram. Ovo je gotovo. Crklo, prdnulo u čabar.

_________________
imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by crvenkasti 28/11/2020, 23:38

veber wrote:prdno si ti odavno u čabar.
ali kao svaki pravi četnik nisi čuo za parg, kao što tvoj kolega nije čuo za bot.
neki pišu za novac, neki da bi pisali, neki iz zajebancije, ti pišeš  iz čiste zlobe.

a što je najgore, kad vidim da vidim da sam nekoga pogodio u živac, osjećam istinsko zadovoljstvo i uživam što netko pati zbog moje zlobe

gorit ću paklu
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by veber 28/11/2020, 23:38

prodaš stan.
kupiš kuću u lici.
ostane ti za stado ovaca i koza.
još dobiješ državne poticaje.
internet imaš. i struju i vodu.
more ti je blizu.
iskopaš bazen ispred kuće.
jabuke, kruške, šljive su uz kuću.

možeš i u požeštinu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by crvenkasti 28/11/2020, 23:41

veber wrote:prodaš stan.
kupiš kuću u lici.
ostane ti za stado ovaca i koza.
još dobiješ državne poticaje.
internet imaš. i struju i vodu.
more ti je blizu.
iskopaš bazen ispred kuće.
jabuke, kruške, šljive su uz kuću.

možeš i u požeštinu.

Kad baš u Liku, tamo su četnici.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 4 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum