ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by RayMabus Thu 26 Nov - 16:38

Jednokratna upotreba.

https://slobodnadalmacija.hr/split/skorina-stranka-u-splitu-vec-se-raspada-a-tek-se-osnovala-napustamo-domovinski-pokret-celnici-ne-zele-ozbiljno-uci-u-politicki-zivot-grada-1060050
RayMabus
RayMabus

Posts : 176022
2014-04-11


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by debotoijusto Thu 26 Nov - 16:59

lijepa vijest cetvrtkom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by T. Thu 26 Nov - 17:29

debotoijusto wrote:lijepa vijest cetvrtkom
Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Https_10
T.
T.

Posts : 17120
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by abraham Thu 26 Nov - 17:37

Odlichna vijest. Stranka u formiranju. Koliko pratim josh se luta ali ide to nekako. Za iduche izbore apsolutno odjebati suvereniste. Bilo kako bilo gradnja stranke i infrastrukture nije posao od dva dana. Uzeti che vremena i truda. Koliko sam primjetio Shkoro ne bjezhi od uchenja. Uglavnom dobra alternativa, tochnije neshta novo. Siguran sam u skori nestanak adz.a i sdp-a. Sdp je sada vech jako zhalosna pricha a gorilla magilla je totalni promashaj. Nakon pada Plenkovicha adz se raspada i nestaje u roku  odmah. Treba imati nekakovu opciju za preuzimanje odgovornosti i odlazak u neku normalinju parlaentarnu demokrciju... Uglavnom kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14074
2014-04-14


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by abraham Thu 26 Nov - 17:48

Da jucher sam po prvi put slushao prijenos Sabor-a DNRH. chovijek ne zna da li da plache ili da se smije. Plenkovich cirkus je toliko degutatantan da nije normalno. Nije odgovorio niti na jedno postavljeno pitanje, vrijedjao je  i shta bi se reklo podjebavao da bi se sve svelo na to , jedite govna ja imam 76 glasova. Nosach torbi sa eurima je branio kriminal adz sa kriminalom sdp i niti jedan bistrooki da poentira na tome. Razocharala me lijevica, narochito Tomashevich. Smatrao sam ga malo "brzim" igrachem. Bilo kako bilo dno dna. U to ime kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14074
2014-04-14


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by abraham Thu 26 Nov - 19:03

Da , jucher u Sabor-u anemija minor ajdukovichu onako sa visoka , zar vi kolega ajdukovichu u koaliciji protiv istanbulske. Muahahahhahahahaha Osim spina odvlachenja pozornosti od postavljenih pitanja i kriminala milog mu ministra, popljuva pedeechinu jer ga je muzh natukao i sve je prijavljeno kao nasilje u obitelji shta potpada pod istanblsku. Gestikulacija i artikulacija je bila dno dna. Anemija se uvijek mozhe izvuchi da je mislio na pederka kao chlana sdp,no, naj me.... Da i neukusne su bile opaske o flertu, moguchem, i seksluanim averzijama izzmedju choricha i one muslimanke sa Krka.... Bilo kako bilo blato, glib i katastrofa..... Kila mozga....


Jebo te pocheo sam kao onaj splicho......Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14074
2014-04-14


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by jastreb Thu 26 Nov - 19:30

Domovinski pokret je izravno panonska stranka,koja se bavi ravnicom i slavonsko-ravničarskim domoljubljem,koje može dosezati najdalje do Bilogore i rijeke Drave.

To ne prolazi u kamenjaru i na moru.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by abraham Fri 4 Dec - 18:33

abraham wrote:Odlichna vijest. Stranka u formiranju. Koliko pratim josh se luta ali ide to nekako. Za iduche izbore apsolutno odjebati suvereniste. Bilo kako bilo gradnja stranke i infrastrukture nije posao od dva dana. Uzeti che vremena i truda. Koliko sam primjetio Shkoro ne bjezhi od uchenja. Uglavnom dobra alternativa, tochnije neshta novo. Siguran sam u skori nestanak adz.a i sdp-a. Sdp je sada vech jako zhalosna pricha a gorilla magilla je totalni promashaj. Nakon pada Plenkovicha adz se raspada i nestaje u roku  odmah. Treba imati nekakovu opciju za preuzimanje odgovornosti i odlazak u neku normalinju parlaentarnu demokrciju... Uglavnom kila mozga.....
Okrupnjivanje političkih opcija na pojedinim političkim spektrima u Hrvatskoj postalo je gotovo pa nemoguća misija. Tek ponegdje se politički istomišljenici okupe pa se zajedničkim snagama bore protiv vladajućih elita. No, i to često bude poprilično kratkog vijeka…
Na desnom političkom spektru puno je opcija koje su se na parlamentarnim izborima u srpnju predstavile građanima, a neke od njih na izbore su izašle u koaliciji. Takva najpoznatija svakako je ona koju su tvorili Hrvatski suverenisti i Domovinski pokret.
Iako se činilo da ova ekipa sasvim dobro funkcionira zajedno – štoviše, Suverenisti su na predsjedničkim izborima stali iza Škore – posljednjih dana u javni prostor kapaju informacije da na relaciji Domovinski pokret – Hrvatski suverenisti ruže baš i ne cvjetaju.
Sve to potvrđuju i nedavni napisi u medijima, kada se doznalo da ove političke opcije planiraju odvojeno na nadolazeće lokalne izbore koji će se održati iduće godine u svibnju.
Iako nije čudno da se političke stranke odlučuju za samostalne izlaske na izbore, pitanje koje se postavilo jest tko je inicirao ‘rastanak’ između ove dvije političke opcije. Dobro upućeni članovi iz redova Suverenista kažu nam da je raskol inicirao čelni čovjek Domovinskog pokreta, Miroslav Škoro, koji sa svojim Domovinskim pokretom želi samostalno na lokalne izbore.
“Mi smo za zajedništvo i nismo protiv suradnje”, tvrde nam izvori iz Hrvatskih suverenista. Prema njihovim izjavama, navodno je Škoro na terenu svojim ljudima dao naputke da ne ulaze u koalicije sa suverenistima.
Da se Suvereniste pita, oni bi, tvrde nam, pokušali i dalje surađivati jer smatraju da je na desnici nedostatak zajedništva.
“Mi nikako ne želimo biti ti koji ruše zajedništvo“, govori nam jedan od sugovornika.
Navodno je do problema došlo u trenutku kada je podvučena crta ispod osvojenih mandata. Prema koalicijskom dogovoru, Suverenisti su trebali dobiti tri mandata, no nitko nije računao i na četvrti, koji je preferencijalnim glasovima osvojio Željko Sačić. Izvori iz stranke govore nam da je to bio jedan od ‘okidača’ problema, koji je u konačnico rezultirao i razlazom.
Suverenisti Škori u tome svemu zamjeraju činjenicu da se zbog toga ponašao “kao uvrijeđena mlada”.
Iako se tračak sumnje u koaliciju u javnosti javio odmah pri konstituiranju Sabora, jer su suverenisti osnovali svoj klub zastupnika, doznajemo da to nije bio problem. Dapače, to je navodno bio dio dogovora, a Škoro im to nije zamjerio. Od samog početka te priče, kaže nam sugovornik, nije tu bilo neke pretjerane ljubavi. Više je to bila svojevrsna “kohabitacija”.
“Hrvatski suverenisti su uvijek željeli zajedništvo i sada ga žele. Imamo kvalitetne kandidate ali svima je zajedništvo ispred osobnih ambicija. Legitimno je da Miroslav Škoro želi ići sam na izbore ali ne znamo hoće li ga u tome podržati glasači desnice jer oni žele zajedništvo”, kaže nam jedan od sugovornika s kojima smo pričali. Najizglednije je da će donedavni partneri na lokalne izbore samostalno. Škoro će se, navodno, fokusirati na Zagreb i Osijek, a velik adut mu je i Vukovar gdje će njihove boje braniti Ivan Penava, iako on formalno nije član Domovinskog pokreta.
Suverenisti pak, tvrde, očekuju dobar rezultatat u Šibeniku, gradu Hrvoja Zekanovića te u još nekim gradovima odakle dolaze njihovi zastupnici te najistaknutiji članovi među kojima i im je naročito važan Zagreb.
Kako god bilo, desnica će se na nadolazećim izborima ponovo raslojiti; još i više nego što je bila raslojena na parlamentarnim izborima koji su iza nas.









Dakle  bez ikakovih informacija..... Netko iz DP cita ovaj opskrni forum. Muhahahahahahahaaaaa Kila mozga.......
Da osobno bih otkachio tj odjbao i Zekanovica i Sacica. Mislim svaka njima cast ali su jebeno ogranicheni u svakom pogledu. 

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14074
2014-04-14


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by debotoijusto Fri 4 Dec - 19:38

nakon sto se posvadjaju 3x do izbora budu sretni ako ih bruna esih primi u svoju stranku domacica iz 19st.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by abraham Fri 4 Dec - 19:51

Kolega, kao i obicno fulate cijelu poentu. DP ide dalje. Rad , ucenje, ponekad na vlastitim pogreskama i proces ide dalje. Most nakon preuzimanja od Raspudica i Tomasevic i obrisi neke nove DNRH.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14074
2014-04-14


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by debotoijusto Fri 4 Dec - 20:15

abraham wrote:Kolega, kao i obicno fulate cijelu poentu. DP ide dalje. Rad , ucenje, ponekad na vlastitim pogreskama i proces ide dalje. Most nakon preuzimanja od Raspudica i Tomasevic i obrisi neke nove DNRH.
gotova je ta prica
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by abraham Fri 4 Dec - 20:35

debotoijusto wrote:
abraham wrote:Kolega, kao i obicno fulate cijelu poentu. DP ide dalje. Rad , ucenje, ponekad na vlastitim pogreskama i proces ide dalje. Most nakon preuzimanja od Raspudica i Tomasevic i obrisi neke nove DNRH.
gotova je ta prica
Ne slazem se a vrijeme ce pokazati tko je bio u pravu. Adz/sdp je gotova prica samo to jos ne znaju...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14074
2014-04-14


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by RayMabus Fri 4 Dec - 20:56

Nek rade šta god oće. Lokalni izbori koji su uskoro su najbolja anketa. Škoro je shvatio da su mu ovi Suverenisti pretežak uteg pa će na lokalne izbore sam pa šta bude. Nova su stranka pa nemaju šta izgubiti. Ako prođe prođe a ako ne nikom ništa. Najveći gubitnici će biti upravo Suverenisti na ovim lokalnim izborima jer će im DP uzeti masu glasova pa negdje ni neće preći izborni prag.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176022
2014-04-11


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by RayMabus Fri 4 Dec - 21:28

Škoro dobro razmišlja a Suverenisti znaju da će sad teško prolazit izborni prag di su prije prolazili kad postoji i DP samostalna lista al o tome su trebali razmišljati prije onog kokošarenja oko mandata sa DP u saboru. Sad će im se osvetit oni jer to nije samo do Škore nego i samih članova DP pa ako prođemo prođemo a ako ne prođemo ni vi ni ja opet ok , osvetili smo vam se i lagano vas mičemo s političke scene desnice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176022
2014-04-11


Back to top Go down

Raspad Domovinskog pokreta u Splitu Empty Re: Raspad Domovinskog pokreta u Splitu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum