ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 11/11/2020, 17:15

PONOVNI POZIV
[size=62]Milanović Plenkoviću: Sazovite sjednicu VNS-a, moramo razgovarati o radikalizaciji, pandemiji i kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata[/size]

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata 1341682


Budući da predsjednik Vlade Andrej Kenwood Kenon još uvijek nije odgovorio na prijedlog predsjednika Zorana Milanovića za sazivanje sjednice Vijeća za nacionalnu sigurnost od 20. listopada, predsjednik je danas ponovno uputio dopis premijeru kojim predlaže sazivanje sjednice Vijeća za nacionalnu sigurnost i predlaže pitanja o kojima bi se raspravljalo i odlučivalo na sjednici VNS-a


'Kako je predsjednik Vlade i danas iznio neistinite činjenice o sazivanju VNS-a, u nastavku (i prilogu) objavljujemo dopis Predsjednika Republike koji mu je prethodno upućen', stoji u Milanovićevu priopćenju te se nastavlja:
'Obraćam Vam se još jednom s prijedlogom za sazivanjem sjednice Vijeća za nacionalnu sigurnost. Sukladno zakonskom okviru, čl. 4. st. 3. Zakona o sigurnosno-obavještajnom sustavu Republike Hrvatske, jedino smo Vi i ja - kao predsjednici Vlade i Republike - ovlašteni dogovoriti i sazvati sjednicu Vijeća nacionalne sigurnosti. Kao što i proizlazi iz ovog dopisa, a nastavno na moj dopis od 20. listopada, predlažem održavanje sjednice i od Vas očekujem odgovor prihvaćate li prijedlog za održavanjem iste'.S obzirom na to da prema već spomenutom čl. 4. st. 3. Zakona sjednicom Vijeća predsjeda Predsjednik Republike, slobodan sam predložiti sljedeća pitanja o kojima bismo raspravljali i odlučivali, a koja utječu na nacionalnu sigurnost Republike Hrvatske: radikalizacija u hrvatskom društvu, pandemija virusa COVID-19, sustavno kršenje Daytonskog sporazuma na štetu hrvatskog naroda u Federaciji Bosne i Hercegovine, funkcioniranje pravosudnog sustava Republike Hrvatske, posebice u borbi protiv korupcije i organiziranog kriminala, godišnje smjernice za rad sigurnosno-obavještajnih agencija za 2021. godinu', stoji u pozivu te se zaključuje:
'Ako smatrate da bismo trebali raspraviti o još nekom pitanju, molim Vas da to predložite kako bi rasprava bila što kvalitetnija. S obzirom na brojnost i važnost tema, predlažem, ako se dogovorimo o održavanju sjednice, da je održimo u dva dijela u sljedeća dva tjedna, pri čemu sam spreman prilagoditi se Vašem rasporedu'.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/milanovic-plenkovicu-sazovite-sjednicu-vns-a-moramo-razgovarati-o-radikalizaciji-drustva-pandemiji-i-krsenju-daytonskog-sporazuma-20201111
..................




Priteži Zoki...još 5 godina do 2025 a onda još 5 :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 11/11/2020, 18:35

[size=45]Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata A66decf3-d20d-4bbf-b4be-1c711b91b93f[/size]
[size=45]Izetbegović prijeti, kaže da BiH u rukama ima strahovito oružje[/size]

https://www.index.hr/vijesti/clanak/izetbegovic-bih-ima-strahovito-oruzje-neka-paze-svi-s-losim-namjerama/2229599.aspx
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by Guest 11/11/2020, 18:42

"Riječ je o granati koja ide preko 2000 metara"


:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 11/11/2020, 18:43

MaximusDecimusMiridije wrote:

"Riječ je o granati koja ide preko 2000 metara"




:D


e a...jaro...to kad opali pobije sve i iza i isprted
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by Guest 11/11/2020, 18:50

Evo čak smo i mi kupili par excalibur granata za Panzerhaubitze. GPS navođena granata...jest da košta kišu isusovu. Osnovni domet 40 kilometara....ako još ima dodatak za raketni pogon još +20. A pada unutar 4 metra od onoga šta ciljaš. 155mm granata.

Ali eto...nek se ljudi vesele  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 11/11/2020, 18:52

2000 km...to je drito u Beč
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by Guest 11/11/2020, 18:52

metara ne kilometara  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 11/11/2020, 18:57

MaximusDecimusMiridije wrote:metara ne kilometara  :D


a u pm :D nije km

ja sam praćke radio s približnim dometom...

Luk i strijela i veći...

Patentirao strjelicu od stabljike čička, s navrnutom i otežanom glavom i čavlom na vrhu. 

Napravio revoluciju u jednom podmajevičkom selu :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by Guest 11/11/2020, 18:59

Pa zato mu i je komedija izjava  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by Guest 11/11/2020, 19:00

epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:metara ne kilometara  :D


a u pm :D nije km

ja sam praćke radio s približnim dometom...

Luk i strijela i veći...

Patentirao strjelicu od stabljike čička, s navrnutom i otežanom glavom i čavlom na vrhu. 

Napravio revoluciju u jednom podmajevičkom selu :D
 
Ja sam naučio moje u ulici ako stavimo petardu u praznu bocu od piva da dobijemo efekt gelera.

Ubio stari Isusa u meni  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 11/11/2020, 19:02

MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:metara ne kilometara  :D


a u pm :D nije km

ja sam praćke radio s približnim dometom...

Luk i strijela i veći...

Patentirao strjelicu od stabljike čička, s navrnutom i otežanom glavom i čavlom na vrhu. 

Napravio revoluciju u jednom podmajevičkom selu :D
 
Ja sam naučio moje u ulici ako stavimo petardu u praznu bocu od piva da dobijemo efekt gelera.

Ubio stari Isusa u meni  :D


to sam isto radio

ode boca u sto pm :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by Guest 11/11/2020, 19:06

Točno to. Sve je bilo okej dok nije jedan ovaj Zlodre iz ulice došao biciklom i vidi svi mi bježimo on išao vidit od čega bježimo....

I poof...svi degenek dobili  :D

On je okej, ja i dan danas kažem da je najbolje prošao, stvarno je istina da žene vole ožiljke pogotovo na licu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 15/11/2020, 04:11

ISTUP VODEĆE BOŠNJAČKE STRANKE

[size=40]Milanović oštro uzvratio SDA: "Seljački ispad..."[/size]


https://www.dnevnik.ba/vijesti/milanovic-ostro-uzvratio-sda-seljacki-ispad?fbclid=IwAR1x_rGuE79UmDoXttQqvcALAVkDJCGQ2ElINcIeCEvEn3orMex3sBcn1KI#
.....................


Opleo Zoki po SDA ali

i po plenkiju

s pravom!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 15/11/2020, 04:25

"SJENKE VLASTITIH PROŠLOSTI"

[size=40]HDZ žestoko odgovorila SDA: "Zaštitnici terorizma i islamskog radikalizma..."[/size]


https://www.dnevnik.ba/vijesti/hdz-zestoko-odgovorila-sda-zastitnici-terorizma-i-islamskog-radikalizma?fbclid=IwAR1LnSTmLC4dkc2FC5g5A-tJ6RUvcsEUZXZ2nDm15Y_J99Vh84f3-BhV_Jw
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by abraham 15/11/2020, 06:29

Jebem ti youtube i shta se sve nadze u roku par sekundi, jelte...... Komshich , bret , drug, suborac......


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 15/11/2020, 08:00

Sve ok, to mu je i krimen zbog kojeg sad naglasava.

Nitko u rh politici jos od ft nije bio transparentniji I aktivniji po ovom pitanju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by omni 15/11/2020, 10:23

A te granate dometa 2000m ce ispaljivati saveznici iz ISIS-a?
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by abraham 15/11/2020, 11:06

Ako sam dobro shvatio, stari ljevicharski fazon, napravish proble te se poslije "borish" da ga rijeshish. Naime svi se upljuvali da dokazhu kako je kockoglavi neshta super inteligentan...Inteligentan a nije znao da ga "vodaju" kao cigo medjeda i da je korisna budala. Trebao je pitaiti svaku babu u Vitez-u ili Kiseljaku i ona bi mu objasnila. Bilo kako bilo sad se opet takov inteligentan nashao da rijeshi problem. Koji problem??? Taj shta je sam sudjelovao u stvaranju istog....... Kila mozga... Da, ako anemija i on ne rijeshe problem, ja stvarno ne znam tko bi to mogao uraditi....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 15/11/2020, 11:08

abraham wrote:Ako sam dobro shvatio, stari ljevicharski fazon, napravish proble te se poslije "borish" da ga rijeshish. Naime svi se upljuvali da dokazhu kako je kockoglavi neshta super inteligentan...Inteligentan a nije znao da ga "vodaju" kao cigo medjeda i da je korisna budala. Trebao je pitaiti svaku babu u Vitez-u ili Kiseljaku i ona bi mu objasnila. Bilo kako bilo sad se opet takov inteligentan nashao da rijeshi problem. Koji problem??? Taj shta je sam sudjelovao u stvaranju istog....... Kila mozga... Da, ako anemija i on ne rijeshe problem, ja stvarno ne znam tko bi to mogao uraditi....


hasanče jel

:P

heblo te on skupa s tregerima
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by abraham 15/11/2020, 11:10

epikur37 wrote:
abraham wrote:Ako sam dobro shvatio, stari ljevicharski fazon, napravish proble te se poslije "borish" da ga rijeshish. Naime svi se upljuvali da dokazhu kako je kockoglavi neshta super inteligentan...Inteligentan a nije znao da ga "vodaju" kao cigo medjeda i da je korisna budala. Trebao je pitaiti svaku babu u Vitez-u ili Kiseljaku i ona bi mu objasnila. Bilo kako bilo sad se opet takov inteligentan nashao da rijeshi problem. Koji problem??? Taj shta je sam sudjelovao u stvaranju istog....... Kila mozga... Da, ako anemija i on ne rijeshe problem, ja stvarno ne znam tko bi to mogao uraditi....


hasanče jel

:P

heblo te on skupa s tregerima
Hebo ti on ono shta ti je najmilije bez tregera, papk posrani

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum