ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by T. 5/11/2020, 18:38

AssadNaPodmornici wrote:zanimljivo. trump vodi u sve države. florida + 3% i proglašena. jedan od rekorda u zadnjih par desetljeća. florida odmah pokazuje u kojem smjeru idu swing države jer među prvima prebroji glasove. 
i onda se gleda Ohio. Trump dobija na +8%. Ohio je dokaz u kojem smjeru ide cijeli Rust Belt. Trump vodi u svim jebenim državama. 
I onda u sitne jutarnje sate se zaustavlja brojanje glasova u ostalim državama - gdje su na vlasti (osim u Arizoni mislim) - demokrati. I zaustavlja se brojanje. kreće novo brojanje i biden preokreće. jebo te bog. 

kakvi su to crni izbori, as dobije Floridu sa '+3% koja je povjesno indikator svih swing država i Ohio sa +8% ja otiša leć, gotovi izbori, još sam napisao u prvim komentarima, -- da treba gledati Floridu, da su "ankete" govorile da Biden vodi na floridi sa 3-4%, to su sranja, ja sam stavio pravu anketu koja je Trumpu davala prednost 3% -i Trump je prema toj anketi pobjeđivao u svim ovim državama koje su obustavile brojanje u 3ujutro. 
I rekao sam -- -ako Trump izgubi floridu - gotovo je- ako je dobio sa 1% još ništa neznači - ako je dobije sa 3% gotovi izbori - i doslovno , ovo mi je najveći dokaz da je ovo krađa, jer pratio sam USA izbore intezivno 2016 i ove godine, znam dosta mehaniku glasova, kako se kreće..
Texas, florida, ohio, pensilvanija...
Nitko nikada nije izgubio izbore a osvojio ovo...

T.

Posts : 17143
2014-04-14


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by T. 5/11/2020, 18:39

epikur37 wrote:Trump je idiot ako ovo prihvati...ne samo on nego i većinska amerika.
Nema teorije...
Iće barem do vrhovnog suda...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by n_razbojnik 5/11/2020, 18:40

okreće Nevadu, uzet ce mu Pensilvaniju makar morali brojat do nedjelje...Georgiju još drži, kmice iz Atlante navlače ali neide


Last edited by n_razbojnik on 5/11/2020, 18:40; edited 1 time in total

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by debotoijusto 5/11/2020, 18:40

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:

18:05 Trump izgubio na sudu u Georgiji




Trumpova kampanja je uložila žalbu na brojanje glasova u Georgiji. Tužili su jer su rekli da brojači manipuliraju glasovima. Kada ih je sud tražio dokaze, nisu imali nikakve, pa je tužba odbačena.

narancasti ravnozemljas u epizodi ukralo

ne nema dokaza.... pa gledali smo izbore, ne? Trump vodi u 4 ključne države, u svima se najednom prekine brojanje, odnekud stigne 150.000 listića za Bidena, i brojanje se nastavi...

debo, debo...

mrtvi glasaju
ono SDP vodi u 19h a jutri izgubi izbore ukralo ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by AssadNaPodmornici 5/11/2020, 18:40

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zanimljivo. trump vodi u sve države. florida + 3% i proglašena. jedan od rekorda u zadnjih par desetljeća. florida odmah pokazuje u kojem smjeru idu swing države jer među prvima prebroji glasove. 
i onda se gleda Ohio. Trump dobija na +8%. Ohio je dokaz u kojem smjeru ide cijeli Rust Belt. Trump vodi u svim jebenim državama. 
I onda u sitne jutarnje sate se zaustavlja brojanje glasova u ostalim državama - gdje su na vlasti (osim u Arizoni mislim) - demokrati. I zaustavlja se brojanje. kreće novo brojanje i biden preokreće. jebo te bog. 

kakvi su to crni izbori, as dobije Floridu sa '+3% koja je povjesno indikator svih swing država i Ohio sa +8% ja otiša leć, gotovi izbori, još sam napisao u prvim komentarima, -- da treba gledati Floridu, da su "ankete" govorile da Biden vodi na floridi sa 3-4%, to su sranja, ja sam stavio pravu anketu koja je Trumpu davala prednost 3% -i Trump je prema toj anketi pobjeđivao u svim ovim državama koje su obustavile brojanje u 3ujutro. 
I rekao sam -- -ako Trump izgubi floridu - gotovo je- ako je dobio sa 1% još ništa neznači - ako je dobije sa 3% gotovi izbori - i doslovno , ovo mi je najveći dokaz da je ovo krađa, jer pratio sam USA izbore intezivno 2016 i ove godine, znam dosta mehaniku glasova, kako se kreće..
Texas, florida, ohio, pensilvanija...
Nitko nikada nije izgubio izbore a osvojio ovo...
texas su govorili da će se "okrenuti" "da će latinoamerikanci okrenuti texas demokratima" - a ono prc- narasla podrška latinoamerikanaca trumpu. neki gradovi koje je obama dobijao sa 80% glasova u texasu, - trump ih dobio ili izgubio za par % ,

jebat će im mater latinosi u 2024 ovim glupim demokratima.
a trumpa su više sjebali bijelci kako sam predviđao, iako i to zakurac, kada mu ukralo izbore

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by AssadNaPodmornici 5/11/2020, 18:47

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:

18:05 Trump izgubio na sudu u Georgiji






Trumpova kampanja je uložila žalbu na brojanje glasova u Georgiji. Tužili su jer su rekli da brojači manipuliraju glasovima. Kada ih je sud tražio dokaze, nisu imali nikakve, pa je tužba odbačena.

narancasti ravnozemljas u epizodi ukralo

ne nema dokaza.... pa gledali smo izbore, ne? Trump vodi u 4 ključne države, u svima se najednom prekine brojanje, odnekud stigne 150.000 listića za Bidena, i brojanje se nastavi...

debo, debo...

mrtvi glasaju
ono SDP vodi u 19h a jutri izgubi izbore ukralo ?
kod nas je HDZ krao prije, to sam govorio, 
sada više se ne krade, osim malo duplim glasovanjem iz bosne -
ali sada generalno - imaš promatrače na svakom izbornom čošku, nezavisne, sa svih stranaka, dolazi se sa osobnom , odmah se broje glasovi gdje su prisutni svi promatrači i svi daju potpis da nije bilo ne-regularnosti.

u jebenoj americi u par država gdje su demokrati na vlasti - i koje gle čuda dobijaju sumnjivo demokrati -- republikanci nisu mogli postaviti svoje promatrače, postoji ballot harvesting, googlaj jebeno to, kako to funkcionira, i pazi ovo - u državama gdje su demokrati na vlasti - netreba ti čak niti osobna.  a jebeni ballout harveting je jebena stvar, trump mjesecima upozorava da će biti krađa na račun toga, i mediji pišu o tome, čak i Tulsi Galibard demokratkinja je upozoravala na to. 

kako sam rekao - Florida i Ohio. Ovaj dobio sa 3% FLoridu- nemate vi pojma šta znači dobijanje floride sa 3% , i kako se to preljeva na ostale swing države. i dobio je ohio sa 8% . to je gotova priča. vodi u svim državama i odjedanput prestaje brojanje , pauza , dolaze iz šlepera neki glasovi , koje su skupljali demokratski volonteri .. i odjedanput biden dobija stotine tisuća glasova 
ma krađa.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by Hektorović 5/11/2020, 18:50

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Bf972110
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by n_razbojnik 5/11/2020, 18:52

Hektorović wrote:zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Bf972110
Savannah, logično

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by Guest 5/11/2020, 18:53

T. wrote:
epikur37 wrote:Trump je idiot ako ovo prihvati...ne samo on nego i većinska amerika.
Nema teorije...
Iće barem do vrhovnog suda...

sve je pod kontrolom i nema mjesta panici

epikur širi nepovjerenje u institucije i defetizam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by RayMabus 5/11/2020, 18:57

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 TELEMMGLPICT000000828086_trans_NvBQzQNjv4BqtQHinCGUHYgAj9jcjv0eYQY8erYoFRAM9vQwdHJnaWE


Đo. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by marcellus 5/11/2020, 18:59

uglavnom godinama pokušavaju smaknuti trumpa svim sredstvima, kampanjom difamacije i laži (popraćene lažima da "trump stalno laže"), nasiljem na ulicama ("not my president"), i kad ništa nije uspjelo - krenuli su u otvorenu i drsku, neskrivenu krađu izbora.

_________________
zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by Hektorović 5/11/2020, 19:01

Gnječ wrote:
T. wrote:
epikur37 wrote:Trump je idiot ako ovo prihvati...ne samo on nego i većinska amerika.
Nema teorije...
Iće barem do vrhovnog suda...

sve je pod kontrolom i nema mjesta panici

epikur širi nepovjerenje u institucije i defetizam

Epikur Ruski čovjek :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by vuksadinare 5/11/2020, 19:04

Hektorović wrote:
Gnječ wrote:
T. wrote:
epikur37 wrote:Trump je idiot ako ovo prihvati...ne samo on nego i većinska amerika.
Nema teorije...
Iće barem do vrhovnog suda...

sve je pod kontrolom i nema mjesta panici

epikur širi nepovjerenje u institucije i defetizam

Epikur Ruski čovjek :D
Ti ga najbolje poznas :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by dijagram 5/11/2020, 19:15

Pobjednika ce izabrati,...oko sokolovo za zelenim stolom.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by debotoijusto 5/11/2020, 19:28

marcellus wrote:uglavnom godinama pokušavaju smaknuti trumpa svim sredstvima, kampanjom difamacije i laži (popraćene lažima da "trump stalno laže"), nasiljem na ulicama ("not my president"), i kad ništa nije uspjelo - krenuli su u otvorenu i drsku, neskrivenu krađu izbora.
lik je neobrazovani bahati maloumnik s novcem premazan svim mastima , da netko prvi put cuje za sve ovo rekao bi da pricas o pepeljugi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by darth_vader 5/11/2020, 19:31

Aj soroševac i ti si se uzjeba...ne da je krađa, nego ka da im je pedeset Lovri brojalo listiće, koji ti je kurac, krt objektivnosti ne bi bilo naizmet...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by AssadNaPodmornici 5/11/2020, 19:32

https://twitter.com/JackPosobiec/status/1324391665289908224

u Pensilvaniji nedaju uopće da Trumpovi i neutralni promatrači nadgledaju brojanje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by vuksadinare 5/11/2020, 19:34

jasambrend wrote:Aj soroševac i ti si se uzjeba...ne da je krađa, nego ka da im je pedeset Lovri brojalo listiće, koji ti je kurac, krt objektivnosti ne bi bilo naizmet...
Sve ti govori kakav je...za plenkija je a protiv trumpa..radije da brod potone nego da desnica i desni kandidat bude na vlasti pa da zlato sa neba pada
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by AssadNaPodmornici 5/11/2020, 19:34

AssadNaPodmornici wrote:https://twitter.com/JackPosobiec/status/1324391665289908224

u Pensilvaniji nedaju uopće da Trumpovi i neutralni promatrači nadgledaju brojanje

ovako je bilo prije nekoliko godina moj frend je bio registrirani Mostov promatrač , nije mogao ući na jedno mjesto HDZovci mu stali na vrata, jedan ga čak stari snima mobitelom. meni bi samo šaka odletila tom liku u glavu  . . bilo je takvih stvari kod nas, nema više toga, osim malo duplog glasovanja iz Bosne, i Srbije, a i toga sve manje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by dijagram 5/11/2020, 19:36

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://twitter.com/JackPosobiec/status/1324391665289908224

u Pensilvaniji nedaju uopće da Trumpovi i neutralni promatrači nadgledaju brojanje

ovako je bilo prije nekoliko godina moj frend je bio registrirani Mostov promatrač , nije mogao ući na jedno mjesto HDZovci mu stali na vrata, jedan ga čak stari snima mobitelom. meni bi samo šaka odletila tom liku u glavu  . . bilo je takvih stvari kod nas, nema više toga, osim malo duplog glasovanja iz Bosne, i Srbije, a i toga sve manje
Nema, kod nas kuscevic i apis posteno broje i ne daju drugima gledati:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by Hektorović 5/11/2020, 19:36

AssadNaPodmornici wrote:https://twitter.com/JackPosobiec/status/1324391665289908224

u Pensilvaniji nedaju uopće da Trumpovi i neutralni promatrači nadgledaju brojanje

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 87d0b110
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!  - Page 2 Empty Re: zombi apokalipsa u Americi: i 170-godišnjaci glasaju!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum