ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is - Page 4 Empty Re: Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is

Post by Ringo10 10/10/2020, 05:09

vuksadinare wrote:
aben wrote:
obala razuma wrote:
aben wrote:
jastreb wrote:
aben wrote: 
jesi mu to zamiri?
Samo se vi stanovnici dalmatinskije otoka ne javljajte.

Vi ste bili poznati kao jugoslaveni i komunisti prve klase u Dalmaciji.  Ako znamo da su Dalmatinci bili komunisti par ekselans,onda moš mislit kakvi ste bili vi otočani kada ste za Dalmaciju bili pojam revnosti u tom sistemu.

jesu, komunjare su bili, ali ne svi; ižani, saljani, priječani..to te ubije dok rečeš vrića cimenta.
ali, oni su dun danas komunisti, tako da ne zun o čemu govoriš
nije nikomu zamirit kad ga muka natra , al ostati na nečemu što je evidentni zločin je suicid razuma 

hrvatski puk je u globali mentalno stradao nakon ,,,tričetvrt stoljeća socijalističkog rasizma 
hrvat ne razumi da je socijslizam rasizam 

dovoljno je to
ne složin se.
moj norod činu jednostavni ljudi. uvika smo bili siromasi, pa ipak nika niko ni hoti pojti u partizane ni posli u komuniste. osin ono nekoliko smeća i vucbatina ki nisu imali nišće, jer nisu bili vridni.
Pa obicno komunisti vecinom jesu postajali oni koji nisu imali nista..kad procitas njihove biografije..bili su najamnici..ono isli susjedima kopat krumpire da bi dobili vrecu krumpira ili koji dinar pa to potrosili u krcmi..ili su bili odnosno ppstajali komunisti i tzv.lijena salonska intelektualna svita koja je isla tamo gdje su im obecavali lagodan zivot bez 'po muke'
Bio je jedan film pred raspad Jugoslavije, srpski ... glumi onaj Krivokapić srpskog bosanskog seljaka

I njeguje nekog ranjenog mladog partizana koji se izgubio od svoje jedinice

I pričaju i kaže mu Krivokapić - ma da mi je znat kako vi komunisti sa svojim lažima ovako omladinu privlačite... kako vam vjeruju

A partizan kaže - mi ne lažemo

A seljak Krivokapić - ma lažete, lažete ... lažete vi itekako

A partizan - a šta to mi lažemo

Seljak Krivokapić - lažete sve što govorite ...lažete čim zinete ... obećajete život bez po muke, obećajete ljeba bez motike, obećajete da će svima bit zemlja dembelija ... u Boga ne vjerujete, kralja ne poštujete 

Kad odbijemo ovo sa kraljem u čemu su komunisti bili u pravu sa nesrpske tačke gledišta, sve ostalo pokazuje da je seljak mudro prokljuvio komunističku socijalnu demagogiju

Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is - Page 4 Empty Re: Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is

Post by abraham 10/10/2020, 06:16

Gledaosam Sachicha par puta na telki i mislim da nije najoshtiji nozh u ladici ali kolko sam chuo iz rata da je ljdina i pol. Sada kada sam chuo da je biio i KPH , zamrzit chu ga ono do kraja. Eto Puhovski docira kako je on na sudzenju bio onako , shta bi se reklo iz zajebancije..... Bilo kako bilo ali sve ovo je vech socijoloski i kultoroloshi objashnjeno, ponavljam objashnjeno. Ono po seljacki da kazhemo Tudzman je ratni zlocinac koji je u biti Titov general. Kako kad nam odgovara. Manipulacija se nastavlja. Sachich je tu kolaterala ali je znakovito da ge se sada povlachi i gura u potpuno krivi film( Yanaf, Milanovich vs lijeva falanga i sl). Trebalo se sachekti do lokalnih izbora jer do tada che ovo izblijediti.Izgleda da negdje gori a bime , vjerojatno i curi. Da, josh jedna jebena chinjenica je da je kompletna elita u DNRH naslijdedze komunistickih sluzbenika, egzekutora, ideologa. U politichkom vrhu su vam djeca clanova CKKPH. Tajkuni su vam djeca clanova CKKPH, Shefova i duznosnika tajnih sluzbi. Sachishu , Sachicu tststststststs.... Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is - Page 4 Empty Re: Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is

Post by Guest 10/10/2020, 06:36

abraham wrote:Gledaosam Sachicha par puta na telki i mislim da nije najoshtiji nozh u ladici ali kolko sam chuo iz rata da je ljdina i pol. Sada kada sam chuo da je biio i KPH , zamrzit chu ga ono do kraja. Eto Puhovski docira kako je on na sudzenju bio onako , shta bi se reklo iz zajebancije..... Bilo kako bilo ali sve ovo je vech socijoloski i kultoroloshi objashnjeno, ponavljam objashnjeno. Ono po seljacki da kazhemo Tudzman je ratni zlocinac koji je u biti Titov general. Kako kad nam odgovara. Manipulacija se nastavlja. Sachich je tu kolaterala ali je znakovito da ge se sada povlachi i gura u potpuno krivi film( Yanaf, Milanovich vs lijeva falanga i sl). Trebalo se sachekti do lokalnih izbora jer do tada che ovo izblijediti.Izgleda da negdje gori a bime , vjerojatno i curi. Da, josh jedna jebena chinjenica je da je kompletna elita u DNRH naslijdedze komunistickih sluzbenika, egzekutora, ideologa. U politichkom vrhu su vam djeca clanova CKKPH. Tajkuni su vam djeca clanova CKKPH, Shefova i duznosnika tajnih sluzbi. Sachishu , Sachicu tststststststs.... Kila mozga....
 socijalisti hrvatoslavije su dobili notu iz berlina  ,, o tom nitko ne govori 

poslje tog pisma SANADER je plovio 

psi su tu ,,,znademo sad da je i domovinski pokret sastavljen od socijalističkih rasista 

garantiran ,,,VLADA PADA 

brana je samo korona 

HRVATSKA NACIJO ,,,,nalazimo se u kritičnom momentu ,,,,,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is - Page 4 Empty Re: Oduvijek mi je bila želja da postanem članom Saveza komunista Jugoslavije, da budem nosioc progresa, napretka, branioc u prvim redovima Naše domovine od svih vrsta napada, da nastavim gdje su drugi stali, da slijedim Titov put i Njegova djela. Ta želja is

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum