ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vladavina naroda...

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Vladavina naroda... - Page 9 Empty Re: Vladavina naroda...

Post by michaellcmacha 26/9/2020, 02:41

T. wrote:
michaellcmacha wrote:
n_razbojnik wrote:mah, momak je samo na braniku partije, steta , tolike skole a bez partijske nista od njega nebi bilo...a još nam nije objasnio ni kako on kao demokršćanin uspijeva sam sebi, pa onda nama , prodati Istanbulsku, koja je agresivnim nametanjem manjine vaninstutucinalnog rješenja pokušavala biti osporena
jebo i takav branik, i takvu partiju, a momak nek se jebe o svom trošku prvom prilikom kad mu partija plati put u singapur... ili već negdje drugdje u Africi...
Singapur je inače u aziji...
Osim ako partija kaže da je u africi... :^0
ja sam računao da će me hrvatski... ovaj hadezeov tigar ispraviti... ali dobro hvala na ispravku... ;)

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vladavina naroda... - Page 9 Empty Re: Vladavina naroda...

Post by michaellcmacha 26/9/2020, 02:43

n_razbojnik wrote:Pogotovo ako taj singapur nije skupio 400 000 ljudi u 15 dana koji su čuli za njega...sorry not sorry , takve propuste treba kaznit
tih 400 000 bi trebalo internirati negdje, ionako se radi o remetilačkom faktoru, koji samo smeta i šteti... idili...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vladavina naroda... - Page 9 Empty Re: Vladavina naroda...

Post by T. 26/9/2020, 02:45

michaellcmacha wrote:
T. wrote:
michaellcmacha wrote:
jebo i takav branik, i takvu partiju, a momak nek se jebe o svom trošku prvom prilikom kad mu partija plati put u singapur... ili već negdje drugdje u Africi...
Singapur je inače u aziji...
Osim ako partija kaže da je u africi... :^0
ja sam računao da će me hrvatski... ovaj hadezeov tigar ispraviti... ali dobro hvala na ispravku... ;)
Primarijus je na zasluženom odmoru...
Valja pričekati jutro kako bi nam objavio da smo mentalno uskraćeni te da će se partija pobrinuti za sva 'važna pitanja' glede naroda i države...
T.
T.

Posts : 17180
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vladavina naroda... - Page 9 Empty Re: Vladavina naroda...

Post by michaellcmacha 26/9/2020, 02:52

T. wrote:
michaellcmacha wrote:
T. wrote:
Singapur je inače u aziji...
Osim ako partija kaže da je u africi... :^0
ja sam računao da će me hrvatski... ovaj hadezeov tigar ispraviti... ali dobro hvala na ispravku... ;)
Primarijus je na zasluženom odmoru...
Valja pričekati jutro kako bi nam objavio da smo mentalno uskraćeni te da će se partija pobrinuti za sva 'važna pitanja' glede naroda i države...
ne mre biti primarijus, mlad je, da ne kažem zelen, a da bi bio primarijus mora puno vode proteći uzvodno ispod savskog mosta, i da uspijemo skupiti dovoljno potpisa za jedan pošteni, legitimni i legalni referendum.... jebote koji mi đir napravismo da nas opet MARŠal jebe u zdrav mozak, tj njegov mentalni sklop...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vladavina naroda... - Page 9 Empty Re: Vladavina naroda...

Post by aben 26/9/2020, 07:58

T. wrote:
michaellcmacha wrote:
T. wrote:
Singapur je inače u aziji...
Osim ako partija kaže da je u africi... :^0
ja sam računao da će me hrvatski... ovaj hadezeov tigar ispraviti... ali dobro hvala na ispravku... ;)
Primarijus je na zasluženom odmoru...
Valja pričekati jutro kako bi nam objavio da smo mentalno uskraćeni te da će se partija pobrinuti za sva 'važna pitanja' glede naroda i države...

fašistarijus je na nezasuženon odmoru, ali je u pravu kad reče da je norod mentalno retardirun u većini.
ako mu doš referendum, izglasovat će 5000 kun misečno ljevorukima.
ali ne govori da ako mu doš izore, retardironi norod će izabrati retardironi hdz, ki će unda izglasovat 50 000 somi sebi.


s pozicije slobodnoga čovika potpuno isto oće li ga neko jebati s pozicije noroda ili predstavnika noroda.

suveren bi tribo biti pojedinac, a ne norod.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Maggie19 likes this post

darth_vader dislikes this post

Back to top Go down

Vladavina naroda... - Page 9 Empty Re: Vladavina naroda...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum