ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by n_razbojnik 25/9/2020, 16:18

jastreb wrote:Mislim da bi navijackim grupama jedina politika trebao biti nogomet.

Politika ne bi trebala imati mjesta na stadionima,a to je u najmanj7 ruku glupo,jer masa igraca Rijeke nema veze s njihovom politikom. 

Kod nas te grupe kolo vode.
i ja to isto mislim za umjetnike, i lijecnike, sta koji kurac taj internist ima bit drugi covjek grada, nek se bavi svojom poliklinikom

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-15


Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by jastreb 25/9/2020, 16:49

n_razbojnik wrote:
jastreb wrote:Mislim da bi navijackim grupama jedina politika trebao biti nogomet.

Politika ne bi trebala imati mjesta na stadionima,a to je u najmanj7 ruku glupo,jer masa igraca Rijeke nema veze s njihovom politikom. 

Kod nas te grupe kolo vode.
i ja to isto mislim za umjetnike, i lijecnike, sta koji kurac taj internist ima bit drugi covjek grada, nek se bavi svojom poliklinikom
Gledaj,ta Rmada na Rujevicu često pravi pomutnju.

Primjerice znaju otjerati trenera,igrača...Znaju žestoko vrijeđati svoje nogometaše.   Primjerice što je sve prošao izvrsni golman Žilić. Zatim braća Sharbini,samo zato što su prešli u Hajduk.   A o Bišćanu da ne govorimo.

Rijeka recimo igra katastrofalno i centralna tribina na kojoj su poznavatelji nogometa,im zvižde,posve zasluženo,a onda se tu uključe bezveznjakovići iz Rmade i počnu vrijeđati ove prave navijače.

Na utakmice dolaze pjani,drogirani i nadrkani. Jednom sam na svoje oči vidio kako su na Zametu nasrnuli na auto ST tablica koji je stao na crvenom i izvukli curu(inače Riječanku koja je kupila auto od Dalmatinca) i počeli je zlostavljati i šamaratia onda je uletjela murija i spasila je.  

To su neviđene pičke.  Ne voli ih apsolutnio nitko,pa čak ni riječki ljubitelji nogometa.

Onoj prvoj Armadi iz kraja 80-tih svaka čast,ali ovo je dno.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by n_razbojnik 25/9/2020, 17:53

Izgubio si me na izvrsni vratar Žilić, mislio sam da barem nogomet nekog qrca kuzis

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by Guest 25/9/2020, 18:14

Prve dvije sezone je bio solidan, a onda su ga bušili.

Jantoljaka nisam naravno imao prilike gledati ali navodno je bio svjetska klasa.

Tafra je bio jedini kako-tako pouzdan vratar koliko se sjećam. Inače Rijeka u zadnjih 20-ak godina nije imala dobrog vratara koji bi branio sezone i sezone u kontinuitetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by jastreb 25/9/2020, 19:05

mobiu$ wrote:Prve dvije sezone je bio solidan, a onda su ga bušili.

Jantoljaka nisam naravno imao prilike gledati ali navodno je bio svjetska klasa.

Tafra je bio jedini kako-tako pouzdan vratar koliko se sjećam. Inače Rijeka u zadnjih 20-ak godina nije imala dobrog vratara koji bi branio sezone i sezone u kontinuitetu.
Rijeka je od kako ja pratim nogomet imala izvrsnih golmana. Mauro Ravnić prije svih,a zatim Avramović,Gabrić, Tafra,Žilić,Vargić i naravno Prskalo.

Najbolji svih vremena po izboru navijača su Jantoljak i Ravnić.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by IL Risorto 25/9/2020, 19:21

Sve te navijačke skupine,najobičniji su čopori majmuna bez mozga.Ako zbog čega cijenim ISIL,onda je to kad su izbičevali one koji su navijali na nacionalne nogometne timove.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by jastreb 26/9/2020, 08:23

סמאל wrote:Sve te navijačke skupine,najobičniji su čopori majmuna bez mozga.Ako zbog čega cijenim ISIL,onda je to kad su izbičevali one koji su navijali na nacionalne nogometne timove.
Navijačke skupine treba,ako ne zabraniti,onda "razvlastiti" i jednostavno negorati i ignorirati.

Čopori su sebi uzeli za pravo donositi skoro pa sve važne odluke kluba. To je strašno. Tron na kome bi trebali sjediti igrači ili treneri zauzeli su majmuni iz čopora.

Pogledajte malo natpise ,grafite,tzv.murale po našim gradovima.

U Splitu ćete kudikamo više vidjeti natpisa Torcida,nego Hajduk.

Čak vidim i na muralima slike poginulih ili umrlih navijača,a ne nogometaša.

Navijačke skupine su negacija sporta,nogometna blasfemija i idolopoklonstvo,gdje se umjesto da se čast dadne klubu i igračima ,časte i slave navijači.

To je kao kad bi se u crkvama predstao slaviti Bog,a počela iskazivati počast vjernicima u crkvi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by n_razbojnik 26/9/2020, 10:27

Povedi nas sokole, razvlasti ultrase, nova zelezna Lady

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by jastreb 26/9/2020, 10:36

n_razbojnik wrote:Povedi nas sokole, razvlasti ultrase, nova zelezna Lady
Pa jedino je reprezentacvija ostala imuna na te svinjarije.

Pogledaj malo.

Tu nema neke navijačke skupine koja bi se mješala u posao stručnog štaba,niti koja bi se uzvisila nad igrače.

Tu je baš ono kult igrača i trenera. Tako bi trebalo i klubove.

Po Rijeci gledam one murale,ono je strašno. Umre neki alkoholičar ili narkoman iz Rmade od predoziranja,odmah mu naprave mural ko da je narodni heroj ili kakav svetac.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by n_razbojnik 26/9/2020, 10:42

jastreb wrote:
n_razbojnik wrote:Povedi nas sokole, razvlasti ultrase, nova zelezna Lady
Pa jedino je reprezentacvija ostala imuna na te svinjarije.

Pogledaj malo.

Tu nema neke navijačke skupine koja bi se mješala u posao stručnog štaba,niti koja bi se uzvisila nad igrače.

Tu je baš ono kult igrača i trenera. Tako bi trebalo i klubove.

Po Rijeci gledam one murale,ono je strašno. Umre neki alkoholičar ili narkoman iz Rmade od predoziranja,odmah mu naprave mural ko da je narodni heroj ili kakav svetac.
Na kojeg alkoholicara i narkomana mislis? Ante Grm? Korado Vujnovic? Amil od Fadile? Mitar i Magarac?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by jastreb 26/9/2020, 10:46

n_razbojnik wrote: 
Na kojeg alkoholicara i narkomana mislis? Ante Grm? Korado Vujnovic? Amil od Fadile? Mitar i Magarac?
Ni jedan od navedenijeh. Nije u gradu,već u okolici,ali njegovo ime ne smijem ovako javno staviti jer nije zgodno.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by n_razbojnik 26/9/2020, 11:02

jastreb wrote:
n_razbojnik wrote: 
Na kojeg alkoholicara i narkomana mislis? Ante Grm? Korado Vujnovic? Amil od Fadile? Mitar i Magarac?
Ni jedan od navedenijeh. Nije u gradu,već u okolici,ali njegovo ime ne smijem ovako javno staviti jer nije zgodno.
Aha rekoh da nije netko od navedenih mada znam murale i po okolici neznam moguce da je neki friski

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by dijagram 26/9/2020, 15:38

jastreb wrote:
mobiu$ wrote:Prve dvije sezone je bio solidan, a onda su ga bušili.

Jantoljaka nisam naravno imao prilike gledati ali navodno je bio svjetska klasa.

Tafra je bio jedini kako-tako pouzdan vratar koliko se sjećam. Inače Rijeka u zadnjih 20-ak godina nije imala dobrog vratara koji bi branio sezone i sezone u kontinuitetu.
Rijeka je od kako ja pratim nogomet imala izvrsnih golmana. Mauro Ravnić prije svih,a zatim Avramović,Gabrić, Tafra,Žilić,Vargić i naravno Prskalo.

Najbolji svih vremena po izboru navijača su Jantoljak i Ravnić.
Ih Ravnić, kako je samo branio protiv engleza na marakani:)
ko malo dijete, nemoš vjerovati sto napravi, ucas 4 komada.
to sam gledao uzivo
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by jastreb 26/9/2020, 15:49

dijagram wrote:
jastreb wrote:
mobiu$ wrote:Prve dvije sezone je bio solidan, a onda su ga bušili.

Jantoljaka nisam naravno imao prilike gledati ali navodno je bio svjetska klasa.

Tafra je bio jedini kako-tako pouzdan vratar koliko se sjećam. Inače Rijeka u zadnjih 20-ak godina nije imala dobrog vratara koji bi branio sezone i sezone u kontinuitetu.
Rijeka je od kako ja pratim nogomet imala izvrsnih golmana. Mauro Ravnić prije svih,a zatim Avramović,Gabrić, Tafra,Žilić,Vargić i naravno Prskalo.

Najbolji svih vremena po izboru navijača su Jantoljak i Ravnić.
Ih Ravnić, kako je samo branio protiv engleza na marakani:)
ko malo dijete, nemoš vjerovati sto napravi, ucas 4 komada.
to sam gledao uzivo
Da. To mu je bio kiks karijere. Njemu i Elsneru pokojnom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik - Page 2 Empty Re: Rmada ponovo divlja-na meti riječki dogradonačelnik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum