ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by jastreb 20/9/2020, 14:12

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ogromna-crvena-petokraka-postavljena-na-neboder-u-rijeci-ovo-je-samoobrambeni-spomenik-15020077
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by jastreb 20/9/2020, 14:13

Koliko sam čitao komentare;primorsko-goranski pravaši,klerikalci i konzervativci su na aparatima.

Spominju se Mladić i Šljivančanin,a pravaši čak i prijete da će zvijezda proći kao i onaj plast sijena.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by Guest 20/9/2020, 14:19

jastreb wrote:Koliko sam čitao komentare;primorsko-goranski pravaši,klerikalci i konzervativci su na aparatima.

Spominju se Mladić i Šljivančanin,a pravaši čak i prijete da će zvijezda proći kao i onaj plast sijena.

Više branitelji i Armada, kao i u slučaju Škalamera.

I sličan, podmukli modus operandi, bez najave i ceremonije, po noći, je postavljena. 

Mensečini da neće biti sigurno hodati ispred Addiko poslovnice :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by Noor 20/9/2020, 14:25

mobiu$ wrote:
jastreb wrote:Koliko sam čitao komentare;primorsko-goranski pravaši,klerikalci i konzervativci su na aparatima.

Spominju se Mladić i Šljivančanin,a pravaši čak i prijete da će zvijezda proći kao i onaj plast sijena.

Više branitelji i Armada, kao i u slučaju Škalamera.

I sličan, podmukli modus operandi, bez najave i ceremonije, po noći, je postavljena. 

Mensečini da neće biti sigurno hodati ispred Addiko poslovnice :)

:^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by aben 20/9/2020, 20:52

pa, ov put su riječki srbi u pravu. ako već živimo u socinalizmu, red je i da se to obilježi i simbolički.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by epikur37 20/9/2020, 21:25

Rijeka je tako bezidejna, kao i sam sdp...otrcani kliše.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by Guest 20/9/2020, 21:35

epikur37 wrote:Rijeka je tako bezidejna, kao i sam sdp...otrcani kliše.

Pa nije bezidejno vidiš da je pod kutom. Origigi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by epikur37 20/9/2020, 21:38

MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote:Rijeka je tako bezidejna, kao i sam sdp...otrcani kliše.

Pa nije bezidejno vidiš da je pod kutom. Origigi.

Nda....općenito cijela ta riječka scena mi je bezveze...

Prije je to nešto bilo ok ali sad je baš tjeranje mrtve kobile.

let3 i mrle su potpuni idioti, degutantni,

taj titov brod ruzina...petokraka...

ma katastrofa
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by epikur37 20/9/2020, 21:40

Bia sam nekad  ljubavnik udanoj ženi u Rijeci jedno vrijeme, živila je  tamo negdje u smjeru opatije, prezgodna, eto jedan kuriozum :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by Guest 20/9/2020, 21:44

Moš vjerovat ti da je Mrle Arhitekt? Ima jedan uobraženi kepec....Turato Idis. Nemam pojma ni dan danas kako sam ja završio u tom društvu tip je non stop brojio o tome što je napravio da ovo da ono...uobraženijeg lika u životu nisam upoznao. Čitavo to društvo dakle iz te sheme. Ja zijevam, da ima doći još jedan tu...dolazi Mrle. Sušta suprotnost u živo. Odmjeren,realan,skroz zanimljiv....ja ne znam koji je njemu qrac kad govori za novine ili televiziju i slično. Nebo-zemlja.

Valjda su svi poznati takvi...pitajboga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by epikur37 20/9/2020, 21:50

MaximusDecimusMiridije wrote:Moš vjerovat ti da je Mrle Arhitekt? Ima jedan uobraženi kepec....Turato Idis. Nemam pojma ni dan danas kako sam ja završio u tom društvu tip je non stop brojio o tome što je napravio da ovo da ono...uobraženijeg lika u životu nisam upoznao. Čitavo to društvo dakle iz te sheme. Ja zijevam, da ima doći još jedan tu...dolazi Mrle. Sušta suprotnost u živo. Odmjeren,realan,skroz zanimljiv....ja ne znam koji je njemu qrac kad govori za novine ili televiziju i slično. Nebo-zemlja.

Valjda su svi poznati takvi...pitajboga...


A može bit, 

cijela ta priča s let 3 me podsjeća na sarajevski new primitives,samo na još primitivniji način 

ne vidim ništa duhovito ni zabavno u prdenju, guzicama, brkovima i slično...
ne razumijem na kraju, bit će neki poremećaj
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by T. 20/9/2020, 21:50

Pa ovo uopće nije umjetnička provokacija, petokraka u rijeci...
Ko da imoćani na zgradu postave povijesnu šahovnicu pa to dadu na sva zvona...

_________________
Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Unname11
T.
T.

Posts : 17131
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by aben 20/9/2020, 22:14

epikur37 wrote:Bia sam nekad  ljubavnik udanoj ženi u Rijeci jedno vrijeme, živila je  tamo negdje u smjeru opatije, prezgodna, eto jedan kuriozum :D
jednostavno moroš uzimati tuje i gotovo

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by aben 20/9/2020, 22:16

T. wrote:Pa ovo uopće nije umjetnička provokacija, petokraka u rijeci...
Ko da imoćani na zgradu postave povijesnu šahovnicu pa to dadu na sva zvona...
upravo tako, 
srbi metnuli zvizdu u svon grodu, e i...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by Guest 20/9/2020, 22:17

aben wrote:
epikur37 wrote:Bia sam nekad  ljubavnik udanoj ženi u Rijeci jedno vrijeme, živila je  tamo negdje u smjeru opatije, prezgodna, eto jedan kuriozum :D
jednostavno moroš uzimati tuje i gotovo

... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by epikur37 20/9/2020, 22:20

aben wrote:
epikur37 wrote:Bia sam nekad  ljubavnik udanoj ženi u Rijeci jedno vrijeme, živila je  tamo negdje u smjeru opatije, prezgodna, eto jedan kuriozum :D
jednostavno moroš uzimati tuje i gotovo

Pomažem potrebitima :)

ženska je stvarno bila top
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by aben 20/9/2020, 22:26

epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:Bia sam nekad  ljubavnik udanoj ženi u Rijeci jedno vrijeme, živila je  tamo negdje u smjeru opatije, prezgodna, eto jedan kuriozum :D
jednostavno moroš uzimati tuje i gotovo

Pomažem potrebitima :)

ženska je stvarno bila top

možda je ton bračnon paru i tribalo pomoći, ali moroš biti moralna razvalina za pofoliti se istin, ćo.

ni ni čudo da si protiv vjeronauka. prvo sun misli da je to jer si srbin, ali sa vidin da imoš dubljih razmirica is svevišnjin...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by epikur37 20/9/2020, 22:29

aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
jednostavno moroš uzimati tuje i gotovo

Pomažem potrebitima :)

ženska je stvarno bila top

možda je ton bračnon paru i tribalo pomoći, 

dušica draga :)

preporučit ću te za bračno savjetovanje tu po zadru :p
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by Guest 20/9/2020, 22:29

aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
jednostavno moroš uzimati tuje i gotovo

Pomažem potrebitima :)

ženska je stvarno bila top

možda je ton bračnon paru i tribalo pomoći, ali moroš biti moralna razvalina za pofoliti se istin, ćo.

ni ni čudo da si protiv vjeronauka. prvo sun misli da je to jer si srbin, ali sa vidin da imoš dubljih razmirica is svevišnjin...

Bome, lipo si ga opra da je jebusina  :D pariš pop.. :bless ..nego nisam primijetila da si reka neku moralnu za gospoju koja je trebala pomoć  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by Guest 20/9/2020, 22:30

epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:

Pomažem potrebitima :)

ženska je stvarno bila top

možda je ton bračnon paru i tribalo pomoći, 

dušica draga :)

preporučit ću te za bračno savjetovanje tu po zadru :p

Vidiš kako on brine di će tebi duša.. :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci Empty Re: Zvijezda postavljena na neboder u Rijeci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum