ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vijest dana i mjeseca!Hajduk pobjedio i prosao europsko pretkolo

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Vijest dana i mjeseca!Hajduk pobjedio i prosao europsko pretkolo - Page 3 Empty Re: Vijest dana i mjeseca!Hajduk pobjedio i prosao europsko pretkolo

Post by mutava baštarda 18/9/2020, 11:26

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
jastreb wrote:Ljepse je gledat Slaven Belupo nego Hajduk.
I meni je draže pogledat Hajduka kontra Slavena, nego kontra Dinama, Rijeke...
... da se trude ovi koji vode Hajduk ovoliko propast teško da bi im uspjelo.
opisao sam ko sve danas vodi hajduk...skvoter i klosar do ne dugo...covjek iz vaterpola koj misli da je nogomet vaterpolo i covjek bivsi reprezentativac-dinamovac koji kritizira mamica a u stvari ga kopira ali nema kapacitet mamica pa trazi pojacanja po bosankim i srbijanskim livadama pa mu mesar 'menađer' iz osinje podvali ćumura za 100 000 eura a ovaj se ceslja i pita 'gdje je pogrijesio i da mu treba pet goidna da ipak nesto nauci' :D
dok udruga građana promovira steauu Hajduk neće biti prvak...
Kada je jedan Šošo menadžer koji se brine o nečijem ditetu, a lik odležao zbog hladnokrvnog ubojstva onda u kurac i liga...

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vijest dana i mjeseca!Hajduk pobjedio i prosao europsko pretkolo - Page 3 Empty Re: Vijest dana i mjeseca!Hajduk pobjedio i prosao europsko pretkolo

Post by vuksadinare 18/9/2020, 11:35

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
I meni je draže pogledat Hajduka kontra Slavena, nego kontra Dinama, Rijeke...
... da se trude ovi koji vode Hajduk ovoliko propast teško da bi im uspjelo.
opisao sam ko sve danas vodi hajduk...skvoter i klosar do ne dugo...covjek iz vaterpola koj misli da je nogomet vaterpolo i covjek bivsi reprezentativac-dinamovac koji kritizira mamica a u stvari ga kopira ali nema kapacitet mamica pa trazi pojacanja po bosankim i srbijanskim livadama pa mu mesar 'menađer' iz osinje podvali ćumura za 100 000 eura a ovaj se ceslja i pita 'gdje je pogrijesio i da mu treba pet goidna da ipak nesto nauci' :D
dok udruga građana promovira steauu Hajduk neće biti prvak...
Kada je jedan Šošo menadžer koji se brine o nečijem ditetu, a lik odležao zbog hladnokrvnog ubojstva onda u kurac i liga...
pa udruga građana i je postavila ove cumure na vlast...odakle je dosao skvoter perasovic na celo NO hajduka nego iz 'udruge'...kepcija je clan 'udruge' a stanic je doveden jer oponira mamicu..kvaliteta?..koja kvaliteta bitno je ono 'mamicu pederu'...sa druge strane mislio sam da brbic ima muda ali dokazao je da je supcic kad je dao smjeniti burica jer su ovi iz 'udruge' rekli tj napali ga da igra na rezultat 1-0 i da treba stalno pobjeđivati 4-0 samo zaboravivsi jedan detalj...buric je imao igrace koji nisu niti mesiji niti ronalde a bogami niti blaz sliskovic...i buric je i previse napravio sa balvanima dovevsi ih do razine da nisu izgubili 13 utakmica zavrsili na drugom mjestu u jesenjem djelu iza dinama sa zaostatkom tri boda..ali 'kriv' je zato jer je pobjeđivao 1-0...i naravno kriv je jer je po statistici bio bolji od njihovog 'trenera svih trenera' dinamovca orescanina koji je ispao od gdzire i pobjeđivao ponekad sa 4-0 rudeš,i jedan put dinamo(i tu buric je imao bolji omjer od orescanina naime od cetri utakmice nijednu nije izgubio dva puta pobjedio i dvije nerjesene) ali je orescanin zato na poljudu popio od istre tri komada i slaven belupa...ali eto buric 'ne valja' i igra ziher nogomet
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum