ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eksplozija korone u Indiji

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by Guest 14/9/2020, 10:21

tre wrote:
Legendovich wrote:Ne vidjeh ja josh nijednog Mrtvaka od Covida..
nisi ti ni snajper vidio pa si snajperist
Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcTe--GjJTNLnd4kDIGleANQ3WuQo3I0t_sh0g&usqp=CAU

Guest
Guest


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by Guest 14/9/2020, 10:22

kad se borci na pemziji pocnu javljati...ajmo malo josh "aktualnosti" prije 30 godina...da se pemzija odrzi.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by Šandor Winnetou 14/9/2020, 10:45

Legendovich wrote:kad se borci na pemziji pocnu javljati...ajmo malo josh "aktualnosti" prije 30 godina...da se pemzija odrzi.. :rasta :rasta :rasta
ono kad se vječni parazit javlja No

_________________
Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by IL Risorto 14/9/2020, 15:38

mutava baštarda wrote:
סמאל wrote:Ima ih preko milijardu,sve te zemlje gdje se previše nakotilo stanovnika,uz strahovitu tendenciju rasta,trebao bi jedan još učinkovitiji virus.
Recimo Pakistan,takođe se kote kao štakori i onda milijuni hrle u Europu,koju će za par desetljeća  pretvorit u kozojebsku prčiju.
Prvo što treba,prije puštanja učinkovitog depopulacijskog virusa,proizvest i testirat cjepivo,te ga podjelit isključivo onima koji će prihvatit novi svjetski poredak.
u indiji danas je umrlo 1100 ljudi od virusa korona...
Svake godine u Indiji u roku od 24 sata po rođenju umre više od 400.000 novorođenčadi
Ukoliko je to točno,onda je barem to utješno.Pitaj dragog Isusa koliko bi ih bilo,da ta novorođenčad ne krepu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by IL Risorto 14/9/2020, 15:41

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Ima ih preko milijardu,sve te zemlje gdje se previše nakotilo stanovnika,uz strahovitu tendenciju rasta,trebao bi jedan još učinkovitiji virus.
Recimo Pakistan,takođe se kote kao štakori i onda milijuni hrle u Europu,koju će za par desetljeća  pretvorit u kozojebsku prčiju.
Prvo što treba,prije puštanja učinkovitog depopulacijskog virusa,proizvest i testirat cjepivo,te ga podjelit isključivo onima koji će prihvatit novi svjetski poredak.
Pa uvalit ćemo ih Plenkovicu , Kurcu i Merkelici pa nek se igraju s njima. Ionako im fali radne snage.
Ja i ti moramo potpisat primirje i anagažirat se oko zajedničkih problema.Ni tebi,ni meni ne odgovara da nas preplavi Pakistan.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by Guest 14/9/2020, 15:44

tre wrote:
Legendovich wrote:kad se borci na pemziji pocnu javljati...ajmo malo josh "aktualnosti" prije 30 godina...da se pemzija odrzi.. :rasta :rasta :rasta
ono kad se vječni parazit javlja No

Aha..dojdi u svabiju pa budi parazit ako mozes...ZNA SE gdje vjeciti paraziti i nametnici mogu uspjevati-samo tamo gdje nesto truli i raspada se..Pogledaj Dom SVOJ Andjele...a tamo i drze svoju guzicu gdje mogu parazitariti i biti nametnici... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by marcellus 14/9/2020, 15:51

venus wrote:
mobiu$ wrote:
venus wrote:

Eh to su službene brojke, niko ne zna pravi opseg..

To su ujedno minimalne brojke, potvrđeni slučajevi.

Da. A mene više od brojanja slučajeva zapravo zanima kolektivni imunitet, o kojem se malo govori..:/

to je nešto do čega se dolazi cijepljenjem (ili tako da pustiš da ti pomre par desetaka tisuća ljudi, za hrvatsku)

za ovako zarazan virus trebalo bi imunizirati, cijepljenjem ili obolijevanjem, jedno 70 posto populacije. Uz smrtnost od 1 posto to je skoro 30.000 ljudi, recimo...

_________________
Eksplozija korone u Indiji - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by vuksadinare 14/9/2020, 15:53

marcellus wrote:
venus wrote:
mobiu$ wrote:

To su ujedno minimalne brojke, potvrđeni slučajevi.

Da. A mene više od brojanja slučajeva zapravo zanima kolektivni imunitet, o kojem se malo govori..:/

to je nešto do čega se dolazi cijepljenjem (ili tako da pustiš da ti pomre par desetaka tisuća ljudi, za hrvatsku)

za ovako zarazan virus trebalo bi imunizirati, cijepljenjem ili obolijevanjem, jedno 70 posto populacije. Uz smrtnost od 1 posto to je skoro 30.000 ljudi, recimo...
pa cijepi se protiv gripe i prezivjet ces... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by Guest 14/9/2020, 15:55

nema potrebe cijepiti se..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by Šandor Winnetou 14/9/2020, 17:16

Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:kad se borci na pemziji pocnu javljati...ajmo malo josh "aktualnosti" prije 30 godina...da se pemzija odrzi.. :rasta :rasta :rasta
ono kad se vječni parazit javlja No

Aha..dojdi u svabiju pa budi parazit ako mozes...ZNA SE gdje vjeciti paraziti i nametnici mogu uspjevati-samo tamo gdje nesto truli i raspada se..Pogledaj Dom SVOJ Andjele...a tamo i drze svoju guzicu gdje mogu parazitariti i biti nametnici... :cleanteeth
pa ti si parazit gdje god da boraviš, u švabiji si parazit na sestrinoj grbači, ovdje si bio materi na grbači, u ratu si bio svima na grbači... jednostavno si niškorist i čovjek potpuno promašenog života No

_________________
Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by Guest 14/9/2020, 17:32

tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
ono kad se vječni parazit javlja No

Aha..dojdi u svabiju pa budi parazit ako mozes...ZNA SE gdje vjeciti paraziti i nametnici mogu uspjevati-samo tamo gdje nesto truli i raspada se..Pogledaj Dom SVOJ Andjele...a tamo i drze svoju guzicu gdje mogu parazitariti i biti nametnici... :cleanteeth
pa ti si parazit gdje god da boraviš, u švabiji si parazit na sestrinoj grbači, ovdje si bio materi na grbači, u ratu si bio svima na grbači... jednostavno si niškorist i čovjek potpuno promašenog života No
Tješi se Tre..tjesi se...ako pozelis raditi,a nezasluzenu pemziju vratiti drzavi da investira u nesh korisno,javi...ima posela ovdje za vrijedne ljude..sestra ima svoj zivot,kako ti to nije jasno,u svojem stanu..ja na potpuno drugom mjestu svoj stan,placam svoje obaveze,msm,koji retard moras biti da uvijek ides mantrati te gluposti u krug?? kako mogu biti na grbi materi,koja je domacica cjeli zivot??ajde objasni mi tu tvoju "veleumnu2 teoriju?? Ili je sere se..samo da se sere...
u ratu??..kojem ratu??...ono prije 30 godina???..ko ce o tome,nego vjeciti borci,da odrze aktualizaciju i podrsku za pemzije..
radi malo..koristi drustvu.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by Eroo 14/9/2020, 18:25

Više od pola europskih država ima lošije korona-parametre od Indije.
14 dnevna kumulativa na 100k stanovnika je u Indiji 94, dok je
u BiH 111, CG 287, Francuska 158, Španjolska 203, Israel 425, Hrvatska 81 itd...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74745
2016-07-22


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by IL Risorto 14/9/2020, 19:47

Dakle,Ero,ti si rizična skupina...pitanje je koliko ćeš još dugo gnojit ovaj forum.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by Guest 14/9/2020, 19:50

Legendovich wrote:

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcTe--GjJTNLnd4kDIGleANQ3WuQo3I0t_sh0g&usqp=CAU

Pa gdje si, druže Tito, legendo.. :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by AssadNaPodmornici 14/9/2020, 19:51

סמאל wrote:Dakle,Ero,ti si rizična skupina...pitanje je koliko ćeš još dugo gnojit ovaj forum.
čak i njemu kao rizičnoj skupini, šansa da umre od ove bolesti je manja od 1% ili oko jedno znamenkastog postotka.. 
tako da mislim da će biti OK, moj savjet njemu, neka se izolira još par mjeseci, brzo će iminutet krda ili cijepivo, ili jedno i drugo..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20928
2018-06-14


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by Guest 14/9/2020, 19:59

marcellus wrote:
venus wrote:
mobiu$ wrote:

To su ujedno minimalne brojke, potvrđeni slučajevi.

Da. A mene više od brojanja slučajeva zapravo zanima kolektivni imunitet, o kojem se malo govori..:/

to je nešto do čega se dolazi cijepljenjem (ili tako da pustiš da ti pomre par desetaka tisuća ljudi, za hrvatsku)

za ovako zarazan virus trebalo bi imunizirati, cijepljenjem ili obolijevanjem, jedno 70 posto populacije. Uz smrtnost od 1 posto to je skoro 30.000 ljudi, recimo...

Dengue virus kojeg prenose komarci je detektiran u 18 stoljeću i još uvijek ne postoji cjepivo. I šta ćemo sad...?
Okruženi smo sa desetak smrtonosnih virusa, bi li se trebali cijepiti na sve njih?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by RayMabus 14/9/2020, 20:19

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Ima ih preko milijardu,sve te zemlje gdje se previše nakotilo stanovnika,uz strahovitu tendenciju rasta,trebao bi jedan još učinkovitiji virus.
Recimo Pakistan,takođe se kote kao štakori i onda milijuni hrle u Europu,koju će za par desetljeća  pretvorit u kozojebsku prčiju.
Prvo što treba,prije puštanja učinkovitog depopulacijskog virusa,proizvest i testirat cjepivo,te ga podjelit isključivo onima koji će prihvatit novi svjetski poredak.
Pa uvalit ćemo ih Plenkovicu , Kurcu i Merkelici pa nek se igraju s njima. Ionako im fali radne snage.
Ja i ti moramo potpisat primirje i anagažirat se oko zajedničkih problema.Ni tebi,ni meni ne odgovara da nas preplavi Pakistan.
Meni odgovara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by T. 14/9/2020, 20:31

Pa to su odlični podaci za državu s 1.355.000.000 stanovnika...
Gori smo mi s 300+ zaraženih prije par dana...

_________________
Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by Eroo 14/9/2020, 20:37

AssadNaPodmornici wrote:
סמאל wrote:Dakle,Ero,ti si rizična skupina...pitanje je koliko ćeš još dugo gnojit ovaj forum.
čak i njemu kao rizičnoj skupini, šansa da umre od ove bolesti je manja od 1% ili oko jedno znamenkastog postotka.. 
tako da mislim da će biti OK, moj savjet njemu, neka se izolira još par mjeseci, brzo će iminutet krda ili cijepivo, ili jedno i drugo..

Živim normalno i odgovorno.Bez straha. Kako ja tako i moja cjelokupna obitelj.
Ko zna zna. Ko ne zna neka pogleda potpis Mutavog. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74745
2016-07-22


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by newuser 14/9/2020, 21:03

Budući da Indija ima preko milijardu stanovnika koliko ih inače umre po danu?
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by IL Risorto 14/9/2020, 21:36

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Pa uvalit ćemo ih Plenkovicu , Kurcu i Merkelici pa nek se igraju s njima. Ionako im fali radne snage.
Ja i ti moramo potpisat primirje i anagažirat se oko zajedničkih problema.Ni tebi,ni meni ne odgovara da nas preplavi Pakistan.
Meni odgovara.
Šta ti odgovara,primirje ili Pakistan ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Eksplozija korone u Indiji - Page 2 Empty Re: Eksplozija korone u Indiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum