ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by RayMabus 20/8/2020, 17:34

Pirate wrote:
RayMabus wrote:Nisu to priče.

Grčka ih ni dan danas ne priznaje kao manjinu a autohotni su na sjeveru Soluna. Sto godina ih gaze i proganjaju. Malo čitaj.
Jesu price i gluposti kad pises o odnosima Srba i Makedonaca kao da smo kakvi neprijatelji sto je tvrdnja dijametralno suprotna od realnosti. 

Njihov odnos sa Grcima se nas ne tice, to neka rijesavaju medju sobom, mi nemamo nista sa time.
Tebe se ne tiče a mene se tiče. Carigradska crkva vlada Solunom i sjevernim dijelom Grčke i 80% Turske dakle to su isti popovi nacionalisti koji ne priznaju MMakedonce oko Soluna i sto godina ih gaze i sad od mene očekuješ da ih ja žalim šta ih Erdogan izbacuje iz Turske ?

Kad prizpriznaju Makedonce kao manjinu u Grčkoj mogu mi se javit a do tada nek im Erdogan sere i piša u usta.

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by RayMabus 20/8/2020, 17:36

A zašto se to mene tiče evo sad ću ti objasnit. Makedonci su Slaveni kao i ja. Kako se ponašaju prema njima takvi im je stav i prema meni jer sam Slav.

Tko in jebe mater.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by Pirate 20/8/2020, 17:38

סמאל wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:Pa šta vas brige šta on sere po Grcima ? Nisu vaša posla. 
Grci su nasa braca, a familija je uvijek na prvom mjestu. :)
Da , brača po četništvu. Ni jedni ni drugi ne priznajete Makedonce.

Nek vam Erdogan sere u usta. Tko vas šiša.
Ko ih ne priznaje? Si ti ikad u zivotu bio u Makedoniji ili barem upoznao nekog Makedonca, kad ti se vec Makedonke ne dopadaju. Dali im drzavu, jezik, crkvu i zato nas najvise vole od svih svojih susjeda, sto mogu potvrditi iz svog kratkog boravka u Makedoniji. Tako fantastican i divan narod, bas sam se osjecao kao kod kuce okruzen najdrazim ljudima. Dan danas kad god cujem makedonsku muziku, s naglaskom na Leb i so, me prolaze zmarci dok god pjesma traje.
Kad vas Makedonci toliko vole,zašto su onda s ustašama ubili vam kralja ?
Jel to cijela Makedonija ubila kralja ili par pojedinaca u bugarsko-talijanskoj reziji sa svojim pulenima? Mani me tih djetinjarija.

Ako ne vjerujes, umjesto da ides sa besmislenim pitanjima, iskoristi google i provjeri istrazivanja javnoj mnijenja u Makedoniji, koji susjedni narodi su im najvise dragi a koji najmanje. Nakon toga slobodno se vrati sa linkovima i reci mi da lazem.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by Pirate 20/8/2020, 17:40

RayMabus wrote:A zašto se to mene tiče evo sad ću ti objasnit. Makedonci su Slaveni kao i ja. Kako se ponašaju prema njima takvi im je stav i prema meni jer sam Slav.

Tko in jebe mater.
Vidi preletacevica, jos malo pa ces i (Jugo)Slav postati.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by RayMabus 20/8/2020, 17:42

Pirate wrote:
RayMabus wrote:A zašto se to mene tiče evo sad ću ti objasnit. Makedonci su Slaveni kao i ja. Kako se ponašaju prema njima takvi im je stav i prema meni jer sam Slav.

Tko in jebe mater.
Vidi preletacevica, jos malo pa ces i (Jugo)Slav postati.
Za razliku od vas Srba koji ste četnici i svi južni Slaveni su Srbi.

Nadam se da će vam Milo dat šup kartu s Cetinja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by Pirate 20/8/2020, 17:45

RayMabus wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:Nisu to priče.

Grčka ih ni dan danas ne priznaje kao manjinu a autohotni su na sjeveru Soluna. Sto godina ih gaze i proganjaju. Malo čitaj.
Jesu price i gluposti kad pises o odnosima Srba i Makedonaca kao da smo kakvi neprijatelji sto je tvrdnja dijametralno suprotna od realnosti. 

Njihov odnos sa Grcima se nas ne tice, to neka rijesavaju medju sobom, mi nemamo nista sa time.
Tebe se ne tiče a mene se tiče. Carigradska crkva vlada Solunom i sjevernim dijelom Grčke i 80% Turske dakle to su isti popovi nacionalisti koji ne priznaju MMakedonce oko Soluna i sto godina ih gaze i sad od mene očekuješ da ih ja žalim šta ih Erdogan izbacuje iz Turske ?

Kad prizpriznaju Makedonce kao manjinu u Grčkoj mogu mi se javit a do tada nek im Erdogan sere i piša u usta.
Ta prica sa solunskim Slavenima je gotova, vecinom su asimilirani i intergrirani u Grke. Bilo bi lijepo otici u slavenski Solun ali to je bajka, mada i grcki Solun nije tako los, isto razumiju srpski tako da nema neke velike razlike.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by RayMabus 20/8/2020, 17:48

A tko priča o makedonskom Solunu ? Reka san da ih Grčka kao država mora priznati kao autohotnu manjinu čime ispravlja nepravdu koja je napravljena od strane Grka nad njima u zadnjih sto godina i šta je još bitnije priznaje Makedonce kao narod.

Oni to neće pa neka ih Erdogan fino sve izbaci iz Turske.

Aj zdravo.

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Makedonac1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by Pirate 20/8/2020, 17:51

RayMabus wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:A zašto se to mene tiče evo sad ću ti objasnit. Makedonci su Slaveni kao i ja. Kako se ponašaju prema njima takvi im je stav i prema meni jer sam Slav.

Tko in jebe mater.
Vidi preletacevica, jos malo pa ces i (Jugo)Slav postati.
Za razliku od vas Srba koji ste četnici i svi južni Slaveni su Srbi.

Nadam se da će vam Milo dat šup kartu s Cetinja.
Ti nisi Slaven, tebe ne svojatamo ne brigaj, takvi nam ne trebaju. 

Poslat cemo ti Milu doma, mozda ti vec ove godine stigne na kucnu adresu, taman bi se uklopio sa svojim sposobnostima u tvojoj sredini.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by RayMabus 20/8/2020, 17:53

Da ja nisam Slaven samo se prezivam kao ovaj pajdo

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Alexander_Novak

Šuti bolje ti je. Zavrnit ću ti plin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by Pirate 20/8/2020, 17:56

RayMabus wrote:A tko priča o makedonskom Solunu ? Reka san da ih Grčka kao država mora priznati kao autohotnu manjinu čime ispravlja nepravdu koja je napravljena od strane Grka nad njima u zadnjih sto godina i šta je još bitnije priznaje Makedonce kao narod.

Oni to neće pa neka ih Erdogan fino sve izbaci iz Turske.

Aj zdravo.

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Makedonac1
Hahaha kakav fentezi lend. Aj zdravo i pozdravi decka.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by IL Risorto 20/8/2020, 17:56

Pirate wrote:
סמאל wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:
Pirate wrote:
Grci su nasa braca, a familija je uvijek na prvom mjestu. :)
Da , brača po četništvu. Ni jedni ni drugi ne priznajete Makedonce.

Nek vam Erdogan sere u usta. Tko vas šiša.
Ko ih ne priznaje? Si ti ikad u zivotu bio u Makedoniji ili barem upoznao nekog Makedonca, kad ti se vec Makedonke ne dopadaju. Dali im drzavu, jezik, crkvu i zato nas najvise vole od svih svojih susjeda, sto mogu potvrditi iz svog kratkog boravka u Makedoniji. Tako fantastican i divan narod, bas sam se osjecao kao kod kuce okruzen najdrazim ljudima. Dan danas kad god cujem makedonsku muziku, s naglaskom na Leb i so, me prolaze zmarci dok god pjesma traje.
Kad vas Makedonci toliko vole,zašto su onda s ustašama ubili vam kralja ?
Jel to cijela Makedonija ubila kralja ili par pojedinaca u bugarsko-talijanskoj reziji sa svojim pulenima? Mani me tih djetinjarija.

Ako ne vjerujes, umjesto da ides sa besmislenim pitanjima, iskoristi google i provjeri istrazivanja javnoj mnijenja u Makedoniji, koji susjedni narodi su im najvise dragi a koji najmanje. Nakon toga slobodno se vrati sa linkovima i reci mi da lazem.
Ok,a zašto onda ta ista teza ne stoji i u pogledu Hrvata.
Nije vam cijela Hrvatska ubila kralja,već par ustaških budala,ali svejedno generalizirate.
A što se tiče javnog mnijenja,uvjeren sam kad bi bilo neko anonimno,iskreno i nepristrano istraživanje,da bi čak i u Hrvatskoj,Srbi bili izabrani za najdraži susjedni narod.
Dobar dio doseljenih Bosanaca i Hercegovaca simpatizira Srbe,kao i ovi dolje Longijevi po Kaštelima,gdje i dan danas pola fetivih Kaštelanaca ima sliku Karađorđevića,jer je upravo on poklonio zemlju koju oni sada rasprodaju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by RayMabus 20/8/2020, 17:57

Ne zanima me nikakvi napad na Solun. 21 stoljeće je.

Il će priznat tu manjinu il carigradska patrijaršija leti iz Turske.

Ako neće nema problema kupi kofere i vozi.

Slaveni vas ne podržavaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by Pirate 20/8/2020, 17:58

RayMabus wrote:Da ja nisam Slaven samo se prezivam kao ovaj pajdo

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Alexander_Novak

Šuti bolje ti je. Zavrnit ću ti plin.
Slobodno zavrni, usput slobodno ponesi novu bocu, onu kompozitnu, da se ne seces dvaput :D
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by RayMabus 20/8/2020, 17:59

Pirate wrote:
RayMabus wrote:Da ja nisam Slaven samo se prezivam kao ovaj pajdo

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Alexander_Novak

Šuti bolje ti je. Zavrnit ću ti plin.
Slobodno zavrni, usput slobodno ponesi novu bocu, onu kompozitnu, da se ne seces dvaput :D
Slušaj čika Putina

https://www.aa.com.tr/ba/svijet/peskov-odluka-o-aja-sofiji-ne%C4%87e-naru%C5%A1iti-odnose-izme%C4%91u-rusije-i-turske/1913706

Pa.pa.Grci
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by IL Risorto 20/8/2020, 18:01

RayMabus wrote:Da ja nisam Slaven samo se prezivam kao ovaj pajdo

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Alexander_Novak

Šuti bolje ti je. Zavrnit ću ti plin.
Novak ?
Onda ti nisi fetivi Dalmatinac. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by RayMabus 20/8/2020, 18:03

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Da ja nisam Slaven samo se prezivam kao ovaj pajdo

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Alexander_Novak

Šuti bolje ti je. Zavrnit ću ti plin.
Novak ?
Onda ti nisi fetivi Dalmatinac. :cleanteeth
Jok ma kakvi. 

Eno mu tamo Putin koji je reka dda ga boli kurac šta Aja Sofija je postala đamija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by RayMabus 20/8/2020, 18:05

Amo pedala iz Turske

Kupite prnje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by Pirate 20/8/2020, 18:09

סמאל wrote:
Pirate wrote:
סמאל wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:
Da , brača po četništvu. Ni jedni ni drugi ne priznajete Makedonce.

Nek vam Erdogan sere u usta. Tko vas šiša.
Ko ih ne priznaje? Si ti ikad u zivotu bio u Makedoniji ili barem upoznao nekog Makedonca, kad ti se vec Makedonke ne dopadaju. Dali im drzavu, jezik, crkvu i zato nas najvise vole od svih svojih susjeda, sto mogu potvrditi iz svog kratkog boravka u Makedoniji. Tako fantastican i divan narod, bas sam se osjecao kao kod kuce okruzen najdrazim ljudima. Dan danas kad god cujem makedonsku muziku, s naglaskom na Leb i so, me prolaze zmarci dok god pjesma traje.
Kad vas Makedonci toliko vole,zašto su onda s ustašama ubili vam kralja ?
Jel to cijela Makedonija ubila kralja ili par pojedinaca u bugarsko-talijanskoj reziji sa svojim pulenima? Mani me tih djetinjarija.

Ako ne vjerujes, umjesto da ides sa besmislenim pitanjima, iskoristi google i provjeri istrazivanja javnoj mnijenja u Makedoniji, koji susjedni narodi su im najvise dragi a koji najmanje. Nakon toga slobodno se vrati sa linkovima i reci mi da lazem.
Ok,a zašto onda ta ista teza ne stoji i u pogledu Hrvata.
Nije vam cijela Hrvatska ubila kralja,već par ustaških budala,ali svejedno generalizirate.
A što se tiče javnog mnijenja,uvjeren sam kad bi bilo neko anonimno,iskreno i nepristrano istraživanje,da bi čak i u Hrvatskoj,Srbi bili izabrani za najdraži susjedni narod.
Dobar dio doseljenih Bosanaca i Hercegovaca simpatizira Srbe,kao i ovi dolje Longijevi po Kaštelima,gdje i dan danas pola fetivih Kaštelanaca ima sliku Karađorđevića,jer je upravo on poklonio zemlju koju oni sada rasprodaju.
Ko kaze da ne stoji? Od mene sigurno neces cuti da su svi Hrvati ustase, da je tako, ne bi sigurno zivio u Hrvatskoj i vecinom se druzio sa Hrvatima. Te stvari moze lupiti neka turbo Srbenda koja nikad nije vidjela a kamoli upoznala Hrvate.

Sto se tice javnog mnijenja, bas i ne vjerujem u to tvoje misljenje, pogotovo ne u Dalmaciji i Slavoniji cak i da je ostalo tih fetivih kojima je kralj podjelio zemlju. Ipak su nasi ljudi skloni selektivnom sjecanju.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by Pirate 20/8/2020, 18:11

RayMabus wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:Da ja nisam Slaven samo se prezivam kao ovaj pajdo

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Alexander_Novak

Šuti bolje ti je. Zavrnit ću ti plin.
Slobodno zavrni, usput slobodno ponesi novu bocu, onu kompozitnu, da se ne seces dvaput :D
Slušaj čika Putina

https://www.aa.com.tr/ba/svijet/peskov-odluka-o-aja-sofiji-ne%C4%87e-naru%C5%A1iti-odnose-izme%C4%91u-rusije-i-turske/1913706

Pa.pa.Grci
Kako ide ona tvoja zavicajna (Jugo)Slave Novak.

Heeeeej Grkinjo znaaaaj, sveeeemuuu je kraj, oooodlaziii i vise se neee vraaaacaaaaj!
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by RayMabus 20/8/2020, 18:11

On prizna ukrajisnku crkvu a ovi pretvori Aju Sofiju u đamiju šta je grčka crkva i Putin kaže to je u redu

Smijeh

Sad im još jednu crkvu uzeli

Izbacit će ih iz Turske

Islamska rekonkvista
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by RayMabus 20/8/2020, 18:14

RayMabus wrote:On prizna ukrajisnku crkvu a ovi pretvori Aju Sofiju u đamiju šta je grčka crkva i Putin kaže to je u redu

Smijeh

Sad im još jednu crkvu uzeli

Izbacit će ih iz Turske

Islamska rekonkvista
Svi im se smijemo

Smiješno je

Raduje me to
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju - Page 2 Empty Re: Erdogan nastavlja pišat i srat po pravoslavlju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum