ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by mutava baštarda 18/8/2020, 15:43

mortal wrote:
mutava baštarda wrote:Isušila se močvara pa beštije bauljaju...

"Pa ja da počnem vikati u Zagrebu na Trgu bana Jelačića da sam Hrvatina, oni bi me uhitili."
Ne bi on doša do trga, Uhapsilo bi te rođo odmah na graničnom prijelazu Kamensko
prije par dana prošla kroz kamensko
išla na feštu Velike Gospe
:tu
Ne može nam korona ništa...

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by vuksadinare 18/8/2020, 18:32

jastreb wrote:
tre wrote:
jastreb wrote:Hocemo svoju drzavu! Hocemo sviju drzavu!

A zar Jugoslavija nije bila vasa drzava?
nije, da je bila naša ne bi nas napala i valjda bi se borili za istu.
SFRJ nas nije napala. Naprotiv,Predsjedništvo je natpolovičnom većinom bilo protiv intervencije.  

Napao nas je odmetnuti srbizirani,početničeni dio.
pa eto priznao si zbog koga juga nije mogla opstati..tudjman i janezi su nudili konfederalni model ali i to su srbi odbili..htjeli veliku srbiju ili jugu u kojoj bi slobo drmao..nije bilo ni 0.2 promila sanse da juga opstane
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by Sora 18/8/2020, 18:49

jastreb wrote:Sve je tocno rekao.

Juga je bila najveci domet juznosl.naroda. plafon.

Sve drugo su iluzije.
Ono fakat 
Maminjo legenda 
Ali se drogira 
I kad ja isto napišem
Ja pijana 
Ljudi, ima ustanova za vas. Počev od mRcelka toga treba na lobotomiku jer dobro zna da je istina od riječi do riječi to što  eli Maminjo 
Jest đubre ali ne najveće 
Ima vas tu..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by Sora 18/8/2020, 18:53

Gledam sad stalno iste riječi 
Ovi jopci kaj glume Hrvate nit znaju što o sfrj, nit znaju s kim su ratovsli. Nit znaju uzroke rSpada sfrj 
E. Dakle pokušavam se sjetiti usporedbe  
Pa toliko praznih riječi. Sranja. Neistine. 
To čuješ u zemlji Tutsija i  bušmana.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by crvenkasti 18/8/2020, 18:54

On to smije reći, boli ga kurac. Mi ne smijemo, još.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by Sora 18/8/2020, 18:58

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
tre wrote:
jastreb wrote:Hocemo svoju drzavu! Hocemo sviju drzavu!

A zar Jugoslavija nije bila vasa drzava?
nije, da je bila naša ne bi nas napala i valjda bi se borili za istu.
SFRJ nas nije napala. Naprotiv,Predsjedništvo je natpolovičnom većinom bilo protiv intervencije.  

Napao nas je odmetnuti srbizirani,početničeni dio.
pa eto priznao si zbog koga juga nije mogla opstati..tudjman i janezi su nudili konfederalni model ali i to su srbi odbili..htjeli veliku srbiju ili jugu u kojoj bi slobo drmao..nije bilo ni 0.2 promila sanse da juga opstane
Definitivno su Srbi vodili igru oko raspada juge računajući na veliku Srbiju 
Ja nisam sigurna da je uopće bilo moguće izbjeći rat s njima.  Nisam sigurna. Jer previše toga govori u prilog da je rat i TUĐMANU PASAO. 
Od povratka na uytašku ideologiju do ulaska u BIH I SUKOBA S MUSLIMANIMA 
NO. što je tu je. 
Samo  ne lsžite više samo sebi za boga

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by Sora 18/8/2020, 19:18

Tuđman je taj svoj nacionalizam temeljito izasro na povratku uszsštvu, od termina do što je još gore, poništavanja partizanskih zasluga u NOBU 
A pošto nije mogao  baš sve šotaracati iz antifašizam. On je kreator UJKANIZMA 
hrvatskog nacifaćizma.koji nas je doveo tu di jesmo. 
U rupici

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by mentalitet 18/8/2020, 19:24

Shto jest jest..po meni chovjek je samo plivao u hrvatskom korumpiranom sistemu pa se malo oteo i onda su mu smjestili oni koji se nisu mogli okoristiti o njegove financijske marvelzacije .Ali opet ih je nadmudrio uz njihovu pomoc pa pobjegao u Hercegovinu.I koliko god mi se gadio njegov nachin zivota mora mu se priznati da bez njega ne bi bilo ni one hrvatske nogometne repke koja je zasluzeno izgubila od francuza ali moja pohvala za drugo mjesto na svjetskom prvenstvu iako smatram nogomet kao sport za nize slojeve ljudske rase .Neshto kao u starom Rimu gladijatorske igre....kruha i igara..Elem taj Mamic ima nos i njushi da je pochela neka nova igra na balkanskim prostorima koju podrzava i Zapad a to je novo ushivanje nekakve YU..makar ekonomski jer se tako moze lakshe i profitabilnije iskorishtavati..I kako ce onda to pocheti...ajmo malo Tenisa..ajmo malo pricha o tome kako je nekada bilo bolje iako po mome mishljenju i nije bilo bolje za sve osim za one komunistichke elite koje i nisu vjerovale u jednakost i pravddu kao shto danas prichaju o pomirenju a svi drze figu u dzepu...Velim...pokvarena balkanska masa koja je najsretnija kada susjedu krepe krava ili kada netko normalan tko nije kriminalac propadne,,
Mamic je inteligentan kao shto su skoro i svi ostali kriminalci kojima je sistem to omogucio da budu.Krimosi,bogati i cijenjeni u drushtvu..kao shto je onaj Djilas za koga Dzango navija .Dakle ,nema razlike izmedju srba i hrvata ...muslimana ..sve vam je to goli lopov do lopova samo ako im se ukaze prilika..E taj talenat prepoznavanja nekih novih vjetrova prvi naslucuju upravo ovi tipovi kao shto je Mamic a za te vjetrove je chuo od onih koji su na vrhu vlasti i koji ga koriste kao glasnika da bi ispipali bilo naroda..A sta ce narod ,,,kako reche Tudjman...stoka sitnog zuba ..masa bez mozga sa kojok je lakshe manipulirati nego sa dvije kokoshi..
Ne laje pas zbog gazde nego ga je strah od sela (malo sam namjerno zajebao staru narodnu poslovicu da vas natjeram da mislite o chemu se radi)):::)))Mamic je vec naruchio drugi kaput kod krojacha..nije mu se problem presvuci kao i vecini hrvata 1991..Ajd Bok sitno zubashi..::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by Sora 18/8/2020, 19:26

Bravo 
Nisi niš rekao o jugi ali nema veze 
Valjda si mlad i zelen
O  msmiću je točno

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by jastreb 18/8/2020, 19:36

Maminjo kaze sto misli,a on kaze i ono sto ogroman broj Hrvata misli,ali ne smi kazat.

Zbog toga bi se lethelo iz stranke,sa položaja, funkcija,radnog mjesta... 

Igor Mandic je zbog toga smatran luđakom. Ivica Osim n8je smio ni prismrdjeti reprezentaciji.  Bregovic je marginaliziran. Ratko Rudic je nazivan Ciganinom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by Brain32 18/8/2020, 20:32

jastreb wrote:Sve je tocno rekao.

Juga je bila najveci domet juznosl.naroda. plafon.

Sve drugo su iluzije.
Pa znaš kaj...sa ovako dobrim odmakom neka se ljuti tko hoće ali nisi puno fulao. 
Za ovaj mentalitet je to stvarno plafon, ali opet bila je jebeno dugoročno neodrživa tako da bi opet spali na ovo.

Vi jugonostalgičari trebate isto tako shvatiti tu činjenicu jer dok je istina da uz ovakve ljudske resurse bolje nije moglo s druge strane je i funkcioniralo samo zato što je vrhovni krimos znao dobro reketariti i ucjenjivati ne bi li namaknuo paricu da se utopija Yuge održi, zato je i otišlo sve u 3PM čim je riknul...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


vuksadinare dislikes this post

Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by Sora 18/8/2020, 21:34

Brain32 wrote:
jastreb wrote:Sve je tocno rekao.

Juga je bila najveci domet juznosl.naroda. plafon.

Sve drugo su iluzije.
Pa znaš kaj...sa ovako dobrim odmakom neka se ljuti tko hoće ali nisi puno fulao. 
Za ovaj mentalitet je to stvarno plafon, ali opet bila je jebeno dugoročno neodrživa tako da bi opet spali na ovo.

Vi jugonostalgičari trebate isto tako shvatiti tu činjenicu jer dok je istina da uz ovakve ljudske resurse bolje nije moglo s druge strane je i funkcioniralo samo zato što je vrhovni krimos znao dobro reketariti i ucjenjivati ne bi li namaknuo paricu da se utopija Yuge održi, zato je i otišlo sve u 3PM čim je riknul...
Ma puste priče 
A što plenki radi  nego žica kredite 
Jednog dana kad nestane hrvatske  bit  će croatonodtslgičsra, 
To je zakon povijesti 
Ako ju ti ne mnrnjsš, ona  će tebe 
Jedino koji je uhvatio povijest za rogpve je bio TITO 
MOŽDA ZA 100 GOD SHVATITE

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by mentalitet 19/8/2020, 20:16

Sora wrote:Bravo 
Nisi niš rekao o jugi ali nema veze 
Valjda si mlad i zelen
O  msmiću je točno

Yuga je bila najbolje rijeshenje za sve slavenske narode na tome podruchju iz ekonomskih razloga..Shta cesh ti ochekivati od sadashnjih mini drzavica koje se ne mogu same ni izdrazavati..Ja sam uvijek taj prostor dozivljavao kao neshto iz chega svi imaju neku korist,Mene nisu jebale ideoloshka sranja jer nikada nisam pripadao ni jednoj partiji nego sam cijeli zivot gledao da budem na strani pravde i dobra ..Zato mene ne jebe drzava ilinacija nego okruzenje u kojemu se mogu osjecati slobodno i slobodno raditi,,misliti a da pri tome nikoga ne ugrozavam niti da mene netko ugrozava,,Mogao bih zivjeti medju africhkim plemenima samo ako je poglavica fer i pravedan ,,kuzish?
U bivshoj YU koliko toliko su ljudi bili sigurni a ja se sjecam da sam obishao cijeli Jadran auto stopom i nisam se plashio spavati po tome kamenjaru osim shto sam se plashio komaraca i zmija..Od dolaska takozvane demokracije plashio sam se spavati u rodjenoj kuci jer su kriminalci dobili svojih pet minuta..Mozda si mu jebo zenu ili kcerku pa te optuzi da si peta kolona iako su mu i zena ili kcerka bile ushitite mogucnoshcu tudjeg kurca u odnosu na njegovu kiticu koja je sluzila samo da moze pishat...
Medjutim posojale su takozvane komunistichke elite koje su zivjele kao pijavice na tkivu svoga naroda kao i dans ..Postojala je murija i vojska od kojih kada su trebali obavljati svoj posao nisht koristi od njih..Postojala je zdravstvena zashtita koju tada nisu imali ni mnogo bogatiji ameri ili schwabe..Prava zena su bila poshtovana i na papiru i u stvarnosti...Svaka zena nakon porodjaja imala je pravo na godinu dana placenog porodiljskog odmora..Postojalo je i shkolstvo koje nije bilo potkupljivo i gdje su se stvarali stvarni Doktori i Inzenjeri..a ne kao danas..pas mater ne znaju sami ni sijalicu doma promijeniti a kurche se diplomom koja je kupljena (chast izuzetcima..ali takvi ionako ne ostaju na ovim prostorima nego piche shto dalje iz tih balkanskih mentalnih vukojebina. Da bio sam za YU iz tih pozitivnih razloga a i zato shto sam mislio i dan danas mislim da bi to bila kudikamo jeftinija drzava nego ove danashnje pa zbog toga bi ako nishta neni gradjani placali manji porez i vishe bi im ostajalo u dzepu nego u svojim banana drzavama..Sada mislim da tu i takvu drzavu ta balkanska stoka i nije zavrijedila pa zato se treba boriti da nikada vishe ne uskrsne..Neka stoka sitnog zuba popushi kurac do kraja i neka dodje do istrebljenja tih glupih plemena pa neka dodje neki noralan narod da zivi i radi u toj prirodnoj ljepoti koja nigdje skoro na svijetu ne postoji kao tamo....Uvijek sam govorio kad je bog dijelio zemlju dao je najljepshu naj gorim narodima,,Neka si jebu mater,,ja sam se maknuo i ne zalim vishe posebno jer me se prije dvije godine neshto dojmilo pa sam sam sebi rekao..majmune glupi i ti bi se ovdje vratio medju stoku sitnog zuba ...bog te jebo nakon mjesec dana bi zasigurno nekome sprashio metak u chelo i eto ti sranja..Zato je bolje shto dalje od govana..Ali ti mogu reci iz svoga iskustva da isti ti narodi u inozemstvu se slazu i druze kao za vrijeme YU..Moguce da je bolja supstanca toga svijeta otishla a ostali sami idioti koji su si slozili onako kako im pashe...Bujrum ,,shto bi reko Haso...ali bez mene...eto..
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by jastreb 20/8/2020, 07:25

mentalitet wrote:
Sora wrote:Bravo 
Nisi niš rekao o jugi ali nema veze 
Valjda si mlad i zelen
O  msmiću je točno

Yuga je bila najbolje rijeshenje za sve slavenske narode na tome podruchju iz ekonomskih razloga..Shta cesh ti ochekivati od sadashnjih mini drzavica koje se ne mogu same ni izdrazavati..Ja sam uvijek taj prostor dozivljavao kao neshto iz chega svi imaju neku korist,Mene nisu jebale ideoloshka sranja jer nikada nisam pripadao ni jednoj partiji nego sam cijeli zivot gledao da budem na strani pravde i dobra ..Zato mene ne jebe drzava ilinacija nego okruzenje u kojemu se mogu osjecati slobodno i slobodno raditi,,misliti a da pri tome nikoga ne ugrozavam niti da mene netko ugrozava,,Mogao bih zivjeti medju africhkim plemenima samo ako je poglavica fer i pravedan ,,kuzish?
U bivshoj YU koliko toliko su ljudi bili sigurni a ja se sjecam da sam obishao cijeli Jadran auto stopom i nisam se plashio spavati po tome kamenjaru osim shto sam se plashio komaraca i zmija..Od dolaska takozvane demokracije  plashio sam se spavati u rodjenoj kuci jer su kriminalci dobili svojih pet minuta..Mozda si mu jebo zenu ili kcerku pa te optuzi da si peta kolona iako su mu i zena ili kcerka bile ushitite mogucnoshcu tudjeg  kurca u odnosu na njegovu kiticu koja je sluzila samo da moze pishat...
Medjutim posojale su takozvane komunistichke elite koje su zivjele kao pijavice na tkivu svoga naroda kao i dans ..Postojala je murija i vojska od kojih kada su trebali obavljati svoj posao nisht koristi od njih..Postojala je zdravstvena zashtita koju tada nisu imali ni mnogo bogatiji ameri ili schwabe..Prava zena su bila poshtovana i na papiru i u stvarnosti...Svaka zena nakon porodjaja imala je pravo na godinu dana placenog porodiljskog odmora..Postojalo je i shkolstvo koje nije bilo potkupljivo i gdje su se stvarali stvarni Doktori i Inzenjeri..a ne kao danas..pas mater ne znaju sami ni sijalicu doma promijeniti a kurche se diplomom koja je kupljena (chast izuzetcima..ali takvi ionako ne ostaju na ovim prostorima nego piche shto dalje iz tih balkanskih mentalnih vukojebina. Da bio sam za YU iz tih pozitivnih razloga a i zato shto sam mislio i dan danas mislim da bi to bila kudikamo jeftinija drzava nego ove danashnje pa zbog toga bi ako nishta neni gradjani placali manji porez i vishe bi im ostajalo u dzepu nego u svojim banana drzavama..Sada mislim da tu i takvu drzavu ta balkanska stoka i nije zavrijedila pa zato se treba boriti da nikada vishe ne uskrsne..Neka stoka sitnog zuba popushi kurac do kraja i neka dodje do istrebljenja tih glupih plemena pa neka dodje neki noralan narod da zivi i radi u toj prirodnoj ljepoti koja nigdje skoro na svijetu ne postoji kao tamo....Uvijek sam govorio kad je bog dijelio zemlju dao je najljepshu naj gorim narodima,,Neka si jebu mater,,ja sam se maknuo i ne zalim vishe posebno jer me se prije dvije godine neshto dojmilo pa sam sam sebi rekao..majmune glupi i ti bi se ovdje vratio medju stoku sitnog zuba ...bog te jebo nakon mjesec dana bi zasigurno nekome sprashio metak u chelo i eto ti sranja..Zato je bolje shto dalje od govana..Ali ti mogu reci iz svoga iskustva da isti ti narodi u inozemstvu se slazu i druze kao za vrijeme YU..Moguce da je bolja supstanca toga svijeta otishla a ostali sami idioti koji su si slozili onako kako im pashe...Bujrum ,,shto bi reko Haso...ali bez mene...eto..
Ovo kao da si od mene prepisao (osim par sitnica sa kojima se ne slažem,ali opet bitno ne mijenjaju poruku).
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by dzango 20/8/2020, 08:49

Jugoslavija nije problem. Ona nikada nije valjala. Problem su današnje države koje nisu ni za kurac pa seonda poziva na bivšu državu.

_________________
Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili - Page 2 Empty Re: Zdravko Mamić: Jugoslavija je bila jedna od najljepših zemalja svijeta, a mi smo je iskasapili

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum