ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York je zauvijek umro, evo i zašto

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Empty Re: New York je zauvijek umro, evo i zašto

Post by darth_vader 20/8/2020, 15:25

Abe, kod nas di god zagrabiš u zadnje vrime, ne mo'š više falit... jedino nam Filipinci malo mogu popraviti prosjek... tako da naši/srpski čobani, na isti kurac ti to sve dođe...

darth_vader

Posts : 19683
2014-04-17


Back to top Go down

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Empty Re: New York je zauvijek umro, evo i zašto

Post by veber 20/8/2020, 15:43

RayMabus wrote:NYC je dužan devet miljardi dolara. Sad kad se bijelci premjeste i nestane upliva love ovi će potonit još više a onda će počet iseljavat i normalni latinosi i crnci ( oni koji žele živjeti od svog rada ) i ostat će samo nadrogirani neradnički šljam.
ako je točan tvoj podatak, to je goli kurac prema zagrebu koji ima skoro 3 milijarde eura odnosno 3,6 milijardi dolara.
treba im bandića poslat. odmah bi ny došao na 300 milijardi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Empty Re: New York je zauvijek umro, evo i zašto

Post by Pirate 20/8/2020, 15:49

Taman posla da povjerujem u propast New Yorka, ovo je samo privremeno stanje.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Empty Re: New York je zauvijek umro, evo i zašto

Post by darth_vader 20/8/2020, 16:00

veber wrote:
RayMabus wrote:NYC je dužan devet miljardi dolara. Sad kad se bijelci premjeste i nestane upliva love ovi će potonit još više a onda će počet iseljavat i normalni latinosi i crnci ( oni koji žele živjeti od svog rada ) i ostat će samo nadrogirani neradnički šljam.
ako je točan tvoj podatak, to je goli kurac prema zagrebu koji ima skoro 3 milijarde eura odnosno 3,6 milijardi dolara.
treba im bandića poslat. odmah bi ny došao na 300 milijardi.


Jer ste vi to tražili... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Empty Re: New York je zauvijek umro, evo i zašto

Post by veber 20/8/2020, 16:12

jasambrend wrote:
veber wrote:
RayMabus wrote:NYC je dužan devet miljardi dolara. Sad kad se bijelci premjeste i nestane upliva love ovi će potonit još više a onda će počet iseljavat i normalni latinosi i crnci ( oni koji žele živjeti od svog rada ) i ostat će samo nadrogirani neradnički šljam.
ako je točan tvoj podatak, to je goli kurac prema zagrebu koji ima skoro 3 milijarde eura odnosno 3,6 milijardi dolara.
treba im bandića poslat. odmah bi ny došao na 300 milijardi.


Jer ste vi to tražili... 💪
stoje dvije penzićke ispred mene, razmak 4 metra za svaki slučaj.
praktično u jednoj rečenici čuješ;
-jebemti bandića digao je komunalno, vodu, zrak, a 5 sec kasnije, kaj je dobar dal nam je 100kn na mirovinu.

kada im velim daj šišmiši stari odplahutajte do blagajne jer mi se ne da čekat mirovina u konzumu.

pak čuješ da smo neodgojeni, bezobrazni i da za vrijeme tita tako nije bilo.
na blagajni se kune u plenkovića i adezej kako su dobri.

naravno da mi vrag ne da mira pa im velim da su ziher jer stare šišmiše covid ne posjećuje.


ti šišmiši se ne daju, to je ko peronospora.
a u trgovini se pojave u doba marende za bauštelce.


baš je u deset morala po kruh.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Empty Re: New York je zauvijek umro, evo i zašto

Post by darth_vader 20/8/2020, 16:43

Je, imaš osjećaj da sve tempiraju kako bi zajebavali šljakere...:D
A u ono vrime potpunog lockdowna nisi moga u niti jedan dućan ući od njih, doslovce od-do svi supermarketi bili puni penzića... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Empty Re: New York je zauvijek umro, evo i zašto

Post by veber 20/8/2020, 16:51

jasambrend wrote:Je, imaš osjećaj da sve tempiraju kako bi zajebavali šljakere...:D
A u ono vrime potpunog lockdowna nisi moga u niti jedan dućan ući od njih, doslovce od-do svi supermarketi bili puni penzića... :D
garant. kužiš u 9 i po ili 10 baš mora po provijant.
onda dođe na kasu i zaboravil je jednu naranču i pol kile krumpira...
ja s malim djetetom a penzić me pita jel može on ispred, olfo je star. ja kupujem djetetu voćku i sokić ovaj poharao pol konzuma.
mrš, šišmišu.

u njemačkoj na masi trgovina imaš natpis gdje se umoljavaju stari šišmiši da zbog radnika izbjegavaju kupnju između 9 i 12.
rewe na sjeveru njemačke ima radničke blagajne za marendu. uvjet da si zmusan.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Empty Re: New York je zauvijek umro, evo i zašto

Post by kic 20/8/2020, 20:26

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Empty Re: New York je zauvijek umro, evo i zašto

Post by crvenkasti 20/8/2020, 22:56

Sve je bila laž. Moglo se vidjeti.

Jesam bio budala što sam odbijao vjerovao da me lažu?

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Empty Re: New York je zauvijek umro, evo i zašto

Post by Serbinho-3 21/8/2020, 00:10

Ne znam Cikago kako stoji, ali znam da ne zavisi od turista i da 


je ekipa dosta surova u poredjenju sa Njujorkom.


Zimi ne mozes ostati duze od 10 minuta napolju, smrznes se.


Lik iz Majamija ne veruje da mu se urin pretvara odmah u led,


misli to je Majami Latino da zapisava okolo.

Nije samo minus 50 stepeni, vec i ledeni vetar sto duva sa Lake


Michigan-a.


Surova je Korona, ali i Cikago jos suroviji.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26458
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Empty Re: New York je zauvijek umro, evo i zašto

Post by Serbinho-3 21/8/2020, 00:56

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Wxtk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWm1FN01EQV8vMDViYzBiNzc5ODdkODFiNmUwMDQ1NmUzMGExMzFlZWIuanBnkZMCzQJCAIEAAQ

“Šetaju poput zombija među MILIJARDERSKIM VILAMA” Ovo mesto je bilo sinonim NAJVEĆEG LUKSUZA rezervisano samo za bogate i ostvarenje sna influensera, a sada svi BEŽE GLAVOM BEZ OBZIRA 
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26458
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

New York je zauvijek umro, evo i zašto - Page 2 Empty Re: New York je zauvijek umro, evo i zašto

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum