ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!'

Go down

Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!' Empty Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!'

Post by vuksadinare 11/8/2020, 18:45

https://www.dnevno.hr/vijesti/regija/vuk-draskovic-ne-moze-usutkati-suprugu-palili-smo-rusili-i-silovali-ostavili-smo-krvavi-trag-od-vukovara-do-kosova-1515955/?fbclid=IwAR1BzdtmSj_J1SfmB2jEh_lGrA3zlcfBvZF3mbdwbg5HH04TVQKdL4W_FBs
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!' Empty Re: Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!'

Post by Serbinho-3 12/8/2020, 01:32

“Ne priznajemo da smo agresori već prodajemo patriotizam”
“Ratovali smo dosta. Išli smo u Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu, pa najzad na Kosovo. I šta smo uradili? Poraženi svuda, istjerani smo iz Slovenije, Hrvatske, iz Bosne i naravno i sa Kosova. Ostavili smo krvave zločinačke tragove za sobom koji se sada otkrivaju po Haškom tribunalu, na suđenjima našim političkim i vojnim komandantima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!' Empty Re: Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!'

Post by Serbinho-3 12/8/2020, 01:32

Valjda mislila na svog muza :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!' Empty Re: Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!'

Post by michaellcmacha 12/8/2020, 03:45

valjda

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!' Empty Re: Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!'

Post by kaya 12/8/2020, 08:57

Pa lijepo kaže , postoji taj jasan trag zločina i agresije od slovenije, hrvatske, bih do kosova gdje su slali vojsku i to vidi čitav svijet. Osim njih koji to zamotavaju 20 godina u nekakvu obranu i patriotizam i " nisu" to bili oni i zato su u problemu sa svima.
Za razliku od crne gore koju su svi zaboravili da su uopće sudjelovali u tome.
Jer su se ispričali, zatvorili usta i nastavili u korak sa svijetom.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!' Empty Re: Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!'

Post by vuksadinare 12/8/2020, 09:05

kaya wrote:Pa lijepo kaže , postoji taj jasan trag zločina i agresije od slovenije, hrvatske, bih do kosova gdje su slali vojsku i to vidi čitav svijet. Osim njih koji to zamotavaju 20 godina u nekakvu obranu i patriotizam i " nisu" to bili oni i zato su u problemu sa svima.
Za razliku od crne gore koju su svi zaboravili da su uopće sudjelovali u tome.
Jer su se ispričali, zatvorili usta i nastavili u korak sa svijetom.
pa dovoljno ti je ovo...oluja je zlocin a u vukovaru i srebrenici i na kosovu su isprovocirali srbe da nesto žbrlj,mrlj nevaljalo naprave sto oni inace ne bi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!' Empty Re: Vuk Draskovic ne moze ucutkati suprugu Danicu koja kaze:'Ostavili smo krvavi trag od Vukovara do Kosova.Mi smo agresori.Palili smo i ubijali!'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum