ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu

Go down

Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu Empty Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu

Post by Guest 6/8/2020, 21:01

https://www.novilist.hr/vijesti/hrvatska/milosevic-dan-poslije-knina-osudujem-sve-zlocine-nad-hrvatima-lovas-skabrnju-nadin/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu Empty Re: Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu

Post by Noor 6/8/2020, 22:13

e, taj je yebo ježa study

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu Empty Re: Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu

Post by epikur37 6/8/2020, 22:19

hrvatskim društvom počinju teći nove struje, ožičje se povezuje, kratki spojevi izoliraju, gubitak napona smanjuje....


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu Empty Re: Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu

Post by mentalitet 6/8/2020, 22:42

Ja vec godinama trubim gdje god imam mogucnost da se selektivnom pravdom ne moze nista postici ako se zeli mir na prostorima bivshe YU.Srbiju .Hrvatsku i BiH nitko ne bi trebao tjerati da svoje ratne zlocince izvede pred nepristrasni sud,jer samo tako se mogu poceti smiriviati tenzije medju bivsom "bracom".Ali kako to izvesti kada odmah neki iz tih naroda skoce na sa drveta na dvije noge i kazu....A ne ,ne,ne,nismo mi poceli rat ili drugi u obrambenom ratu su zlocini dozvoljeni...ili oni treci...nad nama je izvrsen genocid..Sve je to napravljeno u inozemnim kuhinjama kako medju tim narodima odrzati i zadrzati pa ako treba i povecavati mrznju kako bi danas sutra ako bude zatrebalo (ako ne budu radili sto im se naredi sa zapada) lutkari povukli konchice u odredjenom smjeru i novi igrokaz bi opet mogao pocheti na shtetu tih naroda.
Pisao sam na onome starom forumu i dokazivao jednostavnim konstatacijama da je Hrvatskoj Zapad prijatelj davno bi im omogucili pripajanje Hercegovine i recimo Posavine.Eto Njemacka kao fol najveci Hrvatski prijatelj da je stvarni prijatelj (mada svaka prosjechna budala zna da u politici nema prijateljstva nego da vladaju interesi) trebala je otvoriti u Hrvatskoj najmanje jedno 100 tvornica sa kojima bi pomogla da se narod ne iseljava.Ali schwabiji to ne treba ,treba joj radna snaga u koju nije ulagala ni prebijenog eura.Desilo se obratno (mozde netko pomisliti gle budale pise o nekim urotama) od onoga shto bi pravi prijatelj uchinio za nekoga.Tko je platio ovu cijenu koju imate danas svi na Balkanu..pa mali chovjek shto je paradoksalno taj mali balkanski chovjek jebe mamicu onom drugom i mrzi ga a kriminalci koji su izvukli najvecu korist iz rata se jako dobro slazu i pomazu (Gotovina osigurao putovnicu Legiji,eno moj bivsi frend Guco zivi u Srbiji,ima njihovo drzavljanstvo i od tuda upravlja svojom "teshko stechenom" imovinom u Hrvatskoj).Ljudi a vi se bavite glupostima ,,slavite protjerivanje obichnih seljaka koji su morali na svim stranama uzimati pushke u ruke jer ako nisu,,zna se shto bi ih slijedilo..Muslimani slave protjerivanje hrvata iz srednje Bosne..Srbi slave protjerivanje muslimana,,muslimani slave protjerivanje srba i hrvata iz Sarajeva..Na kraju jadan je bio svatko tko je bio manjina ...taj je najebo..pa zar to nije isti mentalitet koji koristi istu formulu..Protjeraj..opljachkaj...popali da se vishe nemaju gdje vratiti...Gdje su civilizacijski postupci koji su korishteni u Ninbergu,,sudjeno je vodjama i zlocincima od strane zapada ali se nije optuzio cijeli narod..Ako pak prihvacate formulu da je cijeli srpski narod u Krajini kriv onda morate biti spremni da je i cijeli hrvatski narod kriv za Jasenovac.Pokusavam da objasnim kako balkanjerosi na sve tri strane imaju dvostruke arshine pri procjeni dogadjaja koji su predhodili ratu i koji su se desili za vrijeme rata.Eto sad se kaze da su sve zrtve rata iste i da ih ne treba ubijati vishe puta jer je i to zlochin.A moglo se to odmah reci nakon rata i skratiti period mrznje izmedju balkanskih plemena.Ja sam dugo gajio nadu da ce to nove generacije ispraviti i da ce doci normalni neoptereceni ljudi koji ce ako nishta pokushati da poprave ono shto su odredjeni pojedinci radili u ime tri naroda.Jedan poznati bivshi gradjanin Hrvatske uz kavu na moje pitanje..pa sta se ovo deshava ljudi se ponashaju kao muhe..odgovorio mi je ..A chuj,,zivimo ovdje stoljecima isprepletani i pod utjecajem najvecih kultura koje su ljudska bica stvorila pa za tih skoro tisucu godina nismo nista naucili..odgovor je stigao protupitanjem ..Zar mislish da cemo neshto nauchiti u slijedecih 100 godina??Mebi je bilo dovoljno da shvatim o kakvim se ljudima radi..primitivni divljaci..shta drugo reci a to se potvrdjuje i na ovome forumu..dok oni koji su rodjeni u ratu vec razmishljaju kako da zbrishu sa tih ukletih prostora.Dakle,uzivajte i dalje u onome shto ste posijali uz pomoc odredjenih zapadnih elita kojima ste bili i ostali i bit cete samo sluge..kojima vlada 200 odabranih..Kako kaze onaj ..Kilo mozga dvije kune,,a jebga glupi mozak nigdje nije na cijeni.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu Empty Re: Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu

Post by mentalitet 6/8/2020, 22:51

epikur37 wrote:hrvatskim društvom počinju teći nove struje, ožičje se povezuje, kratki spojevi izoliraju, gubitak napona smanjuje....



Taj potez ce imati smisla samo ako naidje na pravi odgovor..Podrzavam sve sto donosi mir i smanjivanje tenzija..ali se bojim da ce se fokus mrznje prenijeti na istovjetne narode..Eto sada ce rijetko koji 'rvat moci nesto reci protiv Pupovca mada ne sumnjam u njihovu mashtu da izmisle neki psinu u dokazivanju kako je on chetnik..Nadam se da ce hrvati konachno pocheti uvidjati tko im je glavni neprijatelj..a to ce stvoriti tenzije medju istim narodom kao shto ce i srbi jebati mater Pupovcu ,,njemu jbechina ionako ne gine...od obadviju strana..Kod kuce im zene ne daju pichke pa ajd da karamo Pupu,,,::)))Ma to je sve ionako ludo nije vrijedno komentara ali mi danas neshto dosadno pa reko ajde da vidim da li se shto promijenilo u ovih par dana:::))
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu Empty Re: Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu

Post by Eroo 6/8/2020, 23:55

mentalitet wrote:
epikur37 wrote:hrvatskim društvom počinju teći nove struje, ožičje se povezuje, kratki spojevi izoliraju, gubitak napona smanjuje....



Taj potez ce imati smisla samo ako naidje na pravi odgovor..Podrzavam sve sto donosi mir i smanjivanje tenzija..ali se bojim da ce se fokus mrznje prenijeti na istovjetne narode..Eto sada ce rijetko koji 'rvat moci nesto reci protiv Pupovca mada ne sumnjam u njihovu mashtu da izmisle neki psinu u dokazivanju kako je on chetnik..Nadam se da ce hrvati konachno pocheti uvidjati tko im je glavni neprijatelj..a to ce stvoriti tenzije medju istim narodom kao shto ce i srbi jebati mater Pupovcu ,,njemu jbechina ionako ne gine...od obadviju strana..Kod kuce im zene ne daju pichke pa ajd da karamo Pupu,,,::)))Ma to je sve ionako ludo nije vrijedno komentara ali mi danas neshto dosadno pa reko ajde da vidim da li se shto promijenilo u ovih par dana:::))
Ma neka te, ali br'te skrati to.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu Empty Re: Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu

Post by Eroo 6/8/2020, 23:58

epikur37 wrote:hrvatskim društvom počinju teći nove struje, ožičje se povezuje, kratki spojevi izoliraju, gubitak napona smanjuje....


Dok komšijama izvlačite kablove iz zida pa se iznenada resitiraju na tvorničke postavke.
Tako da ih nemam potrebe  komentirati, sve sami kažu.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu Empty Re: Boris Milošević osudio zločine nad Hrvatima u ratu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum