ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju

Go down

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Empty Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju

Post by Šandor Winnetou 3/8/2020, 02:48




https://priznajem.hr/novosti/hrvatska/video-pogledajte-novi-americko-hrvatski-dokumentarni-film-operacija-oluja/128943/

_________________
Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Empty Re: Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju

Post by Šandor Winnetou 3/8/2020, 02:54

uglavnom Peter Galbraith kaže da su se debelo zajebali što su zaustavili Hrvatske snage pred Banja Lukom

_________________
Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Empty Re: Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju

Post by Šandor Winnetou 3/8/2020, 03:02

za pižona i raspravu od neki dan, ovdje se potvrđuje ono što sam mu rekao da međunarodna zajednica dobro pamti zarobljavanje vojnika UNa i njihovo vezanje za možebitne ciljeve NATO snaga.

_________________
Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Empty Re: Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju

Post by Šandor Winnetou 3/8/2020, 03:03

usput je napomenuto kako su Hrvatski specijalci spasili jednog pilota iz srpskih ruku, čisto da pižon prestane blebetati o ww2 i spašavanju savezničkih pilota.

_________________
Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Empty Re: Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju

Post by Šandor Winnetou 3/8/2020, 08:27

Nadalje Židovska zajednica hvali RH i njeno čelništvo da su ih spasili od srba iz Sarajeva i dali im sve dokumente da mogu ostati u RH, kažu da su zahvalni zauvijek zbog toga

_________________
Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Empty Re: Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju

Post by Šandor Winnetou 3/8/2020, 12:36

malo da dignem temu, da je pižon vidi ;)

_________________
Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Empty Re: Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju

Post by Guest 3/8/2020, 13:43

Evo da je i ja malo osvježim

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju 26339f10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Empty Re: Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju

Post by mentalitet 3/8/2020, 18:22

mobiu$ wrote:Evo da je i ja malo osvježim

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju 26339f10


Sto ti je podsvijest..stricek Freud je govorio da se "intelektualcima" tesko dize kurac zato sto se zapletu u svojim mislima pa onda uzmu kao fetish neku ofarbanu krpu i drkaju na nju::))
Doduse i ja bas nisam mentalno chist jer nakon jebachine obrishem kurac sa njom..a nisam neki intelektualac kao ti...bog te jebo divit se bilo kojoj zastavi mogu samo oni koji nisu sigurni u sebe i kojima je potreban chopor da bi se osjecali sigurno...Pod tom zastavom i u ime te krpe ubijeno je stotine tisuca ljudi..zidova,cigana,srba .hrvata i drugih koji se nisu slagali sa idejom koju personalizira ta krpa..Svaka chast na iskrenosti,,Vishe cijenim ljude koji kazu ja sam mentalni ustasha nego one koji glume neke demokrate a u dushi su isti kao ti,,Kada je "pamet" jednog naroda takva shto ochekivati od onih primitivaca sa kamenjara??
mentalitet
mentalitet

Posts : 5042
2020-07-05


Back to top Go down

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Empty Re: Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju

Post by Šandor Winnetou 3/8/2020, 20:21

mentalitet wrote:
mobiu$ wrote:Evo da je i ja malo osvježim

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju 26339f10


Sto ti je podsvijest..stricek Freud je govorio  da se "intelektualcima" tesko dize kurac zato sto se zapletu u svojim mislima pa onda uzmu kao fetish neku ofarbanu krpu i drkaju na nju::))
Doduse i ja bas nisam mentalno chist jer nakon  jebachine obrishem kurac sa njom..a nisam neki intelektualac kao ti...bog te jebo divit se bilo kojoj zastavi mogu samo oni koji nisu sigurni u sebe i kojima je potreban chopor da bi se osjecali sigurno...Pod tom zastavom i u ime te krpe ubijeno je stotine tisuca ljudi..zidova,cigana,srba .hrvata i drugih koji se nisu slagali sa idejom koju personalizira ta krpa..Svaka chast na iskrenosti,,Vishe cijenim ljude koji kazu ja sam mentalni ustasha nego one koji glume neke demokrate a u dushi su isti kao ti,,Kada je "pamet" jednog naroda takva shto ochekivati od onih primitivaca sa kamenjara??
srbo ajd skrati te svoje plahte, možda čak budeš nekome i zanimljiv

_________________
Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Empty Re: Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju

Post by Guest 4/8/2020, 00:43

U ovo doba bile su odrađene predradnje, naročito upad u komunikacijske sustave, a u 04:00 započela je sama VRO “Oluja”, topničkim djelovanjem i napadnim operacijama borbenih zrakoplova.

Istina jest da je omjer ljudstva bio 3:1 u korist OSRH, ali što se tiče tehnike paritet ili prednost je zapravo bila na srpskoj strani (poglavito borbena vozila i helikopteri). Narativ o golorukom narodu i hrabroj srpskoj vojsci, te do očiju naoružanih ustaša ne stoji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju Empty Re: Čisto malo za osvježavanje memorije biološkoj masi pred Oluju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum