ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PIFSKI KUTAK

Go down

PIFSKI KUTAK Empty PIFSKI KUTAK

Post by Guest Mon 27 Jul - 23:30

Koga još svrbi pička da mi se mota po ViP-u, može si naći ovdje retarda pa s njim debatirati.

Ako vas vidim gore, a brenda i Antu naročito, tražiti ćete nakon 5 minuta sa mnom prvi konop i drvo da ne trošite kisik nama ostalima. PIFSKI KUTAK 1f608
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PIFSKI KUTAK Empty Re: PIFSKI KUTAK

Post by Guest Mon 27 Jul - 23:46

Vidim osjecaju se ugrozeni ...boje se da im ne preotmu sojku i one dvije polu zene polu trol polu zmije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PIFSKI KUTAK Empty Re: PIFSKI KUTAK

Post by Guest Mon 27 Jul - 23:55

Dybala wrote:Vidim osjecaju se ugrozeni ...boje se da im ne preotmu sojku i one dvije polu zene polu trol polu zmije

Ajme meni, čovjek gore zasere svaku raspravu.

Pustit ću te ovaj put zbog avatara...bio i ostao Najveći.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PIFSKI KUTAK Empty Re: PIFSKI KUTAK

Post by FRANK Tue 28 Jul - 0:00

mobiu$ wrote:Koga još svrbi pička da mi se mota po ViP-u, može si naći ovdje retarda pa s njim debatirati.

Ako vas vidim gore, a brenda i Antu naročito, tražiti ćete nakon 5 minuta sa mnom prvi konop i drvo da ne trošite kisik nama ostalima. PIFSKI KUTAK 1f608
Pozdravi kevu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

PIFSKI KUTAK Empty Re: PIFSKI KUTAK

Post by Guest Tue 28 Jul - 0:04

FRANK wrote:
mobiu$ wrote:Koga još svrbi pička da mi se mota po ViP-u, može si naći ovdje retarda pa s njim debatirati.

Ako vas vidim gore, a brenda i Antu naročito, tražiti ćete nakon 5 minuta sa mnom prvi konop i drvo da ne trošite kisik nama ostalima. PIFSKI KUTAK 1f608
Pozdravi kevu

Ante nju nije nategao ko nije pitao.

Dakle ti nisi. Možda i nisi vidio rata, ali PTSP imaš. A, ništa, nastavi pisati s vibratorom u dupetu, ugodniji si sugovornik.

Pozdravi si djecu (dobro, nisu tvoja, al ajd).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PIFSKI KUTAK Empty Re: PIFSKI KUTAK

Post by FRANK Tue 28 Jul - 0:08

mobiu$ wrote:
FRANK wrote:
mobiu$ wrote:Koga još svrbi pička da mi se mota po ViP-u, može si naći ovdje retarda pa s njim debatirati.

Ako vas vidim gore, a brenda i Antu naročito, tražiti ćete nakon 5 minuta sa mnom prvi konop i drvo da ne trošite kisik nama ostalima. PIFSKI KUTAK 1f608
Pozdravi kevu

Ante nju nije nategao ko nije pitao.

Dakle ti nisi. Možda i nisi vidio rata, ali PTSP imaš. A, ništa, nastavi pisati s vibratorom u dupetu, ugodniji si sugovornik.

Pozdravi si djecu (dobro, nisu tvoja, al ajd).
Ova ti je dobra.
Nju nije nategao ko nije pitao.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

PIFSKI KUTAK Empty Re: PIFSKI KUTAK

Post by Guest Tue 28 Jul - 0:21

FRANK wrote:
mobiu$ wrote:
FRANK wrote:
mobiu$ wrote:Koga još svrbi pička da mi se mota po ViP-u, može si naći ovdje retarda pa s njim debatirati.

Ako vas vidim gore, a brenda i Antu naročito, tražiti ćete nakon 5 minuta sa mnom prvi konop i drvo da ne trošite kisik nama ostalima. PIFSKI KUTAK 1f608
Pozdravi kevu

Ante nju nije nategao ko nije pitao.

Dakle ti nisi. Možda i nisi vidio rata, ali PTSP imaš. A, ništa, nastavi pisati s vibratorom u dupetu, ugodniji si sugovornik.

Pozdravi si djecu (dobro, nisu tvoja, al ajd).
Ova ti je dobra.
Nju nije nategao ko nije pitao.

Pa tako je, ja barem ne lažem.

Stara mi je bila žešća kurvetina, šta sad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PIFSKI KUTAK Empty Re: PIFSKI KUTAK

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum