ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by RayMabus 27/7/2020, 13:31

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi O_8330583_1280

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/bitka-za-velike-gradove-split-rijeka-i-osijek-mijenjaju-kandidate-s-bandicem-nitko-ne-zeli-15010378
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Re: Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by vuksadinare 27/7/2020, 13:44

...bandicu zagreb opet...jer jednostavno je prejak u nekoliko zagrebackih kvartova a to su i najbrojniji kvartovi...i previse je usluga ucinjeno....ova druga tri grada sve je otvoreno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Re: Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by Eroo 27/7/2020, 13:46

Sve se vrti oko toga tko će vladati s novcem, građani su tu samo da potvrde. 
Tko to ne razumije je teška budala. Nepismena. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74522
2016-07-22


Back to top Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Re: Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by vuksadinare 27/7/2020, 13:49

bandic ove lokalne izbore dobit ce manje glasova nego na prethodnim ali dovoljno da pbjedi...jer lokalni izbori su druagciji izbori nego parlamentarni ili za eu izbore...bandicu je dovoljno d adobije najvise glasova u istocnim sjelovima zagreba koji i jesu najnapuceniji a tu dobije uvijek dosta uvjerljivo sto mu kompenzira gubitak glasova u centru zagreba..dok na zapadu i da ne bud eprvi izbor vazno mu je da razlika u korist protivnika ne bud eosjetna..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Re: Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by RayMabus 27/7/2020, 13:50

Kata šmajser

https://slobodnadalmacija.hr/sd-plus/spektar/ivo-bonkovic-dok-kate-smajser-nastupa-beskromisno-sdp-je-na-umoru-i-beskrvan-takav-ne-odgovara-ni-hdz-u-koji-nema-dostojnog-partnera-za-svadu-1034719
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Re: Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by vuksadinare 27/7/2020, 14:02

podcjenjivat bandica je tezi oblik glpsti kad aje rijec o zagrebackim izborima..nekoliko mandata su mu najavljivali poraz..'sad sad je to to..zreo je za poraz'..kad ono mucak..ili corak...njegova stranka ionako nikad nije prolazila dobro na parlamentarnim izborima ali je na gradskim...tako da predmjevam bandic opet gradonacelnik a u gradskoj skupstini koalcija hdz/mb 365..plus mozda dp...ako uđu...i imaju vecinu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Re: Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by Brain32 27/7/2020, 17:13

Hrpetina idiota je glasala za njega i iz centra i to ne samo tih par tisuća podkapacitiranih parazita koje je uhljebio na naš račun. Naravno i na istoku grada ima otočića posljednjih preživjelih, živo me zanima kak će Petruševčani glasat, sigurno će mu biti zahvalni na prisilnom doseljavanju "brazilaca".
Uzme li Bandić više od 5% na izborima ne treba nam potvrda da živimo u gradu kompletnih idiota ili pak da to više nije naš grad nego zagrebačka palanka, glavni grad BiH...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


darth_vader and melkior like this post

Back to top Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Re: Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by vuksadinare 27/7/2020, 18:16

Brain32 wrote:Hrpetina idiota je glasala za njega i iz centra i to ne samo tih par tisuća podkapacitiranih parazita koje je uhljebio na naš račun. Naravno i na istoku grada ima otočića posljednjih preživjelih, živo me zanima kak će Petruševčani glasat, sigurno će mu biti zahvalni na prisilnom doseljavanju "brazilaca".
Uzme li Bandić više od 5% na izborima ne treba nam potvrda da živimo u gradu kompletnih idiota ili pak da to više nije naš grad nego zagrebačka palanka, glavni grad BiH...
Pa cuj sad birat izmedju njega i boljsevika tomasevica uzgred livnjaka porijeklom i kate smajser..biram bandica pa kako bilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Re: Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by debotoijusto 27/7/2020, 18:28

gotov je
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Re: Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by RayMabus 27/7/2020, 18:39

Nema ga u Saboru , nema mu ni kraljice. Koliko čujem Beroš na listi HDZ-A

Malo će dobiti malo mandata da bi on bio kralj tamo.

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi 61793007-bandic-torta
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Re: Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by Brain32 27/7/2020, 20:47

vuksadinare wrote:
Brain32 wrote:Hrpetina idiota je glasala za njega i iz centra i to ne samo tih par tisuća podkapacitiranih parazita koje je uhljebio na naš račun. Naravno i na istoku grada ima otočića posljednjih preživjelih, živo me zanima kak će Petruševčani glasat, sigurno će mu biti zahvalni na prisilnom doseljavanju "brazilaca".
Uzme li Bandić više od 5% na izborima ne treba nam potvrda da živimo u gradu kompletnih idiota ili pak da to više nije naš grad nego zagrebačka palanka, glavni grad BiH...
Pa cuj sad birat izmedju njega i boljsevika tomasevica uzgred livnjaka porijeklom i kate smajser..biram bandica pa kako bilo
A jebiga gle ako tebi ovo odgovara ja ti ne zamjeram, napravi kaj moraš mene je on i njegova gamad dotjerala do nuklearne opcije znači doslovce bilo tko samo ne on, isto tako iako često serem nemam ja zapravo ništa protiv niti Hercegovaca niti Bosanskih hrvata oni su samo te nesreće da je ovaj mafijaški klan iz njihovog kraja problem s njima imam jer pizde to neće priznat.

Ono što je doduše glavni adut Bandića nije sastav stanovništva nego fragmentacija glasova, on na taj način i pobire izbore svake godine jer se i desnica i ljevica fragmentiraju u više klanova dok je on našim novcima otkupio "kontrolni paket" odnosno onaj minimum postotka glasova koji ti nosi pobjedu. Iako ga prezirem iz dubine duše, neću nikada reći da je glup to prepuštam "profesorima i inžinjerima" koji natežu pivu ispred Stridona u 8 ujutro dok ja idem na posao...

Slijedeće izbore ćemo opet imati problem, HDZ će vjerojatno istaknuti Beroša, Most će imati svoje kandidate, Škoro će se također sigurno upetljati, to su već tri smjera tzv. desnice u gradu koji će pošteno rastepsti Bandićevu konkurenciju iz tog smjera. Interesantna mi je Pedjina izjava da bi mogli podržati Tomaševića kao kandidata, možda zrak je rijeđi na tim visinama ali dečku mozak očito ipak radi jer bi tako ljevica mogla ozbiljno kandidirati za "kontrolni paket" za skupštinu.

Što se tiče samog izbora za gradonačelnika, tu su po meni samo Bandić, Beroš i Tomašević (ako ga SDP podrži). Bilo koja kombinacija bi bila interesantna za drugi krug a najveća šansa HDZ-a je da Bandolinju smjesti istragu i proces pred izbore pa zasluge za to naravno pripišu sebi i svojem kandidatu kao borbu protiv korupcije, ujedno tako i peru ljagicu nastalu tijekom Kolindine kampanje te ostale kandidate "desnice" čine minijaturnima dok u isto vrijeme znatno smanjuju šanse crvenih brigada. 

Podlo ali bilo bi vrlo učinkovito, dopusti li HDZ pobjedu Bandiću zajebali su se jer će nad glavnim gradom vječno biti sjena korupcije i municija za izbore a dopusti li SDP-u da nogom učvrsti uporište u Zagrebu stavljaju se opet u defanzivu za iduće izbore. Osim toga sumnjam da nisu ni na koji način povezani sa lopovčinom tako da im je bolje da SDP i marksisti ne prčkaju po tome. Mene boli kurac, tko god makne Bandića - fala lepo!
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Re: Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by jastreb 27/7/2020, 20:55

Steta sto Ero nije u politici. 

On bi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi Empty Re: Lokalni izbori : S Bandićem nitko ne želi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum