ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Davor Stier rekao da protiv ćirilice u Vukovaru nema ništa protiv.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Davor Stier rekao da protiv ćirilice u Vukovaru nema ništa protiv. - Page 2 Empty Re: Davor Stier rekao da protiv ćirilice u Vukovaru nema ništa protiv.

Post by IL Risorto Tue 28 Jul - 0:06

Pobili ste milion nedužne srpske nejači,umjesto da im date malo čirilice da im zamažete oči,vi im još trljate sol na ranu.
To je pogrešna taktika,umjesto da sami kažemo,,braćo Srbi,hoće te li malo ćirilice'' onda bi se oni uvrijedili i rekli bi,,alo bre,koga vi zajebavate i podcjenjute,nismo nepismeni,znamo mi i latinicu''

IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Davor Stier rekao da protiv ćirilice u Vukovaru nema ništa protiv. - Page 2 Empty Re: Davor Stier rekao da protiv ćirilice u Vukovaru nema ništa protiv.

Post by michaellcmacha Tue 28 Jul - 0:16

סמאל wrote:Pobili ste milion nedužne srpske nejači,umjesto da im date malo čirilice da im zamažete oči,vi im još trljate sol na ranu.
To je pogrešna taktika,umjesto da sami kažemo,,braćo Srbi,hoće te li malo ćirilice'' onda bi se oni uvrijedili i rekli bi,,alo bre,koga vi zajebavate i podcjenjute,nismo nepismeni,znamo mi i latinicu''
ja bi da se mene pita uveo 4 puta godišnje po tjedan ćirilice na svim instancama.... tada i tko umre ima da mu na spomenik epitaf ide na ćirilici... pa makar to zapalo i branka bačića i goordana jandrokovića....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Davor Stier rekao da protiv ćirilice u Vukovaru nema ništa protiv. - Page 2 Empty Re: Davor Stier rekao da protiv ćirilice u Vukovaru nema ništa protiv.

Post by Ringo10 Tue 28 Jul - 4:26

Cirilica kao sredstvo velikosrpskog imperijalizma!!!???

Stier lupa gluposti. Cirilica i u Srbiji jedva opstaje ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Davor Stier rekao da protiv ćirilice u Vukovaru nema ništa protiv. - Page 2 Empty Re: Davor Stier rekao da protiv ćirilice u Vukovaru nema ništa protiv.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum