ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škoro: Domoljublje je floskula

Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Škoro: Domoljublje je floskula

Post by Hektorović 1/7/2020, 15:45

Internetom ovih dana kruži zanimljiv video. Na njemu današnji lider Domovinskog pokreta Miroslav Škoro iznosi svoje tadašnje viđenje domoljublja i domoljubnih pjesama.
VEZANE VIJESTI

[size=21]DOMOVINSKI POKRETŠkoro na pitanje bi li bio premijer: ‘Spreman sam podnijeti svoj dio odgovornosti u politici‘



ANDREJ PLENKOVIĆDa bi vrh HDZ-a podržao dogovor sa Škorom u kojem ja ne bih bio premijer?! Nema teoretske šanse!

[/size]
 - Domoljublje je floskula kojom se maskiraju određeni ljudi. Osobno se nikad nisam furao na to, niti pišem domoljubne pjesme. Ja uvijek pišem jedne te iste pjesme, tematika je ljubav. A sad ako nekome pade u datom trenutku pjesma u kojoj pjeva o Škotskoj, Hrvatskoj, ili Crnoj Gori, manje je važno. Za mene je najvažnija stvar na svijetu  ljubav - kazao je Škoro u snimci koja je na prvi pogled nešto starijeg datuma.
https://www.jutarnji.hr/izbori/vijesti/pogledajte-kako-je-skoro-govorio-o-domoljublju-to-je-floskula-kojom-se-maskiraju-odredeni-ljudi-15005714
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by vuksadinare 1/7/2020, 15:46

na sto se 'genijalci' hvataju..ajmo pocet vaditi izjave plenkija od prije deset i vise godina...i sto je pricao npr.o mesicu,josipovicu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by vuksadinare 1/7/2020, 15:53

žutarnji...tssss...kad bi poceli vaditi tko je sto govorio o proslosti danas 90% vlade ne bi vidjelo fotelju....ali razumijem šplenkija i hdz..vade posljednje adute pred izbore da ce netko promjeniti svoj glas u korist onog drugog ali nece...ako nije do sad nece ni od sad...plenkiju i ekipi je jasno...da mogu jedino opstat na vlasti uz pomoc skore ili idu ponovljeni izbori koji su rizik da izgube jos vise mandata..a sumnjam da hdzovci koji bi osvojili mandate na ovim izborima bi voljeli ponovljene koji im nose neizvjesnost da li bi na ponovljenim opet dohvatili mandat...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by Hektorović 1/7/2020, 15:54

vuksadinare wrote:na sto se 'genijalci' hvataju..ajmo pocet vaditi izjave plenkija od prije deset i vise godina...i sto je pricao npr.o mesicu,josipovicu

Nađi
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by vuksadinare 1/7/2020, 15:55

ali cini mi se da plenkija vise brine sto ce reci ovi iz brisela na koaliciju sa škorom nego mandat manje vise za svoje kolege
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by vuksadinare 1/7/2020, 15:56

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:na sto se 'genijalci' hvataju..ajmo pocet vaditi izjave plenkija od prije deset i vise godina...i sto je pricao npr.o mesicu,josipovicu

Nađi
kaj imam naci..plenki je bio nositelj mesiceve kampanje za predsjednika te je tad rekao...'mesic radi ispravnu stvar'...vidjeli smo na koncu te 'ispravne' stvari i ucinak..narocito po bh-a hrvate
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by Oh_Femder 1/7/2020, 16:07

vuksadinare wrote:na sto se 'genijalci' hvataju...
Ne trebaš biti nikakav genijalac da ti bude jasno kako je upravo Škoro najviše zaslužan da imamo našmrkanu komunjaru u predsjedničkoj fotelji  :D Kako ga je krenulo prati po medijima (žena četnikuša, a on neki apatrid i zaljubljenik u ljubav, a tko zna što će mu još naći...), izgleda da su se hadezenjare usrale da bi on mogao sličnu ulogu ponoviti i na parlamentarnim izborima.

_________________
Škoro: Domoljublje je floskula Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by Hektorović 1/7/2020, 17:04

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:na sto se 'genijalci' hvataju..ajmo pocet vaditi izjave plenkija od prije deset i vise godina...i sto je pricao npr.o mesicu,josipovicu

Nađi
kaj imam naci..plenki je bio nositelj mesiceve kampanje za predsjednika te je tad rekao...'mesic radi ispravnu stvar'...vidjeli smo na koncu te 'ispravne' stvari i ucinak..narocito po bh-a hrvate
Nikad nije bio u Mesicevoj ekipi

Ne izmišljaj 


Nađi jedan dokaz za te gnjusne laži
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by vuksadinare 1/7/2020, 17:07

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:na sto se 'genijalci' hvataju..ajmo pocet vaditi izjave plenkija od prije deset i vise godina...i sto je pricao npr.o mesicu,josipovicu

Nađi
kaj imam naci..plenki je bio nositelj mesiceve kampanje za predsjednika te je tad rekao...'mesic radi ispravnu stvar'...vidjeli smo na koncu te 'ispravne' stvari i ucinak..narocito po bh-a hrvate
Nikad nije bio u Mesicevoj ekipi

Ne izmišljaj 


Nađi jedan dokaz za te gnjusne laži
moja greska nije bio u stozeru mesica ali je u stozeru mate granica pa na isto dodje..taj je ozakonio zlocin nad bh-a hrvatima geek
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by epikur37 1/7/2020, 17:21

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:na sto se 'genijalci' hvataju..ajmo pocet vaditi izjave plenkija od prije deset i vise godina...i sto je pricao npr.o mesicu,josipovicu

Nađi
kaj imam naci..plenki je bio nositelj mesiceve kampanje za predsjednika te je tad rekao...'mesic radi ispravnu stvar'...vidjeli smo na koncu te 'ispravne' stvari i ucinak..narocito po bh-a hrvate
Nikad nije bio u Mesicevoj ekipi

Ne izmišljaj 


Nađi jedan dokaz za te gnjusne laži
moja greska

Evidiš...

tako ćete vi pravašija prihvatiti sve naše uvjete i vaše ručice idu na dirigentsku plenkija u vis :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by darth_vader 1/7/2020, 18:36

Pa i je floskula. Još do sad nisam u životu vidio kradezeovca, a da je domoljub, a isti najviše seru o domoljublju... Sve redom lopovi, ubojice, ratni profiteri, prevaranti, neradnici i udbaši...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by epikur37 1/7/2020, 19:02

jasambrend wrote:Pa i je floskula. Još do sad nisam u životu vidio kradezeovca, a da je domoljub, a isti najviše seru o domoljublju... Sve redom lopovi, ubojice, ratni profiteri, prevaranti, neradnici i udbaši...

sigurno ti neki teren nije ušao u građevionsku zonu i od tad si s hdz-om na ratnoj nozi :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by Hektorović 1/7/2020, 19:30

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:

Nađi
kaj imam naci..plenki je bio nositelj mesiceve kampanje za predsjednika te je tad rekao...'mesic radi ispravnu stvar'...vidjeli smo na koncu te 'ispravne' stvari i ucinak..narocito po bh-a hrvate
Nikad nije bio u Mesicevoj ekipi

Ne izmišljaj 


Nađi jedan dokaz za te gnjusne laži
moja greska  

Evidiš...

tako ćete vi pravašija prihvatiti sve naše uvjete i vaše ručice idu na dirigentsku plenkija u vis :)

Malo ih pritisneš i stisneš pa puknu ko kokice

Kad je samog Škoru ona Peovićka zbrisala sa zemlje... pa jedino do sad slave pobjedu nad Njonjom

(To je na razini pobjede nad djevojčicom iz osnovne)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by dijagram 1/7/2020, 21:17

adezenjare kmecedu
valja dijeliti plijen s drugima
nezajazljivi su
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18697
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by jastreb 1/7/2020, 21:22

Pa rekao je istinu. Ovo hrvatsko primitivno thompsonovsko domoljublje je čista nebuloza.

Svatko voli svoj zavičaj,svoju zemlju,svoj narod,svoje susjede,ali ono busanje u hrvatska prsa,arlaukanje po koncertima Škore i Thompsona,okupljanje po mjestima gdje su partizani potaracali švabe ujkane i četane,,plakanje za krepanom NDH i slične pojave teška su neboloza,floskula i bedastoća.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by darth_vader 1/7/2020, 21:42

epikur37 wrote:
jasambrend wrote:Pa i je floskula. Još do sad nisam u životu vidio kradezeovca, a da je domoljub, a isti najviše seru o domoljublju... Sve redom lopovi, ubojice, ratni profiteri, prevaranti, neradnici i udbaši...

sigurno ti neki teren nije ušao u građevionsku zonu i od tad si s hdz-om na ratnoj nozi :)


Tebi nema pomoći, rekao bi ti Ezek... :(
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Škoro: Domoljublje je floskula Empty Re: Škoro: Domoljublje je floskula

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum