ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isus Krist lezbijka

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Isus Krist lezbijka Empty Isus Krist lezbijka

Post by mutava baštarda 1/7/2020, 12:58

Hollywood je završio filmsku produkciju koja je tek trebala izaći na tržište, a koja prikazuje Isusa Krista kao lezbijku.


, Hollywood je završio filmsku produkciju koja je tek trebala izaći na tržište, a koja prikazuje Isusa Krista kao lezbijku.
Pod naslovom ”Navika”, u filmu se pojavljuje Paris Jackson, 22-godišnja kći pokojnog Michaela Jacksona, koja je prikazana kao ženska osoba Isusa. Zvijezda Bella Thorne prikazana je kao ulična pametna djevojka s “fetišem za Isusom”, koja se pretvara da je redovnica dok pokušava pobjeći od posljedica dilanja i konzumiranja droge.

Čitava stvar je bogohuljenje na kvadrat, i ostaje za vidjeti hoće li film uopće biti objavljen sada kada svijet ne brine samo koronavirus, već i širenje rasnih sukoba. Budući da još uvijek ima vremena za zaustavljanje, Kršćanska komisija za film i televiziju (CFTC) poziva ljude na potpisivanje peticije, kojom se pozivaju kreatori ”Navike” na gašenje projekta, prije nego što se objavi.

“Film je već u post-produkciji, što je započelo otprilike tjedan dana prije gašenja industrije zbog Covid-19”, izvještava CFTC. “Međutim, datum izlaska nije planiran. To znači da još uvijek postoji šansa da se zaustavi javno prikazivanje ovog odvratnog filma”.

Zbog svih kaosa koji se događaju u društvu, možda će umovi, koji stoje iza ovog filma, sami preispitati to trebaju li ga prikazati javnosti. Možda će, ali samo možda, prepoznati postoji li mogućnost da Bog pokušava privući njihovu pažnju svime ovime što se događa, navodeći ih na to da se pokaju.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by Hektorović 1/7/2020, 13:18

Koji rasisti i islamofobi

treba biti crna muslimanka.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by Ringo10 1/7/2020, 13:58

Isus nije bio crnac ali nije bio ni plavokosi i plavooki arijevac
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Pirate likes this post

Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by omni 1/7/2020, 14:43

Unuka od Amon Goeth-a je crnkinja. Po danasnjem sistemu racunanja Amon Goeth je primjer naprednjastva i tolerancije za covjecanstvo. Gdje je ta Nobelova???
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by Hektorović 1/7/2020, 15:56

Ringo10 wrote:Isus nije bio crnac ali nije bio ni plavokosi i plavooki arijevac

Isus Krist lezbijka 34290810
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by Counter-Strike 1/7/2020, 16:12

holivud je otisao u bananu kao i komplet kalifornia

_________________
Isus Krist lezbijka Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by Pirate 1/7/2020, 16:16

Prije bi me ovakve stvari dirale i iznervirale, sad u zadnje vrijeme me tako poceo boliti kurac za ove nakaradne sarade. Neka ih samo sto dalje od mene i super.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by jastreb 1/7/2020, 19:16

I što ćemo,mi kršćani,napraviti po tom pitanju???

Sjediti skrštenih ruku???

Ja ću,prvi bude li to nedjelo,igralo u Rijeci,napit se(iako ne pijem od N.godine) i organizirati spontani prosvjed građana  ispred bioskopa!!!

Jeba vam vrag mater bolesnu,prosvjedujete protiv Jandrinog jata i Brene,a šutite na ovu sotonsku provokaciju.

No passaran!!!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by Noor 1/7/2020, 20:03

jastreb wrote:I što ćemo,mi kršćani,napraviti po tom pitanju???

Sjediti skrštenih ruku???

Ja ću,prvi bude li to nedjelo,igralo u Rijeci,napit se(iako ne pijem od N.godine) i organizirati spontani prosvjed građana  ispred bioskopa!!!

Jeba vam vrag mater bolesnu,prosvjedujete protiv Jandrinog jata i Brene,a šutite na ovu sotonsku provokaciju.

No passaran!!!
Čuj, što je to Rmada?
Negdje sam te to pitala vec, nezz jesi li mi odgovorio :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by IL Risorto 1/7/2020, 20:48

nsfw:

Isus lebiijka ? scratch E svašta,ja sam uvijek mislio da je Isus bio gay,pošto je uvijek bio okružen s  apostolima.No možda je bio transrodna osoba.

Ukoliko dođe do zabrane filma,to bi bio sunovrat liberalne demokracije,te bi se na taj način trasirao put kršćanskog radikalizma.

Ne sumnjam kako je jedan dio kršćana zatican i primitivan poput muslimana,ali problem je kad se tim pojavama ne stane u kraj još u početku.


Njima se ne smije popustit ni malo,jer evo što se događa kad vjerske skupine i udruge,kao u Hrvatskoj,dobiju zamah,kao ova Markićka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by jastreb 1/7/2020, 21:18

Noor wrote:
jastreb wrote:I što ćemo,mi kršćani,napraviti po tom pitanju???

Sjediti skrštenih ruku???

Ja ću,prvi bude li to nedjelo,igralo u Rijeci,napit se(iako ne pijem od N.godine) i organizirati spontani prosvjed građana  ispred bioskopa!!!

Jeba vam vrag mater bolesnu,prosvjedujete protiv Jandrinog jata i Brene,a šutite na ovu sotonsku provokaciju.

No passaran!!!
Čuj, što je to Rmada?
Negdje sam te to pitala vec, nezz jesi li mi odgovorio :)
Jedan moj pok.prijatelj,Kordunaš je Argentinu zvao Rgentina. 

Meni se to učinilo zgodnim,pa sam isti obrazac primijenio na riječku ekstremnu navijačku skupinu Armada.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by jastreb 1/7/2020, 21:19

סמאל wrote:
nsfw:

Isus lebiijka ? scratch E svašta,ja sam uvijek mislio da je Isus bio gay,pošto je uvijek bio okružen s  apostolima.No možda je bio transrodna osoba.

Ukoliko dođe do zabrane filma,to bi bio sunovrat liberalne demokracije,te bi se na taj način trasirao put kršćanskog radikalizma.

Ne sumnjam kako je jedan dio kršćana zatican i primitivan poput muslimana,ali problem je kad se tim pojavama ne stane u kraj još u početku.


Njima se ne smije popustit ni malo,jer evo što se događa kad vjerske skupine i udruge,kao u Hrvatskoj,dobiju zamah,kao ova Markićka.
Kakva Markićka. Ovdje je u pitanju omalovažavanje Krista. Nitko se na to ne buni,a kada u nekom krajiškom selu ima nastupiti Jandrino jato,ili Mile Delija sve udruge se bune.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by IL Risorto 1/7/2020, 21:33

I šta ima loše u omalovažavanju Krista ?
Fiktivni lik iz bajke za odrasle.
Ljudi omalovažavaju i Star Wars,pa se nitko ne buni.
Svi imaju demokratsko pravo vjerovati i obožavati što žele,ali isto tako demokratsko pravo je nevjerovati i omalovažavati.

To je razlog zašto muslimani nikad neće bit kompaktibilni sa zapadom i demokracijom,jer u njihovim zatucanim glavama svaka karikatura proroka Muhameda je svetogrđe.
U demokraciji,laičkoj,sekularnoj državi,svetogrđe ne postoji.
Čak je i Irska odbacila zakon protiv bogohuljenja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by Noor 1/7/2020, 21:51

Sammael, previše pametuješ, budi pristojan

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by IL Risorto 1/7/2020, 22:00

Ma....da je francuska revolucija bila revnija i temeljitija,danas uopće ne bi smo vodili sulude rasprave.
Komunisti su takođe zakazali,vidim ja da tu nema pomaka dok pravi,,ludi'' ne uzmu stvari u svoje ruke.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by dijagram 1/7/2020, 22:03

סמאל wrote:Ma....da je francuska revolucija bila revnija i temeljitija,danas uopće ne bi smo vodili sulude rasprave.
Komunisti su takođe zakazali,vidim ja da tu nema pomaka dok pravi,,ludi'' ne uzmu stvari u svoje ruke.
Tocno, takve kao ti  medju prvima bi smaknuli:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by IL Risorto 1/7/2020, 22:16

Ma trebalo je smaknut kler a ne samo konfiscirat im nešto imovine koju su otimali od sirotinje.
Crkva je najveća zločinačka organizacija u povijesti,nacisti i komunisti su amateri u odnosu na njih.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by jastreb 1/7/2020, 22:25

סמאל wrote:I šta ima loše u omalovažavanju Krista ?
Fiktivni lik iz bajke za odrasle.
Ljudi omalovažavaju i Star Wars,pa se nitko ne buni.
Svi imaju demokratsko pravo vjerovati i obožavati što žele,ali isto tako demokratsko pravo je nevjerovati i omalovažavati.

To je razlog zašto muslimani nikad neće bit kompaktibilni sa zapadom i demokracijom,jer u njihovim zatucanim glavama svaka karikatura proroka Muhameda je svetogrđe.
U demokraciji,laičkoj,sekularnoj državi,svetogrđe ne postoji.
Čak je i Irska odbacila zakon protiv bogohuljenja.
A zbog čega onda prosvjedujete zbog kudikamo manje važnijih floskula???

Zašto se bunite kad Brena treba pjevati u Hrvatskoj?

Zbog čega vam smeta petokraka u Rijeci?

E,pa kad se vi bunite zbog nekakvih marginalnih stvari,buniću se i ja poradi Gospodina.

Licemjeri i književnici!!!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by IL Risorto 1/7/2020, 22:37

jastreb wrote:
סמאל wrote:I šta ima loše u omalovažavanju Krista ?
Fiktivni lik iz bajke za odrasle.
Ljudi omalovažavaju i Star Wars,pa se nitko ne buni.
Svi imaju demokratsko pravo vjerovati i obožavati što žele,ali isto tako demokratsko pravo je nevjerovati i omalovažavati.

To je razlog zašto muslimani nikad neće bit kompaktibilni sa zapadom i demokracijom,jer u njihovim zatucanim glavama svaka karikatura proroka Muhameda je svetogrđe.
U demokraciji,laičkoj,sekularnoj državi,svetogrđe ne postoji.
Čak je i Irska odbacila zakon protiv bogohuljenja.
A zbog čega onda prosvjedujete zbog kudikamo manje važnijih floskula???

Zašto se bunite kad Brena treba pjevati u Hrvatskoj?

Zbog čega vam smeta petokraka u Rijeci?

E,pa kad se vi bunite zbog nekakvih marginalnih stvari,buniću se i ja poradi Gospodina.

Licemjeri i književnici!!!
Šta ja imam i s Brenom i petokrakom,tricam i kučinam.
Prosvjeduju isti oni koji bi prosvjedovali i zbog ovog filma kao i ti.
Ti druže jastreb kako si stariji,mora da tako raste tvoj strah od smrti,te utjehu i nadu pronalaziš u tom praznovjerju.
Ajde,po čemu bi za mene Isus Krist i Biblija,bili po bilo čemu vrijedni poštovanja od nekog drugog fantazi štiva.
Čak su Harry Potter i Sumrak saga,ne samo zabavniji od Isusa,već su i moralniji od Biblije a za  Gospodar Prstenova da ne govorim.
Ne vidim zašto bi nečije praznovjerje bilo vrijedno uvažavanja i poštivanja,imaš ljude koji vjeruju u svete krave,,leteće špagete''  ravnu Zemlju i koje kakve gluposti,zašto bi njihovo praznovjerje bilomanje vrijedno poštivanja od judeokršćansko islamskih bljuvotina ?

Više poštivanja zaslužuje hindu božanstvo,nego Isus Krist,Muhamed,Mojsije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by Oh_Femder 2/7/2020, 10:45

סמאל wrote:I šta ima loše u omalovažavanju Krista ?
Fiktivni lik iz bajke za odrasle...
Ima dosta tih fiktivnih likova iz bajki koji su imali neusporedivo veći utjecaj na svijet i civilizaciju nego milijuni nefitktivnih, a krajnje nebitnih likova, you included. Pitanje je onda u kom smislu su ti likovi iz bajki zaista fiktivni.

_________________
Isus Krist lezbijka Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Isus Krist lezbijka Empty Re: Isus Krist lezbijka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum