ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/6/2020, 23:58

Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:

Mislim, SARS-CoV-2 virusa.

Doduše, ne moram te upozoravati, jer su tvoje panične reakcije kada pišeš o COVID-19 infekciji jasan dokaz da si se doslovce usro od straha ko' grlica.  :D

nije to moje ništa prema tvojim zilion postova panike protiv srba, četnika srbije, jugoslavije prve i druge 

Ma dobro, ne možeš izjednačavati u Hrvata tradicionalni strah od politike i nesposobnih i korumpiranih političara sa tvojim strahom od tamo neke gripice.  :)
Ma šta gripice, obične prehladice!  :P

ja se nadam i navijam da ti dobiješ tu običnu SARS CoV2 gripicu tj. prehladicu. stvarno bi volio da taj virusić pokupiš i da te vrag uzme.

Da me vrag uzme?  :D
Jebote, pa ti se stvarno usro' ko' grlica!   :D
Budi ti bez brige ne samo za mene nego niti za sebe.  :P
Ne bi se ni meni ni tebi ništa dogodilo da se zarazimo.  :)
Ako već i nismo pa onda preboljeli infekciju na asimptomatski način.  :P

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 00:01

Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:

Doduše, ne moram te upozoravati, jer su tvoje panične reakcije kada pišeš o COVID-19 infekciji jasan dokaz da si se doslovce usro od straha ko' grlica.  :D

nije to moje ništa prema tvojim zilion postova panike protiv srba, četnika srbije, jugoslavije prve i druge 

Ma dobro, ne možeš izjednačavati u Hrvata tradicionalni strah od politike i nesposobnih i korumpiranih političara sa tvojim strahom od tamo neke gripice.  :)
Ma šta gripice, obične prehladice!  :P

ja se nadam i navijam da ti dobiješ tu običnu SARS CoV2 gripicu tj. prehladicu. stvarno bi volio da taj virusić pokupiš i da te vrag uzme.

Da me vrag uzme?  :D
Jebote, pa ti se stvarno usro' ko' grlica!   :D
Budi ti bez brige ne samo za mene nego niti za sebe.  :P
Ne bi se ni meni ni tebi ništa dogodilo da se zarazimo.  :)
Ako već i nismo pa onda preboljeli infekciju na asimptomatski način.  :P

ja navijam da te vrag uzme sa ili bez covid-19. ma štagod da ti se desi samo krepaj više si dokurčio. uzmi sa sobom u pakao i metildu pa si tamo šaljite p.p. i serite po fejsbuku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 00:04

Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:

nije to moje ništa prema tvojim zilion postova panike protiv srba, četnika srbije, jugoslavije prve i druge 

Ma dobro, ne možeš izjednačavati u Hrvata tradicionalni strah od politike i nesposobnih i korumpiranih političara sa tvojim strahom od tamo neke gripice.  :)
Ma šta gripice, obične prehladice!  :P

ja se nadam i navijam da ti dobiješ tu običnu SARS CoV2 gripicu tj. prehladicu. stvarno bi volio da taj virusić pokupiš i da te vrag uzme.

Da me vrag uzme?  :D
Jebote, pa ti se stvarno usro' ko' grlica!   :D
Budi ti bez brige ne samo za mene nego niti za sebe.  :P
Ne bi se ni meni ni tebi ništa dogodilo da se zarazimo.  :)
Ako već i nismo pa onda preboljeli infekciju na asimptomatski način.  :P

ja navijam da te vrag uzme sa ili bez covid-19. ma štagod da ti se desi samo krepaj više si dokurčio. uzmi sa sobom u pakao i metildu pa si tamo šaljite p.p. i serite po fejsbuku.

Samo ti navijaj. :) U nadi je spas.  :P
Metilda i ja se nemamo razloga dopisivati preko pp-a i to još na ovakvom forumu.
I ako te baš zanima, nemam fb profil.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 00:06

kic wrote:


Of the many things I specifically remember from my freshmen World History class, the most resonating statement my teacher had made during the year was that one of the greatest advancements made by the Ancient Greeks was their respect for human life and dignity. .
nije niš o pedofiliji šprehala dok joj se pička vlažila na stare grke?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 00:06

Inače mi je stvarno taj tvoj strah od infekcije predstavljao iznenađenje.
Još nisam vidio da se odrastao čovjek toliko boji.
Pa nije to kuga, jebote? Ili velike boginje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 16/6/2020, 00:11

aben wrote:
kic wrote:

nice:)
rozličiti stilovi, rozličiti stavovi. 
cutrov stil mi više leži jer stalno generaliziro tvrdnje, ali blockovi stavovi, primjeri iz života, su moji stavovi. ka bi se block izrazi ko curt, meni bi bi rođendan.

naravski, debatni stil curta je loš. ne odgovoro na pitanja. poanta debate je biti suočen is drukčijin pogljedon, a ne izbjegavati ga. ne more se povećati pravednost povećavajući nepravednost. rule of law, centralni curtov argumenat, ki je nasto kako je sun reko tako da su se našli njih nekoliko s puškami, ne jamči pravednost a naci njemačka je primjer toga. u naci njemačkoj je vlodo rule of law, ali curt ni odgovori na tu blockovu objekciju.
block mu je pokušo skrenuti pozornost na činjenicu da je švicarski rule of law povećovo pravednost a time i sličnost ancapu jer se kreto u smjeru većih sloboda- ako je i nasto kako je nasto, suprotno nap-u, to ne znoči da se ne more transformirati u ancap. i jepeta ni uspi.

i, na kraju, block je stvarno nježna dušica. un blackmail pokušava oslikati s primjerom yellow rubber duckie. jednostavno je woody allen soft type. na klasični argumenat protiv ancapa "ki sprječavo da se svi jednostavno pobiju" jo bi mu odgovori ni bitno. ako će se poubijati, dobro. ako svatu da in je to skupo, još i bolje.

sjajni su, šteta što je loša kvaliteta zvuka..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 00:15

Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:

Ma dobro, ne možeš izjednačavati u Hrvata tradicionalni strah od politike i nesposobnih i korumpiranih političara sa tvojim strahom od tamo neke gripice.  :)
Ma šta gripice, obične prehladice!  :P

ja se nadam i navijam da ti dobiješ tu običnu SARS CoV2 gripicu tj. prehladicu. stvarno bi volio da taj virusić pokupiš i da te vrag uzme.

Da me vrag uzme?  :D
Jebote, pa ti se stvarno usro' ko' grlica!   :D
Budi ti bez brige ne samo za mene nego niti za sebe.  :P
Ne bi se ni meni ni tebi ništa dogodilo da se zarazimo.  :)
Ako već i nismo pa onda preboljeli infekciju na asimptomatski način.  :P

ja navijam da te vrag uzme sa ili bez covid-19. ma štagod da ti se desi samo krepaj više si dokurčio. uzmi sa sobom u pakao i metildu pa si tamo šaljite p.p. i serite po fejsbuku.

Samo ti navijaj. :) U nadi je spas.  :P
Metilda i ja se nemamo razloga dopisivati preko pp-a i to još na ovakvom forumu.
I ako te baš zanima, nemam fb profil.  :)

jesen i zima nisu daleko zarazi se pa da vidimo čija mater crnu vunu prede tvoja ili ona od virusa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 00:18

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:

nice:)
rozličiti stilovi, rozličiti stavovi. 
cutrov stil mi više leži jer stalno generaliziro tvrdnje, ali blockovi stavovi, primjeri iz života, su moji stavovi. ka bi se block izrazi ko curt, meni bi bi rođendan.

naravski, debatni stil curta je loš. ne odgovoro na pitanja. poanta debate je biti suočen is drukčijin pogljedon, a ne izbjegavati ga. ne more se povećati pravednost povećavajući nepravednost. rule of law, centralni curtov argumenat, ki je nasto kako je sun reko tako da su se našli njih nekoliko s puškami, ne jamči pravednost a naci njemačka je primjer toga. u naci njemačkoj je vlodo rule of law, ali curt ni odgovori na tu blockovu objekciju.
block mu je pokušo skrenuti pozornost na činjenicu da je švicarski rule of law povećovo pravednost a time i sličnost ancapu jer se kreto u smjeru većih sloboda- ako je i nasto kako je nasto, suprotno nap-u, to ne znoči da se ne more transformirati u ancap. i jepeta ni uspi.

i, na kraju, block je stvarno nježna dušica. un blackmail pokušava oslikati s primjerom yellow rubber duckie. jednostavno je woody allen soft type. na klasični argumenat protiv ancapa "ki sprječavo da se svi jednostavno pobiju" jo bi mu odgovori ni bitno. ako će se poubijati, dobro. ako svatu da in je to skupo, još i bolje.

sjajni su, šteta što je loša kvaliteta zvuka..

dodaj subwoofer kako ti je stručnjak šejker savjetovao pa će se kvaliteta zvuka poboljšati pa ćeš čuti i kako im kruli u želudcu i crijevima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 00:22

Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:

ja se nadam i navijam da ti dobiješ tu običnu SARS CoV2 gripicu tj. prehladicu. stvarno bi volio da taj virusić pokupiš i da te vrag uzme.

Da me vrag uzme?  :D
Jebote, pa ti se stvarno usro' ko' grlica!   :D
Budi ti bez brige ne samo za mene nego niti za sebe.  :P
Ne bi se ni meni ni tebi ništa dogodilo da se zarazimo.  :)
Ako već i nismo pa onda preboljeli infekciju na asimptomatski način.  :P

ja navijam da te vrag uzme sa ili bez covid-19. ma štagod da ti se desi samo krepaj više si dokurčio. uzmi sa sobom u pakao i metildu pa si tamo šaljite p.p. i serite po fejsbuku.

Samo ti navijaj. :) U nadi je spas.  :P
Metilda i ja se nemamo razloga dopisivati preko pp-a i to još na ovakvom forumu.
I ako te baš zanima, nemam fb profil.  :)

jesen i zima nisu daleko zarazi se pa da vidimo čija mater crnu vunu prede tvoja ili ona od virusa.

Može.  :) Ne bojim se ja prehladice poput tebe.  :P
Ali do jeseni cjepivo sa više koristi nego štete ili dovoljno efikasni lijekovi pa ništa od toga.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 00:23

Gnječ wrote:
kic wrote:

sjajni su, šteta što je loša kvaliteta zvuka..

dodaj subwoofer kako ti je stručnjak šejker savjetovao pa će se kvaliteta zvuka poboljšati pa ćeš čuti i kako im kruli u želudcu i crijevima.

Dva subwoofera, molit ću lijepo. Po jedan za svaki kanal.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 00:38

Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:

sjajni su, šteta što je loša kvaliteta zvuka..

dodaj subwoofer kako ti je stručnjak šejker savjetovao pa će se kvaliteta zvuka poboljšati pa ćeš čuti i kako im kruli u želudcu i crijevima.

Dva subwoofera, molit ću lijepo. Po jedan za svaki kanal.

kaže da ima slušalice subwoofer si može utaknut u prkno jedino.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 00:45

Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:

Ma dobro, ne možeš izjednačavati u Hrvata tradicionalni strah od politike i nesposobnih i korumpiranih političara sa tvojim strahom od tamo neke gripice.  :)
Ma šta gripice, obične prehladice!  :P

ja se nadam i navijam da ti dobiješ tu običnu SARS CoV2 gripicu tj. prehladicu. stvarno bi volio da taj virusić pokupiš i da te vrag uzme.

Da me vrag uzme?  :D
Jebote, pa ti se stvarno usro' ko' grlica!   :D
Budi ti bez brige ne samo za mene nego niti za sebe.  :P
Ne bi se ni meni ni tebi ništa dogodilo da se zarazimo.  :)
Ako već i nismo pa onda preboljeli infekciju na asimptomatski način.  :P

ja navijam da te vrag uzme sa ili bez covid-19. ma štagod da ti se desi samo krepaj više si dokurčio. uzmi sa sobom u pakao i metildu pa si tamo šaljite p.p. i serite po fejsbuku.

Samo ti navijaj. :) U nadi je spas.  :P
Metilda i ja se nemamo razloga dopisivati preko pp-a i to još na ovakvom forumu.
I ako te baš zanima, nemam fb profil.  :)

nemoj mene jebat imali smo prije dosta godina brutalnu svađu i na kraju si priznao da se na p.p. dopisuješ sa metildom. i metilda je to priznala sa: pa šta? i sad ti meni opet lažeš da se ne dopisujete na p.p. kurvin sine svrbski.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 01:12

Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:

kic je nadrkan jer nije AmericaFirst!

ma meni je i previše ali stalno navaljuju pa ih moram šutnut nogom u dupe. izgleda mi kao da sam portir na revolving door.


Pa onda zakacis samog sebe? : D

Ali na Denkiju imas ona vratasca iz vesterna.


Denkverbot - Page 49 791768_81_77047_h57sVOwma

The function of a door is to seal that aperture, providing visual and sonic privacy, protection from the elements and denying access to people who are not supposed to pass through that wall. Given those truths saloon doors, of the sort seen in every Western movie, make little sense.


probao sam revolving door par puta sam se vrtio iz zajebancije baš fora. ali jednom mi je taj revolving door stvarao probleme na ulazu u hotel. kako uć kroz to čudo sa dve tri borše u rukama? morao sam u glavi izračunati putanju brzinu kut i točan moment kada krenuti.

kao u saloonu uđeš izvadiš revolvere klavir utihne čuje se škripa stolica i koraci prema šanku tu i tamo netko podrigne ili prdne od straha. naručiš kriglu točenog piva i viski dupli ma uzmeš čitavu bocu viskija ko Đek Deniels. dalje neznam što se dešava moram smislit scenario.


: ))

Ja ti se tih vrata uvijek malko pribojavam, osjecaj je kao da cu ostati nekako pritisnuta uz jedna od njih i vjecno se nastaviti vrtjeti. Unutar jednog od nasih trgovackih centara postoje na ulazu bas takva. Na struju su pa ulijeces u njih u pogodnom trenutku. Kod ovih me je, pak, strah da ce nestati struje i da cu biti uglavljena nekako izmedju. Slicno kao u liftu, ali puno gore. Nalik na one trikove s iluzionistima i kutijom u kojoj djevu prepolove pa kad razmaknu dijelove kutije, trup joj je odvojen od nogu. : D Tako nekako i sebe zamislim. Ziva sam, zdrava, funkcionalna, ali vjecno izmjestena.


----


Dalo bi se dobar  vestern napisat'.



ma užas evo umontirali su ta paklena rotirajuća vrata u svaku banku. odakle im ideja? valjda iz srednjevjekovne inkvizicije?

ovako se radi na divljem zapadu:



: ))

A tko drugi nego braca Coen. :)


Tako bi zavrsila i ova nasa dva junca u nekom obracunu. : D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 01:18

ebenica wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
kic wrote:

pa e-

ali previše se ovaj argument doživljava anti-woman odmah.

mislim da su stari Grci imali tehnologiju, da ne bi radili pobačaj (ok Spartanci možda) - jer su imali ethos..
block imo teoriju o tomu, zove se evikcionizam. koliko se sićun, iskricu je brutalan za mene, i moro sun ga malo doroditi: isto ko ča ne moreš izbociti sljepog putnika iz svog posjeda ako je riječ o avionu u letu, jednako tako ne moreš izbociti osobu iz svoga tela kak god oćeš, moroš čekati slijetanje zrakoplova.
znači kad netko siluje ženu ona ga ne smije piknut nožem u oko nego mora čekat da završi?
kako si bistar u 3 pizde materine debilne, glupaneeeeee!
youre jumping the gun
opaaa, nismo dugo, u nedostatku misli engleska poštapalica. nauči artikulirat a ne k'o kromanjonac a, e, u, i, hu hu, hu d fak, vats, đammpin, gan.


Ma ne razumijes ti taj pomodni globalisticki novogovor. Samo ti se cini kao nepismena mjesavina engleskog i hrvatskog, if you know what I mean, wink-wink.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 01:37

Noor wrote:
violator wrote:
Ra wrote:
Heretican_25cm wrote:
Ra wrote:Opa vidim prinovu veličine frtalj metra.

Je li to onaj Heretik koji je pisao kod gazde Iznoguda?

Bože što li je s Gazdom? Ima li netko još uvijek kontakt s njim? 
On mi je bio jedan od najboljih forumskih likova.

To sam ja glavom i rogovima.

Možda malo više zajebantski nastrojen. Gazda je koliko znam dobro, iako se dugo nismo čuli. Davno smo skupa popili jednu žesticu.
Pa dobro došao.  cheers

Super što si više zajebantski. Svi su nekako postali (pre)ozbiljni. Ostarila banda, stisli životni problemi.  :rasta

Super, drago mi je da je ok. Ako ga kojim slučajem još nekad budeš čuo, reci da mu jedna prapovijesna forumašica šalje ovu pjesmicu. Onako, usput.   :D
https://www.youtube.com/watch?v=D3n0Gq4-6_g


A to je Heretic iz Birtije? Mislim da ga se sjecam! :)


Hi, Heretic. :) Ja sam nekako vise solirala. Pisala sam nesto na muzickom pdf-u o bluesu.. Malo se toga sjecam iz tog razdoblja, osim naslovnica na kojima nas je sve netko uglavljivao s vremena na vrijeme. :)


Ra, a i ti si ondje bila?  Oprosti, stvarno se ne sjecam. Uzasic. : ))
Violator, ja te se izuzetno dobro sjecam s Birtije, postove si pisala u Georgia fontu, puno si pisala sa Slobodnom, do jednog trenutka :)
Bio je california_men, maaacak, Eri, Ery, bg_girl, Frida, Viola, Witch, itd :)
Ima tome...da

Da Georgia font! : D Zar sam toliku paznju posvecivala detaljima? Sad kad si to spomenula, sjetih se da me je bas Slo i pozvala ondje. :) Na samom pocetku nisam znala nikoga ondje, osim nje, da... Na chat topicu "upoznala" sam prvi put i Popa koji mi je odmah rekao da ne trolam njegov chat (jer sam isprobavala opcije u panelu i postavljala neku poeziju). :D Nisam mogla vjerovati.


Od nabrojanih, sjecam se avatara gdjice Witch i ca_manovog Waitsa. Dobro, on je kasnije zalazio na SoFi. Znao je imati dobre teme. Da, i tebe se sjecam, tocnije Popinja koji te tlaci za neki avatar. :^0


I jasno, Gazde. Bio je duhovit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 05:44

Gnječ wrote:
kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
pa, dobro je apsorbirao crveni-vuk

čekaj kad ga dvojac metilda-šejker krenu malo perfidnije podjebavati i vrijeđati...da ne bude mi smo se samo šalili...

pratim evo..

ok. baci oko svako malo. metilda i šejker su kao koronavirus možda i gori.

ovo je dobro :^0
gnječ se boji nas više nego korone a korone se panično boji.. :^0
baš dobar početak dana :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 05:53

venus wrote:
metilda wrote:
venus wrote:
metilda wrote:
Heretican_25cm wrote:

Ima li ovdje neka tema s golim ženama?

ima na podforumu sex a možeš otići i u venusin kafić

Inkvizitorice, kafić čine ljudi koji su u njemu, sa svim svojim emocijama, stanjima, raspoloženjima..
Svrati nekad.. ljekovitim small talk razgovorima i o sexu moguće doprinesemo tvojim koljenima da se oporave od kuruze.
Možda otkriješ bogatstvo života, prihvatiš i zavoliš ljude baš takve kakvi oni jesu.

a čuj, ja nisam od ćakulanja i chit-chata ni u rl..
ne volim se družiti s ljudima koji premeću banalne stvari.. ali razumijem i njihovu potrebu, samo je ne dijelim  
imam krug ljudi s kojima sam potpuno opuštena i to mi je dovoljno..
ako te što zanima o mojim koljenima dođi pa ih pogledaj a tek onda o njima pričaj..
ljekoviti razgovori o seksu? znači li to da ste u životu seksualno frustrirane pa vam trebaju ti ljekoviti razgovori na forumu ... đizs 
a čovjeka sam lijepo uputila, očito mu se ne da pisati ozbiljno.. pa sam ga uputila na small talk..

Nisi od ćakulanja i chit-chata? 

Kako lažeš kad ne paziš! :^0 

A ovo je onda doktorska disertacija, krutipoljubim..
https://www.ex-iskon-pleme.com/t28687p200-na-rubu-gluposti#1656746

Uputi čoeka da se nadoveže na vašu temu "Na rubu gluposti".. :^0

točno sam znala kako ćeš reagirati, ti ili tko od vas.. i to sam rekla jednoj osobi s kojom pratim događanja na temi...i ne, to nije speare
toliko ste predvidljivi, bolesni i ustrašeni da prema vama mogu osjećati samo samilost.. :)
ali, zar ti podrazumijevaš šutnju među prijateljima kad netko kaže da ne voli ćakule.. :)
s prijateljima se može i opušteno razgovarati o svakodnevnim stvarima.. i to su trenuci koji me opuštaju i koje volim..
nevjerojatno je zapravo, dolazi mi polako dok tipkam, koliko se vi bojite mojih upisa i koliko me slijedite po temama...
zbog vašeg duševnog mira trebala bih otići s foruma.. :D
tada bi se i onako poklali međusobno. ne odmah, još biste dugo razvlačili moj nick po temama, ali kad biste se ispuhali ostali biste mete jedno drugome.. kako je to već i bilo počelo onomad.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 16/6/2020, 06:46

violator wrote:
Noor wrote:
violator wrote:
Ra wrote:
Heretican_25cm wrote:

To sam ja glavom i rogovima.

Možda malo više zajebantski nastrojen. Gazda je koliko znam dobro, iako se dugo nismo čuli. Davno smo skupa popili jednu žesticu.
Pa dobro došao.  cheers

Super što si više zajebantski. Svi su nekako postali (pre)ozbiljni. Ostarila banda, stisli životni problemi.  :rasta

Super, drago mi je da je ok. Ako ga kojim slučajem još nekad budeš čuo, reci da mu jedna prapovijesna forumašica šalje ovu pjesmicu. Onako, usput.   :D
https://www.youtube.com/watch?v=D3n0Gq4-6_g


A to je Heretic iz Birtije? Mislim da ga se sjecam! :)


Hi, Heretic. :) Ja sam nekako vise solirala. Pisala sam nesto na muzickom pdf-u o bluesu.. Malo se toga sjecam iz tog razdoblja, osim naslovnica na kojima nas je sve netko uglavljivao s vremena na vrijeme. :)


Ra, a i ti si ondje bila?  Oprosti, stvarno se ne sjecam. Uzasic. : ))
Violator, ja te se izuzetno dobro sjecam s Birtije, postove si pisala u Georgia fontu, puno si pisala sa Slobodnom, do jednog trenutka :)
Bio je california_men, maaacak, Eri, Ery, bg_girl, Frida, Viola, Witch, itd :)
Ima tome...da

Da Georgia font! : D Zar sam toliku paznju posvecivala detaljima? Sad kad si to spomenula, sjetih se da me je bas Slo i pozvala ondje. :) Na samom pocetku nisam znala nikoga ondje, osim nje, da... Na chat topicu "upoznala" sam prvi put i Popa koji mi je odmah rekao da ne trolam njegov chat (jer sam isprobavala opcije u panelu i postavljala neku poeziju). :D Nisam mogla vjerovati.


Od nabrojanih, sjecam se avatara gdjice Witch i ca_manovog Waitsa. Dobro, on je kasnije zalazio na SoFi. Znao je imati dobre teme. Da, i tebe se sjecam, tocnije Popinja koji te tlaci za neki avatar. :^0


I jasno, Gazde. Bio je duhovit.
haha, da...za avatar u "ljubičastom kostimiću", sad si me i na to sjetila jocolor
radilo se o jednoj fotki gdje sam u lila tunici, malo mu je sjecanje bilo mutno, pa je upamtio "kostimić" :))

je, Iznogudu smo se nasmijali, a i Erijevom grintanju zbog snijega i grtalica :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 07:55

metilda wrote:


točno sam znala kako ćeš reagirati, ti ili tko od vas.. i to sam rekla jednoj osobi s kojom pratim događanja na temi...i ne, to nije speare
toliko ste predvidljivi, bolesni i ustrašeni da prema vama mogu osjećati samo samilost.. :)
ali, zar ti podrazumijevaš šutnju među prijateljima kad netko kaže da ne voli ćakule.. :)
s prijateljima se može i opušteno razgovarati o svakodnevnim stvarima.. i to su trenuci koji me opuštaju i koje volim..
nevjerojatno je zapravo, dolazi mi polako dok tipkam, koliko se vi bojite mojih upisa i koliko me slijedite po temama...
zbog vašeg duševnog mira trebala bih otići s foruma.. :D
tada bi se i onako poklali međusobno. ne odmah, još biste dugo razvlačili moj nick po temama, ali kad biste se ispuhali ostali biste mete jedno drugome.. kako je to već i bilo počelo onomad.. :)

Ajmo rezime kraćeg proteklog razdoblja.
Ćirila si iz grmlja i prozvala svih kako se ponašamo prema tvojoj zaljubljenoj vrtlarici, tvom zlatnom srcu. 
Jahala si danima po denku i maltretirala svih, hvatajući se za svaku napisanu riječ koja bi ti pasala da se iživljavaš.
Onda si rekla baj-baj neće te biti 6 mjeseci da bi se vratila nije prošlo ni 5 dana, sjela si vuku na temu i sad se iživljavaš na njemu da mu dokažeš što zapravo? I još pobjedonosne deluzije kako si ti frajerica koja uzrujava "zli čopor" koji te slijedi.
Ovo je forum, normalno da čitamo jedni druge, naravno da gledamo što radiš jer si nekongruentna, sama sebi upadaš u usta.
Koji dio tebi zapravo nije jasan? Ženo, shvati da je ovo forum i da ti nisi doktorica religijskih znanosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 16/6/2020, 08:06


kad nabavim subwoofere i cijelo susjedstvo bude slušalo Waltera Blocka

Denkverbot - Page 49 7Eyy
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 16/6/2020, 08:18

venus wrote:
metilda wrote:


točno sam znala kako ćeš reagirati, ti ili tko od vas.. i to sam rekla jednoj osobi s kojom pratim događanja na temi...i ne, to nije speare
toliko ste predvidljivi, bolesni i ustrašeni da prema vama mogu osjećati samo samilost.. :)
ali, zar ti podrazumijevaš šutnju među prijateljima kad netko kaže da ne voli ćakule.. :)
s prijateljima se može i opušteno razgovarati o svakodnevnim stvarima.. i to su trenuci koji me opuštaju i koje volim..
nevjerojatno je zapravo, dolazi mi polako dok tipkam, koliko se vi bojite mojih upisa i koliko me slijedite po temama...
zbog vašeg duševnog mira trebala bih otići s foruma.. :D
tada bi se i onako poklali međusobno. ne odmah, još biste dugo razvlačili moj nick po temama, ali kad biste se ispuhali ostali biste mete jedno drugome.. kako je to već i bilo počelo onomad.. :)

Ajmo rezime kraćeg proteklog razdoblja.
Ćirila si iz grmlja i prozvala svih kako se ponašamo prema tvojoj zaljubljenoj vrtlarici, tvom zlatnom srcu. 
Jahala si danima po denku i maltretirala svih, hvatajući se za svaku napisanu riječ koja bi ti pasala da se iživljavaš.
Onda si rekla baj-baj neće te biti 6 mjeseci da bi se vratila nije prošlo ni 5 dana, sjela si vuku na temu i sad se iživljavaš na njemu da mu dokažeš što zapravo? I još pobjedonosne deluzije kako si ti frajerica koja uzrujava "zli čopor" koji te slijedi.
Ovo je forum, normalno da čitamo jedni druge, naravno da gledamo što radiš jer si nekongruentna, sama sebi upadaš u usta.
Koji dio tebi zapravo nije jasan? Ženo, shvati da je ovo forum i da ti nisi doktorica religijskih znanosti.

dobro, hajmo rezimirati...
rekla sam već da čitam forum iako nisam pisala jedno vrijeme.. smije se čitati zar ne?
vidjela sam da se iživljavate na mativki i morala sam reagirati jer ne podnosim čoporativan napad na jednu osobu.. koja doista nikada nigdje nije napala
onda ste svoj bijes okrenuli prema meni i to i dalje traje..
zahtijevate od mene da ostanem šuteći na uvrede.. koje i dalje traju.. ali vi ne želite ušutjeti i razvlačite ovdje moje upise po drugim temama..
moje "deluzije" imaju uporište u vašim upisima... ali razumljivo je da vi ne vidite obrazac svog ponašanja.. jer da vidite ne biste se tako ponašali..
ja nikad ne upadam sama sebi u usta za razliku od vas.. što sam ti pokazala i na tvom zlobnom komentaru o mom chit-chatu
koji tebi zapravo dio nije jasan? da je ovo forum i da mogu pisati i na redovoj temi? i da mogu komentirati nebuloze koje stavlja?
nisam doktorica religijskih znanosti ali koje vi kvalifikacije imate da određujete tko, gdje i o čemu smije pisati? upala si sad sama sebi u usta - za mativku si tražila ban a gnječ ga je tražio za mene zbog pisanja na redovoj temi..
što je forum postao vaša vlastita prćija?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum