ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije'

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 Empty Re: Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije'

Post by epikur37 8/6/2020, 21:14

tre wrote:
epikur37 wrote:
tre wrote:dobro ja rekoh, nema dana da svetojeda netko ne uhvati j laži

da, smotan je ali aj nije zlocest
de epi čitaj malo bolje njegove postove, glup nisi.
No baš je i kao takav nezamjenjiv no morati će se malo dotjerati i doraditi jer nije normalno da ga svaki dan netko drugi šamara što zbog vrijeđanja što zbog laži i gluposti koje prosipa u enormnim količinama. Led ga jebo ovo je već prešlo u tešku patologiju što si je on u stanju složiti u sekundi!!

ma i ne čitam ga....tu i tamo vidim kako stane na grablje...dođe mi kao kratki strip na dnu novina :)

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 Empty Re: Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije'

Post by veber 8/6/2020, 21:16

epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

iskreno nebih kupovao ništa za more, to je jebeni trošak, vreća bez dna, .--osim ako nije u poslovne svrhe, ili baš da ne znaš šta ćeš od para..

radije rentaj i guštaj par dana.. pogotovo je sada pala cijena, doslovno iznamljuju sada brodove za šteku cigara.. samo tankaj gorivo i vozi..
odjebao sam kaić davno.
koliko sam na moru nemre niti jedan kaić biti preskup.
za rentanje.
kada se doselim u dalmaciju kupit ću kaič i brmbal bum prema hvaru.

penta i kaić...najbolje rješenje...

samo što onda ide, da mi je ovo e da je malo veći kad bih stavio još ovo

aj uslikat cu ovaj novi u subotu ga spuštam...

moram se malo pohvaliti....došao je izfrancuske kao solidan ali raga

nakon 3 mjeseca i da ne govorim koliko tisuća eura...kao nov je....

ne bih ga sad dao ispod 27000 eur...
mene odokativno zanima gliser. 150ks

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 2015-3-6_ris_480_sportline

https://www.burzanautike.com/hr/ris_480_sportline/3490/53

S motorom od 60 KS, koliko je imao naš Ris 480, normalna brzina krstarenja bila je oko 20 čvorova, dok je maksimalna postignuta brzina bila preko 30 čvorova.
..................

evo ti ga, s pentom dođe do 20 000 eura nov.

Ovakav sam trebao dobiti u najam za ovo ljeto, nov.Trebao ga pokupiti u travnju s mostarskog sajma privrede.  Sjebala me korona. Proizvode se u posavini...tubusi sve . Izvoze za njemačku obalnu i vatrogasce.

Sjedište u zagrebu, naši ljudi rodijače ;)
čuj, ja sam ti ekološki osvješten.
ako ne ždere 50l neinteresira me.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 Empty Re: Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije'

Post by veber 8/6/2020, 21:31


_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 Empty Re: Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije'

Post by veber 8/6/2020, 21:43

postoji verzija 
450 i sport 500

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 Empty Re: Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije'

Post by veber 8/6/2020, 21:59

evenrude jebe mačkumate do 100ks

inače mercury razvija najjači V12 na svijetu .
V12 8l  750ks u S verziji cca 1000.
upareni s pomoćnim cca 50 po kili.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 Empty Re: Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije'

Post by veber 8/6/2020, 22:04

ionako nitko ne čita, možda boske proćita. verado su uz hondu najbolji motori. recimo da im je pandan tomos. jebga oni su iz komunizma, ne broje se,

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 Empty Re: Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije'

Post by epikur37 8/6/2020, 22:09



kao da te gledam...glavna faca :p
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 Empty Re: Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije'

Post by epikur37 8/6/2020, 22:10

veber wrote:ionako nitko ne čita, možda boske proćita. verado su uz hondu najbolji motori. recimo da im je pandan tomos. jebga oni su iz komunizma, ne broje se,

kod nas se cijeni tohatsu, yamaha i mercury
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 Empty Re: Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije'

Post by veber 8/6/2020, 22:15

mercury je razvio najjači VB motor u s verziji ima soma konja,

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 Empty Re: Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije'

Post by veber 9/6/2020, 08:11

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 Img_2054
novi mercury izašao. bijela linija

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije' - Page 7 Empty Re: Branimir Pofuk:'Tragedija naroda kojem je Thompson važniji od Šerbedžije'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum