ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tegnell: Zajebali smo se

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by AssadNaPodmornici 4/6/2020, 18:04

marcellus wrote:usput, na jesen može doć drugi soj virusa, ko kod gripe, i ode imunitet krda u kurac
ostaje ti dobar dio imuniteta.. ti svake godine 100% imaš virus gripe kod sebe, a kod većine ljudi se manifestira eventualno kao prehlada ili ništa.. tako da moguće je da ostane dio imuniteta.. a možda i ne ništa. a možda ostane i totalni imunitet.

vidit ćemo..

AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by marcellus 4/6/2020, 18:08

već smo vidli

scania 5.000 otkaza, volvo za sad 1.300 ali u konačnici će biti puno više, ikeini dućani zatvoreni od tokija do milvokija, gospodarstvo će im past preko deset posto, gore nego nama...

_________________
Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by marcellus 4/6/2020, 18:10

usput švedska velikim dijelom živi od turizma, imaju turista godišnje upola manje nego mi ali njihovi puno više troše... propalo im, njima će se ovo vuć još dugo, a mi smo vani.

do jeseni će vjerojatno bit neko cjepivo

https://tradingeconomics.com/sweden/international-tourism-number-of-arrivals-wb-data.html

_________________
Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by Guest 4/6/2020, 18:16

tek pocinje..firme sad rade projekcije svojeg poslovanja u iducem kvartalu,odnosno dovrsavaju,produkcija polako tece,ali oprezno,ne uzimaju se ljudi punim kapacitetom,nego se vise testira mogucnost produkcije svega sa smanjenim brojem ljudi,koji ce naizmjenice seliti sa jednog radnom mjesta na drugo..ovaj tjedan je moja firma to radila sa camugama i arabama.prakticno naukovanje rada na CNC masinama.ostali zasad su na kurccajt lovi od drzave,plus neke josh beneficije..tima ce biti bolje,jer ne rade a imaju gotovo 90% place..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by abraham 4/6/2020, 18:33

dijagram00% u pravu. Dobro malo se hvalim sad i nije bilo teze nego ubiti kravu snajperom ili medu svezanih zadnjih nogu ali opet...... wrote:Daklem kolega Yoda stalno tubi da ne reknem udavi sa statisickim podatcima i predvidjanjimaa niti su podatci tocni niti je predvidjanje nesto ozbiljno. Naime mora se predvidjeti najmanje tri do pet mogucih scenarija jer se radi o netipicnoj virozi. Izbjegavam upotrebljavati izraze kao: ako, mozda, trebalo bi i sl. Fakti su fakti i kolega stalno prenosi pricu na medicinski aspekt o kojem (kao i ja) nema blage veze. To uopce za zitelje nije zanimljivo . Zanimljivo je kao ce zemlja i aparat , koji se treba boriti za interese i boljitak puka, reagirati. Srecom po kolegu u Svedskoj trenutno zivi hipnotizirana gomila. Nesta slicno kao i u DNRH samo je razlika da je ovdje gomila kako tako (bila) obrazovana. Daklem drustveni je dogovor da je zivot i imovina svakog stanovnika neke gubernije interes broj jedan. Naravno da nije i da starci i inace nemaju isti tretman koa mladji i da se djeca(abort) ubijaju ali takov je deal. Prije se prema starcima makar glumila neka briga. Sada je to ogoljeno. Podsjecam da su to uglavnom ljudi koji su kupili sve te jebene respisratore, platili skolvanje svim tim politicarima ukljucujuci i Tegnell-a. Bilo kako bilo ali ovdje do vecine puka nije poruka dosla bas do mozga. Malo ih je svjesno da je iduca nek corona 20,21,36 biti njihova corona i da ce onda neki danasnji smrkavac odluciti da mu se da neki placebo i sredstvo za umirenje. To je bit svega. Na CNN razgovaraju dva svjetska znanstvenika i kao treci gost je Greta..... Big Brothre, Farma , Ljubav na selu i sl uzivo i za stv arno. 

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by AssadNaPodmornici 4/6/2020, 18:38

dobro šta ste mene napali :D

kao da sam ja svima na svijetu naredio da prate švedsku :D ja sam samo komentira, da je em super što netko "experimentira" i da mislim (možda i griješim) da su šveđani na ispravnom putu(možda i griješim) , a

pičku materinu, --kao da ja za razliku od pola foruma išta odlučujem u ovoj državi.
ja neman nikakvu polugu ničega u ovoj državi, niti me država hrani kao dobar dio foruma, niti sam član neke od stranaka tipa HDZ/SDP koji su na vlasti..

a dežurni sam krivac polovici foruma skužio sam, ispada da sam ja naredio šveđanima kako da se ponašaju i ostalim hrvatima :D

relax na meni,

a zanimljivo ta druga polovica foruma je uglavnom polovica koja se mota oko državne sise i koja je vezana oko HDZ/SDPa i uglavnom živi od države i zaista odlučuje o stajn u državi..  ako si član neke od partija i glasaš za neku od HDZ/SDP partija, i živiš od državne sise, onda ste vi zaista u poziciji moći i odlučujete u kojem smjeru ide ova država.. ja ne odlučujem ništa tako da dosta o meni,
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by abraham 4/6/2020, 18:40

Sta sam pisao da je puno zagnojilo , je bilo samo karikiranje jer ce vladajuci sada traziti nove izgovore da uvezu sta vise svjetskog sljama. Prije pandemije su "suverinisti" ovdje bili jako porasliali je sada uspostavljen "prirodni" poredak. Lijeva ekipa dobija podrsku a da za istu nema apsoltno nikakovog opravdanja. Prebacili su odgovornost na struku. Struku vodi manijak , koji nakon dva mjeseca tvrdnje da je sve pod kontrolom , sada kaze da bi da moze drugi put uradio drigacije. Lijev astrana pljsce, cupka nogicama i hvali preko medija mudro vodstvo. Ludioooooo brale ali na najjace. Kao rezime pandemije ce znaci biti da su tamo neki bez lica umrli, bili su stari i nije neka steta i da sada zbog "depopulacije" treba uvesti nepismene iz Somalije ili slicnih pripizdina. Sta nepismenjiji i tezi slucaj, to bolje. Tako je to. Mislim da je manje vise isto u cijeloj "staroj "EU. Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by abraham 4/6/2020, 18:47

AssadNaPodmornici wrote:dobro šta ste mene napali :D

kao da sam ja svima na svijetu naredio da prate švedsku :D ja sam samo komentira, da je em super što netko "experimentira" i da mislim (možda i griješim) da su šveđani na ispravnom putu(možda i griješim) , a

pičku materinu, --kao da ja za razliku od pola foruma išta odlučujem u ovoj državi.
ja neman nikakvu polugu ničega u ovoj državi, niti me država hrani kao dobar dio foruma, niti sam član neke od stranaka tipa HDZ/SDP koji su na vlasti..

a dežurni sam krivac polovici foruma skužio sam, ispada da sam ja naredio šveđanima kako da se ponašaju i ostalim hrvatima :D

relax na meni,

a zanimljivo ta druga polovica foruma je uglavnom polovica koja se mota oko državne sise i koja je vezana oko HDZ/SDPa i uglavnom živi od države i zaista odlučuje o stajn u državi..  ako si član neke od partija i glasaš za neku od HDZ/SDP partija, i živiš od državne sise, onda ste vi zaista u poziciji moći i odlučujete u kojem smjeru ide ova država.. ja ne odlučujem ništa tako da dosta o meni,
Nisam se ja vas uhvatio kolega vec ste se vi uhvatili mene i komentiranje svecke taktike.  Niste vi nista odlucili, kao niti ja ovdje . Kolega reci su vam samo jedno ako su Sjeverna Koreja, Bjelorusija i Turkmenistan na jednoj strani a cijeli svijet na drugoj, ja cu uvijek riskrati da ispadnem glup i kila mozga i zauzet  stranu cijelog svijeta. Na moju veliku zalost ljudi koji vode moju zemlju su izabrali stranu brata Kima. End of story.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by mutava baštarda 4/6/2020, 20:17

abraham wrote:
AssadNaPodmornici wrote:dobro šta ste mene napali :D

kao da sam ja svima na svijetu naredio da prate švedsku :D ja sam samo komentira, da je em super što netko "experimentira" i da mislim (možda i griješim) da su šveđani na ispravnom putu(možda i griješim) , a

pičku materinu, --kao da ja za razliku od pola foruma išta odlučujem u ovoj državi.
ja neman nikakvu polugu ničega u ovoj državi, niti me država hrani kao dobar dio foruma, niti sam član neke od stranaka tipa HDZ/SDP koji su na vlasti..

a dežurni sam krivac polovici foruma skužio sam, ispada da sam ja naredio šveđanima kako da se ponašaju i ostalim hrvatima :D

relax na meni,

a zanimljivo ta druga polovica foruma je uglavnom polovica koja se mota oko državne sise i koja je vezana oko HDZ/SDPa i uglavnom živi od države i zaista odlučuje o stajn u državi..  ako si član neke od partija i glasaš za neku od HDZ/SDP partija, i živiš od državne sise, onda ste vi zaista u poziciji moći i odlučujete u kojem smjeru ide ova država.. ja ne odlučujem ništa tako da dosta o meni,
Nisam se ja vas uhvatio kolega vec ste se vi uhvatili mene i komentiranje svecke taktike.  Niste vi nista odlucili, kao niti ja ovdje . Kolega reci su vam samo jedno ako su Sjeverna Koreja, Bjelorusija i Turkmenistan na jednoj strani a cijeli svijet na drugoj, ja cu uvijek riskrati da ispadnem glup i kila mozga i zauzet  stranu cijelog svijeta. Na moju veliku zalost ljudi koji vode moju zemlju su izabrali stranu brata Kima. End of story.
i u slučaju prvog i drugog svjetskog rata švedi su bili avangarda....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by marcellus 5/6/2020, 10:06

abraham wrote:Sta sam pisao da je puno zagnojilo , je bilo samo karikiranje jer ce vladajuci sada traziti nove izgovore da uvezu sta vise svjetskog sljama. Prije pandemije su "suverinisti" ovdje bili jako porasliali je sada uspostavljen "prirodni" poredak. Lijeva ekipa dobija podrsku a da za istu nema apsoltno nikakovog opravdanja. Prebacili su odgovornost na struku. Struku vodi manijak , koji nakon dva mjeseca tvrdnje da je sve pod kontrolom , sada kaze da bi da moze drugi put uradio drigacije. Lijev astrana pljsce, cupka nogicama i hvali preko medija mudro vodstvo. Ludioooooo brale ali na najjace. Kao rezime pandemije ce znaci biti da su tamo neki bez lica umrli, bili su stari i nije neka steta i da sada zbog "depopulacije" treba uvesti nepismene iz Somalije ili slicnih pripizdina. Sta nepismenjiji i tezi slucaj, to bolje. Tako je to. Mislim da je manje vise isto u cijeloj "staroj "EU. Kila mozga....

mi po vama i americi vidimo što nas čeka za 20 godina. Jebiga mi nismo progresivni, uvijek zaostajemo. Kaže mi mudri starac, poznat u Hrvatskoj a nije bitno tko je, da ga ništa više ne drži i da mu se svijet više uopće ne sviđa. Jedino žene, kaže. Ali ima osam banki pa mu ni do toga nije. Sve je otišlo u kurac, i principi i pamet i civilizacija.

_________________
Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by abraham 5/6/2020, 14:14

Danas 77 mrtvih. Kao u onom vicu, vozi dalje, to sam ja Mujooooo. Iliti podrska bratu Kimu i braci bjelorusima i turkmenima...... Muhahahahahahaaa Kila mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by Guest 5/6/2020, 14:18

AssadNaPodmornici wrote:dobro šta ste mene napali :D

kao da sam ja svima na svijetu naredio da prate švedsku :D ja sam samo komentira, da je em super što netko "experimentira" i da mislim (možda i griješim) da su šveđani na ispravnom putu(možda i griješim) , a

pičku materinu, --kao da ja za razliku od pola foruma išta odlučujem u ovoj državi.
ja neman nikakvu polugu ničega u ovoj državi, niti me država hrani kao dobar dio foruma, niti sam član neke od stranaka tipa HDZ/SDP koji su na vlasti..

a dežurni sam krivac polovici foruma skužio sam, ispada da sam ja naredio šveđanima kako da se ponašaju i ostalim hrvatima :D

relax na meni,

a zanimljivo ta druga polovica foruma je uglavnom polovica koja se mota oko državne sise i koja je vezana oko HDZ/SDPa i uglavnom živi od države i zaista odlučuje o stajn u državi..  ako si član neke od partija i glasaš za neku od HDZ/SDP partija, i živiš od državne sise, onda ste vi zaista u poziciji moći i odlučujete u kojem smjeru ide ova država.. ja ne odlučujem ništa tako da dosta o meni,
rodoljubna uljudba to ne moze prihvatiti,da mladac mudr orazmislja.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tegnell: Zajebali smo se - Page 5 Empty Re: Tegnell: Zajebali smo se

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum