ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by Guest 2/6/2020, 10:58

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Imaju previše mujaga u državi a i na imigrantskoj ruti su a i sami su destinacija plus demografska piramida im je padajuća da bi i kad bi htjeli ne bi se mogli bavit germanskom superiornošću.

To objasni njima.
Shvatit će sami uskoro.

Čisto sumnjam.
Ja ne sumnjam. Malo ćemo se načekat al ne sumnjam uopće.

Napisao si uskoro, zato je moja reakcija i bila takva.
Nećemo se baš malo načekati nego malo dulje.

Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by vuksadinare 2/6/2020, 10:58

zapadnim zemlajma eu-a danas bi najmanje odgovaralo d au hrvatskoj nakon izbora doniju novu 'mađarsku ili poljsku'...i zato plenkija obasipaju milijardama eura...sve ima svoje...izgubili brisel poziciju nakon izbora u Hrvatskoj doslovno je briselska administracija izbacena sa prostora ex-yu i njezin utjecja na ove prostore psotaje minoran..beznacajan i u teoriji i u praksi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by vili40 2/6/2020, 11:03

vuksadinare wrote:zapadnim zemlajma eu-a danas bi najmanje odgovaralo d au hrvatskoj nakon izbora doniju novu 'mađarsku ili poljsku'...i zato plenkija obasipaju milijardama eura...sve ima svoje...izgubili brisel poziciju nakon izbora u Hrvatskoj doslovno je briselska administracija izbacena sa prostora ex-yu i njezin utjecja na ove prostore psotaje minoran..beznacajan i u teoriji i u praksi
kojim milijardama,onim navodnim?Po tome će i slovenci dobiti po glavi stanovnika isto.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by IL Risorto 2/6/2020, 11:05

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:FPO nije podržao rezoluciju a oni su monarhisti tako da ta teza o podanicima imperija mi ne drži vodu.

Kvaka je u tome da većina političkih stranaka nije nostalgična prema samom postojanju austrijske monarhije, ali jeste prema odnosima i poziciji moći kakvu su Austrijanci imali u odnosu na potlačene narode svoje imperije, posebno one slavenske.
Imaju previše mujaga u državi a i na imigrantskoj ruti su a i sami su destinacija plus demografska piramida im je padajuća da bi i kad bi htjeli ne bi se mogli bavit germanskom superiornošću.
Ono što meni nije jasno,kako to da ti kao visoki predstavik Galaktičke Federacije,možeš se tako otvoreno svrstat i proklamirat stavove u nekim prizemnim zemaljskim dnevno političkim a i povjesnim previranjima ?
Nebi li ti kao biće više proširene svijesti,trebao se držat iznad tih prizemnih ovozemaljskih stvari,te više biti kao promatrač a ne aktivni sudionik ?
Pa zar nisi i sam rekao da si za ukidanje religija jer su opijum za narod ?

Islam ćeš ukinit jedino ako pobiješ muslimane.
Vidiš,to je tvoj najveći problem.Ti nikad nećeš moć bit ambivalentan po tom pitanju kao što sam ja,te u svemu imaš pristup koji je sve ono,osim ono što bi trebao bit.
Velika moć nosi veliku odgovornost,a ti GF prikazuješ kao produženu ruku Ashtara,koje dižeš na razinu božanstva,s tim jednodimenzionalnim pristupom,to sasvim sigurno nije viša svijest o kojoj govoriš.
Bez obzira koliko ljudi poubijao,nisi postigao ništa ako nisu uništio ideju koju su sljedili.Nacizam je možda izgubio rat,ali kao ideal,nastavio je postojati.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by RayMabus 2/6/2020, 11:07

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:

Kvaka je u tome da većina političkih stranaka nije nostalgična prema samom postojanju austrijske monarhije, ali jeste prema odnosima i poziciji moći kakvu su Austrijanci imali u odnosu na potlačene narode svoje imperije, posebno one slavenske.
Imaju previše mujaga u državi a i na imigrantskoj ruti su a i sami su destinacija plus demografska piramida im je padajuća da bi i kad bi htjeli ne bi se mogli bavit germanskom superiornošću.
Ono što meni nije jasno,kako to da ti kao visoki predstavik Galaktičke Federacije,možeš se tako otvoreno svrstat i proklamirat stavove u nekim prizemnim zemaljskim dnevno političkim a i povjesnim previranjima ?
Nebi li ti kao biće više proširene svijesti,trebao se držat iznad tih prizemnih ovozemaljskih stvari,te više biti kao promatrač a ne aktivni sudionik ?
Pa zar nisi i sam rekao da si za ukidanje religija jer su opijum za narod ?

Islam ćeš ukinit jedino ako pobiješ muslimane.
Vidiš,to je tvoj najveći problem.Ti nikad nećeš moć bit ambivalentan po tom pitanju kao što sam ja,te u svemu imaš pristup koji je sve ono,osim ono što bi trebao bit.
Velika moć nosi veliku odgovornost,a ti GF prikazuješ kao produženu ruku Ashtara,koje dižeš na razinu božanstva,s tim jednodimenzionalnim pristupom,to sasvim sigurno nije viša svijest o kojoj govoriš.
Bez obzira koliko ljudi poubijao,nisi postigao ništa ako nisu uništio ideju koju su sljedili.Nacizam je možda izgubio rat,ali kao ideal,nastavio je postojati.
Pa di ti vidiš da san ja reka da ću ih ja ubijat. Pobit će se sami.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by RayMabus 2/6/2020, 11:08

Ja nisam zainteresiran za to oće li se ljudi različitih religija poubijat među sobom. To je meni glupo.

Naravno da će se pobit jer je islam nespojiv sa tekovinama zapadne civilizacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by Sora 2/6/2020, 11:13

Speare Shaker wrote:
metilda wrote:

kako austrijski parlament može nešto zabraniti hrvatskom parlamentu?

Ostala im navika iz vremena dok su Hrvate imali kao podanike carstva kojem su oni upravljali.
ostaju navike i podanika
to je tako jasno i očito
ti mater kad se setim za dan državnosti državna tv slavi jebenu austrougarsku kao motor turizma na našem jadranu
pa nabijem vas sve klerikalne fašističke domoljube
fuj


Last edited by Sora on 2/6/2020, 11:16; edited 1 time in total

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by RayMabus 2/6/2020, 11:14

Vidiš šta se dešava u Americi. 40 miljona ljudi je ostalo bez posla i dovoljan je neki okidač pa da izađu i rade sranja. Tako ti je i ovo. Majmunima samo okidač da negdi istresu frustracije. Jedan okidač i odma lomače pale a izgovor je samo izgovor. To majmuni. Mase se zapale kad su bijesne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by Guest 2/6/2020, 11:17

Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
metilda wrote:

kako austrijski parlament može nešto zabraniti hrvatskom parlamentu?

Ostala im navika iz vremena dok su Hrvate imali kao podanike carstva kojem su oni upravljali.
ostaju navike i podanika
to je tako jasno i očito

Kako kod koga. Ipak, to je posebno očito kod bivših podanika bolesnika na Bosporu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by IL Risorto 2/6/2020, 11:18

vuksadinare wrote:
סמאל wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:

To objasni njima.
Shvatit će sami uskoro.

Čisto sumnjam.
Hrvati su mali narod koji su kroz povijest bili okruženi lešinarima,te još i bolje kad takvi imaju problema u svom dvorištu.
Ok,ne kažem da većina Talijana,Austrijanaca,Mađara,ima sulude ideje kao što jedan značajan broj Srba i danas ima o granici na Virovitici i Karlobagu,ali ne treba zanemariti činjenicu da i dan danas takve ideje nisu potpuno nestale,posebno u Italiji i Mađarskoj.
Mislim da je zagovornici takvih ideja u tim zemljama,ne prelaze broj onih koji maštaju o Hrvatskoj na Drini.
zapravo suprotno...u hrvatskoj sve vise jacaju zagovornci suverenizma...i to sve vise smeta globalistima i 'multi kulti' fanovima u austriji ali i u drugim clanicama eu-a narocito zapanim..od tud nekidan optuzba jednog austrijskog medija prema škorinoj opciji za koju smatraju 'da mrze eu i da su proruski i proorbanovski nastrojeni'
Glupost.Orbanizacija Hrvatske nije moguća,bez obzira koliko snažni i utjecajni bili krugovi koji to gurali.
Ponešeni uspjehom na onom referendumu o braku,ti krugovi su počeli maštati o nekoj neokonzervativnoj revoluciji,ne računajući da je i dobrom djelu građana koji nisu politički konzervativci,pa i ljevo orijentiranim,po tom pitanju da su složni,što neće bit slučaj oko drugih stvari.
Ohrabreni tim referendumom,napokon su istupili i misle da imaju dovoljno snage,ali prije nego dođe do toga da jedna takva opcija ima priliku zasjest na vlast,doći će do velike koalicije slične onoj u Njemačkoj CDU&SPD.
Zna se dobro tko stoji iza Škore.Sad kad su vidjeli da je Most slabašan konj za utrku,logistički potpomažu Škoru,mada nisu otpisali ni Most.
Petirka je ipak najmudrija od njih svih,te je pokazala kako je ipak interes ispred načela,mada ja i nju smatram trojanskom kobilom istih onih koji pomažu Škori i Mostu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by Guest 2/6/2020, 11:19

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:zapadnim zemlajma eu-a danas bi najmanje odgovaralo d au hrvatskoj nakon izbora doniju novu 'mađarsku ili poljsku'...i zato plenkija obasipaju milijardama eura...sve ima svoje...izgubili brisel poziciju nakon izbora u Hrvatskoj doslovno je briselska administracija izbacena sa prostora ex-yu i njezin utjecja na ove prostore psotaje minoran..beznacajan i u teoriji i u praksi
kojim milijardama,onim navodnim?Po tome će i slovenci dobiti po glavi stanovnika isto.

Onim za koje će EU uskoro i formalno preuzeti obavezu dodjele svojim članicama.
Ako su to za tebe fiktivne milijarde, onda stvarno imaš problem.
A šta te briga ako će i Slovenci po glavi stanovnika dobiti isto? Zar si jalan zbog toga?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by Sora 2/6/2020, 11:21

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
metilda wrote:

kako austrijski parlament može nešto zabraniti hrvatskom parlamentu?

Ostala im navika iz vremena dok su Hrvate imali kao podanike carstva kojem su oni upravljali.
ostaju navike i podanika
to je tako jasno i očito

Kako kod koga. Ipak, to je posebno očito kod bivših podanika bolesnika na Bosporu.
pa kakve to veze ima s menom
glupane glupi
klerikalni zatucani fašistu koji ne vidi od nosa dalje
jebovampasmater skršili ste kičmu ovom narodu - duh slobode i uopće identiteta
nabijem tebe i tvoj bospor na sikilj zalupanec glupi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by IL Risorto 2/6/2020, 11:25

RayMabus wrote:Ja nisam zainteresiran za to oće li se ljudi različitih religija poubijat među sobom. To je meni glupo.

Naravno da će se pobit jer je islam nespojiv sa tekovinama zapadne civilizacije.
Islam,ne samo da je nespojiv s tekovinama zapadne civilizacije,već je nespojiv sa zdravim razumom,ali da se i islam može donekle pripitomit,najbolji dokaz su Maldivi.
Za lokalne stanovnike vrijede islamska pravila čak i u onim oazama,,dekadentnosti'' gdje zapadni turisti rade što žele,jer tu ne postoje islamska pravila i običaji.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by Guest 2/6/2020, 11:26

Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
metilda wrote:

kako austrijski parlament može nešto zabraniti hrvatskom parlamentu?

Ostala im navika iz vremena dok su Hrvate imali kao podanike carstva kojem su oni upravljali.
ostaju navike i podanika
to je tako jasno i očito

Kako kod koga. Ipak, to je posebno očito kod bivših podanika bolesnika na Bosporu.
pa kakve to veze ima s menom
glupane glupi
klerikalni zatucani fašistu koji ne vidi od nosa dalje
jebovampasmater skršili ste kičmu ovom narodu - duh slobode i uopće identiteta
nabijem tebe i tvoj bospor na sikilj zalupanec glupi

Razumijem da sam te pogodio u živac, ali daj se malo kontroliraj. Bar pokušaj. Makar povremeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by Sora 2/6/2020, 11:26

hrvatska se od početka osamostaljenja trga oko elementarnih stvari svoje povijesti i identiteta
zahvaljujući crkvi kaptolu i jebenim glupim vjernicima kojima je važnije kaj veli jedan hercegovac o širokobriješkim popovima nego turopoljac o svojoj povijesti
pasmater više vas je dosta
da vam i popovi iz austrije moraju čuške dijeliti

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by Sora 2/6/2020, 11:27

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
Speare Shaker wrote:

Ostala im navika iz vremena dok su Hrvate imali kao podanike carstva kojem su oni upravljali.
ostaju navike i podanika
to je tako jasno i očito

Kako kod koga. Ipak, to je posebno očito kod bivših podanika bolesnika na Bosporu.
pa kakve to veze ima s menom
glupane glupi
klerikalni zatucani fašistu koji ne vidi od nosa dalje
jebovampasmater skršili ste kičmu ovom narodu - duh slobode i uopće identiteta
nabijem tebe i tvoj bospor na sikilj zalupanec glupi

kaj ja ?
koji ti je
ti mi dođep ko digestiv ,niš drugo
idem jesti ..


Razumijem da sam te pogodio u živac, ali daj se malo kontroliraj. Bar pokušaj. Makar povremeno.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by Guest 2/6/2020, 11:27

Sora wrote:
da vam i popovi iz austrije moraju čuške dijeliti

Nije da se ne trude, ali im zapravo jako slabo ide. Uglavnom samo uspjevaju od sebe napraviti budale.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by Sora 2/6/2020, 11:30

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
da vam i popovi iz austrije moraju čuške dijeliti

Nije da se ne trude, ali im zapravo jako slabo ide. Uglavnom samo uspjevaju od sebe napraviti budale.

no ajde pajacu
klovnu
nasmij me malo
nisi svjestan svoje autističke pameti
nisi
a pišu ti i ovdje oni koji nešto misle za razliku od tebe

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by Guest 2/6/2020, 11:31

Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
da vam i popovi iz austrije moraju čuške dijeliti

Nije da se ne trude, ali im zapravo jako slabo ide. Uglavnom samo uspjevaju od sebe napraviti budale.

no ajde pajacu
klovnu
nasmij me malo
nisi svjestan svoje autističke pameti
nisi
a pišu ti i ovdje oni koji nešto misle za razliku od tebe

Hladnokrvna i argumentirana, kao i uvijek.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by vili40 2/6/2020, 11:32

Speare Shaker wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:zapadnim zemlajma eu-a danas bi najmanje odgovaralo d au hrvatskoj nakon izbora doniju novu 'mađarsku ili poljsku'...i zato plenkija obasipaju milijardama eura...sve ima svoje...izgubili brisel poziciju nakon izbora u Hrvatskoj doslovno je briselska administracija izbacena sa prostora ex-yu i njezin utjecja na ove prostore psotaje minoran..beznacajan i u teoriji i u praksi
kojim milijardama,onim navodnim?Po tome će i slovenci dobiti po glavi stanovnika isto.

Onim za koje će EU uskoro i formalno preuzeti obavezu dodjele svojim članicama.
Ako su to za tebe fiktivne milijarde, onda stvarno imaš problem.
A šta te briga ako će i Slovenci po glavi stanovnika dobiti isto? Zar si jalan zbog toga?
kao prvo,nisam pitao tebe nego vučka koji tvrdi da plenkija obasipaju milijardama,po tome obasipaju i sve druge pa onda ne treba izdvajati baš plenkija.I ja nemam nikakav problem nego ti koji kao ne znaš da to sa tim milijardama nije gotova stvar a ako i bude tj.ako se budu usaglasile neke zemlje EU-a sa tim da im se više uzme,to će ulaziti postepeno i pod kontrolom kako i treba našim balkanskim drumskim razbojnicima.I kao treće,slovencima nisam jalan jer su oni deset puna normalniji i napredniji od nas pa bi bila nepravda da ih se preskoči.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by vili40 2/6/2020, 11:34

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
da vam i popovi iz austrije moraju čuške dijeliti

Nije da se ne trude, ali im zapravo jako slabo ide. Uglavnom samo uspjevaju od sebe napraviti budale.
alo hahahahaa...austrijanci prave budale od sebe,eto sad vidiš tko ima problem ja sigurno ne
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu - Page 3 Empty Re: Austrija : Parlament izglasao rezoluciju o Bleiburgu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum